![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Błąd - przepraszam za małe zamieszanie. |
Albo również nowi członkowie SKWK lub dotychczasowi E-sektorowcy.
Nie jest to niemozliwe. A na jesien tez mi problemow nie robili z zakupem w okresie wznowien(ja nie wznawialem) takze tu tez mogly takie sytuacje zajsc. Swoja drogą niezle jak na wszystkie miejsca wysprzedadzą karnety :D |
Pociesze niektórych i powiem ,że jeszcze mogą być wolne miejsca , np wtedy, kiedy nie wszyscy karnetowcy z rundy jesiennej przedłużą karnet, zwolni się ich miejsce . :)
|
1500 -2000 Karnetów poszło w kilka godzin ? Szok!
|
Przynajmniej będziemy mieć komplet na D. Mam nadzieję tylko, że to nie przypadkowi ludzie...
|
Czyli można się spodziewać że w tej rundzie nie będzie biletów w wolnej sprzedaży na D?
|
No to chyba jest raczej logiczne? :> Sam sobie odpowiedz :>
|
Witam. Beda jakies szanse na zakupienie karnetu na D(Ew na E) jesli ktos nalezy do SKWK? Z gory dzieki
|
Usunęli post z głównej strony o wyprzedanych karnetach na D... Na oficjalnej stronie ani słowa o wyprzedaży...
|
Byłem od 10.50 przede mną jakieś +- 40 osób. Jak wychodziłem ok 11.40 w kolejce z 50 osób.Większość to starsze osoby. Z tego co słyszałem niemal każdy kto przesiadał się z A i B brał karnet na E. Jeżeli na D nie są już dostępne to raczej ze względu na rezerwację osób wznawiających czy też członków SKWK.
|
Cytat:
|
Ja dziś byłem koło 13 i kolejeczka dosyć długa była i do tego ludzie kupowali średnio po 3 karnety.. no i ludzie z A/B przesiadają się na E więc nie jest źle :)
|
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd!!! Są jeszcze karnety na oba sektory Do 14 sprzedanych zostało ok. 500 sztuk.
|
Cytat:
|
Nie wprowadzajcie ludzi w błąd - ja byłem po 14 wznowić karnecik, nie było żadnej kolejki, a karnety wolne były dostepne bo pytałem.
Poza tym gościu przede mną kupił karnecik pierwszy raz i gostek mu sprzedał bez problemu - i nie był on na liście SKWK. I teraz pytanko z innej beczki dla tych co się orientują - wiecie może ile zostanie zostawionych miejsc dla FC na trybunie D?? |
|
Chwila bo jakieś zamieszanie się zrobiło i pogubiłem się. Ci co mają karnety i przedłużają to mają czas do 21 lutego tak? Do tego czasu moje miejsce czeka na mnie i nikt go nie wykupi?
|
Cytat:
|
Przestańcie siać zamieszanie i dywagować nad tymi karnetami! Wszystkie informacje są na oficjalnej stronie klubu i na innych stronach również. Od lat sprzedaż karnetów wygląda u nas tak samo i nie ma w tym na prawdę nic skomplikowanego... Od 9 do 21 lutego są wznowienia, a od 23 lutego wolna sprzedaż. Także jedyne co pozostaje to trzymać się tych terminów i kupować karnety, bo możliwe że jeśli zejdą wszystkie karnety na sektory D i E, to ostatnie mecze sezonu - jeśliby zaczęto w trakcie rundy rozbiórkę trybuny A/B - obejrzą tylko "karnetowcy".
|
???
Czy w te 2800 na D i 1000 na E są wliczane także te miejsca których dzisiaj osoby posiadające karnet nie przedłużyły ?? Czy jest to liczba wolnych miejsc na które nie były sprzedawane karnety w rundzie jesiennej ??
|
Tradycyjnie karnet czeka na wznowienie i wykupionego miejsca nikt do 21 . 02 nie sprzeda tak że nie mieszajcie ludziom że ktoś przyszedł i kupił pierwszy raz jak są wznowienia , starych karnetów .
|
Cytat:
edyt: Ala oficjalnie tak, ale jak komus naprawde zalezy to przeciez i dzisiaj moga sprzedac bez wznowien. Sam bylem, nikt nie robil problemow. |
Cytat:
|
Cytat:
Coś czuje że na D i na E będą tylko karnetowcy w rundzie wiosennej i tylko na meczach z Polonią, Lechem i Derbach będzie można bilety na A i B zakupić a tak to nie bardzo. No chyba że się jest z FC lub z nimi załapie ale z tego co wiem to oni będą mieli pulę 1000 biletów na runde. |
hmm nie wiem czy wy tez tego do konca nie rozumiecie czy tylko ja na tej oficjalnej niby jest napisane ale w taki sposob zeby nikt tego nie zrozumial cytuje ostatniego newsa "w ostatnich godzinach sprzedano bardz zarezerwowano 5500 karnetow" co to ma oznaczac zarezerwowano? ja to rozumiem jako wznowiono ale sam niewiem czy to o to chodzi mam rozumiec ze 5500 sprzedanop w wolnej sprzedarzy plus wznowienia dzisiejsze?
na 100% jak mialem karnet na jesien nikt nie wykupi mojego miejsca przed 21? piszecie ze tak jest od lat tylko nie bardzo sie orientuje bo stary nie jestem i chodze od nie dawna na mecze dzieki za odpowiedz |
Cytat:
|
Ale ludzie robią zamieszanie. To jest chore. Sam pojadę wznowić na spokojnie karnet dopiero w przyszłym tyg, I nie róbcie afery ! Bo mam nadzieję że miejsce będzie nadal na mnie czekać do 21 !
|
Jest możliwość kupienia karnetu bez karty chipowej ?
Pytam w imieniu kolegi który jeszcze sobie nie wyrobił , wraca z Anglii i chce znowu chodzić na R22. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie róbcie zamieszania, bo przecież wielokrotnie było pisane, że każdy kto miał karnet w poprzedniej rundzie ma czas na przedłużenie do 21 lutego. |
ja się zastanawiam co to za propagandę uprawia strona główna? poszło 5500 karnetów w ciągu kilku godzin?
jak sobie przypomnę jak kupowałem ostatnio, to schodzi koło minuty z kupnem karnetu, nawet zakładając, że jakimś cudem schodziło by i 10 w minutę, to w godzinę schodzi 600, musiałaby trwać dzika sprzedaż przez bite 9 godzin żeby sprzedano tyle :) biorąc poprawkę na zapał do pracy towarzystwa z WŚ to jest to całkowicie niemożliwe no chyba, że nastąpiła jakaś zbiorowa rezerwacja, w sposób mnie bliżej nieznany, też by mnie to nie zdziwiło, nie takie rzeczy się widziało ot taka moja rozkminka |
luke1906 zostało 3800 karnetów dla ludzi kupujących pierwszy raz, czyli jak pisał droho dzis zeszło 500, a te pozostałe 6, 7 tysiecy które było w zeszłym sezonie jest zarezerowowane do 21 lutego.
|
Czyli jeśli jutro przejdę się do WŚ, a nie miałem wcześniej karnetu, to jest szansa kupić?
|
a poza tym dobrze jest podać taką informację, że w ciągu dnia 5500 szt. karnetów zeszło i zwiększyć ogólny popyt ;)
|
nie ma sie czym podniecac tym wynikiem. jest on nastepstwem zamkniecia A i B. Co innego jakby wykupili te 6 tys na 20 mozliwych, to bylby wynik.
|
Jak mam karnet na D4 to przy wznowieniu mogę przepisac się na D3??
|
Cytat:
A po co ? Nawet jak będziesz miał karnet na D1, a przyjdziesz na D3 no nikt cię przecież nie wyrzuci ! Ale zmiana miejsca jest możliwa jeśli na na sile musisz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl