Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

ebbabwe 19.07.2008 09:49

Awe - otóż to. ale Bednarz powinien pół roku temu zacząć interesować się piłkarzami, którym kończą się kontrakty i zapisywać je w notatniku. już mielibyśmy 4 piłkarzy na wysokim poziomie.

Sopranos 19.07.2008 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ebbabwe (Post 570132)
Awe - otóż to. ale Bednarz powinien pół roku temu zacząć interesować się piłkarzami, którym kończą się kontrakty i zapisywać je w notatniku. już mielibyśmy 4 piłkarzy na wysokim poziomie.

Pół roku temu to za późno. Wówczas już piłkarze, którym wraz z końcem czerwca kończyły się kontrakty mogli podpisywać umowy z nowymi klubami na mocy prawa Bosmana.

ebbabwe 19.07.2008 10:50

tak podałem tylko datę. zapomniałem o prawie bosmana :)

choćby i nawet te pół roku temu zaczął się interesować, to na styczeń już mielibyśmy niezłych grajków. kurde, super piłkarze odchodzą z klubów, są za darmo, ale nikomu nie chce się ruszyć tyłka po nich. potem sprowadzamy jakieś odpadki, testujemy Lallinów jakiś itd.

koyoot 20.07.2008 17:34

PIsze w tym temacie poniewaz on sie bardziej nadaje do pisania o tym co mam napisac niz transferowy.

Mecz z Liverpoolem pokazal tlyko jedno. Jak krotka mamy lawke rezerwowych. W pierwszej polowie swietnie grala Wisla, stwarzajac wiele ciekawych sytuacji. Martwi jednak dyspozycja Brozka ktory w tym meczu nic nie pokazal oprocz cofania sie do tylu ktore calkiem niezle wplywalo na nasza gre. Stwarza to jednak pewien problem bo gdy Brozek ma pilke nie ma komu jej odegrac. Jest osamotniony w ataku.

Kolejna sprawa to wlasnie krotka lawka rezerwowych o ile w pierwszej polowie gralismy dobrze o tyle w drugiej poza calkiem niezlymi ostatnimi 5 minutami nie pokazalismy absolutnie nic.

P.S. Mam jeszcze dobra rade. Piotrek Brozek nie powinien wogole schodzic z lewej obrony bo nie dosc ze gra dobrze ofensywnie to tez dla mnie zagral kapitalny mecz w destrukcji a wydaje mi sie to nie koniec jego umiejetnosci na tej pozycji.

dynek.pl 20.07.2008 17:55

Ten Necid, o ktorym ktos tu kiedys wspominal bardzo fajnie sie prezentuje w ME U-19 ale teraz jak juz sie wypromowal to po ptokach.

Biskup 20.07.2008 20:18

koyoot dobrze prawi i tak sobie myśle że Wisełka nie jest na straconej pozycje z Beitarem jedynie wtedy gdy ktoś nie oczekiwanie dostanie kontuzji wtedy nie mamy poprostu czego szukać w Jerozolimie, a Brożek wg mnie wo CHYBA miał poprzedni sezon nadspodziewanie udany, choć mam nadzieje że powtórzy wyczyn i w tym :) Jeszcze jedna taka myśl nawet jak przejdziemy Beitar t bez kilku wzmocnień np atak nie mamy czego szukać w 3 rundzie, a szczególnie w samej Lidze Mistrzów, bo nie po to tam się awsuje by się błaźnić, ale obym się mylił :)

vote-for-mikey 20.07.2008 20:33

ten Necid, przed ME kosztował 1,5 mln euro...

Fernando Redondo 20.07.2008 21:03

Na miejscu Bednarza jak najszybciej wyrzuciłbym z drużyny Dawidowskiego i Kmiecika :) Bo inaczej Cupiał myśli że ma dobrych grajków. Dawidowski to leń jakich mało. Jak zchodził to było widać że jest szczęśliwy bo swoje odbębnił.

tofik 20.07.2008 21:28

Brakuje bramkarza, który byłby rzeczywistym konkurentem Pawełka. Ja jednak będę dalej wałkował swoje i powiem - Kieszek.
Niestety(być może dla Wisły stety) chłopak straci\ł miejsce na rzecz Eduardo, który wrócił z wypożyczenia z Setubalu. Nie dlatego, że jest słaby. Ale tam też wolą stawiać na swoich :)
Jak ktoś nie jest przekonany to odsyłam do meczy w UEFA i w Super Lidze chociażby z Benficą, czy Werderem Brema.

corsarius44 20.07.2008 23:07

jeśli można to ja bym chciał aby do Wisły dołączyli w najbliższych dniach:
- Hernani
-Sasin
-Blas Perez

koyoot 21.07.2008 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Biskup (Post 570773)
koyoot dobrze prawi i tak sobie myśle że Wisełka nie jest na straconej pozycje z Beitarem jedynie wtedy gdy ktoś nie oczekiwanie dostanie kontuzji wtedy nie mamy poprostu czego szukać w Jerozolimie, a Brożek wg mnie wo CHYBA miał poprzedni sezon nadspodziewanie udany, choć mam nadzieje że powtórzy wyczyn i w tym :) Jeszcze jedna taka myśl nawet jak przejdziemy Beitar t bez kilku wzmocnień np atak nie mamy czego szukać w 3 rundzie, a szczególnie w samej Lidze Mistrzów, bo nie po to tam się awsuje by się błaźnić, ale obym się mylił :)

Biskup, mnie nie chodzi o to ze Brozek mial nadspodziewanie udany sezon, bo to najlepszy napastnik w polksije lidze i naprawde ma wielkie umiejetnosci. Problem jest tutaj taki jak w moim ostatnim zdaniu. Grajac ustawieniem 4-5-1 Brozek jest OSAMOTNIONY w ataku. Niestety ale Pawel to nie typ snajpera ktory umie grac tylem do bramki(a niestety tak w tym meczu Musial grac).

BiałaGwiazda 21.07.2008 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez corsarius44 (Post 570898)
jeśli można to ja bym chciał aby do Wisły dołączyli w najbliższych dniach:
- Hernani
-Sasin
-Blas Perez

Co do tych dwóch pierwszych to jestam za,a spróbowałbym też Sobolewskiego z Korony:)
A kto to ten Blas Perez??

Rasialdo 21.07.2008 13:54

Blas Perez do środkowy napastnik grający w jakieś meksykańskiej drużynie.Z Korony to jeszcze Kusia widziałbym tak na marginesie.

kristos 22.07.2008 10:32

Gdybym był Bednarzem siedziałbym w Sofii i załatwiał transfer Nei'a.
Następnie pojechałbym do Kielc w celu załatwienia Hermaniego, na koniec pomyślałbym o bramkarzu.

thomasson 23.07.2008 06:30

Ależ bujną wyobraźnię mają ci z WESZŁO!:
http://www.weszlo.com/news/604

koker 23.07.2008 06:53

Gdybym był Bednarzem wykupil bym tego pana: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ex/profil.html
W Wolfsburgi nie gra juz zadnej roli i za okolo 200 tys Euro Wolfsburg by go oddal..
I wypozyczylbym tego skrzydlowego: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...nu/profil.html (tego Wolfsburg tez chce sie pozbyc..)
Na naszym rynku zainteresowalbym sie Hernanim i Sobolweskim z Korony.

Pozdro !

AYALA 23.07.2008 07:01

gdybym był Bednarzem i nie miałbym gotówki na transfery to poszukałbym drugiego Clebera gdzieś w 2 lidze Portugalskiej któremu właśnie kończy sie kontrakt.Myśle że kilku takich twardzieli możnaby tam znaleźć za free skoro za takiego Jodłowca chcą 1,5 miliona Euro a za Hernaniego 500 tyś.Nei też zanim trafił do CSKA grał w Portugalskim Naval ale za niego Bułgarzy zapłacili 750 tyś Euro co jak widac opłaciło sie.
Moje skromne propozycje transferowe to: Micanski , Goliński .Myśle że wielkich kwot na nich nie trzeba by przeznaczać.

tofik 23.07.2008 08:49

Ten bramkarz Silnapaa może być strzałem w dziesiątkę. Prezentuje się aż nadto solidnie. Pytanie tylko jakie pieniądze Wisła jest w stanie za niego wyłożyć ? 400k na pewno nie.

Ale podsumujmy jakie są możliwości wzmocnienia składu.

Silanpaa - wzmocnienie i godny rywal dla Pawełka
Obrona - ? tutaj jak narazie nie poczyniono starań o wzmocnienia
Pomoc - wróci Barreto, solidny, ale też słabo zdyscyplinowany piłkarz. Łapie dużo czerwonych kartek i jest niechętny do powrotu do Polski. Może Cleber przemówi do niego :)
Atak - Nei, czyli potencjalnie najwyższy transfer w polskiej lidze. Pamiętam go z Naval i tam robił pozytywne wrażenie. W CSKA już niestety go straciłem z pola widzenia, ale podejrzewam, że jeśli się nie polepszył to przynajmniej nie pogorszył.

Oprócz obrony, w każdej formacji mówi się o solidnym piłkarzu. Nie ma ściągania piłkarskiego szrotu.
Może nie postępuje to tak szybko jak byśmy chcieli, ale jeśli wymienieni piłkarze przyjdą, to Wisła będzie miała spokojnie drużynę na fazę grupową uefa.

saklak1906 23.07.2008 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thomasson (Post 572249)
Ależ bujną wyobraźnię mają ci z WESZŁO!:
http://www.weszlo.com/news/604

No i lepiej brzmi bramka Smolarka niz Maleckiego- zajebisci sa poprostu :D

eye63 23.07.2008 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koker (Post 572251)
Gdybym był Bednarzem wykupil bym tego pana: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ex/profil.html
W Wolfsburgi nie gra juz zadnej roli i za okolo 200 tys Euro Wolfsburg by go oddal..
I wypozyczylbym tego skrzydlowego: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...nu/profil.html (tego Wolfsburg tez chce sie pozbyc..)
Na naszym rynku zainteresowalbym sie Hernanim i Sobolweskim z Korony.

Pozdro !

Tym drugim podobno interesuje się Steaua. Po drugie, Wolfsburg nie puści go za mniej niż 1,2-1,5 miliona euro. Odnośnie pierwszego to wybacz, ale też wątpię, że zejdą poniżej 800 tys.

Ricon 23.07.2008 10:51

Gdybym byl Bednarzem to sprowdzilbym do Wisly 2 pilkarzy z któymi Belenenses nie chce kontynuowac współpracy - Srodkowego pomocnika, Portugalczyka Hugo Leala i kamerunskiego napastnika Alberta Meyonga Ze. Hugo Leal swego czasu gral w Benifice, PSg i Atletico madryt. Fakt ze mu ostatnio nie szlo ale koles ktory rozegral po kilkadziesiat meczy w ligach francuskiej, hiszpaniskiej i portugalskiej nie moze byc slaby. Podobnnie jak byly reprezentat Kamerunu. Obaj sa swietnymi pilkarzam i obaj sa co najwazniejszed za darmo!!!!!!! (przynajmniej byli tydzien temu). Jezeli chodzi o finskiego bramkarza to statystyki ma fajne ale nie wiem czy nie lepiej za ta sama kase kupic jakiegos Polaka (Przyrowski,Stachowiak, Wyparlo). Zreszta przydalby sie jeszcze stoper (Jodlowiec, Hiszpan Paz, Outarra z Burkina Faso czy tez Brazylijczyk Hernani) oraz lewy pomocnik (Napoleoni z Widzewa).
Jednak w pierwszym rzędzie postaralbym sie o Kamerunczyka i Portugalczyka

Ricon 23.07.2008 11:10

dlaczego?? Wyparlo bylby idealnym dublerem dla Pawelka. W zeszlym sezonie odbudowal swoja forme. Zreszta on nigdy nie byl slaby a napewno jest lepszy od Juszczyka. Mysle ze spokojnie moglby zastepowac Pawelka kiedy ten bylby bez formy. A i Cebanu mialby soie od kogo uczyc. Zreszta Wyparlo moglby zostac w Wisle nawet do konca kariery tak jak Grim w Ajaxie, Van der Guuw w MU czy tez Fiori w Milanie i Balotta w Lazio.

gigant 23.07.2008 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricon (Post 572358)
dlaczego?? Wyparlo bylby idealnym dublerem dla Pawelka. W zeszlym sezonie odbudowal swoja forme. Zreszta on nigdy nie byl slaby a napewno jest lepszy od Juszczyka. Mysle ze spokojnie moglby zastepowac Pawelka kiedy ten bylby bez formy. A i Cebanu mialby soie od kogo uczyc. Zreszta Wyparlo moglby zostac w Wisle nawet do konca kariery tak jak Grim w Ajaxie, Van der Guuw w MU czy tez Fiori w Milanie i Balotta w Lazio.

Z tym miałby akurat najmniejszy kłopot zważywszy że ma 34 lata.

kristos 23.07.2008 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricon (Post 572358)
dlaczego?? Wyparlo bylby idealnym dublerem dla Pawelka. W zeszlym sezonie odbudowal swoja forme. Zreszta on nigdy nie byl slaby a napewno jest lepszy od Juszczyka. Mysle ze spokojnie moglby zastepowac Pawelka kiedy ten bylby bez formy. A i Cebanu mialby soie od kogo uczyc. Zreszta Wyparlo moglby zostac w Wisle nawet do konca kariery tak jak Grim w Ajaxie, Van der Guuw w MU czy tez Fiori w Milanie i Balotta w Lazio.

Od tego ma ŁKS...

Styk83 23.07.2008 19:28

Ja bym postaral sie sprowadzic tego bramkarza :

http://futbol.pl/index_2602.php?a_25...tr=yes&r_13=54

Rob_Zombie 24.07.2008 12:06

Przydałoby się zainteresować tym Malarzem, chłop jest przyzwoitym bramkarzem. Nie wiem czemu, ale wolę polskich piłkarzy od zagranicznych (w tym przypadku od tego Fina). Myślę że nie miałby nic przeciwko grze w Polsce bo w PAO nie ma szans na grę, a do tego w Polsce żona na niego czeka ;]

gigant 24.07.2008 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 573213)
Przydałoby się zainteresować tym Malarzem, chłop jest przyzwoitym bramkarzem. Nie wiem czemu, ale wolę polskich piłkarzy od zagranicznych (w tym przypadku od tego Fina). Myślę że nie miałby nic przeciwko grze w Polsce bo w PAO nie ma szans na grę, a do tego w Polsce żona na niego czeka ;]

Malarza później fliziarza, murarza i zbrojarza. Trybunę wystawimy do końca roku tanim kosztem.

Kiedyś coś tam przebąkiwano o zainteresowaniu Wisły Malarzem.
Jak się nie mylę jego samicą jest Daria Kabała.

Czesław 25.07.2008 10:53

Jeśli to prawda że Dariusz Żuraw olał Arkę, to znaczy że chwilowo nie ma planu - moze by go tak Bednarz skaptował do nas? Wydaje się że na ławę jako dziurołatacz obronny byłby w sam raz:)
Wiem, że stary, wiem, ze nie perspyktywiczny ale na 5 meczów w sezonie (jak Kokos) mógłby być

Ricken 25.07.2008 18:16

Szukanie wzmocnień w lidze czeskiej nie było by złą rzeczą.
http://pl.youtube.com/watch?v=6bh9dhjF39M
Napastnik Slovana z numerem 9 widać że nie jest byle jakim grajkiem.
http://pl.youtube.com/watch?v=tpZVIwdIR9Y

e 25.07.2008 18:24

Ja tez szukalem wzmocnien na youtube i znalazlem jednego zawodnika ktoremu warto sie przyjrzec...
http://pl.youtube.com/watch?v=-C1Fd5...eature=related

Panie Bednarz do roboty!

dostuffca 25.07.2008 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 573969)
Ja tez szukalem wzmocnien na youtube i znalazlem jednego zawodnika ktoremu warto sie przyjrzec...
http://pl.youtube.com/watch?v=-C1Fd5...eature=related

Panie Bednarz do roboty!

do tego, takiego napastnika (młody, niezablokowany, dobrze zbudowany, umiejący odnaleźć się w każdej sytuacji i decydujący się na strzały zza pola karnego) Wisła szuka od zawsze! Ale Bednarz nurkuje zamiast pracować! Do tego pewno mu zły, sabotujący Wisłę już 10 rok, a takżi źle zarządzający własną firmą, Cupiał na służbowym kompie zablokował zarówno naszą klasę jak i youtube'a..
Ja bym podał się do dymisji! Kończ waść ;)

St@chu 25.07.2008 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 573969)
Ja tez szukalem wzmocnien na youtube i znalazlem jednego zawodnika ktoremu warto sie przyjrzec...
http://pl.youtube.com/watch?v=-C1Fd5...eature=related

Panie Bednarz do roboty!

Myślę, że taki transfer jeśli nawet nie podniósłby poziomu sportowego to znacząco pomógł poprawie frekwencji na meczach :lol:

ogr 25.07.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 573969)
Ja tez szukalem wzmocnien na youtube i znalazlem jednego zawodnika ktoremu warto sie przyjrzec...
http://pl.youtube.com/watch?v=-C1Fd5...eature=related

Panie Bednarz do roboty!


Stary, r*******ś mi mięśnie czoła :rotfl::rotfl::rotfl:

Flamaster 25.07.2008 20:20

http://youtube.com/watch?v=X2NHqSXftzU

Panie Bednarz! do roboty!

Maverickk 30.07.2008 02:02

Wielka szkoda ze ten gość jest nieosiągalny!Zobaczyć go live w swoim ukochanym klubie to było by coś pięknego ;))

=-F-O-R-Z-A<---->R-O-N-A-L-D-O-=

AYALA 30.07.2008 06:47

jak Legia odpadnie z FC Gomel czego im nie życze to może warto zainteresować sie kilkoma graczami z ligi Białoruskiej ? Skoro ich drużyny golą nas w pucharach (Dinamo Miński ograło Zagłębie Lubin,Szachtjor Soligorsk wyeliminował Cracovie, Reprezentacja do lat 19 przegryła niedawno z rówieśnikami z kraju Łukaszenki).
Nie wiem tylko na jakim poziomie maja Ci zawodnicy kontrakty w swoich klubach na Białorusi, jeśli zarabiają po 200 tyś Euro rocznie to raczej nie ma co marzyć o ściagnieciu kilku z nich.

P@vel K@sprzyk 30.07.2008 08:13

Ten Ondriej Smetana to nawet bardzo dobry pomysł..
Jest wysoki (197)yukształtowany mam nadzieje (26 l.) , wmiare zwinny co widac na filmiku, dobra gra głową i umie się zastawić.. A i nawet przystoiny :P I oczywiście cena która Wisły odstraszyc nie powinna 250 tysi .
BTW: Wspaniale było by wyrwać ze Slovana ,Jana Polaka. 19 latka który w tamtym sezonie 17 razy wybiegał w podstawowej "11" zespołu z Liberca.

Lukas_Wieniawa 30.07.2008 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flamaster (Post 574021)
http://youtube.com/watch?v=X2NHqSXftzU

Panie Bednarz! do roboty!

Jak będziemy mieli jakieś 6 mln, na płacę dla niego, a do tego jak schudnie jakieś 20-30 kg, to go możemy wziąść. Czyli za jakieś 50-100 lat to będzie osiągalne.

Mist 31.07.2008 07:31

Po meczu widać że brak nam zmienników na poziomie europejskim (Przeraziłem się po urazie Głowackiego)
na ligę taki skład wystarczy ale na puchary już nie :(
a moje propozycje to
Bramka
A.Malarz - problemy w Panathinaikosie możliwe że zerwie kontrakt
W.Kowalewski - do niego nie jestem w 100% przekonany
A.Bieniek
Obrona
tu wzmocnienia są niezbędne
Tomasz Wisio
Hernani
Jarosław Bieniuk
Piotr Stawarczyk
Pomocnicy/Napastnicy
Adrian Budka
Stefano Napoleoni
Kamil Oziemczuk
Łukasz Grzeszczyk
Paweł Kaczmarek
Paweł Zawistowski

dynek.pl 31.07.2008 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 575868)
jak Legia odpadnie z FC Gomel czego im nie życze to może warto zainteresować sie kilkoma graczami z ligi Białoruskiej ? Skoro ich drużyny golą nas w pucharach (Dinamo Miński ograło Zagłębie Lubin,Szachtjor Soligorsk wyeliminował Cracovie, Reprezentacja do lat 19 przegryła niedawno z rówieśnikami z kraju Łukaszenki).
Nie wiem tylko na jakim poziomie maja Ci zawodnicy kontrakty w swoich klubach na Białorusi, jeśli zarabiają po 200 tyś Euro rocznie to raczej nie ma co marzyć o ściagnieciu kilku z nich.

A ich mistrz ogrywa Anderlecht na wyjezdzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl