![]() |
Cytat:
Szkoda że nie ma chętnych bo grałem jakiś czas temu w waszej lidze i zabawa była przednia, ale zdecydowaliście się na zmianę gry :p |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl