Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w mediach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2620)

kohprzem'68 24.10.2008 18:18

Parę dziękczynnych maili do redakcji i prowadzących (L)igii + ekstra za to działanie które przyczynilo się podniesienia jakości rozgrywek a w szczególności spotkania drużyn z czołówki tabeli Legii i Wisły , ich powiedzenie dyżurne o "spłaszczeniu czołówki ligowej tabeli" bedzie obowiązywało nadal jak bedą widzieli pewne sprawy tylko u jednych , a warszawska Komisja (L)igii nie wyłapie innych wykroczeń choćby Grzelaka .
Wiadomo swojego klubu nie można osłabiać .

Wiślak_358 25.10.2008 13:03

Ja mam tylko nadzieje że jeśli wygramy,a wygramy to nasz trener ani nasi piłkarze nie przyjmą zaproszenia do studia (L)igi + extra które będzie po meczu ze stadionu legii.

matti123 25.10.2008 23:03

Ciała dała to komisja dyscyplinarna, oni też ale o niczym nie zadecydowali.

manson777 25.10.2008 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 619489)
Ciała dała to komisja dyscyplinarna, oni też ale o niczym nie zadecydowali.

oni nic nie zrobili :lol:

tylko zabawili się w kapusiów

w dodatku w sytuacji która nie jest jednoznaczna...


ps. na miejscu Boguskiego nigdy nie porozmawiałbym z żadnym z tych fiutów z anal +

jerry.lii.lewis 26.10.2008 07:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 619270)
Ja mam tylko nadzieje że jeśli wygramy,a wygramy to nasz trener ani nasi piłkarze nie przyjmą zaproszenia do studia (L)igi + extra które będzie po meczu ze stadionu legii.

Ja mam zdanie wręcz odwrotne. Obrażaniem się tylko odbiorą sobie możliwość zabrania głosu, a powinni zaproszenie przyjąć i zapytać ładnie i o Boguskiego i o inne sytuacje podobne wcześniejsze. Niech się chłopaki z L+ wytłumaczą przed kamerami odrobinę z selektywnej gorliwości w ściganiu niesportowych zachowań na boisku, a i Komisję można by zapytać przez szklany ekran o wyjaśnienie niezgodności trybu podjętej decyzji z przepisami.

matti123 26.10.2008 12:47

Zagramy im na nosie i zwyciężymy!

lotnik 26.10.2008 20:09

Noi co powiedzieli przed i po meczu w C+ a szczegulnie w sprawie Grzelaka i Boguskiego ...skur....syny

czesiu 26.10.2008 20:20

A czego się spodziewałeś, że powiedzą przepraszam :lol:

4fan_player 26.10.2008 20:23

A można wiedzieć co dokładnie powiedzieli?

manson777 26.10.2008 20:37

C+
bardzo proszę o szybką akcję pt. miroslav Radović zawieszony na 2 mecze za uderzenie Cantoro w twarz, kartka dla Cantoro anulowana
wszak jesteście ostoją profesjonalizmu i obiektywizmu

unpredictable_wislaczka 26.10.2008 20:45

o jakim byłym piłkarzu Wisły mówił Smokowski, który podobno powiedział,że Paweł jest zbyt leniwy,żeby grać zagranicą...?
edit: czesiu ale to właśnie nie było pytanie jakby od niego,tylko przytoczenie czyjejś wypowiedzi. Dlatego mnie tak zaciekawiło,który były piłkarz Wisły się tak wypowiedział

kohprzem'68 27.10.2008 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 619914)
C+
bardzo proszę o szybką akcję pt. miroslav Radović zawieszony na 2 mecze za uderzenie Cantoro w twarz, kartka dla Cantoro anulowana
wszak jesteście ostoją profesjonalizmu i obiektywizmu

W całości popieram obiektywni z C+ w kontrowersjach nawet tego nie pokazali skupili sie za to na rozmydlaniu i wychwalaniu Wisły z bardzo dobry mecz chyba tylko dla tego że zostaliśmy pokonani i po części się L+ekstra przyczyniło eliminując Boguskiego .
Jeszcze jedna rzecz która się przewijała w rozmowach z Broziem to nachalne transferowanie go do klubu zagranicznego .

Czesław 27.10.2008 10:30

Drugi z rzędu mecz kiedy nie dyktuje się dla nas karnego (wprawdzie kontrowersyjnego) i w studio wszyscy poza ekspertem uważają że to błąd.

Ciekawa jest też sytuacja z karnym dla Arki - dla mnie bliźniak z poprzedniego tygodnia przy akcji Zienia. Tym razem ekspert Słabik nie widzi problemu w tym że Wachowicz wypuszcza sobie piłkę do boku w sektor boiska który nie gwarantuje mu powodzenia w akcji i podskakuje nad bramkarzem sekundę przed tym jak ten wjeżdża mu w nogi - karny prawidłowy! Tez tak uważam ale tydzień temu tez był karny prawidłowy.

Jeszcze o ekspercie. Od kiedy zakomunikował w studio, ze karnego za zagranie ręką, zgodnie z nowymi dyrektywami UEFA dyktuje sie wtedy kiedy "jest wyraźny i z intencją zagrania, ruch reką do piłki" wszystkie decyzje sedziego w takich sytuacjach są dobre. Podyktuje dobrze, nie podyktuje też dobrze i nie chodzi mi tylko o niedzielna rękę Rzeźniczaka, choć sytuacja pasuje jak ulał: sędzia miał alibi dla KAŻDEJ swojej decyzji.

dynek.pl 27.10.2008 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 619897)
A czego się spodziewałeś, że powiedzą przepraszam :lol:

Smokowski powiedzial "mea culpa" odnosnie sprawy Grzelaka to prawie tak jak przepraszam i wskazali nieprawidlowosci przy zawieszaniu Boguskiego m.in. cytujac jakis paragraf, ze zainteresowane strony maja byc obecne na takim posiedzeniu. Punktow nam nikt nie zwroci ale mysle, ze Wisla powinna sie na tej podstawie odwolac bo z Ruchem tez bedzie Rafala brakowac.

SpoXsteR 27.10.2008 14:34

dajcie skrót z Szybkiej Piłki (odnośnie Legia - Wisła) a nie cały program..

surdut 27.10.2008 18:00

zapraszam serdecznie i przepraszam za spam

a co do szybkiej pilki to powiem tylko tyle ze w poprzednim sezonie program na tvnie bardziej mi sie podobal.

sayek89 27.10.2008 19:09

Dokładnie tak, magazyn na tvn był na prawde dobry. Magazyn Szybka Piłka znudził mi się po pierwszej edycji w tvp2, a teraz co tydzień jest coraz gorzej i nudniej. Na Orange robili ciekawe reportaże i w ogóle dużo lepsze.

flamengista 27.10.2008 19:43

O, niektórzy tęsknią za magazynem Legia.TV?

Naprawdę macie krótką pamięć. Brakuje wam Kudłatego i dyletanta Salaka? Loga Legii nachalnie pokazywanego przez 50% programu? Złośliwości pod adresem Wisły? A może uporczywego wstawiania obrońców, co strzelili gole do jedenastki kolejki?

Magazyn na TVP idealny nie jest, ale i tak jest o klasę lepszy niż ten z TVN. Co więcej, jest nadzieja że ci prowadzący się wyrobią - Iwański jako komentator poczynił gigantyczne postępy, więc czemu nie jako prowadzący?

PS. mała złośliwość pod adresem dziennikarzy TVP - pytanie w połowie meczu z Legią do zawieszonego Boguskiego: co trener Skorża powiedział w szatni? :-D

speedmati 27.10.2008 21:28

Ma ktoś może na stanie i mógłby wrzucić Lige+extra ?

SpoXsteR 27.10.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedmati (Post 620378)
Ma ktoś może na stanie i mógłby wrzucić Lige+extra ?

najlepiej wycięty ze spotkania Legii z Wisłą.
Albo tą Szybką Piłkę, cokolwiek.. bo drugi dzień leci i nigdzie nie ma żadnego skrótu z tego meczu. dziwne...

gregoriustsw 27.10.2008 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 620309)
O, niektórzy tęsknią za magazynem Legia.TV?

Naprawdę macie krótką pamięć. Brakuje wam Kudłatego i dyletanta Salaka? Loga Legii nachalnie pokazywanego przez 50% programu? Złośliwości pod adresem Wisły? A może uporczywego wstawiania obrońców, co strzelili gole do jedenastki kolejki?

Magazyn na TVP idealny nie jest, ale i tak jest o klasę lepszy niż ten z TVN. Co więcej, jest nadzieja że ci prowadzący się wyrobią - Iwański jako komentator poczynił gigantyczne postępy, więc czemu nie jako prowadzący?

PS. mała złośliwość pod adresem dziennikarzy TVP - pytanie w połowie meczu z Legią do zawieszonego Boguskiego: co trener Skorża powiedział w szatni? :-D

Tak brakuje mi tego programu , bo był po prostu profesjonalnie zrobiony , a nie na chybcika byle szybciej. Oczywiście nie można zaprzeczyć że były w nim docinki w stronę Wisły i prolegijna propaganda , ale tak między Bogiem a prawdą czy w TVP jej nie ma. Jest , jedynie poza Szczęsnym który jest chyba najjaśniejszym punktem tego programu. Co do kontrowersji sędziowskich - dobrze że są ale czy nie dałoby rady zrobić osobnego programu??

Ogryzek 27.10.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gregoriustsw (Post 620405)
Tak brakuje mi tego programu , bo był po prostu profesjonalnie zrobiony , a nie na chybcika byle szybciej. Oczywiście nie można zaprzeczyć że były w nim docinki w stronę Wisły i prolegijna propaganda , ale tak między Bogiem a prawdą czy w TVP jej nie ma. Jest , jedynie poza Szczęsnym który jest chyba najjaśniejszym punktem tego programu. Co do kontrowersji sędziowskich - dobrze że są ale czy nie dałoby rady zrobić osobnego programu??

W TVN-owskim gównie propaganda prolegijna i równocześnie antywiślacka (pognębienie największego konkurenta) była programowa. Tutaj wynika z prywatnych preferencji prowadzących, to wbrew pozorom spora różnica!

Zeszły sezon był jednym z naszych najlepszych w naszej historii i równocześnie była to nasza całkowita dominacja ligi a i tak więcej złośliwości antywiślackich było niż teraz, kiedy czasami są do tego podstawy (mecz z Górnikiem Zabrze, Cracovia, Lech)... nie dostrzegasz tej różnicy, czy nie chcesz dostrzec!

gregoriustsw 27.10.2008 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 620413)
W TVN-owskim gównie propaganda prolegijna i równocześnie antywiślacka (pognębienie największego konkurenta) była programowa. Tutaj wynika z prywatnych preferencji prowadzących, to wbrew pozorom spora różnica!

Zeszły sezon był jednym z naszych najlepszych w naszej historii i równocześnie była to nasza całkowita dominacja ligi a i tak więcej złośliwości antywiślackich było niż teraz, kiedy czasami są do tego podstawy (mecz z Górnikiem Zabrze, Cracovia, Lech)... nie dostrzegasz tej różnicy, czy nie chcesz dostrzec!

Nie wydaje mi się żeby to była duża różnica ( oczywiście jeżeli chodzi o motywację do pognębiania nas i wychwalania Legii pod niebiosa ) . Wręcz wolę jeżeli propaganda jest jasno wpisana w program stacji (zresztą co mieli robić skoro ich stacja jest właścicielem KP Legia Warszawa ) , aniżeli podstawianie prowadzących o wiadomych poglądach. Inną sprawą jest dobór ekspertów którzy poza Szczęsnym i momentami Szostkiem są fatalni , a sz.p (chociaż coraz częściej odnoszę wrażenie że raczej p.o) Michał Kołodziejczyk jest Legijną klasą samą w sobie.Jednakże drogi Ogryzku sądzę że różnice w naszych poglądach nie wymagają wykrzyknień , więc proszę daj sobie na wstrzymanie. A co do tego czy więcej powodów - polemizowałbym patrząc np. na derby , na mecz z Zagłębiem Lubin czy Polonią Bytom na wyjeździe.

Maxell 28.10.2008 07:53

W L+E Słabik to chyba odkąd zaczął rozpatrywać kontrowersje to chyba nigdy nie podważył decyzji sędziego.
Chociaż często jest tak, że reszta się z nim nie zgadza.

Natomiast w SP po meczu Legia Wisła ichni ekspert wyłapał kilka niekonsekwencji Malka za dokładnie takie same faule, zarówno ze strony Wisły jak Legii, sędzia żółtka pokazał tylko wiślakom.

dynek.pl 28.10.2008 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxell (Post 620466)
Natomiast w SP po meczu Legia Wisła ichni ekspert wyłapał kilka niekonsekwencji Malka za dokładnie takie same faule, zarówno ze strony Wisły jak Legii, sędzia żółtka pokazał tylko wiślakom.

Juz w teorie spiskowa dotyczaca sedziego na pewno nie uwierze - zgadzam sie ze Smuda sedziowal bardzo dobrze.

Maxell 28.10.2008 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 620476)
Juz w teorie spiskowa dotyczaca sedziego na pewno nie uwierze - zgadzam sie ze Smuda sedziowal bardzo dobrze.

Tu nie chodzi o teorie spiskowe. Tylko stwierdzili fakt niekonsekwencji sędziego, że wiślak fauluje legionistę i dostaje żółtko, ale 5min później identyczne zagranie legionisty żółtka brak. Pokazali na to przykłady.

flamengista 28.10.2008 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gregoriustsw (Post 620405)
Tak brakuje mi tego programu , bo był po prostu profesjonalnie zrobiony

To ja nie mam więcej pytań.

:lol:

e 03.11.2008 02:06

Liga +
http://pl.youtube.com/watch?v=ZlVXONtPno4

dynek.pl 03.11.2008 09:00

Jesli Boguski dostal 2 mecze to Hermes minimum 3 ale pewniego w ogole nie ukaraja bo przeciez sedzia widzial cale zdarzenie i zdecydowal sie pokazac ... zolta kartke.

mic 03.11.2008 14:53

Co to za pinda jest "ekspertem" ? Chlop przechodzi samego siebie, zeby tylko bronic sedziow. Bez jaj. Chyba jeszcze sie nigdy nie zdarzylo, zeby powiedzial ze sedzia popelnil blad.
I jeszcze sytuacja z meczu Jagi (czerwona kartka) i Legii (tez czerwona - powinna byc). Sytuacje identyczne, jak sam "znawca" mowi pilke zagral w bok, a mowi zeby raz dac zolta, a raz czerwona... C+ zszedl na psy

Ciekawe czy Rachwal z Belchatowa zostanie zawieszony, praktycznie identyczna sytuacja jak z Boguskim: szarpanie, "atak", sedzia nic nie widzial, kamery pokazaly. Ale raczej nic z tego bo GKS nie gra z Legia...

a Wieszcycki to gra glupa chyba tam tylko

Illargui 09.11.2008 21:36

Ciekawostka z dzisiejszej Ligi + Extra: w kontrowersjach w ogóle nie pokazano sytuacji z Jarką odpychającym Marcelo, a następnie w teatralny sposób upadającym. Myśłałam, że "obrońcy" gry fair play co najmniej delikatnie potępią takie zachowanie, no ale cóż...po raz kolejny się przeliczyłam ....
Natomiast zastanawiano sie czy nie powinien zostać podyktowany rzut karny, w sytuacji w której to napastnik ŁKS wbiegał w nasze pole karne i wpadł w Diaza ..... a niedobry Junior nie odsunął mu się i nie zrobił miejsca na oddanie strzału ....po prostu szopka

melin 09.11.2008 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 626255)
Ciekawostka z dzisiejszej Ligi + Extra: w kontrowersjach w ogóle nie pokazano sytuacji z Jarką odpychającym Marcelo, a następnie w teatralny sposób upadającym. Myśłałam, że "obrońcy" gry fair play co najmniej delikatnie potępią takie zachowanie, no ale cóż...po raz kolejny się przeliczyłam ....
Natomiast zastanawiano sie czy nie powinien zostać podyktowany rzut karny, w sytuacji w której to napastnik ŁKS wbiegał w nasze pole karne i wpadł w Diaza ..... a niedobry Junior nie odsunął mu się i nie zrobił miejsca na oddanie strzału ....po prostu szopka

Podobnie z sytuacją kiedy obrońca ŁKSu zatrzymał ręką piłkę zmierzającą w kierunku ich bramki po strzale Diaza -też uznano że to że trzymał rękę uniesioną i wysuniętą do przodu było "naturalnym ułożeniem" ...
W podobnych sytuacjach w innych meczach domagali się kartki lub karnego...
Także mnie zastanowiło dlaczego nie było tej sytuacji z Marcelo i Jarką-można by było zobaczyć jak było naprawdę ..

kerim 09.11.2008 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez melin (Post 626268)
Podobnie z sytuacją kiedy obrońca ŁKSu zatrzymał ręką piłkę zmierzającą w kierunku ich bramki po strzale Diaza -też uznano że to że trzymał rękę uniesioną i wysuniętą do przodu było "naturalnym ułożeniem" ...
W podobnych sytuacjach w innych meczach domagali się kartki lub karnego...
Także mnie zastanowiło dlaczego nie było tej sytuacji z Marcelo i Jarką-można by było zobaczyć jak było naprawdę ..

też to widziałem , kanałowcy wznoszą się na wyżyny "obiektywności" , sytuacji z kascelanem szkoda komentować , winą Diaza było jak ktos pisał że nie zrobił"drogi" do bramki tylko bezczelnie blokował do niej dojście, słabik mówi karny ale cóż taki to słabi(a)k , potem ręka po strzale Sobola , jak wygladała sytuacja , Sobol strzela głową , piłka zmierza w światło bramki , gostek z łks stojący na lini strzału zatrzymuje piłke ręką, nie wiem czy był ruch ręki? , czy chciał czy nie? ALE PIŁKA ZMIERZAŁA DO BRAMKI!!!,kanałowcy ze słabiakiem na czele wydaja werdykt , karnego nie ma ! a teraz podobny przykład tylko przesuwamy się z akcja około 5 m do przodu, dajmy na to że gostek złks-u stoi na lini bramkowej(żeby było bardziej czytelne), Sobol strzela z około 5-tego metra , trafia w rękę gostka która odstaje około 30-40cm od ciała , i jak kanałowcy ? karny czy nie?jak Wisła ?NIE? rozumiem ,nie mam wiecej pytań

Witoldon 09.11.2008 23:08

"Czy któraś z drużyn ma potencjał na miarę Lecha?"
Denerwuje mnie te wywyższanie Lecha tyko ze względu na to, że fartem znaleźli się w PUEFA.

Ala1955 09.11.2008 23:35

Niewiarygodne, ale "Szybka piłka" pokazała zdarzenie Marcelo - Jarka i padło stwierdzeniei, że Jarka powinien dostać czerwoną kartkę za próbę wymuszenia czerwonej dla Marcelo. Pokazali również, ze była ręka w polu karnym Wisełki i powinien być karny dla nas. Widać i im trafi się "chwila szczerości" :rotfl:

WINDEK 09.11.2008 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 626331)
Niewiarygodne, ale "Szybka piłka" pokazała zdarzenie Marcelo - Jarka i padło stwierdzeniei, że Jarka powinien dostać czerwoną kartkę za próbę wymuszenia czerwonej dla Marcelo. Pokazali również, ze była ręka w polu karnym Wisełki i powinien być karny dla nas. Widać i im trafi się "chwila szczerości" :rotfl:

Ręka to była w pk ŁKS-u ale to drobiazg :P ciekawe czy ten obiektywizm przytrafił im się po raz ostatni...?

Ala1955 10.11.2008 00:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WINDEK (Post 626339)
Ręka to była w pk ŁKS-u ale to drobiazg :P ciekawe czy ten obiektywizm przytrafił im się po raz ostatni...?

Chodziło mi o rękę w polu karnym, którą reklamował sędziemu Sobol w drugiej połowie - siedziałam na E3 i tam było zagranie ręką obrońcy ŁKS, co widziałam na własne oczy i tą sytuację pokazali w SP :-)
A ten obiektywizm to chyba tylko wypadek przy pracy :-)

rafalek 10.11.2008 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 626341)
Chodziło mi o rękę w naszym polu karnym, którą reklamował sędziemu Sobol w drugiej połowie - siedziałam na E3 i tam było zagranie ręką obrońcy ŁKS, co widziałam na własne oczy i tą sytuację pokazali w SP :-)
A ten obiektywizm to chyba tylko wypadek przy pracy :-)


To jakim cudem miałb być karny dla nas jak ręką dotknął w NASZYM polu karnym? chyba coś Ci się pomieszało:D Jarka we WŁASNYM polu karnym, czyli w polu karnym ŁKS dotknął piłki ręką i dlatego miał być karny..

Ala1955 10.11.2008 00:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 626343)
To jakim cudem miałb być karny dla nas jak ręką dotknął w NASZYM polu karnym? chyba coś Ci się pomieszało:D Jarka we WŁASNYM polu karnym, czyli w polu karnym ŁKS dotknął piłki ręką i dlatego miał być karny..

Fakt napisałam głupotę :-( - pole karne ŁKS oczywiście

medyk 10.11.2008 10:55

ja .......e czytam co tu piszecie i nie wierze nie mam Analu+ od września i tak zeszli na psy? trafiały im się farfocle ale jak słysze ze nie pokazano sytułacji z Jarką to az ****a nie wierze.. dobrze ze nie utrzymuje już tych złodzieji.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl