![]() |
stawiam 3:0 dla Barcelony :)
gdzie mogę obejrzeć ten mecz?? Polsat Sport chyba nie transmituje?? a w necie, poza sopcasetem da się gdzieś zobaczyć meczyk?? edit: dzięki Chłopaki:) |
nSport....
|
Meczyk możesz oglądnąć na N sport albo w internecie, na SopCasicie albo
tuhttp://neptyktv.unl.pl/ na Polsat Sport nie transmitują :) |
Cytat:
|
To bedzie swietny mecz--to jedyne co nie ulega watpliwosci.
|
Cytat:
|
Bartuk...Barcelona i Chelsea Gussa Hiddinka...Juz widze gre na zero ;-)
Fakt, ze czasami z duzej chmury maly deszcz, ale nie tym razem. |
bedzie 4:1 dla dumy kataloni!
|
polecacie jakąs knajpe z N Sportem ?? w okolicach rynku
|
Cytat:
|
blues !!! prosze panstwa tak sie to zakonczy 2-3 !!!
|
2 : 2 albo 1 : 1, Chelsea obok Barcy to glowny faworyt do zdobycia tego trofeum.
|
Cytat:
ale umiejętnościami moim zdaniem biją na głowę wszystkie angielskie kluby... bo powiedzmy sobie szczerze...o wiele łatwiej jest kiwac jakiś anglików czy szkotów niż hiszpanów...i mówie tu o klubach z dołu tabeli, bo wiadomo że w najlepszych klubach grają prawie sami obcokrajowcy... boję się troche meczu z Chelsea bo grają wyrafinowany futbol...a poza tym w dwumeczu wszystko się może zdarzyć...ale jestem przekonany że na 10 meczów Barca wygrywa 7...ale dziś może być ten jeden z trzech...choć wątpię...:p |
Liczę na wygrana Barcelony 3-1. A w finale chciałbym, aby Duma Kataloni wygrała z ManU.
|
Cytat:
Ja za to licze na geniusz Hiddinka i na powtorke finalu zeszlorocznego, gdzie wygra oczywiscie Manchaster |
Na Sopcasta Channel - 11028 ??
|
Cytat:
|
Kalinowski i Jagoda rzadza :P!
Man Utd jest w kryzysie i to doskonale bylo widac w dwumeczu z Porto(gdzie mieli poprostu wiecej szczescia od portugalczykow). To nie jest zespol z zeszlego sezonu. W moim osobistym rankingu najslabszy sposrod tej czworki polfinalistow. |
Panowie gdzie oglądacie mecz??
Tak żeby nie przycinało ;-) |
Cytat:
|
to sie nazywa zajebista oprawa tuz przed meczem !!!! puchar 2009
a widzieliscie tą flagę (mapę) z klubami (miastami) pokonanymi w drodze do tego półfinału? więc, KRAKÓW tam oczywiście był - z wbitą jakąś włócznią w naszym rejonie !! mecz na razie ok |
a gdzieś na satelicie oglądne, może być po arabsku !
|
kochur, jak bedziesz mial fotke tej flagi to wrzuc;]
|
Cytat:
Iniesta do Wisły :D |
http://www.justin.tv/timmexc2 tutaj meczyk
|
Dowcip komentatora o Cracovii - mistrzowski :)
|
Cytat:
Barca se moze pykac leszczy i sredniakow po 5-0 ,ale jak Hiddink ustawil w srodku pomocy Lamparda,Mikela i Essiena + 4 drwali w obronie to Barca bije glowa w mur |
Cytat:
|
coś w stylu: "Systemem 3-5-2 najdłużej grały tylko dwa światowej sławy kluby - Barcelona i ... Cracovia Stefana Majewskiego".
Edit: A co do meczu, to Chelsea ugrała to, co chciała. Dwumecz nadal jest sprawą mocno otwartą, wystarczy jedna bramka Barcelony i Chelsea będzie musiała się mocno odkryć. A z tego co było dziś widać, to w ofensywie nie mają za bardzo czym straszyć. |
Jeśli futbol ma wyglądać tak jak gra Chelsea to już wolę oglądać szachy albo curling :/
|
Ale jak może wyglądać gra przeciwko drużynie, która posiada piłkę blisko 70% czasu ?
Czy ktoś z was na miejscu tych trenerów odkryłby sie i zostawił na łaskę ofensywnej siły Barcelony ? Przecież to dobry sprawdzony sposób, dzięki któremu i Chelsea i Liverpool i MU eliminowały Barcę w poprzednich edycjach LM. |
cóz za angielski anty futbol, szkoda ze Barcelonie brakło napastnika w formie
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście dopóki wszystko jest zgodne z przepisami nic nie można zrobić ale zawsze można wyrazić sprzeciw wobec takiej gry jak dzisiejsza... |
Barcelona slabiutko. Do tego traci: Marqueza oraz Puyola na rewanz. Hiddink jest genialny :D
Ps. Zwracam honor koledze ktory napisal o grze na 0:0. Nie spodziewalem sie czegos takiego. Rewanz bedzie pasjonujacy. Na waskim Stamford Bridge Barcelona polegnie po pierwszej polowie. |
Cytat:
|
Raphael - Stary, gra defensywna to też istota futbolu. Tak się zdobywało mistrzostwa przez słynne włoskie Catenaccio, tak Grecja zdobyła Mistrzostwo Europy. Styl się może nie podobać, ale po latach stylu się nie pamięta, a pamięta się wynik.
Jeśli chodzi Ci o to, że granie ma mieć na celu wyłącznie nie przegranie meczu na wyjeździe - to chyba nie jest to takie straszne. Prawda jest taka, że z każdym systemem i z każdą taktyką najlepszy zespół Europy musi sobie poradzić. Jeśli sobie nie poradził, widocznie nie jest najlepszym zespołem. Wiadomo, dla widza najlepiej oglądnąć porywające spektakle, jak choćby kiedyś Man Utd - Juve, z masą goli itd., ale dla takiej Chelsea, która jeszcze poważniejszego sukcesu w Europie nie zrobiła, bardziej się chyba teraz liczy puchar, niż piękny styl. |
Ludzie przestańciue się podzniecać Barceloną pisać głupoty że obrona to źle, że napastnicy nie formie. Nie lubie Chelsea ale może oni też nie byli w formie? Chcecie zobaczyć bramki to zobaczycie w wykonaniu Chelsea jak będą pokazywać na czym polega rożnica w ligach i jak się wygrywa na własnym boisku, pozdrawiam!
|
Cytat:
Anglia ma teraz najlepszą czołówkę, ale reszta zespołow już nie prezentuje się tak ciekawie...walką nadrabiają... a ludzie podniecają się Barceloną, bo stara się grać ładnie dla oka, a nie tylko murować bramke...aby za wszelką cenę osiągnąć sukces... Chelsea teraz, MU rok temu...grali z Barcą antyfutbol, i chwała im za to że osiągneli sukces...ale nie możesz kibicom zabronić lubować się grą Barcelony...i kibicować drużynie która dominowała w tych meczach...ale czegoś brakowało...takie piękno tego sportu... pozdr |
Świetny mecz i pisze to z całą odpowiedzialnością;)
Bardzo byłem ciekaw jak Chelsea poradzi sobie z bajecznie grającą w tym roku Barcą i stawiałem że jednak Katalończycy ich rozbiją. Barca w tym roku gra tak jak chcielibyśmy by każdy zespół grał - ofensywnie, pięknie a do tego efektywnie.Co ciekawsze znakomicie także w obronie. Oprócz pojedynczych meczy , nie było jeszcze na nich bata -większość drużyn czy to idąc na wymiane ciosów, czy też próbując murować bramkę i tak dostawała srogie lanie.Do dziś. Chelsea zagrała chyba jedyne co można było zagrać , co wd mnie tylko potwierdza fakt że Barca w tym roku to drużyna z kosmosu.Bo jak inaczej zinterpretować fakt że jeden z najlepszych teamów na świecie,praktycznie przez 90 minut jedyne co robi ,to próbuje nie dopuścić do utraty bramki. Zobaczymy jak będzie wyglądał rewanż - do tej pory na każdy rewanż Barca jechała jak na wycieczkę i grała przeciętnie bo grać dobrze nie musiała. Teraz jedzie tam przy niekorzystnym wyniku i w zasadzie wszystko się może zdarzyć.Ciekaw też jestem jak zagra Chelsea bo nie wierze by mieli dokładnie taką samą taktykę. Ogólnie kibicuje Barcelonie ale tylko dlatego że od dawien dawna nie widziałem tak zajebiście ofensywnie grającej drużyny - dziś odbili się od muru ale mam nadzieje że w Londynie pokażą że w tym roku nie ma na nich mocnych. ps gdzie po tak świetnych 4/5 sezonu w 2 tygodnie może też i wszystko runąć.Wystarczy że odpadną, przegrają w weekend z Realem a nawet mistrzostwo może stać pod dużym znakiem zapytania. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl