Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

mcovalski 09.02.2009 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 671045)
Nie ma już wolnych karnetów na sektor D. To co było do wzięcia zeszło już dzisiaj. Jedyna szansa na karnet na ten sektor, to sytuacja w której ktoś z dotychczasowych karnetowiczów nie zdecyduje się na wznowienie.

na jakiej podstawie to napisałeś ?? Oznacza t,o że karnetowicze z A i B przeszli na D ?? Nie bardzo rozumiem jak od 10 rano do godziny 12.20 poszły już wszystkie karnety ??

hunter 09.02.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 671047)
na jakiej podstawie to napisałeś ?? Oznacza t,o że karnetowicze z A i B przeszli na D ?? Nie bardzo rozumiem jak od 10 rano do godziny 12.20 poszły już wszystkie karnety ??

Mea Culpa. Opierałem się na słowach osób trzecich, które były rano w WŚ.

Błąd - przepraszam za małe zamieszanie.

Martinho 09.02.2009 12:41

Albo również nowi członkowie SKWK lub dotychczasowi E-sektorowcy.

Nie jest to niemozliwe.

A na jesien tez mi problemow nie robili z zakupem w okresie wznowien(ja nie wznawialem) takze tu tez mogly takie sytuacje zajsc.


Swoja drogą niezle jak na wszystkie miejsca wysprzedadzą karnety :D

Chorynatrzykolory 09.02.2009 12:52

Pociesze niektórych i powiem ,że jeszcze mogą być wolne miejsca , np wtedy, kiedy nie wszyscy karnetowcy z rundy jesiennej przedłużą karnet, zwolni się ich miejsce . :)

SZYMEK_TSW 09.02.2009 13:01

1500 -2000 Karnetów poszło w kilka godzin ? Szok!

AniaD303 09.02.2009 13:03

Przynajmniej będziemy mieć komplet na D. Mam nadzieję tylko, że to nie przypadkowi ludzie...

4fan_player 09.02.2009 13:05

Czyli można się spodziewać że w tej rundzie nie będzie biletów w wolnej sprzedaży na D?

Aro1234 09.02.2009 13:08

No to chyba jest raczej logiczne? :> Sam sobie odpowiedz :>

diablo885 09.02.2009 13:11

Witam. Beda jakies szanse na zakupienie karnetu na D(Ew na E) jesli ktos nalezy do SKWK? Z gory dzieki

podszywacz 09.02.2009 13:39

Usunęli post z głównej strony o wyprzedanych karnetach na D... Na oficjalnej stronie ani słowa o wyprzedaży...

ja_ka_ 09.02.2009 13:46

Byłem od 10.50 przede mną jakieś +- 40 osób. Jak wychodziłem ok 11.40 w kolejce z 50 osób.Większość to starsze osoby. Z tego co słyszałem niemal każdy kto przesiadał się z A i B brał karnet na E. Jeżeli na D nie są już dostępne to raczej ze względu na rezerwację osób wznawiających czy też członków SKWK.

palikot 09.02.2009 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 671077)
Byłem od 10.50 przede mną jakieś +- 40 osób. Jak wychodziłem ok 11.40 w kolejce z 50 osób.Większość to starsze osoby. Z tego co słyszałem niemal każdy kto przesiadał się z A i B brał karnet na E. Jeżeli na D nie są już dostępne to raczej ze względu na rezerwację osób wznawiających czy też członków SKWK.

Członków SKWK jest 400 do tego karnetowiczów 3 tys. + ci karnetowicze co dzis kupowali... to moze faktycznie reszta karnetów mogła zejść

barthok 09.02.2009 14:33

Ja dziś byłem koło 13 i kolejeczka dosyć długa była i do tego ludzie kupowali średnio po 3 karnety.. no i ludzie z A/B przesiadają się na E więc nie jest źle :)

droho 09.02.2009 14:37

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd!!! Są jeszcze karnety na oba sektory Do 14 sprzedanych zostało ok. 500 sztuk.

Prezydentowa 09.02.2009 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 670421)
Szukam 2 osób, które nie przedłużają karnetu na rundę wiosenną. PRIV ---> dogadamy się na pewno

Podbijam na nową stronę

misiekpb 09.02.2009 16:05

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd - ja byłem po 14 wznowić karnecik, nie było żadnej kolejki, a karnety wolne były dostepne bo pytałem.
Poza tym gościu przede mną kupił karnecik pierwszy raz i gostek mu sprzedał bez problemu - i nie był on na liście SKWK.

I teraz pytanko z innej beczki dla tych co się orientują - wiecie może ile zostanie zostawionych miejsc dla FC na trybunie D??

SZYMEK_TSW 09.02.2009 17:44

Zostało 2800 karnetów na D i 1000 na E

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5215

Arkas 09.02.2009 17:53

Chwila bo jakieś zamieszanie się zrobiło i pogubiłem się. Ci co mają karnety i przedłużają to mają czas do 21 lutego tak? Do tego czasu moje miejsce czeka na mnie i nikt go nie wykupi?

Ala1955 09.02.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 671209)
Chwila bo jakieś zamieszanie się zrobiło i pogubiłem się. Ci co mają karnety i przedłużają to mają czas do 21 lutego tak? Do tego czasu moje miejsce czeka na mnie i nikt go nie wykupi?

Zgodnie z info na głównej i na stronie SKWK oraz zgodnie z dotychczasowymi praktykami tak włśnie będzie :-)

Bronowianin 09.02.2009 18:06

Przestańcie siać zamieszanie i dywagować nad tymi karnetami! Wszystkie informacje są na oficjalnej stronie klubu i na innych stronach również. Od lat sprzedaż karnetów wygląda u nas tak samo i nie ma w tym na prawdę nic skomplikowanego... Od 9 do 21 lutego są wznowienia, a od 23 lutego wolna sprzedaż. Także jedyne co pozostaje to trzymać się tych terminów i kupować karnety, bo możliwe że jeśli zejdą wszystkie karnety na sektory D i E, to ostatnie mecze sezonu - jeśliby zaczęto w trakcie rundy rozbiórkę trybuny A/B - obejrzą tylko "karnetowcy".

Michal1906 09.02.2009 18:12

???
 
Czy w te 2800 na D i 1000 na E są wliczane także te miejsca których dzisiaj osoby posiadające karnet nie przedłużyły ?? Czy jest to liczba wolnych miejsc na które nie były sprzedawane karnety w rundzie jesiennej ??

kohprzem'68 09.02.2009 18:18

Tradycyjnie karnet czeka na wznowienie i wykupionego miejsca nikt do 21 . 02 nie sprzeda tak że nie mieszajcie ludziom że ktoś przyszedł i kupił pierwszy raz jak są wznowienia , starych karnetów .

nowy_piotrek 09.02.2009 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 671225)
Tradycyjnie karnet czeka na wznowienie i wykupionego miejsca nikt do 21 . 02 nie sprzeda tak że nie mieszajcie ludziom że ktoś przyszedł i kupił pierwszy raz jak są wznowienia , starych karnetów .

Nie do konca jest tak jak mowisz. Oczywiscie kazdy kto mial karnet ma swoje miejsce zarezerwowane i nikt mu tego miejsca nie wykupi. Ale jest pula wolnych miejsc i w Wislackim Swiecie nie robia problemow zeby juz teraz nabywac karnety przez osoby ktore kupuja bez wznowien.

edyt: Ala oficjalnie tak, ale jak komus naprawde zalezy to przeciez i dzisiaj moga sprzedac bez wznowien. Sam bylem, nikt nie robil problemow.

Ala1955 09.02.2009 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowy_piotrek (Post 671235)
Nie do konca jest tak jak mowisz. Oczywiscie kazdy kto mial karnet ma swoje miejsce zarezerwowane i nikt mu tego miejsca nie wykupi. Ale jest pula wolnych miejsc i w Wislackim Swiecie nie robia problemow zeby juz teraz nabywac karnety przez osoby ktore kupuja bez wznowien.

Było info, że tylko członkowie SKWK mogą kupować karnety od dziś nawet jeśli nie jest to wznowienie. Inni dopiero po 21.II.bez wznowienia

misiekpb 09.02.2009 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 671237)
Było info, że tylko członkowie SKWK mogą kupować karnety od dziś nawet jeśli nie jest to wznowienie. Inni dopiero po 21.II.bez wznowienia

Nie do końca koleżanko. Ja byłem dziś wznowić karnecik i przy mnie gościu zakupił karnet po raz pierwszy. I nie był na liście SKWK bo się go po wyjściu zapytałem bo aż mnie to ździwiło że tak się stało. Jednak z tego co wiem to w tamtej rundzie również były takie praktyki że można było kupić karnecik bez problemu w tym terminie jak się gości poprosiło w WŚ.

Coś czuje że na D i na E będą tylko karnetowcy w rundzie wiosennej i tylko na meczach z Polonią, Lechem i Derbach będzie można bilety na A i B zakupić a tak to nie bardzo. No chyba że się jest z FC lub z nimi załapie ale z tego co wiem to oni będą mieli pulę 1000 biletów na runde.

matern 09.02.2009 19:43

hmm nie wiem czy wy tez tego do konca nie rozumiecie czy tylko ja na tej oficjalnej niby jest napisane ale w taki sposob zeby nikt tego nie zrozumial cytuje ostatniego newsa "w ostatnich godzinach sprzedano bardz zarezerwowano 5500 karnetow" co to ma oznaczac zarezerwowano? ja to rozumiem jako wznowiono ale sam niewiem czy to o to chodzi mam rozumiec ze 5500 sprzedanop w wolnej sprzedarzy plus wznowienia dzisiejsze?
na 100% jak mialem karnet na jesien nikt nie wykupi mojego miejsca przed 21?
piszecie ze tak jest od lat tylko nie bardzo sie orientuje bo stary nie jestem i chodze od nie dawna na mecze dzieki za odpowiedz

PauL 09.02.2009 19:45

Cytat:

na 100% jak mialem karnet na jesien nikt nie wykupi mojego miejsca przed 21?
Bez spiny. Wyraźnie jest napisane, że masz zabukowane miejsce. Jeśli nie wykupisz do 21, to miejsce zostanie sprzedane komu innemu, ale do tego czasu masz możliwość przedłużenia karnetu z jesieni.

arth_ur 09.02.2009 19:53

Ale ludzie robią zamieszanie. To jest chore. Sam pojadę wznowić na spokojnie karnet dopiero w przyszłym tyg, I nie róbcie afery ! Bo mam nadzieję że miejsce będzie nadal na mnie czekać do 21 !

darotsok73 09.02.2009 19:54

Jest możliwość kupienia karnetu bez karty chipowej ?
Pytam w imieniu kolegi który jeszcze sobie nie wyrobił , wraca z Anglii i chce znowu chodzić na R22.

Bobic 09.02.2009 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 671272)
Jest możliwość kupienia karnetu bez karty chipowej ?
Pytam w imieniu kolegi który jeszcze sobie nie wyrobił , wraca z Anglii i chce znowu chodzić na R22.

Nie nie można:-)

Charlie 09.02.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 671272)
Jest możliwość kupienia karnetu bez karty chipowej ?

Nie.

Nie róbcie zamieszania, bo przecież wielokrotnie było pisane, że każdy kto miał karnet w poprzedniej rundzie ma czas na przedłużenie do 21 lutego.

luke1906 09.02.2009 21:18

ja się zastanawiam co to za propagandę uprawia strona główna? poszło 5500 karnetów w ciągu kilku godzin?

jak sobie przypomnę jak kupowałem ostatnio, to schodzi koło minuty z kupnem karnetu,
nawet zakładając, że jakimś cudem schodziło by i 10 w minutę, to w godzinę schodzi 600, musiałaby trwać dzika sprzedaż przez bite 9 godzin żeby sprzedano tyle :)
biorąc poprawkę na zapał do pracy towarzystwa z WŚ to jest to całkowicie niemożliwe

no chyba, że nastąpiła jakaś zbiorowa rezerwacja, w sposób mnie bliżej nieznany, też by mnie to nie zdziwiło, nie takie rzeczy się widziało

ot taka moja rozkminka

SZYMEK_TSW 09.02.2009 21:27

luke1906 zostało 3800 karnetów dla ludzi kupujących pierwszy raz, czyli jak pisał droho dzis zeszło 500, a te pozostałe 6, 7 tysiecy które było w zeszłym sezonie jest zarezerowowane do 21 lutego.

ichigo 09.02.2009 23:44

Czyli jeśli jutro przejdę się do WŚ, a nie miałem wcześniej karnetu, to jest szansa kupić?

SB 10.02.2009 01:12

a poza tym dobrze jest podać taką informację, że w ciągu dnia 5500 szt. karnetów zeszło i zwiększyć ogólny popyt ;)

tommiyacht 10.02.2009 05:57

nie ma sie czym podniecac tym wynikiem. jest on nastepstwem zamkniecia A i B. Co innego jakby wykupili te 6 tys na 20 mozliwych, to bylby wynik.

Arkas 10.02.2009 14:04

Jak mam karnet na D4 to przy wznowieniu mogę przepisac się na D3??

arth_ur 10.02.2009 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 671626)
Jak mam karnet na D4 to przy wznowieniu mogę przepisac się na D3??


A po co ? Nawet jak będziesz miał karnet na D1, a przyjdziesz na D3 no nikt cię przecież nie wyrzuci !
Ale zmiana miejsca jest możliwa jeśli na na sile musisz.

Arkas 10.02.2009 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 671628)
A po co ? Nawet jak będziesz miał karnet na D1, a przyjdziesz na D3 no nikt cię przecież nie wyrzuci !
Ale zmiana miejsca jest możliwa jeśli na na sile musisz.

Wiem wiem. Tak z ciekawosci tylko pytam.

adi23 10.02.2009 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 671626)
Jak mam karnet na D4 to przy wznowieniu mogę przepisac się na D3??

A czy to ważne na jaki dokładnie sektor? Na D przychodzisz dopingować i siadasz gdzie chcesz, nikt Tu nie sprawdza miejsca na bilecie!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl