![]() |
Od poniedziałku idę do pracy jako pomocnik brukarza. Wie ktoś może jaki jest zakres obowiązków?
|
Łatwo nie będzie. noszenie kostek narzędzi, piasku, wyrównywanie, jakies prote układanie. wszystkie cięzsze prace bedziesz wykonywal Ty wiec zjedz duuze sniadanie:) i uwazaj na slonce bo w takiej pracy latwo powaznie zachorowac a to sie naprwde nie oplaca bez wzgledu na prace...
|
Cytat:
|
Dzięki wielkie za odpowiedź. W Wadowicach. Jeżeli dalej Cię to interesuje to zapraszam na priv, ale pewnie nie bo widzę że z Krakowa jesteś.
|
Witam,
Szukam osoby, która jest w stanie relacjonować mecze na żywo odbywające się bezpośrednio na stadionie. Stawka za jeden mecz to 35 € ,wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Aplikację można wysyłać na [email protected] z dopiskiem miasta. |
Praca - Relacjonowanie meczy LIVE!
Witam,
Szukam osoby, która jest w stanie relacjonować mecze na żywo odbywające się bezpośrednio na stadionie. Stawka za jeden mecz to 35 € ,wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Aplikację można wysyłać na [email protected] z dopiskiem miasta. |
Szukam pracy od zaraz do października (ewentualnie dalsza współpraca).
Ulotki, czy praca przez agencje pracy tymczasowej odpada. * wszelkie informacje na priv |
Cytat:
Bardzo późno odpisuje, ale pracowałem i zdecydowanie NIE polecam |
Praca dla bukmacherów!
Jesteś kibicem? A jednocześnie szukasz pracy? Ta oferta jest dla Ciebie.
[FONT=Tahoma]·[/FONT] Jesteśmy jednym ze światowych liderów dostarczających sportowe informacje I statystyki. Nasz system jest unikatowy, a jego technologia ce..... się najwyższą jakością. Słyniemy z rzetelnych informacji. Zapewniamy najbardziej wiarygodne dane na całym świecie dla zakładów i mediów, oraz innych kanałów dystrybucyjnych. Jednocześnie szukamy dodatkowych członków, którzy będą robić dla nas sprawozdania z wydarzeń sportowych włączając w to piłkarską ekstraklasę, oraz niższe ligi. [FONT=Tahoma]·[/FONT] [FONT=Tahoma]·[/FONT] Oferujemy ciekawą pracę dla fanów sportu na zasadzie freelancera. Będziecie musieli zapewnić nam zbieranie statystyk w rzeczywistym czasie. Szukamy ludzi w każdym rejonie kraju, którzy mieszkają niedaleko stadionów. Aplikanci powinni być wiarygodni oraz komunikatywni. [FONT=Tahoma]·[/FONT] [FONT=Tahoma]·[/FONT] Skontaktuj się z nami a otrzymasz więcej dodatkowych informacji. [FONT=Tahoma]·[/FONT] [FONT=Tahoma]·[/FONT] Kwalifikacje : [FONT=Tahoma]·[/FONT] [FONT=Tahoma]·[/FONT] - Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie [FONT=Tahoma]·[/FONT] - Generalna wiedza o sporcie. Nie musisz być ekspertem, ale powinieneś znać zasady oraz drużyny. [FONT=Tahoma]·[/FONT] [FONT=Tahoma]·[/FONT] Doświadczenie: [FONT=Tahoma]·[/FONT] [FONT=Tahoma]·[/FONT] -Niewymagane [FONT=Tahoma]·[/FONT] [FONT=Tahoma]·[/FONT] Wynagrodzenie: [FONT=Tahoma]·[/FONT] [FONT=Tahoma]·[/FONT] 35 € za każde zlecenie. |
Praca dla bukmacherów!
Jesteś kibicem? A jednocześnie szukasz pracy? Ta oferta jest dla Ciebie.
Jesteśmy jednym ze światowych liderów dostarczających sportowe informacje I statystyki. Nasz system jest unikatowy, a jego technologia ce..... się najwyższą jakością. Słyniemy z rzetelnych informacji. Zapewniamy najbardziej wiarygodne dane na całym świecie dla zakładów i mediów, oraz innych kanałów dystrybucyjnych. Jednocześnie szukamy dodatkowych członków, którzy będą robić dla nas sprawozdania z wydarzeń sportowych włączając w to piłkarską ekstraklasę, oraz niższe ligi. Oferujemy ciekawą pracę dla fanów sportu na zasadzie freelancera. Będziecie musieli zapewnić nam zbieranie statystyk w rzeczywistym czasie. Szukamy ludzi w każdym rejonie kraju, którzy mieszkają niedaleko stadionów. Aplikanci powinni być wiarygodni oraz komunikatywni. Skontaktuj się z nami a otrzymasz więcej dodatkowych informacji. Kwalifikacje :Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, Doświadczenie:-Niewymagane Wynagrodzenie: 35 € za każde zlecenie. Kontakt:[email protected] |
Czy orientuje się ktoś z Was czego dotyczą testy na stanowisko pracownika obsługi bagażowej w LOT Services?
|
Poszukuje przyjąć się na praktyki, jestem w 3 klasie technikum na profilu informatycznym. Najbardziej interesowałoby mnie 'stanowisko' grafika komputerowego. Może ktoś coś polecić, dać jakiś namiar?
|
Poszukuję pracy dorywczej w okolicy Wadowic lub Andrychowa na 1/2 lub 3/4 etatu rozważe każdą propozycję pracy, jeżeli ktoś by coś wiedział proszę dać znać na priva.
|
czy ktoś pracował, bądź dalej pracuje jako doradca finansowy??
mam możliwość pójść na szkolenie darmowe, później popracować jakiś czas (za kasę oczywiście) i dopiero wtedy iść na rozmowę żeby dostać umowę na stałe. Tylko czy faktycznie można tam się rozwijać i co z tym idzie zwiększać swoje zarobki... Czy muszę mieć jakieś podstawy ekonomii?? Ciekawa praca?? Na czym ona dokładnie polega? na umawianiu się z ludźmi i namawianiu żeby powierzyli mi swoje oszczędności i namawianiu ich na kredyty itp. proszę o prv. |
Jest ktoś na forum, kto rekrutował do PwC? Jeśli tak to proszę o priva, mam kilka pytań o proces rekrutacji i samą pracę.
|
Może ktoś coś powiedzieć o pracy jako telemarketer? Np. w Netii?
|
Witam,
chcialbym za kazdym razem gościć na R22 podczas meczy Wisełki... Niestety za free to to nie jest wiec chętnie podjąłbym sie jakiejs pracy w weekendy(w tyg niestety szkola..) w Krakowie bądz okolicach. Jesli ktos słyszałby o czyms to prosze o PW :) |
Cytat:
http://biznes.onet.pl/klient-nasz-ch...,1,prasa-detal Plusy to fakt, ze nie jest to praca fizyczna oraz, że nie robisz pod gołym niebem. Zarobki ok 1100 -200 i pewnie prowizje, jeżeli będziesz dobrze sprzedawał. Jak masz , jakąś sensowną alternatywę to się w to nie pakuj. No chyba, ze pozostanie Ci tylko roznoszenie ulotek... |
1100-1200 + ewentualne prowizje?!
2 więcej można wyciągnąć jako pracownik ogólnobudowlany w niejednej firmie. Wiem z własnego doświadczenia, bo zaraz po uwinięciu się z praktykami, dostałem robotę w jednej z takich firm. Owszem praca fizyczna, po 9-10h + soboty po 6h. Za miesiąc dostawałem coś rzędu 2200-2400. Pozytywem tej pracy było to, że masa się sama robiła, a apetyt wymiatał z lodówki wszystko niczym dotychczasowi przeciwnicy parchatych. :) Także jeżeli ktoś ma zdrowie i tylko takie oferty pracy ( nie oszukujmy się, stanowisko kierownicze po kilku latach pracy osiągnie 1 na milion), to będąc na jego miejscu, bez wątpienia pchałbym się w budowlankę. |
Oczywiście mówimy o płacy netto.
Z prowizjami są ludzie, którzy zarabiają po 2000 - 2500 zł. Telemarketing to nie praca na całe życie, a raczej na etap przejściowy. A zapieprzać trzeba. Opisu branży budowlanej nie kwestionuje. Takie opinie, jak Twoja powtarzaja się regularnie, wiec pewnie coś w tym jest. A kolega Arkas niech wybierze to, co dla niego najlepsze. Powodzenia ;-) |
Dzięki za informacje. Właśnie szukam czegoś co można by było pogodzić ze studiami zaocznymi.
A praca w Decathlonie? Ma ktoś jakąś przygodę z nią? |
Jeżeli dalej Cie interesuje telefon + ewentualny rozwój to jeszcze nie dawno Alior szukał kandydatów ze statusem studenta co swojego Call Center na Ruczaju.
|
Arkas - stanowczo odradzam telemarketing. :D W takim stricte biurze telemarketingowym nie pracowałem, ale musiałem umawiać spotkania, no i powiem Ci, że to masakra. Naprawdę ludzie są tak zmanierowani, zblazowani i wiecznie niezadowoleni, że kilka "....ów", "spierdalaj" na pewno Ci się dostanie. :D
|
mam pytanie odnośnie pracy w norwegi... mój ojciec jest elektrykiem z 30 letnim stażem, ja również posiadam pewne umiejętności i zamierzamy wybrać się na pół roku pozapierdalaać w norweg i zarobić grubszą kasę...
kogoś z jakąkolwiek wiedzą na ten temat proszę o kontakt na prv. pozdrawiam |
Cytat:
|
co daje ta karta multisport?
Zakładam że jakieś promocje, wiesz może jakie dokładniej? |
|
Poszukuję kogoś kto pracuję w hotelarstwie ,konkretnie recepcja itp (hotel, apartamenty). wazne dla mnie, prosze o priv
|
Mam pytanie.
Mam podpisana umowe zlecenie do konca roku ale od pazdziernika wziolem druga umowe na tate z uwagi na koniec waznosci legitymacji szkolnej i przez to nizsza stawke. Czy w takiej sytuacji moge zarejestrowac sie na bezrobociu? Jest to potrzebne ze wzgledu na ubezpieczenie. Czy moze musze w jakis sposob rozwiazac ta umowe zlecenie ktora byla podpisana na mnie do konca roku? i Jeszcze jedno pytanie jestem od razu po szkole nalezy mi sie jakies pieniadze z bezrobocia? |
Cytat:
|
jak sie osobiscie nie wyrejstruje z bezrobocia gdy podejme prace to dostane ta kare ? bo slyszalem ze sami to robia i ta kara to bardziej straszak
|
Cytat:
|
Cytat:
Pracowałem keidyś jakos doradca finansowy potem jako agent ubezpieczeniowy. Te dwie fuchy nie wiele sie różnią od siebie. Trzeba dzwonić, umawiać spotkania, chodzić na nie i sprzedawać, sprzedawac i jeszcze raz sprzedawać. Sprzedałes to fajnie jak nie to znowu dzwonienie umawianie spotkan itd. Praca nie lekka, trzeba umieć sie przyzwyczaić do bardzo częstych odmów czy to na propozycje spotkania czy już gotowej oferty. Ciągła huśtawka nastrojów, bo raz sie coś fajnie sprzeda a potem dwa tygodnie nic, potem znowu coś wpadnie a potem znowu lipa. Zarobki w zdecydowanej większości oparte o prowizje ze sprzedaży.Czyli raz można zarobic pare k a raz ledwo na zus styknie (bo przynajmniej ja tak miałem ze miałem swoją działalność i umowę agencyjną z firmą) Czasami do tego dochodza premie (zależy od firmy) ale tylko jak cos oczywiście wcześniej sprzedasz i osiągniesz jakieś progi sprzedaży. Trzeba miec dużo samozaparcia, jeszcze więcej automotywacji, cierpliwość, no i dobre kontakty, czyli najpierw znajomych a potem jakies kontakty od nich dalej. Generalnie zasada jest taka że obdzwaniasz ok 25 osób umawia sie 4-5 a kupi coś jedna. Powodzenia :) Aha plusem w niektórych firmach są przeważnie darmowe szkolenia (czasem nawet tyogdniowe) wyjazdy na szkolenia itd, na których to cozywiście szkolenia i egzaminy schodza na plan dalszy ;) |
Właśnie szukam nowej pracy, jak ktoś ma własną firmę i szuka kogoś lub pracuje gdzieś gdzie kogoś szukają to piszcie na priv. Dzięki
|
Witam.
Ktoś może z obecnych pracuje albo pracował w Alfa Laval ??. |
Sts, albo Totolotek poszukuje może pracowników wie ktos ?
|
Jak ktoś jest grafikiem to firma HutPus Catering ogłosiła konkurs na nowe logo (i chyba też nazwę firmy) więcej informacji będę miał w poniedziałek. Podobno ma być atrakcyjna nagroda za wygranie.
|
Jeżeli już koniecznie pośredniak to ITC na ul. Kurniki, odradzam Jobmana - żenujące stawki.
|
Mam takie pytanie czy ktoś pracował z was na platformach wiertniczych np. Norwegii?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl