![]() |
Widać, że ktoś we władzach TVP jest kibicem Lecha. Inaczej się nie da tego wyjaśnić
|
Cytat:
A moze Austrii Wieden?? Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o zielone,jesli mecz bylby pozniej to nie bylo kasy za trnasmisjie i -pryznajmniej tak to ktos nawet tu na forum przedstawil. |
Mecz jest na tvp info wiec bez paniki.
|
A w internecie tez bedzie? Bo o tej godziny to raczej ludzie w pracy siedza.
|
Cytat:
Wisły z Tottenhamem w Londynie? :shock: |
to TVP INFO to jest na tym kanale co TVP Kraków??
|
Cytat:
|
OK, ale czy to nie jest tak, ze transmisja bedzie szla tylko na wojewodztwo malopolskie, czy jednak puszcza to w pasmie ogolnopolskim ?
Bo jesli nie, to kibice Wisly np. z Wroclawia czy z Gdanska meczu sobie jednak nie obejrza, nie mowiac juz o tym, ze sponsorzy z takiego obrotu sprawy, tez raczej zadowoleni nie beda (choc akurat sponsor tytularny -Salwator - jest z gatunku regionalnych ) |
Nie zupełnie jest to tak oczywiste- zobaczcie sobie na telegazecie co jest przygotowane na godz. 21-23 w czw.... ja tam meczu nie widzę :/ a to, że u dołu jest TVP INFO to znaczy chyba, że wszystkie TVP INFO (Krk, Wrocław, Warszawa) nadają w tym samym momencie to samo a przez resztę czasu antenowego oddziały regionalne nadają co tam sobie chcą- przynajmniej tak mi się wydaje :D jak pisze pierdoły i głupoty to post do wywalenia ale na razie nie jestem optymistą :/ -wszystko przez telegazetę ale może się tylko pomylili.
|
TVP INFO nadaje na całą Polskę to samo, jedynie fragmenty pasma sa regionalne (Kroniki, programy kulturalne itp.), a mecze np. drugiej ligi są ogólnopolskie.
|
na ogólnopolskim, a na telegazecie TV nie pokazują programów TVP INFO tylko TVP Kraków
spokojnie, tu jest http://www.tvp.pl/tvpinfo/ przesunąc datę na 18 i jest 21:05 bla bla |
Moglby ktos wrzucic linki na sopcasta do jakiegos meczu LM ? soccer-live poszlo sie gonic
|
|
Cytat:
|
ale TVP Info wymyslilo sobie zapowiedz meczu:):)
ciekawe |
Do Wszystkich Kibicow W USA
mecz jest na zywo na kanale Fox Soccer Channel (149 na Dish Network) godzina 3PM czasu wschodniego link http://msn.foxsports.com/soccer/fsctv/soccermatches |
Cytat:
|
A ktoś ma wogóle tak, że na jednym kanae ma TVP Kraków a na innym TVP INFO ?
ja przynajmniej nie, bo po mojemu TVP INFO to teraz jakby nie patrzeć TVP Kraków więc nie ma mowy o jakimś pokrywaniu.. a jak patrzycie na telegazetę w TV to nie ma tam nic o meczu bo to jest opis TVP Kraków a nie TVP INFO |
Wie ktos jak mozna zlapac to TVP info na dekoderze Polsatu bo nie mam tego kanalu na liscie
|
Cytat:
i z pewnego forum Cytat:
|
Dzieki jutro sie z tym pobawie
p.s. wlasciwie to juz dzisiaj;d |
To tak kontynuując wątek, może ktoś wytłumaczyć krok po kroku laikowi jak to ustawić na Cyfrowym Polsacie. Dekoder mam Samsunga, ale nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć, bo od dwóch dni bezskutecznie staram się znaleźć instrukcję :/ . Dekoder zwykły, bez żadnych bajerów dodatkowych, mały szary, bez przycisków czy wyświetlaczy na obudowie, karta chowana za odchylaną klapką. Nawet jakieś ogólne porady nie dla tego konkretnego dekodera mogą pomóc.
Thanks from a mountain. |
Jest maly problem, moge odbierac ten kanal tylko na hotbirdzie wiec moje pytanie czy jest taka mozliwosc bo z tego co wyczytalem to niebardzo;/
|
problemy robicie z niczego, tvp info ma prawie każdy, a jak ktoś nie ma to przewidziana jest transmisja live na iTVP.pl , net chyba posiadacie ? a wcale za duża wymagana prędkość netu nie jest :)
Pozdrawiam |
Warto dodac ze transmisja jest takze na TVP Sport.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
zna sie ktoś na tym justin tv? moze tam bedzie jakis link? macie link gdzie będzie ta transmisja na itvp?
|
Tu będzie transmisja meczów Wisły i chyba Lecha też, ktoś prosił, więc daję link:
www.elite-sports.net/tv.php Podczas transmisji wyłączcie wszystko najlepiej, zależy też jakie macie łącze, nie powinno się zacinać...;] |
Nie Dziala Ta Strona!
Klikam W Kanal I Nic Sie Nie Wyswietla... Co Jest ? |
jetem patriota i nie kazda rzecz dla mnie w tym kraju jest zla. pownismy sie cieszyć ze w ogóle a jakiejkolwiek telewizji jest, jest przeciez tez internet. Jeżeli miałbym mozliwosci to bym pojechał na wyjazd. na R22 jestem na kazdym meczu i nie snuje że ne ma tego w tvp czy jakies innej telewizji. Mam Canal+ ale zdecydwanie wole bardziej na żywo i pomóc druzynie dopingiem a nie krytkowac sedzeigo czy piłkarzy przed telewizorem z pizzą.
STOP PIKNIKOM NA E! |
Wiadomo gdzie będzie transmisja w necie:
http://elite-sports.net/kanal_4.php |
to w koncu bedzie ten mecz na tvp info czy nie bedzie ?
|
Będzie na TVP Info o 21:10 przecież pisze na telegazecie
|
Dla czego na itvp leci mecza Lecha i nie mozna wlaczyc Wisły??!!
p.s. Tottenham Hotspur – Wisła Kraków od 21:05 w TVP INFO, TVP Sport oraz od 21.20 w iTVP.pl. teraz znalazlem takie cos, ale lipe robia ;/ |
lol włączam sobie TVP Info a tam czarny ekran :/
|
|
uważam iż zostaliśmy wyjebani przez TVP ,mistrz Polski a emitują nas na jakimś TVP info ,żadnego studio przedmeczowego ,nic i do tego Szpakowski przez którego miałem ochotę Tv przez okno wywalić...
Korzeniowski ty wiesz co mogli nas puścić o 1.00 w nocy jako retransmisje ,przecież nic by sie nie stało... |
Cytat:
Nie pierwszy nie ostatni raz... niestety, Dziś na tym TVPInfo jakoś przekazu jak z Azerbejdzanu, z Barcelony było podobnie dodając kilku sekundowe wyprzedzenie komentatora, żenada. A studia przedmeczowe to były jak Legia i Lech bili sie z tymi dziadami w pierwszych rundach |
KorzeniowsKI. i ty z KRAKOWA WSTYD...... WISŁA
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl