![]() |
Parę dziękczynnych maili do redakcji i prowadzących (L)igii + ekstra za to działanie które przyczynilo się podniesienia jakości rozgrywek a w szczególności spotkania drużyn z czołówki tabeli Legii i Wisły , ich powiedzenie dyżurne o "spłaszczeniu czołówki ligowej tabeli" bedzie obowiązywało nadal jak bedą widzieli pewne sprawy tylko u jednych , a warszawska Komisja (L)igii nie wyłapie innych wykroczeń choćby Grzelaka .
Wiadomo swojego klubu nie można osłabiać . |
Ja mam tylko nadzieje że jeśli wygramy,a wygramy to nasz trener ani nasi piłkarze nie przyjmą zaproszenia do studia (L)igi + extra które będzie po meczu ze stadionu legii.
|
Ciała dała to komisja dyscyplinarna, oni też ale o niczym nie zadecydowali.
|
Cytat:
tylko zabawili się w kapusiów w dodatku w sytuacji która nie jest jednoznaczna... ps. na miejscu Boguskiego nigdy nie porozmawiałbym z żadnym z tych fiutów z anal + |
Cytat:
|
Zagramy im na nosie i zwyciężymy!
|
Noi co powiedzieli przed i po meczu w C+ a szczegulnie w sprawie Grzelaka i Boguskiego ...skur....syny
|
A czego się spodziewałeś, że powiedzą przepraszam :lol:
|
A można wiedzieć co dokładnie powiedzieli?
|
C+
bardzo proszę o szybką akcję pt. miroslav Radović zawieszony na 2 mecze za uderzenie Cantoro w twarz, kartka dla Cantoro anulowana wszak jesteście ostoją profesjonalizmu i obiektywizmu |
o jakim byłym piłkarzu Wisły mówił Smokowski, który podobno powiedział,że Paweł jest zbyt leniwy,żeby grać zagranicą...?
edit: czesiu ale to właśnie nie było pytanie jakby od niego,tylko przytoczenie czyjejś wypowiedzi. Dlatego mnie tak zaciekawiło,który były piłkarz Wisły się tak wypowiedział |
Cytat:
Jeszcze jedna rzecz która się przewijała w rozmowach z Broziem to nachalne transferowanie go do klubu zagranicznego . |
Drugi z rzędu mecz kiedy nie dyktuje się dla nas karnego (wprawdzie kontrowersyjnego) i w studio wszyscy poza ekspertem uważają że to błąd.
Ciekawa jest też sytuacja z karnym dla Arki - dla mnie bliźniak z poprzedniego tygodnia przy akcji Zienia. Tym razem ekspert Słabik nie widzi problemu w tym że Wachowicz wypuszcza sobie piłkę do boku w sektor boiska który nie gwarantuje mu powodzenia w akcji i podskakuje nad bramkarzem sekundę przed tym jak ten wjeżdża mu w nogi - karny prawidłowy! Tez tak uważam ale tydzień temu tez był karny prawidłowy. Jeszcze o ekspercie. Od kiedy zakomunikował w studio, ze karnego za zagranie ręką, zgodnie z nowymi dyrektywami UEFA dyktuje sie wtedy kiedy "jest wyraźny i z intencją zagrania, ruch reką do piłki" wszystkie decyzje sedziego w takich sytuacjach są dobre. Podyktuje dobrze, nie podyktuje też dobrze i nie chodzi mi tylko o niedzielna rękę Rzeźniczaka, choć sytuacja pasuje jak ulał: sędzia miał alibi dla KAŻDEJ swojej decyzji. |
Cytat:
|
dajcie skrót z Szybkiej Piłki (odnośnie Legia - Wisła) a nie cały program..
|
zapraszam serdecznie i przepraszam za spam
a co do szybkiej pilki to powiem tylko tyle ze w poprzednim sezonie program na tvnie bardziej mi sie podobal. |
Dokładnie tak, magazyn na tvn był na prawde dobry. Magazyn Szybka Piłka znudził mi się po pierwszej edycji w tvp2, a teraz co tydzień jest coraz gorzej i nudniej. Na Orange robili ciekawe reportaże i w ogóle dużo lepsze.
|
O, niektórzy tęsknią za magazynem Legia.TV?
Naprawdę macie krótką pamięć. Brakuje wam Kudłatego i dyletanta Salaka? Loga Legii nachalnie pokazywanego przez 50% programu? Złośliwości pod adresem Wisły? A może uporczywego wstawiania obrońców, co strzelili gole do jedenastki kolejki? Magazyn na TVP idealny nie jest, ale i tak jest o klasę lepszy niż ten z TVN. Co więcej, jest nadzieja że ci prowadzący się wyrobią - Iwański jako komentator poczynił gigantyczne postępy, więc czemu nie jako prowadzący? PS. mała złośliwość pod adresem dziennikarzy TVP - pytanie w połowie meczu z Legią do zawieszonego Boguskiego: co trener Skorża powiedział w szatni? :-D |
Ma ktoś może na stanie i mógłby wrzucić Lige+extra ?
|
Cytat:
Albo tą Szybką Piłkę, cokolwiek.. bo drugi dzień leci i nigdzie nie ma żadnego skrótu z tego meczu. dziwne... |
Cytat:
|
Cytat:
Zeszły sezon był jednym z naszych najlepszych w naszej historii i równocześnie była to nasza całkowita dominacja ligi a i tak więcej złośliwości antywiślackich było niż teraz, kiedy czasami są do tego podstawy (mecz z Górnikiem Zabrze, Cracovia, Lech)... nie dostrzegasz tej różnicy, czy nie chcesz dostrzec! |
Cytat:
|
W L+E Słabik to chyba odkąd zaczął rozpatrywać kontrowersje to chyba nigdy nie podważył decyzji sędziego.
Chociaż często jest tak, że reszta się z nim nie zgadza. Natomiast w SP po meczu Legia Wisła ichni ekspert wyłapał kilka niekonsekwencji Malka za dokładnie takie same faule, zarówno ze strony Wisły jak Legii, sędzia żółtka pokazał tylko wiślakom. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:lol: |
|
Jesli Boguski dostal 2 mecze to Hermes minimum 3 ale pewniego w ogole nie ukaraja bo przeciez sedzia widzial cale zdarzenie i zdecydowal sie pokazac ... zolta kartke.
|
Co to za pinda jest "ekspertem" ? Chlop przechodzi samego siebie, zeby tylko bronic sedziow. Bez jaj. Chyba jeszcze sie nigdy nie zdarzylo, zeby powiedzial ze sedzia popelnil blad.
I jeszcze sytuacja z meczu Jagi (czerwona kartka) i Legii (tez czerwona - powinna byc). Sytuacje identyczne, jak sam "znawca" mowi pilke zagral w bok, a mowi zeby raz dac zolta, a raz czerwona... C+ zszedl na psy Ciekawe czy Rachwal z Belchatowa zostanie zawieszony, praktycznie identyczna sytuacja jak z Boguskim: szarpanie, "atak", sedzia nic nie widzial, kamery pokazaly. Ale raczej nic z tego bo GKS nie gra z Legia... a Wieszcycki to gra glupa chyba tam tylko |
Ciekawostka z dzisiejszej Ligi + Extra: w kontrowersjach w ogóle nie pokazano sytuacji z Jarką odpychającym Marcelo, a następnie w teatralny sposób upadającym. Myśłałam, że "obrońcy" gry fair play co najmniej delikatnie potępią takie zachowanie, no ale cóż...po raz kolejny się przeliczyłam ....
Natomiast zastanawiano sie czy nie powinien zostać podyktowany rzut karny, w sytuacji w której to napastnik ŁKS wbiegał w nasze pole karne i wpadł w Diaza ..... a niedobry Junior nie odsunął mu się i nie zrobił miejsca na oddanie strzału ....po prostu szopka |
Cytat:
W podobnych sytuacjach w innych meczach domagali się kartki lub karnego... Także mnie zastanowiło dlaczego nie było tej sytuacji z Marcelo i Jarką-można by było zobaczyć jak było naprawdę .. |
Cytat:
|
"Czy któraś z drużyn ma potencjał na miarę Lecha?"
Denerwuje mnie te wywyższanie Lecha tyko ze względu na to, że fartem znaleźli się w PUEFA. |
Niewiarygodne, ale "Szybka piłka" pokazała zdarzenie Marcelo - Jarka i padło stwierdzeniei, że Jarka powinien dostać czerwoną kartkę za próbę wymuszenia czerwonej dla Marcelo. Pokazali również, ze była ręka w polu karnym Wisełki i powinien być karny dla nas. Widać i im trafi się "chwila szczerości" :rotfl:
|
Cytat:
|
Cytat:
A ten obiektywizm to chyba tylko wypadek przy pracy :-) |
Cytat:
To jakim cudem miałb być karny dla nas jak ręką dotknął w NASZYM polu karnym? chyba coś Ci się pomieszało:D Jarka we WŁASNYM polu karnym, czyli w polu karnym ŁKS dotknął piłki ręką i dlatego miał być karny.. |
Cytat:
|
ja .......e czytam co tu piszecie i nie wierze nie mam Analu+ od września i tak zeszli na psy? trafiały im się farfocle ale jak słysze ze nie pokazano sytułacji z Jarką to az ****a nie wierze.. dobrze ze nie utrzymuje już tych złodzieji.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl