Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

DrunkenBear 19.07.2008 17:52

Tak czy siak uważam, że drugi skład Liverpoolu spokojnie by wygrał OE ;]

westersyl 19.07.2008 17:52

Ładnie nasi grają jednak Liverpool przechodzi trochę obok meczu. Wystawili jakiś dzieci, a ich zaangażowanie nie jest na wysokim poziomie. Nie wiem czy nie korzystniej byłoby rozegrać sparing z drużyną na naszym poziomie przygotowania.

e 19.07.2008 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 570353)
Tak czy siak uważam, że drugi skład Liverpoolu spokojnie by wygrał OE ;]



Otóż to.

tzn. byli by tuż za Wisłą

;)

LooNatyk 19.07.2008 17:54

co do drugie skladu FCL to ja bym nie przesadzal, praktycznie kazdy z tych pilkarzy jakby przyszedl do Wisly to wiekszosc z kibicow by sie ze szczescia posikala ;]

oigolnie bardzo fajne wrazenie sprawia Wisla, wreszscie graja po ziemi i nie na hura wybijanie.

Rob_Zombie 19.07.2008 17:54

Nie uważacie że to trochę żałosne że wszyscy włącznie z trenerem tak jarają się meczem z rezerwami zachodniego klubu?

dynek.pl 19.07.2008 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 570350)
Woronin,Carragher,Agger też juniorzy :lol:

W swojej zlosliwosci zapomniales o Babelu. Czytaj uwaznie - pisalem o pomocy Liverpoolu.

tofik 19.07.2008 17:56

Widać, że Liverpool niezbyt się przykłada do tego meczu, dla nich to taka jednostka treningowa jest.Ale biorąc pod uwagę obecny stan posiadania, to Skorża wykonał niezłą pracę.

Chciałbym jeszcze zobaczyć Singlara i Wtorka, jak się zaprezentują z silnym przeciwnikiem.

LooNatyk 19.07.2008 17:57

rob_zombie -- zalosne to by bylo jakby nasza liga nie byla 29 w Europie, a na przyklad 9-10 ;)

a tak jest sie czym jarac, bo to zupelnie inna polka jest, nawet te rezerwy to inna bajka, porownojac z wiekszoscia polskich druzyn.

Flamaster 19.07.2008 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 570359)
Nie uważacie że to trochę żałosne że wszyscy włącznie z trenerem tak jarają się meczem z rezerwami zachodniego klubu?

Każdy zawodnik z tych rezerw, byłby największą gwiazdą Wisły.

Takie są niestety realia polskiej piłki.

Rob_Zombie 19.07.2008 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 570362)
rob_zombie -- zalosne to by bylo jakby nasza liga nie byla 29 w Europie, a na przyklad 9-10 ;)

a tak jest sie czym jarac, bo to zupelnie inna polka jest, nawet te rezerwy to inna bajka, porownojac z wiekszoscia polskich druzyn.

I właśnie o to mi chodzi, wszyscy się napinają że Kosowski poszedł gdzieś do ogórkowa, a sami jesteśmy takimi ogórkami że jaramy się meczem z rezerwami Liverpoolu. Które dodatkowo dopiero co z urlopu wróciły...

noonelikeus 19.07.2008 18:00

Gratuluje świetnej pierwszej połowy, w której zdecydowanie przeważaliśmy i graliśmy mądrą piłkę.
Liverpool ma fajne i celne podania i kontry. Byle w takim stylu do końca i bez zmęczenia. Skopiemy buttsy Czerwonym :)

gigant 19.07.2008 18:01

Można już w przerwie ponarzekać, czy trzeba czekac do końca meczu, bo mnie dawno nie było i nie wiem?

thechris 19.07.2008 18:02

Hmm ja nie zauważyłem żeby wszyscy się jarali. Skorża podjął decyzję, że mecz z FCL będzie ważniejszym sprawdzianem niż mecz o Superpuchar i jak widać miał rację żeby to właśnie dziś wystawić najmocniejszą 11. My gramy treningowy mecz a Liverpoolczycy tylko biegają za piłką. Czyli Skorża podjął dobrą decyzję;)
A "jara" to się komentator ale on "musi"...
BTW komentarza... wczoraj jak usłyszałem, że Homel prezentuje znakomitą konsekwencje w obronie to myślałem, że padne.

FajQ 19.07.2008 18:02

Cytat:

Nie wiem czy nie korzystniej byłoby rozegrać sparing z drużyną na naszym poziomie przygotowania.
ja nie moge gramy z Liverpoolem i jeszcze narzekamy.Co prawda 2 sklad no ale jednak to Liverpool.Jasne lepiej zagrać z FC Homel :lol:.A co do meczu jest dobrze :).Przypomina mi się mecz z Sevilla w CHT

Mareq 19.07.2008 18:04

Cytat:

a sami jesteśmy takimi ogórkami
Ale czy ktoś temu w ostatnim czasie zaprzeczał ;) ?
Od dobrych kilku lat żyjemy już z tą szarą świadomością , że jesteśmy piłkarskimi ogórami w Europie .

Dobra postawa Wisły momentami nawet bardzo dobra.
Ogólnie fajnie się to ogląda .

Daniel Alves 19.07.2008 18:12

Tempo nie za duże obie drużyny grają technicznie nie na siłę. Ładnie Diaz te 10 minut.
Podoba mi się że Skorża uczy chłopaków grać w piłkę, a nie tylko siła siła siła, przynajmniej na razie.

Jakby jeszcze Łobodzińskiego oduczył tej monotonii.

Zotek 19.07.2008 18:17

Tak odbiegajac od kwestii sportowej to naprawde rozbawil mnie pan Iwanski, ktory na poczatku drugiej polowy stwierdzil, ze druzyny wyszly w niezmienionych skladach, a pozniej sie okazalo ze zmian bylo ze 4-5:)

Uuuu fart ze mamy Glowackiego

Daniel Alves 19.07.2008 18:18

Ta fart...
A ciekawe gdzie był przy podaniu? Powinien wyprzedzić i wślizgiem wybic.

2 graczy i prawie bramka.

pirat.z.karaibow 19.07.2008 18:19

60 minuta i zagadka rozwiązana. Poziom dziennikarstwa sportowego w naszym kraju to dramat.

Rozpoczyna się prawdziwa próba dla naszych piłkarzy, festiwal zmian i znane nazwiska.

Daniel Alves 19.07.2008 18:24

Brożek do zmiany. Dawać Dawidowskiego zobaczymy jak gra. A za Pietię Niedzielana.

dynek.pl 19.07.2008 18:53

Weszly gwiazdy nic nie pokazaly ale skonczyla sie dobra gra z naszej strony w II polowie. Brakowalo tez Cantoro, ktory gdy trzeba przytrzymac pilke z silnym rywalem jest nieoceniony. Fajnie, ze udalo sie utrzymac wynik.

e 19.07.2008 18:53

podsumowanie:

1 połowa Wisły
2 połowa Liverpoolu (inne ustawienie Wisły)


na duży + Pawełek, Boguski i Głowacki.


nie ważne który skład Liverpoolu, Liverpool to Liverool, wynik pójdzie w świat a za klika lat nikt nie będzie pamiętam czy to 1 skład Live czy 2.

Żołnierz Białej Gwiazdy 19.07.2008 18:55

No cóż. Pierwsza połowa meczu stała na dobrym poziomie. Druga połowa zupełnie inna napewno gorsza. Zastanawia mnie jedzynie ilość błędów w obronie.... Jednak ten wątek zostawię już trenerowi i jego decyzji o sprzedaży Darka Dudki. Jeżeli tak zagramy w Jerozolimie jak w pierwszej połowie dzisiejszego meczu to nie powinno być problemu z awansem do dalszej rundy.

medyk 19.07.2008 18:56

ja jestem pozytywnie zaskoczony zwłaszcza I połową, pomimo że Liverpool nie grał najsilniejszym składem nie zapominajmy ze graliśmy z zespołem którego JEDEN PIŁKARZ JEST WART TYLE CO NASZ CAŁY SKŁAD!

Baala 19.07.2008 18:57

Mecz dający nadzieje tak bym rzekł, kilka pozytywów w szczególności w bardzo dorej pierwszej połowie. Po raz kolejny potwierdziło sie za to że mamy mocna pierwszą jedenastke, a potem długo nic. Z Beitarem zapowiada sie ciekawy mecz bo myślę że z gra z pierwszej połowy możemy pokazać sie tam z bardzo dobrej strony. Skorża z tego składu wycisną sporo co pokazuje że to dobry trener.

djjamajczyk 19.07.2008 18:58

jeśli tak zagramy z Beitarem jak w I połowie z Liverpoolem to jestem spokojny o wynik.
zagęszczony środek boiska , dobrze dysponowana defensywa(wg. mnie jedynie Baszczu troche nawalał) . jedynym "ale" była dośc niska forma Brożka.
Wynik jak najbardziej in plus .Brawo

Eustachy 19.07.2008 18:58

Nie wiem co Skorza zrobil z Piotrem Brozkiem w drugiej polowie, ale tak go zakamuflowalo, ze nie widzialem go w zadnej akcji. Szkoda, ze Pawel nic nie gral, widac ze z forma u niego nie najlepiej.

Na plus destrukcja i gra defensywna calego zespolu. Jesli tylko uda sie ograniczyc ilosc bledow indywidualnych, nie bedzie latwo ugrysc Wisle. Przynajmniej w lidze powinno byc z tym dobrze.
No i Pawelek zdecydowanie na duzy plus.

Zbychu 19.07.2008 18:59

Niech się Beitar obawia.

tofik 19.07.2008 18:59

Refleksje po tym meczu są takie:
-brakuje przebojowych skrzydłowych i jednego dobrego ofensywnego pomocnika
-Brożek nie potrafi grać wysuniętego napastnika w systemie 451

+zespół jest dobrze przygotowany taktycznie
+zespół jest dobrze przygotowany fizycznie (oby)

TeeS 19.07.2008 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 570382)
podsumowanie:
nie ważne który skład Liverpoolu, Liverpool to Liverool, wynik pójdzie w świat a za klika lat nikt nie będzie pamiętam czy to 1 skład Live czy 2.

Extra, tylko że tu nie chodzi o to, żeby wynik poszedł w świat i żeby ktoś coś pamiętał, tylko żeby sie sprawdzić na tle naprawdę silnego rywala i zobaczyć na co nas stać.

W drugiej połowie silniejszy skład Anglików już nie pozwolił nam na taką grę jak na początku.
Szkoda, że trenerzy jakoś się nie dogadali i nie wpuścili jednocześnie najmocniejszych składów.

Niemniej jednak i tak należy docenić niezłą formę - bo tak jak ktoś zauważył, nawet rezerwy Liverpoolu rządziłyby w naszej lidze. Wygląda to obiecujaco tak jak i rok temu jesienią.

pozdrawiam

Konrad. 19.07.2008 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 570389)
Szkoda, ze Pawel nic nie gral, widac ze z forma u niego nie najlepiej.

Bardzo ładnie klepał.

gigant 19.07.2008 19:02

Co pomysli zarząd po pierwszej połowie? Że wzmocnień nie trzeba, bo gramy jak równy z równym z Liverpoolem.

Co pomysli po drugiej? Że wzmocnień nie trzeba, bo utrzymaliśmy remis drugim składem.

Co pomysli po Beitarze?

Flamaster 19.07.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 570394)

Co pomysli po Beitarze?

"Skorża jest niedoświadczonym szkoleniowcem"

Eustachy 19.07.2008 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 570393)
Bardzo ładnie klepał.

Ja nie mowie, ze zle klepal, tylko ze to nie byl jego najwyzszy poziom jesli chodzi ogolnie o forme.
Praktycznie tylko raz znalazl sie w dogodnej sytuacji i podal wprost w rece bramkarza - w sumie to chyba jego najladniejsza klepa :P

noonelikeus 19.07.2008 19:06

wg mnie to bardzo pozytywny prognostyk przed meczem z Beitarem.
Liverpool szczerze mówiąc za bardzo się nie przykładał i nie starał, ale i tak to wielki klasowy team. Wspaniała gra w pierwszej połowie Gratulacje Wspaniały wynik.

thechris 19.07.2008 19:10

No 2 połowa już marniutka. Obyśmy częściej widzieli grę naszej Wisełki taką jak to miało miejsce w 1 części meczu. Z pola jakoś nikt się nie wyróżnił in plus. A to dlatego, że w 1 połowie wszyscy grali dobrze a drugiej słabo. Pawełek był dziś najlepszym graczem Wisły. In minus Diaz który wprowadzał dużą nerwowość. Zmiennicy nic nie pokazali. Małecki ma ciąg na bramkę ale to taki młody Brożek - za 3 lata będzie się o nim dalej mówiło, że "ma talent"...
Wynik za to jest super, przypomina się rezultat ze sparingu przeciwko Olympique Marsylia. O ile mnie pamięć nie myli to było przed przecież świetnymi - choć bez happy endu - meczami z Lazio. Myślę, że po tym spotkaniu są podstawy aby wierzyć, że dwumecz z Beitarem będzie miał szczęśliwsze zakończenie :)

DrunkenBear 19.07.2008 19:10

Jak dla mnie najgorzej, to Piotrek Brożek w defensywie zagrał ;D, bo w ofensywnie nieźle wchodził, ale na tą pozycję przydałby się obrońca.

A Paweł Brożek kolejny raz pokazał, że grać w 4-5-1 nie jest przyzwyczajony.

Barbarossa 19.07.2008 19:15

Mimo bdb gry w I połowie nie popadałbym w optymizm przed meczem z Beitarem. Jak w Jerozolimie nie przegramy handicapem to będzie dobrze.

jova 19.07.2008 19:21

Ciekawi mnie czemu Skorża tak namieszał w ustawieniu przed drugą połową. Bez Cantoro nie było nikogo kto potrafiłby utrzymać piłkę w środku pola, a Piotrek Brożek chyba zapomniał jak gra się w środkowej linii. Przez te zmiany trudno było ocenić, czy to Liver gra znacznie lepiej, czy to Wisła osłabła lub spuściła z tonu.

Maćko 19.07.2008 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 570397)
Ja nie mowie, ze zle klepal, tylko ze to nie byl jego najwyzszy poziom jesli chodzi ogolnie o forme.
Praktycznie tylko raz znalazl sie w dogodnej sytuacji i podal wprost w rece bramkarza - w sumie to chyba jego najladniejsza klepa :P

Otóż ten zły i słaby Paweł strzelił PRAWIDŁOWO ZDOBYTĄ BRAMKĘ. Los chciał, że sędzia się pomylił.
Wielkie brawa dla naszego zespołu, niech mi teraz nikt nie mówi, że bardziej przydatny byłby sparing-puchar z Legią(FK Homel).
Jeśli oceniać by po tych pierwszych ważniejszych meczach to prezentowaliśmy się o niebo lepiej od Lecha i Legii, a z kim graliśmy my, a z kim oni?
Jednak nie wychodźmy aż tak w przyszłość, ciekawe, jak jutro zaprezentują się rezerwowi.
WSZYSCY DO OSTROWCA!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl