Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

Proud 28.04.2009 14:56

stawiam 3:0 dla Barcelony :)

gdzie mogę obejrzeć ten mecz?? Polsat Sport chyba nie transmituje?? a w necie, poza sopcasetem da się gdzieś zobaczyć meczyk??

edit:

dzięki Chłopaki:)

Kamson 28.04.2009 14:59

nSport....

Bartuk1906 28.04.2009 15:03

Meczyk możesz oglądnąć na N sport albo w internecie, na SopCasicie albo
tuhttp://neptyktv.unl.pl/
na Polsat Sport nie transmitują :)

Zwierze 28.04.2009 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 716487)
Barcy nie powstrzyma nikt w tym sezonie jesli beda grac "swoja" pilke

No chyba w Hiszpani w Angli nie wiem czy by się w lidzę w 3ce załapali.

Pan Jotka 28.04.2009 16:24

To bedzie swietny mecz--to jedyne co nie ulega watpliwosci.

Bartuk1906 28.04.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 716594)
To bedzie swietny mecz--to jedyne co nie ulega watpliwosci.

Oj nie był bym taki pewien ... świetnie sie zapowiada ale może być gra na 0 z tyłu ...bo na pewno nikt nie chce odpaść już w 1 meczu...!! NO ale zapowiada się fajnie trzeba przyznać ..:):)

Pan Jotka 28.04.2009 17:14

Bartuk...Barcelona i Chelsea Gussa Hiddinka...Juz widze gre na zero ;-)

Fakt, ze czasami z duzej chmury maly deszcz, ale nie tym razem.

diablo885 28.04.2009 17:16

bedzie 4:1 dla dumy kataloni!

SZYMEK_TSW 28.04.2009 18:10

polecacie jakąs knajpe z N Sportem ?? w okolicach rynku

_ukoL 28.04.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 716509)
Dla mnie to jest chore, taki mecz dzisiaj zajebisty sie zapowiada a tutaj bedzie lecialo jakies m jak milosc czy inny syf..

Bo w tym kraju kibic jest na ostatnim miejscu nawet za fanami m jak miłość czy innych stolców. :-/

kochur 28.04.2009 19:01

blues !!! prosze panstwa tak sie to zakonczy 2-3 !!!

For_FuN_ 28.04.2009 19:02

2 : 2 albo 1 : 1, Chelsea obok Barcy to glowny faworyt do zdobycia tego trofeum.

Proud 28.04.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 716558)
No chyba w Hiszpani w Angli nie wiem czy by się w lidzę w 3ce załapali.

ale tylko dlatego że fizycznie mogliby nie wytrzymać...bo mają kilku małych zawodników...

ale umiejętnościami moim zdaniem biją na głowę wszystkie angielskie kluby...

bo powiedzmy sobie szczerze...o wiele łatwiej jest kiwac jakiś anglików czy szkotów niż hiszpanów...i mówie tu o klubach z dołu tabeli, bo wiadomo że w najlepszych klubach grają prawie sami obcokrajowcy...

boję się troche meczu z Chelsea bo grają wyrafinowany futbol...a poza tym w dwumeczu wszystko się może zdarzyć...ale jestem przekonany że na 10 meczów Barca wygrywa 7...ale dziś może być ten jeden z trzech...choć wątpię...:p

ToTylkoJa 28.04.2009 19:10

Liczę na wygrana Barcelony 3-1. A w finale chciałbym, aby Duma Kataloni wygrała z ManU.

killzone 28.04.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 716705)
Liczę na wygrana Barcelony 3-1. A w finale chciałbym, aby Duma Kataloni wygrała z ManU.

Chcieć a moc to dwie rożne rzeczy hehe :-p

Ja za to licze na geniusz Hiddinka i na powtorke finalu zeszlorocznego, gdzie wygra oczywiscie Manchaster

Czopens 28.04.2009 19:27

Na Sopcasta Channel - 11028 ??

Kamson 28.04.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 716697)
2 : 2 albo 1 : 1, Chelsea obok Barcy to glowny faworyt do zdobycia tego trofeum.

Czemu Chelsea akurat? A nie Manchester chociażby?

For_FuN_ 28.04.2009 19:56

Kalinowski i Jagoda rzadza :P!

Man Utd jest w kryzysie i to doskonale bylo widac w dwumeczu z Porto(gdzie mieli poprostu wiecej szczescia od portugalczykow). To nie jest zespol z zeszlego sezonu. W moim osobistym rankingu najslabszy sposrod tej czworki polfinalistow.

Bobic 28.04.2009 19:58

Panowie gdzie oglądacie mecz??
Tak żeby nie przycinało ;-)

konrad1991tsw 28.04.2009 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 716697)
(...) Chelsea obok Barcy to glowny faworyt do zdobycia tego trofeum.

W tej fazie rozgrywek pisanie że ktoś jest głównym faworytem jakoś mi się nie widzi. Bo wg mnie ManUtd, Barca i Chelsea (kolejnośc przypadkowa) mają takie same szanse i jedynie Arsenal jest trochę słabszy

kochur 28.04.2009 20:04

to sie nazywa zajebista oprawa tuz przed meczem !!!! puchar 2009

a widzieliscie tą flagę (mapę) z klubami (miastami) pokonanymi w drodze do tego półfinału? więc, KRAKÓW tam oczywiście był - z wbitą jakąś włócznią w naszym rejonie !!

mecz na razie ok

Endrju 1906 28.04.2009 20:05

a gdzieś na satelicie oglądne, może być po arabsku !

diablo885 28.04.2009 20:29

kochur, jak bedziesz mial fotke tej flagi to wrzuc;]

AS82 28.04.2009 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 716732)
Kalinowski i Jagoda rzadza :P!

.

Taa tez moi idole z ITI ,"kochajacy Wisłe" i esperci pilkarscy

Iniesta do Wisły :D

Strzala 28.04.2009 20:47

http://www.justin.tv/timmexc2 tutaj meczyk

ypeeh 28.04.2009 21:23

Dowcip komentatora o Cracovii - mistrzowski :)

AS82 28.04.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ypeeh (Post 716774)
Dowcip komentatora o Cracovii - mistrzowski :)

to jedyne co mu wyszło w tym meczu...
Barca se moze pykac leszczy i sredniakow po 5-0 ,ale jak Hiddink ustawil w srodku pomocy Lamparda,Mikela i Essiena + 4 drwali w obronie to Barca bije glowa w mur

Bobic 28.04.2009 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ypeeh (Post 716774)
Dowcip komentatora o Cracovii - mistrzowski :)

Mógłby ktos zacytować nie oglądam meczu :-)

ypeeh 28.04.2009 21:35

coś w stylu: "Systemem 3-5-2 najdłużej grały tylko dwa światowej sławy kluby - Barcelona i ... Cracovia Stefana Majewskiego".

Edit:
A co do meczu, to Chelsea ugrała to, co chciała. Dwumecz nadal jest sprawą mocno otwartą, wystarczy jedna bramka Barcelony i Chelsea będzie musiała się mocno odkryć. A z tego co było dziś widać, to w ofensywie nie mają za bardzo czym straszyć.

Raphael 28.04.2009 22:01

Jeśli futbol ma wyglądać tak jak gra Chelsea to już wolę oglądać szachy albo curling :/

tofik 28.04.2009 22:06

Ale jak może wyglądać gra przeciwko drużynie, która posiada piłkę blisko 70% czasu ?
Czy ktoś z was na miejscu tych trenerów odkryłby sie i zostawił na łaskę ofensywnej siły Barcelony ?
Przecież to dobry sprawdzony sposób, dzięki któremu i Chelsea i Liverpool i MU eliminowały Barcę w poprzednich edycjach LM.

SZYMEK_TSW 28.04.2009 22:12

cóz za angielski anty futbol, szkoda ze Barcelonie brakło napastnika w formie

han_solo 28.04.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ypeeh (Post 716774)
Dowcip komentatora o Cracovii - mistrzowski :)

Albo coś takiego:"Teraz mamy ostry atak. To nie Tosia na poczcie która jedną ręką wcina truskawki a drugą podbija stemple, to jest faul"

Raphael 28.04.2009 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 716795)
Ale jak może wyglądać gra przeciwko drużynie, która posiada piłkę blisko 70% czasu ?
Czy ktoś z was na miejscu tych trenerów odkryłby sie i zostawił na łaskę ofensywnej siły Barcelony ?
Przecież to dobry sprawdzony sposób, dzięki któremu i Chelsea i Liverpool i MU eliminowały Barcę w poprzednich edycjach LM.

Czy granie w piłkę ma mieć na celu wyłącznie nie przegranie meczu? Czy cel może uświęcać środki? Jeśli tolerujemy taki antyfutbol w wykonaniu, co by nie było, drużyny o jednym z najwyższych klubowych budżetów na świecie i jednej z najlepszych kadr, to dlaczego mamy nie tolerować np. wykańczania przeciwnika poprzez perfidne faule na najlepszym graczu rywali (vide ostatnie Gran Derby i ładowanie korkami w Achillesy Messiego przez graczy Realu) albo udawanie fauli.
Oczywiście dopóki wszystko jest zgodne z przepisami nic nie można zrobić ale zawsze można wyrazić sprzeciw wobec takiej gry jak dzisiejsza...

Pan Jotka 28.04.2009 23:26

Barcelona slabiutko. Do tego traci: Marqueza oraz Puyola na rewanz. Hiddink jest genialny :D
Ps. Zwracam honor koledze ktory napisal o grze na 0:0. Nie spodziewalem sie czegos takiego.
Rewanz bedzie pasjonujacy. Na waskim Stamford Bridge Barcelona polegnie po pierwszej polowie.

Aro1234 28.04.2009 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 716811)
Na waskim Stamford Bridge Barcelona polegnie po pierwszej polowie.

Żebyś się nie zdziwił :-)

eye63 28.04.2009 23:30

Raphael - Stary, gra defensywna to też istota futbolu. Tak się zdobywało mistrzostwa przez słynne włoskie Catenaccio, tak Grecja zdobyła Mistrzostwo Europy. Styl się może nie podobać, ale po latach stylu się nie pamięta, a pamięta się wynik.

Jeśli chodzi Ci o to, że granie ma mieć na celu wyłącznie nie przegranie meczu na wyjeździe - to chyba nie jest to takie straszne. Prawda jest taka, że z każdym systemem i z każdą taktyką najlepszy zespół Europy musi sobie poradzić. Jeśli sobie nie poradził, widocznie nie jest najlepszym zespołem.

Wiadomo, dla widza najlepiej oglądnąć porywające spektakle, jak choćby kiedyś Man Utd - Juve, z masą goli itd., ale dla takiej Chelsea, która jeszcze poważniejszego sukcesu w Europie nie zrobiła, bardziej się chyba teraz liczy puchar, niż piękny styl.

Zwierze 28.04.2009 23:40

Ludzie przestańciue się podzniecać Barceloną pisać głupoty że obrona to źle, że napastnicy nie formie. Nie lubie Chelsea ale może oni też nie byli w formie? Chcecie zobaczyć bramki to zobaczycie w wykonaniu Chelsea jak będą pokazywać na czym polega rożnica w ligach i jak się wygrywa na własnym boisku, pozdrawiam!

Proud 28.04.2009 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 716816)
Ludzie przestańciue się podzniecać Barceloną pisać głupoty że obrona to źle, że napastnicy nie formie. Nie lubie Chelsea ale może oni też nie byli w formie? Chcecie zobaczyć bramki to zobaczycie w wykonaniu Chelsea jak będą pokazywać na czym polega rożnica w ligach i jak się wygrywa na własnym boisku, pozdrawiam!

Stary, Ty też się przestań podniecać Ligą Angielską tak :) jaka różnica??:lol: piszesz jakbyś porównywał ligę polską do angielskiej...

Anglia ma teraz najlepszą czołówkę, ale reszta zespołow już nie prezentuje się tak ciekawie...walką nadrabiają...

a ludzie podniecają się Barceloną, bo stara się grać ładnie dla oka, a nie tylko murować bramke...aby za wszelką cenę osiągnąć sukces...

Chelsea teraz, MU rok temu...grali z Barcą antyfutbol, i chwała im za to że osiągneli sukces...ale nie możesz kibicom zabronić lubować się grą Barcelony...i kibicować drużynie która dominowała w tych meczach...ale czegoś brakowało...takie piękno tego sportu...

pozdr

1q2 29.04.2009 00:50

Świetny mecz i pisze to z całą odpowiedzialnością;)
Bardzo byłem ciekaw jak Chelsea poradzi sobie z bajecznie grającą w tym roku Barcą i stawiałem że jednak Katalończycy ich rozbiją.
Barca w tym roku gra tak jak chcielibyśmy by każdy zespół grał - ofensywnie, pięknie a do tego efektywnie.Co ciekawsze znakomicie także w obronie.
Oprócz pojedynczych meczy , nie było jeszcze na nich bata -większość drużyn czy to idąc na wymiane ciosów, czy też próbując murować bramkę i tak dostawała srogie lanie.Do dziś.
Chelsea zagrała chyba jedyne co można było zagrać , co wd mnie tylko potwierdza fakt że Barca w tym roku to drużyna z kosmosu.Bo jak inaczej zinterpretować fakt że jeden z najlepszych teamów na świecie,praktycznie przez 90 minut jedyne co robi ,to próbuje nie dopuścić do utraty bramki.

Zobaczymy jak będzie wyglądał rewanż - do tej pory na każdy rewanż Barca jechała jak na wycieczkę i grała przeciętnie bo grać dobrze nie musiała.
Teraz jedzie tam przy niekorzystnym wyniku i w zasadzie wszystko się może zdarzyć.Ciekaw też jestem jak zagra Chelsea bo nie wierze by mieli dokładnie taką samą taktykę.

Ogólnie kibicuje Barcelonie ale tylko dlatego że od dawien dawna nie widziałem tak zajebiście ofensywnie grającej drużyny - dziś odbili się od muru ale mam nadzieje że w Londynie pokażą że w tym roku nie ma na nich mocnych.

ps

gdzie po tak świetnych 4/5 sezonu w 2 tygodnie może też i wszystko runąć.Wystarczy że odpadną, przegrają w weekend z Realem a nawet mistrzostwo może stać pod dużym znakiem zapytania.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl