![]() |
Pogoń Wigan godna podziwu, z 0-2 na 3-2 z Arsenalem to jest naprawdę coś. Podsumowaniem meczu gol N'zogbii, cud, miód i orzeszki. Fabiański sie nie popisał, ale to juz od dawna wiadome ze w Arsenalu jest "spalony".
|
Cytat:
|
oglądal ktos moze teraz mecz City - Villa? Powiedzcie mi co to za nuta na stadionie grała przed wejsciem pilkarzy na murawe? Kojarzy ktos?
|
|
Czas na nowy sezon! przed rozgrywkami doda nam smaczku tarcza wspólnoty już dzisiaj o 16.00 Chelsea-Manchester United.Mam nadzieję, że Mu wygra jakby ktoś chciał sportklub 16.00.Co do nowego sezonu mam nadzieję,że ligę wygra Manchester United druga Chelsea może Arsenal a Liverpool 4 :P
no i jak mówiłem MU pewnie pokonało Chelsea ten Hernandez może być objawieniem sezonu :P |
Dla spragnionych dobrego futbolu; dzisiaj do Premiership wraca Newcastle. Mecz o godzinie 21 na Canale + Sport. "Sroki" podejmą na wyjeździe Manchester United.
Jak na początek głęboka woda, lecz mam nadzieje, że przy odrobinie szczęścia wywiozą punkcik z trudnego terenu. |
No to sie zanosi, ze Fabianski bedzie tylko rezerwowym bramkarze.
"Według Sport.co.uk w poniedziałek rozpoczęły się negocjacje Arsenalu z Manchesterem City w sprawie transferu Shaya Givena. Rewelację tą na łamach amerykańskiej telewizji potwierdził Warren Barton, były kolega z drużyny Givena z czasów gry w Newcastle United, ponadto uważa, że może to być kwestia jedynie kilku dni." W koncu sie skoncza problemy z bramkarzami w Arsenalu. Mam nadzieje, ze zobacze go juz w nastepnym meczu ligowym. To nie do pomyslenia aby taki klub jak Arsenal miał takich słabych bramkarzy. |
Moje skromne podsumowanie 1. kolejki:
http://www.zpierwszejpilki.com.pl/watkikom/8/26/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl