Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Premiership (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=272)

Dżołkmen 18.04.2010 16:41

Pogoń Wigan godna podziwu, z 0-2 na 3-2 z Arsenalem to jest naprawdę coś. Podsumowaniem meczu gol N'zogbii, cud, miód i orzeszki. Fabiański sie nie popisał, ale to juz od dawna wiadome ze w Arsenalu jest "spalony".

mitmichael 19.04.2010 07:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 885858)
Fabiański kolejny mecz i kolejny raz sie nie popisał. Arsenal odpada w walce o mistrza.

Fabianski nie przekonał Wengera do siebie. Cały zespol tez sie nie popisał - mogli spokojnie strzelic na 3-0 i wygrac. Wenger zrobił jeden bład - za pozno wprowadzil Eboue a szczegolnie van Persiego. O mistrza juz nie walczymy ale z tyłu robi sie ciekawie. City i Tottenham jeszcze maja szanse na 3 miejsce a wydawało sie, ze nic Arsenalowi nie zagrozi. Teraz trudna sytuacja nie tylko kadrowa. Trzeba za wszelka cene wygrac z Manchesterem City a i w kolejnych spotkaniach nie zawiesc. Kolejny sezon stracony i kolejny raz trzeba to powiedziec - za rok powalczymy znow. Beda na pewno wzmocnienia (jedno juz jest) i oby tylko nie było kontuzji.

tomek_TSW 01.05.2010 17:13

oglądal ktos moze teraz mecz City - Villa? Powiedzcie mi co to za nuta na stadionie grała przed wejsciem pilkarzy na murawe? Kojarzy ktos?

massoud 06.05.2010 08:10

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/foot...st/8661900.stm

brylant17 08.08.2010 14:23

Czas na nowy sezon! przed rozgrywkami doda nam smaczku tarcza wspólnoty już dzisiaj o 16.00 Chelsea-Manchester United.Mam nadzieję, że Mu wygra jakby ktoś chciał sportklub 16.00.Co do nowego sezonu mam nadzieję,że ligę wygra Manchester United druga Chelsea może Arsenal a Liverpool 4 :P




no i jak mówiłem MU pewnie pokonało Chelsea ten Hernandez może być objawieniem sezonu :P

Mario Nh 16.08.2010 14:51

Dla spragnionych dobrego futbolu; dzisiaj do Premiership wraca Newcastle. Mecz o godzinie 21 na Canale + Sport. "Sroki" podejmą na wyjeździe Manchester United.

Jak na początek głęboka woda, lecz mam nadzieje, że przy odrobinie szczęścia wywiozą punkcik z trudnego terenu.

mitmichael 16.08.2010 16:18

No to sie zanosi, ze Fabianski bedzie tylko rezerwowym bramkarze.

"Według Sport.co.uk w poniedziałek rozpoczęły się negocjacje Arsenalu z Manchesterem City w sprawie transferu Shaya Givena. Rewelację tą na łamach amerykańskiej telewizji potwierdził Warren Barton, były kolega z drużyny Givena z czasów gry w Newcastle United, ponadto uważa, że może to być kwestia jedynie kilku dni."

W koncu sie skoncza problemy z bramkarzami w Arsenalu. Mam nadzieje, ze zobacze go juz w nastepnym meczu ligowym. To nie do pomyslenia aby taki klub jak Arsenal miał takich słabych bramkarzy.

jcts 17.08.2010 22:18

Moje skromne podsumowanie 1. kolejki:
http://www.zpierwszejpilki.com.pl/watkikom/8/26/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl