Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

Syn Kangura z 1984 06.12.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 1199124)
pytanie czy interesuje Cie MRO czy wyscigi bardziej zaawansowane, w ktore sie przeistoczylismy podczas zabawy :)

to drugie nadal trwa, zapraszamy

Raczej MRO, rFactor to za wysoka półka :rotfl:

Szkoda że nie ma chętnych bo grałem jakiś czas temu w waszej lidze i zabawa była przednia, ale zdecydowaliście się na zmianę gry :p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl