Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

mkp13 21.07.2011 09:58

Jednym słowem parodia jak się chce kogoś zabrać na mecz np ze studiów, którzy chodzą raz na jakiś czas - proponuje jeszcze dzień przed meczem pojawić się na najbliższym komisariacie i potwierdzić przybycie.

wiślak 86 21.07.2011 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1130509)
Z drugiej strony wyrobienie tek karty to pryszcz i jeśli komuś zależy to poświęci 5 minut by wydrukować i wypełnić wniosek. Wysupła 10 złotych odmawiając sobie jednego kebaba, 2-3 piwek, paczki fajek czy czegoś i znajdzie godzinkę czasu by podjechać na R22 i wyrobić ten plastik.

Pokolenie malkontentów i konsumentów jego mać

To weź pod uwagę osoby które przyjechały na wakacje, delegacje czy inne dziadostwo i zapragnęły przyjść na mecz! sądzisz że będą czekały w jednej kolejce do wyrobienia karty godzine i następne dwie aby kupić bilet? Chyba nie.

I skoro już będzie obowiązkowa to może przestaną sprawdzać na kołowrotkach też dowody, bo jakoś jak pies cię spisuje to nie żąda paszportu aby zobaczyć czy dowód jest prawdziwy. tylko u nas takie jaja odstawiają.

Pan Jotka 21.07.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1130521)
To weź pod uwagę osoby które przyjechały na wakacje, delegacje czy inne dziadostwo i zapragnęły przyjść na mecz! sądzisz że będą czekały w jednej kolejce do wyrobienia karty godzine i następne dwie aby kupić bilet? Chyba nie.

I skoro już będzie obowiązkowa to może przestaną sprawdzać na kołowrotkach też dowody, bo jakoś jak pies cię spisuje to nie żąda paszportu aby zobaczyć czy dowód jest prawdziwy. tylko u nas takie jaja odstawiają.

To wpadnij godzinę przed meczem i zrobisz spokojnie. Trwa to TYLKo 5 minut. Dla ułatwienia przyjdź ze swoim długopisem. Patent sprawdzony z rundy wiosennej ;-)
A tak w ogóle to na Legii od dwóch seozonów bodajże to jest, a be zproblemu 20 tysięcy na mecz wpadało.

wiślak 86 21.07.2011 11:37

Ktoś przychodzi godzinę przed meczem zanim zrobi kartę i kupi bilet to mu przynajmniej 2h zejdzie nie licząc kolejki do wejścia na stadion.
A teraz powiedz po co komuś KK skoro przyjedzie TYLKO na jeden mecz przy okazji. dlaczego ma płacić dodatkową kasę za jakieś karty? Bo nie jest chyba tak że jedna KK obowiązuje na wszystkich stadionach prawda? A co jak ktoś najpierw wyrobi u nas a z tydzień pojedzie na Górnika? to tam tez ma dać znowu dodatkową dyszkę?
Ktoś miał dobre układy i przeforsował to durne prawo.

T-driver 21.07.2011 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bąbel (Post 1130507)
czyli sprzedaż internetowa, o ile kiedyś będzie, to powinna wyglądać następująco: zamawiam, płacę i przez internet mi jakimś cudem nabijają bilet na kartę? wydaję mi się to niemożliwe, ale nie znam się zbytnio na tym, więc mogę się mylić.Druga kwestia, co z turystami, obcokrajowcami, osobami bez kk, tymi którzy w ostatniej chwili zjawiali się z biletem na meczu, oni już nie obejrzą bez kk meczu?

Sprzedaż internetowa będzie wyglądała tak: na stronie podajesz swój pesel a system sprawdzi, czy masz już Karte Kibica. Jeśli nie masz to doliczą Ci 10zł za karte i wyślą pocztą oraz wygenerują pdf do wydrukowania tzw. tymczasowa karta, którą musisz mieć przy sobie jeśli właściwa karta nie dotrze do Ciebie przed meczem.
Sam bilet będzie również miał formę dokumentu do wydrukowania, który wsuwasz w szczelinę w kołowrotku. I to wszystko - bez zbędnego 'nabijania' na kartę. Historia kupionych biletów jest powiązana z peselem w systemie.
Drugie pytanie - bez kk nie kupisz biletu, wiec nie będzie sytuacji, że pojawi sie ktoś z biletem a bez karty kibica.

Skimciol 21.07.2011 12:14

z nabijaniem na karte jeśli kupi się przez internet to nie ma problemu bo mi w tamtym sezonie bilet kupił kuzyn w kasie nie mając podczas kupowania mojej KK a wydrukowali mu tylko potwierdzenie i bilet miałem nabity

virus_nh 21.07.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skimciol (Post 1130594)
z nabijaniem na karte jeśli kupi się przez internet to nie ma problemu bo mi w tamtym sezonie bilet kupił kuzyn w kasie nie mając podczas kupowania mojej KK a wydrukowali mu tylko potwierdzenie i bilet miałem nabity

To dziwne, bo jak chciałem kupić tak znajomemu to miła Pani w kasie mnie poinformowała, że bez fizycznego posiadania jego KK nie kupie biletu.

KacpiTSW 21.07.2011 13:53

Dobrze Ci powiedziała.

ŁukaszTS 21.07.2011 14:02

A jeżeli chcę iśc na mecz Śląska we Wrocławiu a posiadam KK Wisły? To co muszę wyrobić KK Śląska? Chłopaki w innym temacie pisali, że niby nie da się posiadać dwóch KK kibica innych klubów, więc jakie jest rozwiązanie? Chyba, że w zamyśle jest to ogólnopolska karta, bo przecież są na niej moje dane i biore odpowiedzialność na siebie.

KacpiTSW 21.07.2011 14:25

Budują centralną bazę kibiców.
W takim razie jeśli miałaby być ogólnopolska karta kibica to po co są klubowe?

Jaroo1 21.07.2011 14:26

Cytat:

To dziwne, bo jak chciałem kupić tak znajomemu to miła Pani w kasie mnie poinformowała, że bez fizycznego posiadania jego KK nie kupie biletu.
Bo oficjalnie nie moze sprzedac ale istnieje mozliwosc, ze bez KK mozna na nia nabic bilet.

Ja mam takiepytanie. Czy ktos wie jak teraz bilety beda dystrybuowane dla kibicow z FanClubow? Czy oni tez musza te KK komus okazac/przekazac?

Wislak2221 21.07.2011 14:29

a mam pytanie jesli podam Pani przy kasie np. ksero karty bedzie tak mozna?? no bo troche bez sensu zeby kumpel jechal 200km bo tyle ma do krakowa dawal mi karte kibica zebym kupil mu bilet

Bąbel 21.07.2011 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez T-driver (Post 1130582)
Sprzedaż internetowa będzie wyglądała tak: na stronie podajesz swój pesel a system sprawdzi, czy masz już Karte Kibica. Jeśli nie masz to doliczą Ci 10zł za karte i wyślą pocztą oraz wygenerują pdf do wydrukowania tzw. tymczasowa karta, którą musisz mieć przy sobie jeśli właściwa karta nie dotrze do Ciebie przed meczem.
Sam bilet będzie również miał formę dokumentu do wydrukowania, który wsuwasz w szczelinę w kołowrotku. I to wszystko - bez zbędnego 'nabijania' na kartę. Historia kupionych biletów jest powiązana z peselem w systemie.
Drugie pytanie - bez kk nie kupisz biletu, wiec nie będzie sytuacji, że pojawi sie ktoś z biletem a bez karty kibica.

Dzięki za wyjaśnienie, moje wątpliwości zostały rozwiane.Wychodzi na to, że frekwencja będzie niższa niż zazwyczaj, przez obowiązek posiadania kk.

Marcin_fan 21.07.2011 14:41

Wislak2221: Kara Kibica bedzie Ci potrzebna w Strefie bo bilety będą nabijane na Karte...Aczkolwiek moge sie mylić..

KacpiTSW 21.07.2011 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1130678)
Wislak2221: Kara Kibica bedzie Ci potrzebna w Strefie bo bilety będą nabijane na Karte...Aczkolwiek moge sie mylić..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1130668)
Bo oficjalnie nie moze sprzedac ale istnieje mozliwosc, ze bez KK mozna na nia nabic bilet.

Dwa posty wyżej...

Wiślak1989 21.07.2011 14:46

To teraz nie będzie tradycyjnych biletów papierowych?? Szkoda :( bo zbieram...

Siemens 21.07.2011 15:18

Będą ale takie jak teraz do potwierdzenia miejsca bo skąd mają wiedzieć na jaki sektor masz iść i jakie miejsce zająć zrobiłby się burdel gdyby tak nie było :)

frg 21.07.2011 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siemens (Post 1130709)
Będą ale takie jak teraz do potwierdzenia miejsca bo skąd mają wiedzieć na jaki sektor masz iść i jakie miejsce zająć zrobiłby się burdel gdyby tak nie było :)

Tiaaa.. a ręczne skanery kart to aż taki "cud XXI wieku", żeby ich nie mieli?
Wystarczy przecież przyłożyc karte do czytnika połączonego z baza i prosze bardzo, wszystko jest.

No, ale zapomniałem, że przeciez puki co to u nas nawet nie ma kupowania biletów przez neta - że płatnościu gotówka nie wspomne. :evil:

Siemens 21.07.2011 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez frg (Post 1130720)
Tiaaa.. a ręczne skanery kart to aż taki "cud XXI wieku", żeby ich nie mieli?
Wystarczy przecież przyłożyc karte do czytnika połączonego z baza i prosze bardzo, wszystko jest.

No, ale zapomniałem, że przeciez puki co to u nas nawet nie ma kupowania biletów przez neta - że płatnościu gotówka nie wspomne. :evil:

Jak wiesz zanim to będzie u nas to będzie cud :) chłopak zapytał to dostał odpowiedź więc nie wiem po co te zbędne nabijanie postów z Twojej strony.

Skimciol 21.07.2011 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez virus_nh (Post 1130624)
To dziwne, bo jak chciałem kupić tak znajomemu to miła Pani w kasie mnie poinformowała, że bez fizycznego posiadania jego KK nie kupie biletu.

to nie wiem bo mi w ten sposób nawet ulgowy kupił bez karty i bez legitymacji a był to bilet na mecz Wisły z polonią na zakończenie sezonu

PvD 21.07.2011 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skimciol (Post 1130750)
to nie wiem bo mi w ten sposób nawet ulgowy kupił bez karty i bez legitymacji a był to bilet na mecz Wisły z polonią na zakończenie sezonu

właśnie przez takie wpisy inni mają coraz bardziej pod górkę.

adTSam 22.07.2011 11:02

Podbijam pytanie Jaroo1
Jak z biletami dla FC ?

tomo 12.08.2011 10:42

Mając kartę kibica wpuszczą mnie w Gdańsku bez problemu na Lechię ? będą jakieś problemy natury technicznej ?

Zwitter 12.08.2011 10:53

Kupowałem teraz bilety na karty kibica i dla osób bez karty. Osoby bez KK wchodzą na mecz na ten bilet papierowy, a na biletach osób, które mają już KK jest napisane "Wejście na kartę kibica. Potwierdzenie zakupu biletu" Więc mam pytanie, przykładam KK do czytnika, zapala się zielone światełko i wchodzę?
I to potwierdzenie na papierze też trzeba mieć?

WiślakMyślenice 12.08.2011 10:56

Tak, przykładasz kartę i wchodzisz.

Potwierdzenie trzeba mieć na wypadek, gdyby ochroniarz chciał sprawdzić. Bez tego ma prawo nie wpuścić Cię na stadion.

podszywacz 12.08.2011 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1145508)
Kupowałem teraz bilety na karty kibica i dla osób bez karty. Osoby bez KK wchodzą na mecz na ten bilet papierowy, a na biletach osób, które mają już KK jest napisane "Wejście na kartę kibica. Potwierdzenie zakupu biletu" Więc mam pytanie, przykładam KK do czytnika, zapala się zielone światełko i wchodzę?
I to potwierdzenie na papierze też trzeba mieć?

KK przykładasz do białego czytnika i wchodzisz, potwierdzenia nie sprawdzają, potwierdzenie jest po to abyś miał dowód że dane miejsce jest Twoje jakby ktoś "rościł sobie do niego pretensje".
EDIT: WiślakMyślenice mnie ubiegł, nie miałem jeszcze sytuacji że ktokolwiek sprawdzał potwierdzenie. Ja je zawsze zabieram, wsadzam głęboko w kieszeń aby nie przeszkadzało.

MDW 12.08.2011 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1145508)
Kupowałem teraz bilety na karty kibica i dla osób bez karty. Osoby bez KK wchodzą na mecz na ten bilet papierowy, a na biletach osób, które mają już KK jest napisane "Wejście na kartę kibica. Potwierdzenie zakupu biletu" Więc mam pytanie, przykładam KK do czytnika, zapala się zielone światełko i wchodzę?
I to potwierdzenie na papierze też trzeba mieć?


Dokładnie tak, przykładasz i wchodzisz. Potwierdzenie jest moim zdaniem na wszelki wypadek gdyby był problem na bramce (np. nie czyta karty) a po drugie na trybunie jeśli musiałby się spierać o miejsce.

bouli76 13.08.2011 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ...:::Tomo:::... (Post 1145499)
Mając kartę kibica wpuszczą mnie w Gdańsku bez problemu na Lechię ? będą jakieś problemy natury technicznej ?

Chodzi Ci o to ze masz karte Wisly a chcesz wejsc na Lechie??

Jesli chodzi o mecz Lechii z pejsami to aby wejsc na mecz nie trzeba miec karty kibica- aby zapelnic stadion na otwarcie zrezgnowano na ta kolejke z wymogu posiadania karty kibica.

Cytat:

• przy zakupie pojedynczego biletu na mecz Lechia – Cracovia nie będzie wymagane posiadanie Karty Kibica Lechii;

• osoby bez Karty Kibica Lechii mogą zakupić bilet wyłącznie w kasach stadionu PGE Arena Gdańsk;
Mnie sie wydaje ze aby wejsc na jakikolwiek stadion w Polsce trzeba miec karte kibica klubu na ktorego stadionie mecz sie odbywa. (oczywiscie nie dotyczy to wyjazdow organizowanych przez klub/stowarzyszenie)
Wiem np. ze na mecz z Korona do Kielc jedzie kilka osob z Krakowa i osoby te wyrabialy sobie jakis czas temu karte kibica Korony zeby moc bez problemu wejsc na stadion mimo ze Korona nie przyjmuje kibicow Wisły na ten mecz.

tomo 13.08.2011 09:30

Nie na najbliższy, na któryś kolejny :!: Mam KK Wisły a chcę wejść na Lechię... .

krzysiek92 13.08.2011 10:13

jeżeli ktos się wybiera po kartę to jest spora kolejka bo system się zawiesił...

LanceTS 13.08.2011 12:44

ok. 100 osób w kolejce po KK było jakąś godzine temu. Ale idzie szybko, czekało się możę 20min.

Na Zagłębie, i Apoel nie ma w zasadzie już kolejki. Bilety o 13 na Zagłebie były jeszcze na C.

kubus20 13.08.2011 13:07

Do ktorej dzisaj strefa kibica ptwarta? wie ktos? wyrobie karte powiedzmy na godzine przed meczem?

szczudelTSW 19.08.2011 13:42

Panowie, jeśli mam 16-lat to wyrobią mi kartę kibica bez problemu, za okazaniem paszportu?

KacpiTSW 19.08.2011 14:20

Najlepiej mieć jakiś dokument z numerem PESEL i oczywiście druga cześć wniosku wypełniona przez rodzica/prawnego opiekuna.

koniukrk 19.08.2011 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczudelTSW (Post 1149977)
Panowie, jeśli mam 16-lat to wyrobią mi kartę kibica bez problemu, za okazaniem paszportu?

ja przy wyrabianiu miałem paszport i legitymacje ponieważ w paszporcie nie ma adresu te 2 dokumenty wystarczą na 100%

bartek_strz 22.08.2011 11:40

Właśnie sobie wyrobiłem KK i ta karta jest cała porysowana i szorstka od rys. Czy też tak macie? Jeszcze jej nie używałem....
I jeszcze jedno pytanie - na tej karcie nie ma żadnego czipu i ja zostają zapamiętywane zmiany na karcie?

wonski_eNHa 22.08.2011 11:56

'Cip' jest wtopiony, żebyś go nie porysował. Dane nie są zapamiętywane na karcie, tylko w systemie.

PSYCHOLTSW 22.08.2011 11:59

aczkolwiek z tego co wiem to jeden z kibiców zakwestionował część danych jakie są pobierane przez kluby w celu wyrobienia tej karty. bo na dobrą sprawę to imie, nazwisko i pesel powinno wystarczyć a tam jeszcze adresy się podaje maile telefony...

PvD 22.08.2011 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1151694)
aczkolwiek z tego co wiem to jeden z kibiców zakwestionował część danych jakie są pobierane przez kluby w celu wyrobienia tej karty. bo na dobrą sprawę to imie, nazwisko i pesel powinno wystarczyć a tam jeszcze adresy się podaje maile telefony...

mail i telefon podaje się dobrowolnie
Cytat:

Podanie numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail jest opcjonalne i umożliwia korzystanie z dodatkowych
usług oferowanych z kartą kibica 2011 (np. zakup biletów przez Internet).
co do adresu
Cytat:

7. W związku z ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. z 2009 r., nr 62, poz. 504)
podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru PESEL jest obowiązkowe.

PSYCHOLTSW 22.08.2011 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1151717)
mail i telefon podaje się dobrowolnie


co do adresu

ale nie ma teraz obowiązku meldunkowego to co mam podać wyimaginowany adres i kij, bo nie mam meldunku :P to wszystko jest pic na wodę. aczkolwiek po kiego ch.ja im adres to nie wiem :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl