Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

czesiu 22.09.2008 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 598243)
Czesiu,weź nie mów,że to wina sztabu trenerskiego,zachowaj rozsądek. Skorża ma ich uczyć jak przyjmowac pilkę? Tak jak zadawałem pytanie po co trzymamy Cebeanu,skoro w wieku 21 lat jest za slaby na ekstraklasę,tak samo dziwieę się po co nam na liście płąc niejaki Kmiecik i Szabta,oraz Batko i wogóle 3/4 tego cio dzisaa grała ze Sląskiem. Przediez nic z nich nie bęxzie,co najwyżej pilkarze IV lub III ligowi. Jak jeden z drugim nie umieją przyjąć piłkki w biegu,a ta odskakuje im na pięc metrow?!O czym My mówimy. Beztalenia i czesc,szkoda słow. Trzeba szkolić nowych,ale takich co w wieku 19 lat będa się bić o wejsićie do pierwszej jedenastki.

Marszalek, ktoś tych chłopaków szkoli od młodzika, trampkarza do juniora, ktoś kupuje 16-latków, ktoś dokonuje selekcji, a na końcu Skorża wpuszcza ich na boisko. Co On nie wie kogo wprowadza na boisko? Ja nie twierdzę, że to tylko Skorża jest winny...ale na końcu to On to firmuje w meczach PP czy PE

Dubi 22.09.2008 20:36

ŻENADA. ciezko nawet to skomentować, Mistrz Polski gra z Lechia Gdansk a oni funduja nam powtorke spotkania warszawskiej Legii ...

Aro1234 22.09.2008 21:48

Oj nie przeżywajcie... z rezerwami Lechii... A poza tym i tak mało kto ma Nsport. Nie zapominajcie o tym także iż to legijna stacja.. czego się spodziewaliście?

Perek 23.09.2008 07:58

nSport - "najlepsza telewizja" w Polsce
 
Cytat:

Prawo do transmisji Pucharu Polski wykupiła telewizja nSport, która niestety za Wisłą Kraków nie przepada. Telewizja Waltera i Spółki wspiera oczywiście warszawską Legię i jej mecze pokazuje zawsze.

We wtorek panowie z nSport przeprowadzą transmisję na żywo z meczu Wisła Płock - Legia Warszawa. To jeszcze można zrozumieć, ale innych rzeczy już nie. Dzień później mistrz Polski Wisła Kraków gra w Gdańsku z Lechią II w 1/16 Pucharu Polski. Natomiast warszawska telewizja w godzinie meczu "Białej Gwiazdy" funduje nam powtórkę spotkania Wisła Płock - Legia.

Od redakcji: Widać, że sprzedaż waszej telewizji jest mizerna, bo reklamujecie się już nawet podczas nadawania filmów czy "Tańca z Gwiazdami". Nas to wcale nie dziwi...


TSW.com.pl

Pablooo 23.09.2008 08:13

Przestańcie dramatyzować. Tego dnia transmitują Arka-Odra od 20. Widocznie robią relację z jednego meczu dziennie.

Wisła naprawdę nie gra z atrakcyjnym rywalem, bo z REZERWAMI Lechii.

Od tego gadania, że ITI jest z Legią już niedobrze jest. Każdy to wie. Jak TVN puszczał kiedyś domowe mecze Wisły, to wam było źle?

Wrona 23.09.2008 09:22

Przypomnę, że w zeszłorocznej edycji PP nSport transmitował m.in. mecze Śląsk-Wisła i oba mecze z Arką. No i ma się rozumieć finał. Ochłońcie. To nie LM, nie będzie transmisji równoległej na 8 kanałach.

flamengista 23.09.2008 09:39

Panowie, relacja telewizyjna z meczu kosztuje. I to spore pieniądze.

Jak słusznie zauważyli złośliwcy, platforma N na razie nie robi wielkiego sukcesu, w tym i finansowego. Tym bardziej trudno mieć pretensje do zarządu stacji, że pokazuje tylko najbardziej atrakcyjne mecze.

Umówmy się, mecz rezerw Wisły (bo w tym meczu wystąpi góra 3-4 piłkarzy z pierwszej 11tki) z rezerwami Lechii (zespół ME) zainteresuje jedynie największych maniaków i fanatyków Białej Gwiazdy.

Mi osobiście na taki "mecz" szkoda mojego cennego czasu. Większość forumowiczów może i wstydzi się do tego przyznać, ale w duchu przyzna mi rację.

A Arka i Odra mają niezły początek sezonu, więc nic dziwnego że pokazują ten mecz. Nic lepszego do wyboru i tak nie mają.

1q2 23.09.2008 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 606858)

Mi osobiście na taki "mecz" szkoda mojego cennego czasu. Większość forumowiczów może i wstydzi się do tego przyznać, ale w duchu przyzna mi rację.

No niestety masz racje -ogladalem wiekszosc 'widowisk' PE i przyznam sie szczerze ze jest to rodzaj masochizmu.Jesli z w Gdansku ma zagrac ta sama ekipa to moze i dobrze ze oszczedza nam tego.

Old Town 23.09.2008 14:52

ktos wie czy jakis dzisiejszy mecz PP bedzie na necie?

http://livescore.pl/

dla mnie mecz katowic z zabrzem powinien byc transmitowany dzisiaj

Stone Island 23.09.2008 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 607047)
Bełchatów na wylocie. 0-1 :)

i poleciał... dobrze by bylo jakby Polonia tez zniknela z horyzontu. Ale niestesty..


GKS Katowice 3 - 4 Gornik Zabrze
Nielba Wagrowiec 0 - 3 Polonia Warszawa
Gornik Leczna 2 - 3 Cracovia Kraków
Stalowa Wola 1 - 0 GKS Belchatow

SpoXsteR 23.09.2008 22:26

Na stronie SKWK są zdjęcia z treningu Wisły w Gdańsku przed PP

Stone Island 24.09.2008 09:32

a czy radio forza przeprowadzi relację z tego spotkania? start o 18.

amauri1990 24.09.2008 09:35

nie przeprowadzi.

tylko mecze na R22 transmitują

ja_ka_ 24.09.2008 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dubi (Post 606733)
ŻENADA. ciezko nawet to skomentować, Mistrz Polski gra z Lechia Gdansk a oni funduja nam powtorke spotkania warszawskiej Legii ...

NIestety (jeszcze 3 miesiące) mam tą nieprzyjemność posiadać n TV.
Gdyby nie Liga Mistrzów to na kanale n Sportw ogóle nie ma co oglądać. Ramówka wygląda tak. Wtorek i środa mecze LM a potem do następnej kolejki są powtórki z tych meczów...
Oglądałem wczoraj mecz Wisła P. - Legia ale poziom komentatorów jest koszmarny. Oni już nawet nie kryją się za kim są tylko bez żenady mówią w stylu: "dobre wybicie naszego zawodnika".

4fan_player 24.09.2008 16:25

Marcelo na lewej stronie chyba.. szkoda że nie w środku bo to jednak jego optymalna pozycja :)

SpoXsteR 24.09.2008 16:28

Cytat:

Uprzedzamy pytania: nie wiemy, kto zagra na lewej obronie. Zapewne Marcelo, ale może Cleber. Okaże się w trakcie meczu
za oficjalną.

Wasiu 24.09.2008 16:31

Skład OK, nie wiem tylko po co Mauro gra. Zaliczył ostatnio 2 dobre mecze, mógłby mu Skorza troche odpuścic. Bardzi ciekawy jestem jak sobie Marcelo poradzi i jak będzie rozwiązany problem lewej obrony.

South 24.09.2008 16:33

na lewej obronie może też zagrać Barreto a wtedy w środku pomocy Marcel...

AZS_Lublin 24.09.2008 17:04

Super, wreszcie debiut Marcelka. Ciekawe jak zagra na lewej stronie. Grunt, ze w koncu wychodzi na boisko w barawach Wisly:). W takim skladzie 0:3 to najnizszy wymiar kary dla Gdanska. Licze rowniez na dobry wystep Barreto, bo moim zdaniem to troche nie doceniany pilkarz. No i oby Niedzialan sie przemógł!

SpoXsteR 24.09.2008 17:50

Sobański 0-0 Wisła

zabawa, zabawą ale w drugiej połowie trzeba się bardziej przyłożyć bo jeszcze z farta Lechijka strzeli i będą jaja

hoho 24.09.2008 17:51

Czyby juz po Niedzielanie ? Lobodzinski go mial zmieniac przed przerwa z pwoodu kontuzji ?

1q2 24.09.2008 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 607490)
Sobański 0-0 Wisła

zabawa, zabawą ale w drugiej połowie trzeba się bardziej przyłożyć bo jeszcze z farta Lechijka strzeli i będą jaja


Dokladnie, wczoraj byla beka z Legii a jak widac malolaty z Lechii daja nam niezle w kosc:)

Wasiu 24.09.2008 17:52

Paniki robić co nie ma, ale grają silnym, prawie pierwszym składem i nie potrafią juniorom bramki strzelić. Chyba skonczy sie tym, ze wejdzie Brozek, Jirsak i Łobo ...

Elendil 24.09.2008 18:01

bez przesady z tym pierwszym składem - 7 rezerwowych. Z relacji wynika, że mamy dużo akcji, ale efektów brak.W drugiej połowie bedzie lepiej :)

Stone Island 24.09.2008 18:19

trwają
Piast Gliwice 0 - 3 Lech Poznan
GKS Jastrzebie 3 - 0 Zaglebie Lubin

Koniec
Kmita Zabierzow 3 - 0 Korona Kielce
Warta Poznan 0 - 2 Ruch Chorzow
Promien Opalenica 1 - 0 Zaglebie Sosnowiec
Motor Lublin 0 - 2 LKS Lodz
Stal Sanok 1 - 0 Widzew Lodz

same niespodzianki

Schabek 24.09.2008 18:20

Sobański do WISŁY !!!!!

rafalek 24.09.2008 18:25

Noo..i 1:0..teraz jakoś pójdzie..brawo Tomek

unpredictable_wislaczka 24.09.2008 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 607493)
Chyba skonczy sie tym, ze wejdzie Brozek, Jirsak i Łobo ...

No właśnie wszedł Paweł:) może i dobrze,dobry mecz na przełamanie się przed 2.10

JJJ Biała Gwiazda!!!

Wszedł i podał i jeszcze strzelił heh ;)

Żuczek 24.09.2008 18:25

No nareszcie 1:0 dla nas. Brozio z Jirsakiem weszli i to od razu skutkuje.

HEDu 24.09.2008 18:28

Jirsak rlz. Jak to nie jest wzmocnienie to ja nie wiem jak sie nazywam :D tylko czemu Barreto schodzi a nie Cantoro, ten pierwszy do przodu przynajmniej gra no ale strat troche zaliczył jednak ... forma przyjdzie jak bedzie grac

rafalek 24.09.2008 18:34

Noo...to są rezerwowi...może wreszcie się Paweł Odblokuje

SpoXsteR 24.09.2008 18:34

Paweł odejdzie pewnie zimą.. a jak nie będzie transferu i zmiennika za niego będzie cięzko.

co do meczu, kwestia czasu.. ileż można tak fenomenalnie bronić.


PS. Paweł potrzebował tej bramki, może wkońcu się odblokuje.

hoho 24.09.2008 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 607508)
Jirsak rlz. Jak to nie jest wzmocnienie to ja nie wiem jak sie nazywam :D tylko czemu Barreto schodzi a nie Cantoro, ten pierwszy do przodu przynajmniej gra no ale strat troche zaliczył jednak ... forma przyjdzie jak bedzie grac

Jakby strzelal gole Barcelonie a nie Lechii 2 ,to bys sie mogl zachwycac

michu-k 24.09.2008 18:35

0:2, Paweł Brożek.

Stone Island 24.09.2008 18:36

no nareszcie brawo chłopaki

Ogryzek 24.09.2008 18:37

Mam pytanie - kto gra na lewej obronie? Marcelo czy Cleber?

Perek 24.09.2008 18:38

Już tak nie siejcie paniki ludzie. Widzieliście, że Sobański w pierwszej połowie bronił fenomenalnie i miał szczęście (słupki , poprzeczki).

Żuczek 24.09.2008 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 607512)
Jakby strzelal gole Barcelonie a nie Lechii 2 ,to bys sie mogl zachwycac

Za to strzelił Tottenhamowi...

HEDu 24.09.2008 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 607512)
Jakby strzelal gole Barcelonie a nie Lechii 2 ,to bys sie mogl zachwycac

to kto strzelił Barcelonie ? Wychodzi na to ze wszyscy słabi tylko Cleber swietny do ofensywy ...

1q2 24.09.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 607511)
Paweł odejdzie pewnie zimą.. a jak nie będzie transferu i zmiennika za niego będzie cięzko.

co do meczu, kwestia czasu.. ileż można tak fenomenalnie bronić.


PS. Paweł potrzebował tej bramki, może wkońcu się odblokuje.

Z pierwszym ze potrzebowal to sie zgodze, natomiast ze ma sie odblokowac?Jakos nie zauwazylem zeby sie zablokowal.Mial mniej okazji co akurat jego wina nie bylo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl