![]() |
wyar -- nie mydl oczu.. MU wtedy gralo rezerwami, grali o pietruszke. Twoje podejscie jest bez sensu, bo jakby tak nasi pilkarze do obowiazkow podchodzili, to szkoda by na murawe wychodzic... Beitar to przeciwnik silny, ale bez przesady. Z tych na ktorych mozemy w Europie trafic to jeden ze slabszych.
|
Cytat:
Izrael to hermetyczny kraj i dosyc hermetyczna liga Sklad Beitaru to w wiekszosci wyrozniajace sie Zydy + kilku z zagranicy. Nie zagramy wiec z jakims zlepkiem trzeciorzednych gwiazd czy gwiazdek z calego swiata , tylko z teamem zdyscyplinowanych zydow, ktorzy prezentuja calkiem ciekawa pilke. Mozna zalozyc ze beda bardzo dobrze przygotowani kondycyjnie ,oraz beda starali sie grac technicznie. To nie beda młoty w stylu Valerengi czy Mattersburga. Oczywiscie jest to zespol do przejscia tyle ze jest jedno duze ale....Ja nie za bardzo wierze w nasz zespol. Wd mnie brak nam indywidualnosci , nie wiadomo tez jak poradzimy sobie kondycyjnie. Jakos nie widze tej gry jesli pomoc bedzie wygladala Zieniu-Mauro-Sobol-Lobo a calkiem mozliwe ze tak to bedzie wygladalo Dlatego akurat z mojej strony strach przed meczem z Beitarem, nie polega na tym ze boje sie Zydów, tylko o wiele bardziej boje sie naszych;) Czy mam racje czy nie - juz za miesiac bedziemy wiedziec.Mam wielka nadzieje ze sie myle a nasi kopacze mile mnie zaskocza;) Goral - z drugiej strony inny zespol wygral na wyjezdzie z Getafe 2-1, wczesnies odprawiajac z kwitkiem calkiem solidna AIK Solna ze Szwecji. |
Wyar.
Zeszłoroczny puchar UEFA. Santa Coloma(And) - Maccabi 1:0 Nie sądzę żeby jakiś polski klub przegrał z zespołem z Andory. Andora to klasa Azerbejdżanu podzielona przez 10. Fakty są takie: 1) Wylosowaliśmy najgorzej jak mogliśmy 2) Mimo wszystko jesteśmy faworytem 3) Na plus dla nas, liga tam zaczyna się dopiero 31 sierpnia 4) Jesteśmy bardziej ograni, mamy dobrego trenera. maksymalna mobilizacja i wygramy innej opcji nie ma. |
Cytat:
Ohoho inteligencie twoje spojrzenie jest właściwe bo krytyczne ? Pojadę Ci twoim tekstem i dziękuje za dyskusje bo to nie ma sensu, negować można wszystko . Ig2 ja też oczekuje wzmocnień w ofensywie i obawiam się przeciwnika ,protestuje tylko stawianiu Beitaru jako faworyta ,szczególnie w stosunku 70 do 30 tak jak to robi wyar. |
nasze upały a ich to naprawde inna bajka:))) ale patrzac po wpisach na Waszych stronach to... jednak jestesmy cywilizowanym krajem:)
|
Cytat:
- chcialbys (ja zreszta tez), zeby choc polowa z tych "rezerw" MU grala kiedys w Wisle. Pomijajac, ze chcialbym, aby kiedys Wisla ograla te rezerwy 3:0...No coz,bez przesady,Chorwacja grala z nami na Euro w rezerwowym skladzie ponoc... -skoro dolaczasz do zgraji obszczekujacej tutaj moje posty kompletnie bez sensu (GDZIE napisalem, ze przegramy rywalizacje z Beitarem i nie powinnismy wyjsc na boisko ?????? ) to dodam, ze to II runda ELM - i zespol ten jest jednym z najsilniejszych nierozstawionych... |
Cytat:
A ja nigdzie nie pisze, ze moje spojrzenie jest krytyczne,optymistyczne czy jakie tam badz - staram sie byc po prostu realista.Wiem, ze Tobie odpowiada bardziej taka napinka( skutecznie rozdmuchana przez starajace sie sprzedac jak najwiecej swych wypocin media), jaka zaprezentowano nam w przypadku polskiej repry przed Euro2008 - wybacz, ale ja sie do takich rzeczy nie przylaczam,nawet w stosunku do mojego najukochanszego klubu, jakim jest Wisla... Cracovia "uczciwie", jak piszesz sie nie zalapala, ale sadzisz, ze taki np. Groclin ogralby bialoruskiego przeciwnika ? Ja mam dalej uzasadnione watpliwosci... |
To bedzie prawdziwy test prawdy, w ktorym miejscu znajduje sie nasza pilka. Jeszcze nigdy zadna polska druzyna na tym etapie rozgrywek nie wylosowala tak silnego rywala. Jesli nasz sklad pozostanie bez zmian to raczej Beitar jest faworytem. Radze nie nastawic sie na wiele zeby potem nie bylo placzu i zgrzytania zebami.
|
Tylko ktoś kto nie ma pojęcia o piłce nożnej jest w stanie wysnuć stwierdzenie, że to Wisła jest faworytem tej potyczki. Wisła to dla większości z nich takie samo zadupie jak dla nas oni, więc ludzie ostudźcie trochę emocje, bo później może być jedno wielkie rozczarowanie. Samo to, że robią transfery za 2,5mln euro i mają dwa razy większy budżet od Wisły mówi już wiele.
|
Mecz tam w Izraelu to będzie ok 35 stopni Celcjusza... Matko ; D nie no. musi byc dobrze.
|
Cytat:
Czy jakis polski klub przegra z zespolem z Andorry - zobaczymy... |
Cytat:
Choć są już agenci którzy przesądzają naszą porażkę choć znają tylko suche , nieskompletowane i niespójne dane które w ciemno przekładają na dowody . |
Prawda jest taka, ze to Beitar jest faworytem. Nie ma sobie co mydlic oczu, ze kupujac, testujac grajkow z II , III ligi na zachodzie mamy szanse na jakikolwiek sukces w pucharach. I ja to jestem w stanie zrozumiec, ze nie zaistniejemy w tym roku w pucharach, ale za cholere nie moge zrozumiec jakim prawem Cupial liczy na LM, czy nawet na niezłą gre w Pucharze UEFA.
|
To po co Ty chcesz wogóle przechodzić do 3 rundy?
Breitar, drużyna o której z pewnością NIKT tutaj nie słyszał jest faworytem, nosz ****a mać :lol: Jak my się takich Breitarów mamy obawiać to po kiego wogóle gramy w tych QL LM / UEFA. Z pewnością nie są chłopcami do bicia, nikt nie pisze że ich rozjedziemy i wogóle jesteśmy zajebiści, ale bez przesady.. |
Cytat:
Cytat:
|
no co tu duzo pisac.
jest tylko jedna wyswiechtana odpowiedz. ten dwumecz MUSIMY wygrac. Bo inaczej nawet nie chce myslec co to bedzie... Przypomne tylko jesli ktos zapomnial ze do PUEFA zsylaja dopiero po trzeciej rundzie. Wiec zeby w ogole pokazac sie jakos w PUEFA i kolejne punkty uciulac do rankingu to tu nawet nie mozemy myslec o jakimkolwiek potknieciu. Sytuacja o tyle dupiata ze bedzie to cholernie trudne. Szczerze to chyba malo kto w ogole dopuszczal do siebie mysl ze los moze nas tak paskudnie urzadzic. Pozytyw taki ze mecze dostarcza nam baaaardzo duzo emocji i juz teraz poczujemy smak prawdziwej walki o LM. Oby jak najdluzej byl to smak zwyciestwa. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak czytajac jaka wyar dostaje zjebke ,to zastanawiam sie panowie -gdziescie byli jak w szkole uczyli czytania ze zrozumieniem:)
tu wywiad z judaszem http://www.sport.pl/pilka/1,65050,54...d_glowami.html Teperatura moze byc rozna, jesli nie klamia na necie to akurat Jerozolima nie nalezy do najgoretrzych czesci Izraela. Bardziej przejebane moze byc z wilgotnoscia.To juz 30 stopni w Polsce a na Wegrzech inaczej sie odczuwa a co dopiero tam;) ps konrad - jakby to mialo byc tak jak piszesz to by trzeba zmienic nazwe z forum kibicow Wisly na forum wzajemnej adoracji badz forum internetowych kozakow(dojebiemy im ,nie ma innej opcji itp:) |
Cytat:
A myślisz, że o Wiśle ktoś słyszał? Skończcie śnić, że jesteśmy jakąś potęgą. Sezon 2003/04 minął, bezpowrotnie. Cytat:
Co ma do rzeczy, że ktoś obiektywnie stwierdza o szansach drużyny. Co to znaczy? Że nie kibicuje Wiśle? Że nie chciałby żeby wygrała 5:0? Fantastyka piętro wyżej. Ten dwumecz będzie cholernie ciężki, można było wylosować znacznie, znacznie lżejszego rywala. "Jak my się takich Breitarów mamy obawiać to po kiego wogóle gramy w tych QL LM / UEFA." A od kiedy możemy się nie obawiać takich Beitarów? Bo coś mi się wydaje, że regularnie zbieramy baty od jeszcze słabszych drużyn. Obawiać się należy zawsze. Co innego kibicować i wierzyć w sukces. W ogóle to poluzujcie gatki wszyscy :harfiarz: |
Cytat:
Ale dobrze żę nie popadasz w konformizm i masz własne zdanie . PS.A ten wywiad to chyba warto walnąć na stronce . |
|
Cytat:
Beitar, to po pierwsze. Jak ktoś nie słyszał o Beitarze Jerozolima to naprawdę bardzo kiepsko się orientuje w europejskiej piłce.... |
Cytat:
|
Ze strony głównej:
Cytat:
|
Cytat:
Z moich wypowiedzi nie wynika, ze Beitar ma walczyc o wygranie LM - i oczywiscie nawet jednego zdania na to wskazujacego nie potrafilbys przytoczyc, prawda ? Maccabi ogralo wowczas rowniez Olympiakos,w ostatnim sezonie wychodzac z grupy PUEFA i dochodzac do 1/16 - swiadczy to po prostu o tym, ze Beitar wygrywajac z nimi rywalizacje w lidze jest druzyna po prostu mocna,oraz o tym, ze tamtejsza liga doslownie z roku na rok ma coraz wyzszy poziom,odwrotnie - niestety- do naszej. Na tej podstawie mozna zbudowac sobie jakis wizerunek, nieprawdaz ? Maccabi,owszem, przegralo tam pierwszy mecz 0-1, w drugim latwiutko ogrywajac ich 4-0.Tyle, ze nie bylo to Maccabi Haifa... Ten wspanialy Beitar nie ma zapewnionego awansu z dwoch przyczyn : ich liga nie jest wspaniala (z roku na rok coraz lepsza jednak), a Beitar od calkiem niedawna ma bogatego wlasciciela, wiec wtedy dopiero zaczal sie wzmacniac i wystepowac w PUEFA. Ani wiec liga izraelska, ani wspolczynnik uzyskany przez zen w krotkim czasie nie byl w stanie im tego zapewnic. Moim zdaniem, patrzac na coraz wieksze pieniadze, jakie sie tam pompuje, automatyczna kwalifikacja do LM mistrza Izraela jest kwestia czasu, powiedzmy kilku lat. Jeszcze calkiem niedawno podobne problemy mialy druzyny rosyjskie, od ladnych kilku lat liga tam jest bardzo mocna i wplywaja coraz wieksze pieniadze. Slyszales o klubie CSKA Moskwa ? Zostal w poprzedim sezonie wyeliminowany w 1/32 PUEFA przez...Maccabi Haifa (nie Tel Aviv). To tyle w kwestii faktow... Zastanawiam sie, czy z takim podejsciem do tychze faktow,a takze z Twoja zwykla niewiedza warto sie konfrontowac poprzez wpisy - zupelnie natomiast nie zastanawiam sie nad tym, czy to jest forum kibicow Wisly Krakow - ja to wiem, jak sadze, dluzej od Ciebie... |
Jak już coś piszesz to pisz prawdę.
Żadna drużyna z Izraela w ostatnim roku nie wyszła z grupy pucharu UEFA. PS. Nie wmawiaj ludziom, że tam się pompuje jakieś wielkie pieniądze. Tak to możesz pisać o Turcji. Że jeden Beitar ma budżet większy od Wisły nie znaczy, że liga tam jest lepsza i nie znaczy, że sam Beitar jest lepszy. W Katarze czy Arabii Saudyjskiej kluby są z 10 razy bogatsze niż w Izraelu a i tak w większości emeryci tam chodzą dorobić do emeryturki. |
Prawda jest taka, że bez wzmocnienia składu, tudzież ściągnięcia przynamniej jednego napastnika dobrej klasy nie mamy co liczyć na zwycięstwo w tym dwumeczu.
Chociaż z drugiej strony fakt faktem Beitar nie jest jakąś zachwycającą drużyną z wielkimi nazwiskami, chociaż właściciel wpompować spore pieniądze w drużynę, ale efektów nie ma żadnych. Sądzę, że będą to wyrównane widowiska stojące na przeciętnym europejskim poziomie, po których awansuje lepszy. |
prawda jest taka ze musimy kogos w napadzie kupic to my tam bramki musmy strzelac w jerosolimie zeby miec w Krakowie luzz i sie nie meczyc
|
Cytat:
nie tylko do napadu zresztą! każdy dobry grajek na wagę złota!! i to na wczoraj!! pierwszy mecz już za 4 tygodnie!! Bednarz- żółwiu - do roboty!! |
Nam nie są potrzebne wzmocnienia ,bo za te śmieszne pieniądze które posiadamy w budżecie trudno takich dokonać .
Mam potrzebne jest solidne przygotowanie drużyny przez trenera i trochę szczęścia. Nie możemy sobie też pozwolić na grę jaką prezentowaliśmy na wiosnę tego roku ,bo była bardzo słaba. Dużo lepiej zespół grał jesienią,gdzie widać było presing i więcej gry kombinacyjnej. Czy jesteśmy w stanie ich przejść ? Oczywiście ,ale pod warunkiem maksymalnej koncentracji i woli walki ,oraz przyzwoitego wyniku w Jerozolimie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Najważniejsze żeby nasi pilkarze wyszli na murawę w 1906 % skoncentrowani, i żeby nie myśleli ze to cieżki przeciwnik. Grać swoja piłke licze na remis 1:1 u nich a u nas z 3:0 dla nas :)
|
Cytat:
Akurat z myślą że to ciężki przeciwnik to wyjść powinni, bo wtedy lepiej grają. Wychodzenie z przekonaniem że są lepsi kończyło się w ostatnich latach w Pucharach.. wiadomo jak. |
chodzilo mi o to zeby sie za bardzo nie przestraszyli grajkow z Jerozolimy :) Najgorsze 25 min bedzie :)
|
http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/7485022.stm
Wisla powinna żądać [rzeniesienia meczu na bezpieczny teren. |
Jeśli ktos obawia sie Beitaru to myśle, że przedewszystkim dlatego, że boi sie formy Wisły, a nie "potęgi" żydów. Szanse jak dla mnie są równe czyli 50 na 50 i czy wygramy jest teraz kwestia jak dobrze sie przygotujemy. Beitar to chyba drużyna lubiaca atakowac wiec dla Wisły będzie lepiej z pewnością grać z kontry. Najbardziej to sie jednak boję o psychike naszych pomocników bo jak wyjdziemy: Łobodzinski- człowiek który sie boi własnych kibiców, Cantoro- który jak straci piłkę to nigdy nie biegnie by ją odzyskać, Sobol - który nie młodnieje, choć o niego najmniej sie boje, Zienczuk - który raz na dwa lata potrafi zagrać dobry mecz z mocniejszym przeciwnikiem niz Odra. Mam nadzieje, że ktoś kreatywny dojdzie do nas jeszcze. Jednak jeśli Skorża ich dobrze ustawi to źle na pewno nie powinno być i remis bramkowy by nas dobrze ustawi przed rewanżem.
|
Mam nadzieję, że faktycznie do niczego nie dojdzie bo teren jest jednak niestabilny politycznie...A co do zawodników mam tylko jedno jedynie życzenie: chcę zobaczyć WALKĘ,ZAANGAŻOWANIE i CHĘCI !
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl