![]() |
Awe - otóż to. ale Bednarz powinien pół roku temu zacząć interesować się piłkarzami, którym kończą się kontrakty i zapisywać je w notatniku. już mielibyśmy 4 piłkarzy na wysokim poziomie.
|
Cytat:
|
tak podałem tylko datę. zapomniałem o prawie bosmana :)
choćby i nawet te pół roku temu zaczął się interesować, to na styczeń już mielibyśmy niezłych grajków. kurde, super piłkarze odchodzą z klubów, są za darmo, ale nikomu nie chce się ruszyć tyłka po nich. potem sprowadzamy jakieś odpadki, testujemy Lallinów jakiś itd. |
PIsze w tym temacie poniewaz on sie bardziej nadaje do pisania o tym co mam napisac niz transferowy.
Mecz z Liverpoolem pokazal tlyko jedno. Jak krotka mamy lawke rezerwowych. W pierwszej polowie swietnie grala Wisla, stwarzajac wiele ciekawych sytuacji. Martwi jednak dyspozycja Brozka ktory w tym meczu nic nie pokazal oprocz cofania sie do tylu ktore calkiem niezle wplywalo na nasza gre. Stwarza to jednak pewien problem bo gdy Brozek ma pilke nie ma komu jej odegrac. Jest osamotniony w ataku. Kolejna sprawa to wlasnie krotka lawka rezerwowych o ile w pierwszej polowie gralismy dobrze o tyle w drugiej poza calkiem niezlymi ostatnimi 5 minutami nie pokazalismy absolutnie nic. P.S. Mam jeszcze dobra rade. Piotrek Brozek nie powinien wogole schodzic z lewej obrony bo nie dosc ze gra dobrze ofensywnie to tez dla mnie zagral kapitalny mecz w destrukcji a wydaje mi sie to nie koniec jego umiejetnosci na tej pozycji. |
Ten Necid, o ktorym ktos tu kiedys wspominal bardzo fajnie sie prezentuje w ME U-19 ale teraz jak juz sie wypromowal to po ptokach.
|
koyoot dobrze prawi i tak sobie myśle że Wisełka nie jest na straconej pozycje z Beitarem jedynie wtedy gdy ktoś nie oczekiwanie dostanie kontuzji wtedy nie mamy poprostu czego szukać w Jerozolimie, a Brożek wg mnie wo CHYBA miał poprzedni sezon nadspodziewanie udany, choć mam nadzieje że powtórzy wyczyn i w tym :) Jeszcze jedna taka myśl nawet jak przejdziemy Beitar t bez kilku wzmocnień np atak nie mamy czego szukać w 3 rundzie, a szczególnie w samej Lidze Mistrzów, bo nie po to tam się awsuje by się błaźnić, ale obym się mylił :)
|
ten Necid, przed ME kosztował 1,5 mln euro...
|
Na miejscu Bednarza jak najszybciej wyrzuciłbym z drużyny Dawidowskiego i Kmiecika :) Bo inaczej Cupiał myśli że ma dobrych grajków. Dawidowski to leń jakich mało. Jak zchodził to było widać że jest szczęśliwy bo swoje odbębnił.
|
Brakuje bramkarza, który byłby rzeczywistym konkurentem Pawełka. Ja jednak będę dalej wałkował swoje i powiem - Kieszek.
Niestety(być może dla Wisły stety) chłopak straci\ł miejsce na rzecz Eduardo, który wrócił z wypożyczenia z Setubalu. Nie dlatego, że jest słaby. Ale tam też wolą stawiać na swoich :) Jak ktoś nie jest przekonany to odsyłam do meczy w UEFA i w Super Lidze chociażby z Benficą, czy Werderem Brema. |
jeśli można to ja bym chciał aby do Wisły dołączyli w najbliższych dniach:
- Hernani -Sasin -Blas Perez |
Cytat:
|
Cytat:
A kto to ten Blas Perez?? |
Blas Perez do środkowy napastnik grający w jakieś meksykańskiej drużynie.Z Korony to jeszcze Kusia widziałbym tak na marginesie.
|
Gdybym był Bednarzem siedziałbym w Sofii i załatwiał transfer Nei'a.
Następnie pojechałbym do Kielc w celu załatwienia Hermaniego, na koniec pomyślałbym o bramkarzu. |
Ależ bujną wyobraźnię mają ci z WESZŁO!:
http://www.weszlo.com/news/604 |
Gdybym był Bednarzem wykupil bym tego pana: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ex/profil.html
W Wolfsburgi nie gra juz zadnej roli i za okolo 200 tys Euro Wolfsburg by go oddal.. I wypozyczylbym tego skrzydlowego: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...nu/profil.html (tego Wolfsburg tez chce sie pozbyc..) Na naszym rynku zainteresowalbym sie Hernanim i Sobolweskim z Korony. Pozdro ! |
gdybym był Bednarzem i nie miałbym gotówki na transfery to poszukałbym drugiego Clebera gdzieś w 2 lidze Portugalskiej któremu właśnie kończy sie kontrakt.Myśle że kilku takich twardzieli możnaby tam znaleźć za free skoro za takiego Jodłowca chcą 1,5 miliona Euro a za Hernaniego 500 tyś.Nei też zanim trafił do CSKA grał w Portugalskim Naval ale za niego Bułgarzy zapłacili 750 tyś Euro co jak widac opłaciło sie.
Moje skromne propozycje transferowe to: Micanski , Goliński .Myśle że wielkich kwot na nich nie trzeba by przeznaczać. |
Ten bramkarz Silnapaa może być strzałem w dziesiątkę. Prezentuje się aż nadto solidnie. Pytanie tylko jakie pieniądze Wisła jest w stanie za niego wyłożyć ? 400k na pewno nie.
Ale podsumujmy jakie są możliwości wzmocnienia składu. Silanpaa - wzmocnienie i godny rywal dla Pawełka Obrona - ? tutaj jak narazie nie poczyniono starań o wzmocnienia Pomoc - wróci Barreto, solidny, ale też słabo zdyscyplinowany piłkarz. Łapie dużo czerwonych kartek i jest niechętny do powrotu do Polski. Może Cleber przemówi do niego :) Atak - Nei, czyli potencjalnie najwyższy transfer w polskiej lidze. Pamiętam go z Naval i tam robił pozytywne wrażenie. W CSKA już niestety go straciłem z pola widzenia, ale podejrzewam, że jeśli się nie polepszył to przynajmniej nie pogorszył. Oprócz obrony, w każdej formacji mówi się o solidnym piłkarzu. Nie ma ściągania piłkarskiego szrotu. Może nie postępuje to tak szybko jak byśmy chcieli, ale jeśli wymienieni piłkarze przyjdą, to Wisła będzie miała spokojnie drużynę na fazę grupową uefa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdybym byl Bednarzem to sprowdzilbym do Wisly 2 pilkarzy z któymi Belenenses nie chce kontynuowac współpracy - Srodkowego pomocnika, Portugalczyka Hugo Leala i kamerunskiego napastnika Alberta Meyonga Ze. Hugo Leal swego czasu gral w Benifice, PSg i Atletico madryt. Fakt ze mu ostatnio nie szlo ale koles ktory rozegral po kilkadziesiat meczy w ligach francuskiej, hiszpaniskiej i portugalskiej nie moze byc slaby. Podobnnie jak byly reprezentat Kamerunu. Obaj sa swietnymi pilkarzam i obaj sa co najwazniejszed za darmo!!!!!!! (przynajmniej byli tydzien temu). Jezeli chodzi o finskiego bramkarza to statystyki ma fajne ale nie wiem czy nie lepiej za ta sama kase kupic jakiegos Polaka (Przyrowski,Stachowiak, Wyparlo). Zreszta przydalby sie jeszcze stoper (Jodlowiec, Hiszpan Paz, Outarra z Burkina Faso czy tez Brazylijczyk Hernani) oraz lewy pomocnik (Napoleoni z Widzewa).
Jednak w pierwszym rzędzie postaralbym sie o Kamerunczyka i Portugalczyka |
dlaczego?? Wyparlo bylby idealnym dublerem dla Pawelka. W zeszlym sezonie odbudowal swoja forme. Zreszta on nigdy nie byl slaby a napewno jest lepszy od Juszczyka. Mysle ze spokojnie moglby zastepowac Pawelka kiedy ten bylby bez formy. A i Cebanu mialby soie od kogo uczyc. Zreszta Wyparlo moglby zostac w Wisle nawet do konca kariery tak jak Grim w Ajaxie, Van der Guuw w MU czy tez Fiori w Milanie i Balotta w Lazio.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja bym postaral sie sprowadzic tego bramkarza :
http://futbol.pl/index_2602.php?a_25...tr=yes&r_13=54 |
Przydałoby się zainteresować tym Malarzem, chłop jest przyzwoitym bramkarzem. Nie wiem czemu, ale wolę polskich piłkarzy od zagranicznych (w tym przypadku od tego Fina). Myślę że nie miałby nic przeciwko grze w Polsce bo w PAO nie ma szans na grę, a do tego w Polsce żona na niego czeka ;]
|
Cytat:
Kiedyś coś tam przebąkiwano o zainteresowaniu Wisły Malarzem. Jak się nie mylę jego samicą jest Daria Kabała. |
Jeśli to prawda że Dariusz Żuraw olał Arkę, to znaczy że chwilowo nie ma planu - moze by go tak Bednarz skaptował do nas? Wydaje się że na ławę jako dziurołatacz obronny byłby w sam raz:)
Wiem, że stary, wiem, ze nie perspyktywiczny ale na 5 meczów w sezonie (jak Kokos) mógłby być |
Szukanie wzmocnień w lidze czeskiej nie było by złą rzeczą.
http://pl.youtube.com/watch?v=6bh9dhjF39M Napastnik Slovana z numerem 9 widać że nie jest byle jakim grajkiem. http://pl.youtube.com/watch?v=tpZVIwdIR9Y |
Ja tez szukalem wzmocnien na youtube i znalazlem jednego zawodnika ktoremu warto sie przyjrzec...
http://pl.youtube.com/watch?v=-C1Fd5...eature=related Panie Bednarz do roboty! |
Cytat:
Ja bym podał się do dymisji! Kończ waść ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Stary, r*******ś mi mięśnie czoła :rotfl::rotfl::rotfl: |
|
Wielka szkoda ze ten gość jest nieosiągalny!Zobaczyć go live w swoim ukochanym klubie to było by coś pięknego ;))
=-F-O-R-Z-A<---->R-O-N-A-L-D-O-= |
jak Legia odpadnie z FC Gomel czego im nie życze to może warto zainteresować sie kilkoma graczami z ligi Białoruskiej ? Skoro ich drużyny golą nas w pucharach (Dinamo Miński ograło Zagłębie Lubin,Szachtjor Soligorsk wyeliminował Cracovie, Reprezentacja do lat 19 przegryła niedawno z rówieśnikami z kraju Łukaszenki).
Nie wiem tylko na jakim poziomie maja Ci zawodnicy kontrakty w swoich klubach na Białorusi, jeśli zarabiają po 200 tyś Euro rocznie to raczej nie ma co marzyć o ściagnieciu kilku z nich. |
Ten Ondriej Smetana to nawet bardzo dobry pomysł..
Jest wysoki (197)yukształtowany mam nadzieje (26 l.) , wmiare zwinny co widac na filmiku, dobra gra głową i umie się zastawić.. A i nawet przystoiny :P I oczywiście cena która Wisły odstraszyc nie powinna 250 tysi . BTW: Wspaniale było by wyrwać ze Slovana ,Jana Polaka. 19 latka który w tamtym sezonie 17 razy wybiegał w podstawowej "11" zespołu z Liberca. |
Cytat:
|
Po meczu widać że brak nam zmienników na poziomie europejskim (Przeraziłem się po urazie Głowackiego)
na ligę taki skład wystarczy ale na puchary już nie :( a moje propozycje to Bramka A.Malarz - problemy w Panathinaikosie możliwe że zerwie kontrakt W.Kowalewski - do niego nie jestem w 100% przekonany A.Bieniek Obrona tu wzmocnienia są niezbędne Tomasz Wisio Hernani Jarosław Bieniuk Piotr Stawarczyk Pomocnicy/Napastnicy Adrian Budka Stefano Napoleoni Kamil Oziemczuk Łukasz Grzeszczyk Paweł Kaczmarek Paweł Zawistowski |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl