Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Perek 16.09.2008 17:21

Widać, że ktoś we władzach TVP jest kibicem Lecha. Inaczej się nie da tego wyjaśnić

Wojtas 16.09.2008 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 603852)
Widać, że ktoś we władzach TVP jest kibicem Lecha. Inaczej się nie da tego wyjaśnić


A moze Austrii Wieden??

Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o zielone,jesli mecz bylby pozniej to nie bylo kasy za trnasmisjie i -pryznajmniej tak to ktos nawet tu na forum przedstawil.

1q2 16.09.2008 17:59

Mecz jest na tvp info wiec bez paniki.

Maciuś 16.09.2008 18:16

A w internecie tez bedzie? Bo o tej godziny to raczej ludzie w pracy siedza.

SpoXsteR 16.09.2008 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 603893)
A w internecie tez bedzie? Bo o tej godziny to raczej ludzie w pracy siedza.


Wisły z Tottenhamem w Londynie? :shock:

gromaders 16.09.2008 19:09

to TVP INFO to jest na tym kanale co TVP Kraków??

wojteq_NH 16.09.2008 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders
to TVP INFO to jest na tym kanale co TVP Kraków??

tak, TVP INFO to dawne TVP regionalne.

Eustachy 16.09.2008 19:31

OK, ale czy to nie jest tak, ze transmisja bedzie szla tylko na wojewodztwo malopolskie, czy jednak puszcza to w pasmie ogolnopolskim ?
Bo jesli nie, to kibice Wisly np. z Wroclawia czy z Gdanska meczu sobie jednak nie obejrza, nie mowiac juz o tym, ze sponsorzy z takiego obrotu sprawy, tez raczej zadowoleni nie beda (choc akurat sponsor tytularny -Salwator - jest z gatunku regionalnych )

tragez88 16.09.2008 19:34

Nie zupełnie jest to tak oczywiste- zobaczcie sobie na telegazecie co jest przygotowane na godz. 21-23 w czw.... ja tam meczu nie widzę :/ a to, że u dołu jest TVP INFO to znaczy chyba, że wszystkie TVP INFO (Krk, Wrocław, Warszawa) nadają w tym samym momencie to samo a przez resztę czasu antenowego oddziały regionalne nadają co tam sobie chcą- przynajmniej tak mi się wydaje :D jak pisze pierdoły i głupoty to post do wywalenia ale na razie nie jestem optymistą :/ -wszystko przez telegazetę ale może się tylko pomylili.

wojteq_NH 16.09.2008 19:35

TVP INFO nadaje na całą Polskę to samo, jedynie fragmenty pasma sa regionalne (Kroniki, programy kulturalne itp.), a mecze np. drugiej ligi są ogólnopolskie.

SpoXsteR 16.09.2008 19:35

na ogólnopolskim, a na telegazecie TV nie pokazują programów TVP INFO tylko TVP Kraków

spokojnie, tu jest http://www.tvp.pl/tvpinfo/
przesunąc datę na 18 i jest 21:05 bla bla

mic 16.09.2008 19:56

Moglby ktos wrzucic linki na sopcasta do jakiegos meczu LM ? soccer-live poszlo sie gonic

marooc 16.09.2008 19:58

http://live-sport-tv.com/dni_powszednie.php

gackos 16.09.2008 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tragez88 (Post 603292)
Mam pytanie: TVP2 nie przewidziało w czwartek transmisji meczu Wisełki (Lech oczywiście jest :P ), natomiast mecz ma być na TVP info- moje zapytanie brzmi czy ktoś orientuje się czy na TVP info Kraków także będzie transmisja czy transmisje nie będą się pokrywały ze sobą (??) bo jak na razie to nie ma nigdzie informacji na ten temat bo pewnie na necie coś będzie ale zapewne będzie mi mulić jak zwykle...

Mi się wydaje, że główny program TVP info jest nadawany taki sam na cały kraj, tylko lokalne wiadomości są osobno. Dlatego mecz powinien lecieć w całym kraju.

peterwislak 17.09.2008 20:46

ale TVP Info wymyslilo sobie zapowiedz meczu:):)
ciekawe

Fantomazs 17.09.2008 22:13

Do Wszystkich Kibicow W USA

mecz jest na zywo na kanale Fox Soccer Channel (149 na Dish Network) godzina 3PM czasu wschodniego

link http://msn.foxsports.com/soccer/fsctv/soccermatches

podszywacz 17.09.2008 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tragez88 (Post 603292)
Mam pytanie: TVP2 nie przewidziało w czwartek transmisji meczu Wisełki (Lech oczywiście jest :P ), natomiast mecz ma być na TVP info- moje zapytanie brzmi czy ktoś orientuje się czy na TVP info Kraków także będzie transmisja czy transmisje nie będą się pokrywały ze sobą (??) bo jak na razie to nie ma nigdzie informacji na ten temat bo pewnie na necie coś będzie ale zapewne będzie mi mulić jak zwykle...

Sprawdzałem na telegazecie TVP Kraków, nie będzie wogóle transmisji na tym kanale. Wyłącznie na TVP Info.

SpoXsteR 17.09.2008 23:36

A ktoś ma wogóle tak, że na jednym kanae ma TVP Kraków a na innym TVP INFO ?
ja przynajmniej nie, bo po mojemu TVP INFO to teraz jakby nie patrzeć TVP Kraków więc nie ma mowy o jakimś pokrywaniu..
a jak patrzycie na telegazetę w TV to nie ma tam nic o meczu bo to jest opis TVP Kraków a nie TVP INFO

fanTS1906 17.09.2008 23:54

Wie ktos jak mozna zlapac to TVP info na dekoderze Polsatu bo nie mam tego kanalu na liscie

SpoXsteR 18.09.2008 00:00

Cytat:

TVP Info dostępny jest w przekazie naziemnym i satelitarnym. Kanał informacyjny TVP dostępny jest na 3 kanale Cyfry + oraz na 8 kanale N, można ją z użyciem poniższych danych uzyskać także na dekoderach Cyfrowego Polsatu. TVP Info swoim zasięgiem obejmuje blisko 60% terytorium kraju i ok. 75% ludności. Stacja powalczy w KRRiT także o nowe częstotliwości.

ASTRA 1KR
pozycja orbitalna 19,2° Wschód,
transponder 1.059,
częstotliwość 10 862,
MHz,system MPEG-2,
FEC 5/6,
symbol rate 22 Msymb/s,
polaryzacja pozioma H
[wikipedia]


i z pewnego forum
Cytat:

Wszystkie te kanały są na jednym satelicie, także TVP Info, jest to Astra 19.2 E.
Ustaw dwa konwertery - HB i Astrę, przełącznik DiseQc i wszystko gra.

Na 19.2 E jest kilka satelitów, chyba około 5, ale są w jednym miejscu, także ustawia się jeden konwerter. A ty po prostu masz źle ustawione parametry w tunerze i tyle - to dlatego widzi te satelity oddzielnie.

fanTS1906 18.09.2008 00:11

Dzieki jutro sie z tym pobawie

p.s. wlasciwie to juz dzisiaj;d

Uran235 18.09.2008 09:38

To tak kontynuując wątek, może ktoś wytłumaczyć krok po kroku laikowi jak to ustawić na Cyfrowym Polsacie. Dekoder mam Samsunga, ale nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć, bo od dwóch dni bezskutecznie staram się znaleźć instrukcję :/ . Dekoder zwykły, bez żadnych bajerów dodatkowych, mały szary, bez przycisków czy wyświetlaczy na obudowie, karta chowana za odchylaną klapką. Nawet jakieś ogólne porady nie dla tego konkretnego dekodera mogą pomóc.
Thanks from a mountain.

fanTS1906 18.09.2008 10:06

Jest maly problem, moge odbierac ten kanal tylko na hotbirdzie wiec moje pytanie czy jest taka mozliwosc bo z tego co wyczytalem to niebardzo;/

F_A_B 18.09.2008 14:31

problemy robicie z niczego, tvp info ma prawie każdy, a jak ktoś nie ma to przewidziana jest transmisja live na iTVP.pl , net chyba posiadacie ? a wcale za duża wymagana prędkość netu nie jest :)
Pozdrawiam

Crusi 18.09.2008 14:46

Warto dodac ze transmisja jest takze na TVP Sport.

Uran235 18.09.2008 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez F_A_B (Post 604614)
problemy robicie z niczego, tvp info ma prawie każdy, a jak ktoś nie ma to przewidziana jest transmisja live na iTVP.pl , net chyba posiadacie ? a wcale za duża wymagana prędkość netu nie jest :)
Pozdrawiam

Wyobraź sobie, że wiele osób nie ma już anten naziemnych, a to, że w twojej kablówce/satelicie jest TVP Info, nie oznacza, że ma go każdy inny. Np. na cyfrowym polsacie nie ma TVP Info. Jakość na iTVP pozostawia wiele do życzenia, poza tym prawdopodobnie będzie niezłe obciążenie tej transmisji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi (Post 604617)
Warto dodac ze transmisja jest takze na TVP Sport.

O tak, TVP Sport dużo pomaga, nie znam jeszcze osoby, która miałaby ten kanał.

Football Sorceress 18.09.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 603852)
Widać, że ktoś we władzach TVP jest kibicem Lecha. Inaczej się nie da tego wyjaśnić

Jak zwykle winny Lech:-P Dla mnie to prostu kolejna wpadka naszej "cudownej" telewizji misyjnej: mogli przyspieszyć mecz Lecha o 10 min albo opóźnić Wisły i po sprawie. Ale nie w naszej publicznej tv...:-/

rzep 18.09.2008 15:28

zna sie ktoś na tym justin tv? moze tam bedzie jakis link? macie link gdzie będzie ta transmisja na itvp?

JrQ- 18.09.2008 17:10

Tu będzie transmisja meczów Wisły i chyba Lecha też, ktoś prosił, więc daję link:
www.elite-sports.net/tv.php

Podczas transmisji wyłączcie wszystko najlepiej, zależy też jakie macie łącze, nie powinno się zacinać...;]

PiterTS 18.09.2008 18:54

Nie Dziala Ta Strona!
Klikam W Kanal I Nic Sie Nie Wyswietla...
Co Jest ?

piter19 18.09.2008 19:07

jetem patriota i nie kazda rzecz dla mnie w tym kraju jest zla. pownismy sie cieszyć ze w ogóle a jakiejkolwiek telewizji jest, jest przeciez tez internet. Jeżeli miałbym mozliwosci to bym pojechał na wyjazd. na R22 jestem na kazdym meczu i nie snuje że ne ma tego w tvp czy jakies innej telewizji. Mam Canal+ ale zdecydwanie wole bardziej na żywo i pomóc druzynie dopingiem a nie krytkowac sedzeigo czy piłkarzy przed telewizorem z pizzą.
STOP PIKNIKOM NA E!

JrQ- 18.09.2008 19:48

Wiadomo gdzie będzie transmisja w necie:
http://elite-sports.net/kanal_4.php

kaelowiec 18.09.2008 19:49

to w koncu bedzie ten mecz na tvp info czy nie bedzie ?

DrunkenBear 18.09.2008 19:57

Będzie na TVP Info o 21:10 przecież pisze na telegazecie

fanTS1906 18.09.2008 20:12

Dla czego na itvp leci mecza Lecha i nie mozna wlaczyc Wisły??!!

p.s.

Tottenham Hotspur – Wisła Kraków od 21:05 w TVP INFO, TVP Sport oraz od 21.20 w iTVP.pl.

teraz znalazlem takie cos, ale lipe robia ;/

boro92 18.09.2008 20:32

lol włączam sobie TVP Info a tam czarny ekran :/

qubu 18.09.2008 20:48

http://freesportstreams.tk/

South 18.09.2008 22:24

uważam iż zostaliśmy wyjebani przez TVP ,mistrz Polski a emitują nas na jakimś TVP info ,żadnego studio przedmeczowego ,nic i do tego Szpakowski przez którego miałem ochotę Tv przez okno wywalić...

Korzeniowski ty wiesz co


mogli nas puścić o 1.00 w nocy jako retransmisje ,przecież nic by sie nie stało...

SZYMEK_TSW 18.09.2008 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 604934)
uważam iż zostaliśmy wyjebani przez TVP ,mistrz Polski a emitują nas na jakimś TVP info ,żadnego studio przedmeczowego ,nic i do tego Szpakowski przez którego miałem ochotę Tv przez okno wywalić...

Korzeniowski ty wiesz co


mogli nas puścić o 1.00 w nocy jako retransmisje ,przecież nic by sie nie stało...


Nie pierwszy nie ostatni raz... niestety,
Dziś na tym TVPInfo jakoś przekazu jak z Azerbejdzanu, z Barcelony było podobnie dodając kilku sekundowe wyprzedzenie komentatora, żenada.

A studia przedmeczowe to były jak Legia i Lech bili sie z tymi dziadami w pierwszych rundach

Borinho 18.09.2008 22:43

KorzeniowsKI. i ty z KRAKOWA WSTYD...... WISŁA


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl