Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

maTyS. 26.06.2008 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 557473)
Na oficjalnej ze 2 dni temu podawali, że w czwartek i piątek o 17. Sobota mecz na Zabierzowie.

dzięki wielkie.nie mam czasu na przeglądanie strony a chciałem się szybko dowiedzieć.

Tom'ash 26.06.2008 16:49

Czy gdy mam ukończone 18 lat potrzebuje jakieś papiery lub zaświadczenia lekarskie do podpisania umowy o pracę?

qqbaa 26.06.2008 16:52

zależy co to za praca

Tom'ash 26.06.2008 16:55

Nic takiego, roznoszenie ulotek.

walkeros 26.06.2008 16:57

Własnie wiecie moze jak płaca za roznoszenie ulotek??:):)

mic 26.06.2008 16:58

zalezy gdzie, ale generalnie od 5 zl czasem nawet do 10

walkeros 26.06.2008 17:02

A gdzie mozna sie o cos takiego spytac?? Bo zalezy mi powaznie:)

Kamyk 26.06.2008 17:04

walkeros. Trudno powiedzieć. Średnio z tego co się orientuje to za ulotki w lepszych firmach dostaje się 8-10 zł za godzinę.

walkeros 26.06.2008 17:09

A jakie są te firmy najlepsze??

maTyS. 26.06.2008 17:48

Panowie mam problem otóż : gram w Fife World Cup 2006 i zdarza mi się,że np.po strzelonej bramce powtórce itp..zawiesza mi się obraz i potem cały komp.wcześniej miałem takie problemy jak miałem mało ramów,ale już dokupiłem bo tak zdarzało mi sie również podczas gry w pro 6 ale zmniejszyłem wymagania gry na najmniejsze i już się tak nie zdarza,i jest jeszcze jeden kruczek to,że ta sama gra fifa chodzi u mojego ojca na profilu i sie nie zawiesza..co jest nie tak ?

mic 26.06.2008 18:03

Ile kosztuje (mniej wiecej) bilet na PKS na trasie Krakow - Tychy ?

WiselkaMLP 26.06.2008 18:37

25-30 zl ...........

Dean 26.06.2008 18:38

Czym dojade na mecz Wisly do Zabierzowa?

Kamil 26.06.2008 18:40

mpk, pkp i busy,do koloru do wyboru

wisłaWieczysta 26.06.2008 18:48

najlepiej jakimś busem z nowego kleparza. sam tak będe jechał :)

WislakWiDoK 26.06.2008 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 557581)
Czym dojade na mecz Wisly do Zabierzowa?

z Bronowic Małych 278,238,248.

mic 26.06.2008 19:02

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...0624/pm/03.jpg
pierwszy z lewej, kto to?

WislakWiDoK 26.06.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 557594)

''Jedynymi nowymi postaciami na zajęciach byli Słowak, Peter Singlar, ponadto młodziutki bramkarz, któremu Jacek Kazimierski przyglądał się już kilkakrotnie w poprzednim sezonie''

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=18229

mic 26.06.2008 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 557595)
''Jedynymi nowymi postaciami na zajęciach byli Słowak, Peter Singlar, ponadto młodziutki bramkarz, któremu Jacek Kazimierski przyglądał się już kilkakrotnie w poprzednim sezonie''

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=18229

a wiadomo o nim cos wiecej?

M.C (nowy kleparz) 26.06.2008 19:28

Czy fukcjonariusze służby kandydackiej w policji mają broń palną na patrolach?

Manson33 26.06.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 557596)
a wiadomo o nim cos wiecej?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislaportal.pl
Inny testowany przez nasz zespół zawodnik, Krzysztof Karwowski z SMS-u Kraków trenował indywidualnie z Jackiem Kazimierskim.

..........

dj_ibutti 26.06.2008 20:35

Wie ktoś, czy jutro na miasteczku AGH przyjmuje Dr Wasieczko?

Ewentualnie gdzie w Krakowie znajdę jakiegoś "miłego" dla studentów doktora? :>

Gucio25 26.06.2008 22:51

mam pytanie, dla tych, którzy mają telefon w Plusie (Simplusie?).
miałem normalnie Plusa, aktywowałem taryfę Simplus i teraz wchodzę na Kredyt, a tam "Brak limitu", o co chodzi?

Arkas 26.06.2008 23:15

Gdzie jest jakis tani sklep fotograficzny zebym mogl za przyzwoite pieniadze kupic statyw??

TSWISELKA1 27.06.2008 08:06

Gdzie dokładnie jak najbliżej stadionu znajduje się przystanek, z którego odjezdzają autobusy 248, 278 na Zabierzów?

Pavay 27.06.2008 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 557762)
Gdzie jest jakis tani sklep fotograficzny zebym mogl za przyzwoite pieniadze kupic statyw??

Na Placu Bohaterów Getta, nazwy nie pamiętam, ale polecam.

kewes 27.06.2008 08:15

Najwygodniej chyba z osiedla widok, koło pentli tramwajowej, można tam dojechać w latwy sposób.

TSW Fanatyk 27.06.2008 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 557454)
Co potrzeba aby z rodziną na Słowację pojechać, jakieś paszporty, dokumenty??

ponawiam pytanie

tomasz1906 27.06.2008 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 557848)
ponawiam pytanie

Wystarczy dowod!

wisl@k_TS 27.06.2008 09:35

Teoretycznie dowód, w praktyce o ile nie trafi Ci sie kontrola - nic.

TSW Fanatyk 27.06.2008 09:48

a dla dzieci legitymacje czy nic?

wisl@k_TS 27.06.2008 09:50

Legitymacje szkolne lepiej wziąć - wiadomo, upoważniają do biletów ulgowych, zniżek etc.

emsi 27.06.2008 09:52

Mam pytanie, jest tu ktoś kto zajmuje się może być amatorsko nawet Flashem.

Jeśli tak to prosiłbym w miarę możliwości dobre stronki dla początkujących najlepiej z prostymi tutorialami.

Pozdrawiam

WislakWiDoK 27.06.2008 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 557867)
Mam pytanie, jest tu ktoś kto zajmuje się może być amatorsko nawet Flashem.

Jeśli tak to prosiłbym w miarę możliwości dobre stronki dla początkujących najlepiej z prostymi tutorialami.

Pozdrawiam

Może coś takiego

Video Kurs Flash CS3
dla początkujących jest kompletnym źródłem wiedzy z zakresu teoretycznych podstaw obsługi Flasha a także zawiera serię praktycznych ćwiczeń, porad i wskazówek. Kurs składa się między innymi z:

- 5 godzin wysokiej jakości Video Tutoriali
- Cennych bonusów jak dodatkowe kursy, tutoriale i porady

Tutaj więcej info : http://www.eduweb.pl/Kurs_Flash_CS3/index.html

http://rapidshare.com/files/12522867...onal.part1.rar
http://rapidshare.com/files/12522861...onal.part2.rar
http://rapidshare.com/files/12525655...onal.part3.rar
http://rapidshare.com/files/12525646...onal.part4.rar
http://rapidshare.com/files/12525711...onal.part5.rar
http://rapidshare.com/files/12527364...onal.part6.rar
http://rapidshare.com/files/12527367...onal.part7.rar
http://rapidshare.com/files/12527446...onal.part8.rar

macko19 27.06.2008 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 557867)
Mam pytanie, jest tu ktoś kto zajmuje się może być amatorsko nawet Flashem.

Jeśli tak to prosiłbym w miarę możliwości dobre stronki dla początkujących najlepiej z prostymi tutorialami.

Pozdrawiam

Jak już poznasz podstawy i po angielsku śmigasz to www.tutorialized.com. Pełno przydatnych tutoriali tam jest :)

DYRU 27.06.2008 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 557863)
a dla dzieci legitymacje czy nic?

no raczej bym brał dowód a legitymacje dodatkowo jak to już wyżej ktoś napisał dla zniżek. nie wiem jak np. przy ewentualnej kontroli słuzby celnej lub tamtejszej policji zareagują na sama legitymację. no chyba ze jest paszport. ogolnie jak na pocztaku czerwca byłem na Słowacji to przez "granicę" przejezdzasz normalnie, stoi tylko (jak jechałem w tamta stronę) samochód i dwóch strazników granicznych ale to chyba w razie W.

pozdrawiam

Provident 27.06.2008 11:10

Witam wszystkich mam pytanie odnosnie krzeselek bo info co do odbioru mialo byc praktycznie 2 tyg temu a tu nic ja niedlugo jade na wakacje i boje sie ze go moge nie móc odebrac byłbym wdzięczny jakby ktos napisał chociaz mniej wiecej kiedy one będą :D

Brozinho_23 27.06.2008 11:42

Czy da się w Nero 8 nagrywać płyt z uzyciem wielosesji? Jesli tak to jak... bo nie moge znaleźć odpowiedniej opcji

Kamyk 27.06.2008 11:57

Może mi ktoś polecić dobre krakowskie studio tatuażu ?

walkeros 27.06.2008 12:11

Kamyk i co z tymi ulotkami??:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl