Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

dorotja 28.08.2008 21:11

Wembley, Barcelona i długo, długo nic
Cytat:

Gratuluje piłkarzom Wisły zwycięstwa z Barceloną – szczerze, naprawdę. I gratuluję awansu do Pucharu UEFA. A przede wszystkim gratuluję piłkarzowi Wisły awansu do Ligi Mistrzów. Komu? Oczywiście Łukaszowi Sosinowi!

Wisła szósty raz próbowała awansować do Ligi Mistrzów i ciągle dupa. A Sosin spróbował raz i mu się udało. Niech nikt nie pisze, że miał słabych rywali – wygrać 3:0 z Rapidem i 3:0 z Olympiakosem to naprawdę duża sztuka. Przypominam, że w poprzednich latach polskie drużyny nie były w stanie przejść co lepszych drużyn austriackich czy greckich (bo nie liczę Iraklisu po strzale rozpaczy). Po meczu z Barceloną słyszę, jak Marcin Baszczyński opowiada, że momentami Wisła „klepała Barcelonę”. No świetnie – już niedługo będzie mógł to co środę wspominać, oglądając przy piwku Ligę Mistrzów. A mistrz Cypru będzie w tej Lidze Mistrzów grał.

Nie no, naprawdę, niektórym już całkiem w głowach się popieprzyło. Jak patrzę na niektóre wypowiedzi, to wychodzi na to, że mamy Wembley, mamy z wczoraj Barcelonę i potem długo, długo nic... Powiedzcie mi jeszcze kto był bohaterem tego spotkania, pewnie zostanie piłkarzem roku!

Wracając do Sosina – to świetny zawodnik, 10 razy lepszy od Rasiaka, bo ma skoordynowane ruchy i jak kopie to w bramkę, a nie w kapustę. Przed sezonem pytałem go, czy nie chciałby wrócić do polskiej ligi. Stwierdził, że nie, bo nikt mu nie zapłaci 300 tysięcy euro netto. Do tego dodajmy, że Anorthosis pewnie jeszcze większy kontrakt dał Dellasowi z AEK-u (mistrz Europy, świetny środkowy obrońca) i Brazylijczykowi Savio. A kogo kupiła Wisła, żeby awansować? Niestety, ale sportowo i finansowo Cypr nas właśnie prześcignął. Czy się to komuś podoba, czy nie.

Wisła więc odniosła historyczny triumf, który nic nie daje. A mistrz Cypru (podobnie jak mistrz Białorusi – wyeliminował Anderlecht, z którym Wisła kiedyś odpadła) do tej historii rzeczywiście przechodzi. My będziemy wspominać, a inni nam uciekać.

Wojciech Kowalczyk

Ricon 28.08.2008 21:12

z całym szacunkiem ale Olimpiakos to lepszy zespół niż Beitar zas AEK Ateny i Crvena Zvezda to silniejsi przeciwnicy anizeli FK Moskwa i Grashoppers Zurich.

kubawislak 28.08.2008 21:19

No niestety, ale taka prawda, nawet Cypr nas wyprzeda w piłce klubowej...

Jonasz 28.08.2008 21:21

To mój pierwszy post tutaj i nie jest on może zbyt odkrywczy, ale...
Po meczu pewnej warszawskiej drużyny w PUEFA zobaczyłem wywiad z jej trenerem i pomyślałem: jakie my mamy szczęście! Przecież on mógł u nas pracować - dzięki Bogu nie pracuję...

Emilio 28.08.2008 21:36

Kamil Kosowski strzelił bramke dla swojej drużyny w dzisiejszym meczu z Red Star Belgrad.

Wesoła_Tsw 28.08.2008 21:36

Juz nie długo Cypr bedzie nas wyprzedzał w piłce klubowej ..... Polskie kluby rosna w siłe :)

Silvestro 28.08.2008 21:45

W dogrywce CZ-Apoel 3:3.Mecz zakończony. Apoel awansuje do dalszych gier w Pucharze UEFA. Kamil strzela kolejnego ważnego gola.
Najserdeczniejsze gratulacje. To ci dopiero dziadowska liga na tym Cyprze!:lol: :lol: :lol: :lol: :D

Toldo 28.08.2008 21:46

Dudu strzelił bramkę dla Debrecen ale jego zespół przegrał: Debrecen 2 - 3 Young Boys Bern

AYALA 29.08.2008 06:55

trener Hereenveen rezygnuje z Matusiaka.We wrześniu czeka Radka operacja pachwin.Ostatnio miał propozycje z drugiej ligi hiszpańskiej z Alaves

Styk83 29.08.2008 07:28

..... i podobno rozwiazal kontrakt i chce zakonczyc kariere

http://sport.onet.pl/0,0,1815482,wiadomosc.html

emjot 29.08.2008 08:06

Matusiak nie rozwiązał kontraktu. co za bzdety przeczytajcie sobie na Wyborczej jest story o RadoMato..

Przemo12 29.08.2008 18:37

http://90minut.pl/news.php?id=771374

dzieciak..
Przygarnijmy go.

eye63 30.08.2008 20:15

Cytat:

Drugi z naszych reprezentantów w Auxerre - Dariusz Dudka mecz rozpoczął na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się w 82. minucie spotkania.
Już się na nim poznali?

e 01.09.2008 09:32

Cytat:

Kuba chwali Tottenham
W sparingach przedsezonowych graliśmy i przeciwko Juventusowi i Feyenoordowi, ale to własnie Anglicy wywarli na mnie największe wrażenie - podzielił się z naszym serwisem spostrzeżeniami prawdziwy Wiślak, jakim jest Kuba Błaszczykowski.

Wierzę w chłopaków i warsztat szkoleniowy trenera Skorży - kontynuuje popularny "Błaszczu" i jestem pod wrażeniem tego, jak na tle zawsze silnej Barcelony wypadli gracze Białej Gwiazdy w spotkaniu rewanżowym, ale chyba wszyscy musimy przyznać, iż Wisełka nie ma szczęścia w losowaniach.

Te ostatnie Kuba oglądał wraz ze swymi aktualnymi kolegami z Borussii na zgrupowaniu poprzedzającym mecz żółto - czarnych z Energie Cottbus. Klub, w którym obecnie wystepuje, trafił na włoskie Udinese. Solidny przeciwnik nie ma szans przestraszyć mocnowierzących w sukces podopiecznych Juergena Kloppa.

Wystartowaliśmy w Bundeslidze najlepiej od 7 lat. Tworzymy zgrany kolektyw, gdzie nie ma gwiazd, tylko każdy z piłkarzy solidnie zasuwa przez 90 minut na boisku - argumentuje Kuba.

Oczywiście oglądał on wczorajszą potyczkę derbową z Cracovią. Liczył na wygraną klubu, któremu oddał serce i do którego chciałby wrócić na koniec swojej kariery.

Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi.


Wszystkich fanów krakowskiej Wisły jeden z najlepszych aktualnie graczy serdecznie przy okazji kazał pozdrowić.
źródło: SKWK

Maćko 01.09.2008 11:32

Kuba Błaszczykowski i tyle w temacie.
Szacunek dla chłopaka, takiego skrzydłowego długo u nas nie będzie...Takich umiejętności, przede wszystkim charakteru.

Zbychu 03.09.2008 07:49

Cytat:

Radosław Matusiak, który właśnie ogłosił, że kończy zawodowo grać w piłkę, tuż przed zamknięciem okna transferowego otrzymał intratną ofertę z ligi mistrzów Europy. 15-krotnego reprezentanta Polski chciały pozyskać drugoligowy hiszpański Deportivo Alaves i - co znacznie ciekawsze - beniaminek Primera Division CD Numancia....
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Ma...l?ticaid=168a8

1q2 03.09.2008 16:04

A Unirea dalej cisnie.Po 5 wygranej pod rzad nadal na miejscu 1.
Szkoda tylko ze w uefie mieli podobnego pecha jak my i wylosowali najgorzej jak mogli - HSV.

korred 03.09.2008 17:03

Jest 1 miejsce, ale dotąd grali tylko z beniaminkami i leszczami. Dopiero w najbliższej kolejce będzie pierwszy poważny przeciwnik.

medyk 08.09.2008 22:57

Disiaj goścmi programu Tomasz Lis w TVP był m.in. były gracz Wisły Radek Majdan wraz ze Świrem poruszona była wiadomo jaka sprawa czyli Mielno. Pierwszy raz pokazana była taśma z kamery która nagrała większosc zdarzenia. Nie przypuszczałem ze cokolwiek moze mnie naklonic do zmiany zdania w tej sprawie ale po tym co zobaczyłem to szok. Ewidentna prowokacja połączona z dupowatością policji. Dobrze ze była kamera bo nikt by w to nie uwierzył.

leyzer87 09.09.2008 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 600338)
Disiaj goścmi programu Tomasz Lis w TVP był m.in. były gracz Wisły Radek Majdan wraz ze Świrem poruszona była wiadomo jaka sprawa czyli Mielno. Pierwszy raz pokazana była taśma z kamery która nagrała większosc zdarzenia. Nie przypuszczałem ze cokolwiek moze mnie naklonic do zmiany zdania w tej sprawie ale po tym co zobaczyłem to szok. Ewidentna prowokacja połączona z dupowatością policji. Dobrze ze była kamera bo nikt by w to nie uwierzył.

A można ten filmik gdzieś w necie zobaczyć?

Arked 09.09.2008 00:14

Kiedy usłyszałem wersję zdarzeń Świerczewskiego i Majdana... od razu w nią uwierzyłem. Dlaczego? Bo taką mamy policję. Działającą na oślep, brutalną, nieskuteczną i beszczelnie kłamliwą. Jednyne co się dladla niej zdaje liczyć to sukcesy na papierze nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Dzisiejszy program Lisa tylko mnie utwierdził w moim przekonaniu. Ciekaw jestem jak będzie wyglądał proces i czy jedynym dowodem dla sądu będą ustalone między sobą zeznania policjantów. Majdan i Świerczewski powinni się i cieszyć, że sprawę nagłośniły media i że stać ich na dobrego adwokata. Przeciętny, szary Polak nie ma takiego szczęścia

1q2 09.09.2008 00:17

Ja nie nie mam zdania w tej sprawie ale wcale bym sie nie zdziwil gdyby bylo tak jak mowia.
Najpierw pobic a potem oskarzyc o pobicie - norma wsrod naszych 'strozow prawa' a jak juz maja doczynienia z kims kto cokolwiek wypil to juz wolna amerykanka.

MatMario 09.09.2008 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 600338)
Disiaj goścmi programu Tomasz Lis w TVP był m.in. były gracz Wisły Radek Majdan wraz ze Świrem poruszona była wiadomo jaka sprawa czyli Mielno. Pierwszy raz pokazana była taśma z kamery która nagrała większosc zdarzenia. Nie przypuszczałem ze cokolwiek moze mnie naklonic do zmiany zdania w tej sprawie ale po tym co zobaczyłem to szok. Ewidentna prowokacja połączona z dupowatością policji. Dobrze ze była kamera bo nikt by w to nie uwierzył.

W co byś nie uwierzył? Że policja kłamie? Że to matoły bez szkoły? Że kłamią prowokują, są chamscy, wykazuja się ponad przeciętną ignorancją? Każdy myśli że są nie wiadomo kim i że on jest pan władza, słabe szkolenie interpersonalne, a poza tym kadra dowodząca daje taki przykład...

Borinho 09.09.2008 09:46

Początkowo myślałem ze wina jest pół na poł ale teraz prawie 90% winy jest po stronie policji winy, nie wiem co Świerczewski zrobił ale...... ten Chwastek to dostał ewidetnie za nic.... Przecież policja w ogóle się nim nie intersuje dopóki nie idzie sprawdzić co z Świerczewskim robią , wcześniej odciąga zdenerwowanego Majdana. W momencie gdy podchodzi bliżej do funkcjonariuszy prosząc ich by się troche opamiętali bo zrobią mu krzywde dostaje 2 ciosy w brzuch i po twarzy za nic powtarzam za nic !!!!. Przecież to jest skandal , Pan Chwastek w ogóle jest tu poszkodowanym i chcieli zrobić z niego jednym z winnych całego zajścia. Policja kompletnie nie panowała nad sytuacją , była w amoku !!!!. Pewnie później Majdan widząc że biją Chwastka sam ruszył na policje ale co miał zrobić widział że biją go za nic..... ale ta akcja była wielką prowokacją i chcieli wsadzić kogoś znanego , żenada...

eye63 09.09.2008 10:23

Tu nawet nie chodzi o prowokację, czy chęć wsadzenia kogoś znanego. Z tego co pokazała ta kamera, to tym ludziom brakowało: doświadczenia, pewnie wieku, samokontroli, badań psychologicznych- czemu się zresztą nie dziwię, bo jak się słuchało rzeczników policji, to można było odnieść wrażenie, że nie byli w stanie uwierzyć, że ktoś burzy mit niezawisłej, zawsze działającej zgodnie z zasadami, stojącej na straży prawa policji. Tymczasem co to za policjanci (nawet jeśli zwykłe krawężniki), które przy leżącym (sic!) Świerczewskim, zderzają się ze sobą głowami? Toż to bardziej do "Ukrytej kamery" się nadawało.

Pomimo, że są świadkowie, panowie rzecznicy cały czas próbowali schować sprawę pod dywan, że to oni mają rację i koniec. Jak pokazała kamera, wina leży po stronie policji. Mam nadzieję, że ktoś z góry to widział i poczyni odpowiednie kroki, w celu wyeliminowania patologicznych jednostek z policji, a reszcie zapewni szkolenia. Policjant powinien zawsze zachować spokój, cokolwiek by się nie stało, powinien próbować dialogiem załatwić sytuację, nie wiem czy to echa PRL-u, ale w tym kraju, dla ludzi, którzy mają Cię ochronić, równie dobrze możesz stać się ofiarą, w dodatku - jeśli to nie byłby Majdan, Świerczewski i Chwastek - to nikt by się tym nie zainteresował, a ludzie dostaliby pełnoprawne wyroki.

Czas po prostu na reformy, żeby ktoś z tym zrobił porządek. Bo policja co rusz strzela sobie w stopę, czy to Mielno, czy Warszawa, czy pijani policjanci w samochodach...

qbbba 09.09.2008 10:35

http://pl.youtube.com/watch?v=o02_7IHM9Eo

arti 09.09.2008 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 600352)
W co byś nie uwierzył? Że policja kłamie? Że to matoły bez szkoły? Że kłamią prowokują, są chamscy, wykazuja się ponad przeciętną ignorancją? Każdy myśli że są nie wiadomo kim i że on jest pan władza, słabe szkolenie interpersonalne, a poza tym kadra dowodząca daje taki przykład...

Przede wszystkim to oni się cholernie boją i są słabi psychicznie bo będąc w mundurze są wystawieni na strzał czy inne jaja. Nadmierna agresja jest skutkiem strachu...

SpoXsteR 09.09.2008 11:21

Cytat:

"Henry" o krok od Górnika!

"Potwierdzam, że dostałem propozycję z Górnika. Jestem nią zainteresowany. Daliśmy sobie 2-3 dni do namysłu" - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" Henryk Kasperczak, który przymierzany jest na szkoleniowca zabrzańskiej drużyny.
Podobno negocjacje Kasperczaka z przedstawicielami firmy Allianz rozpoczęły się od kwoty 200 tysięcy euro rocznie, bo tyle "Henry" zarabiał w Wiśle Kraków. Ale to nie pieniądze mogą poróżnić trenera z włodarzami Górnika.
"Przegląd Sportowy" informuje, iż Kasperczak czeka na wynik środowego meczu reprezentacji Polski z San Marino i w razie straty punktów przez "biało-czerwonych", to właśnie 62-letni szkoleniowiec może zastąpić Leo Beenhakkera na stanowisku pierwszego trenera drużyny narodowej. Taki scenariusz wydaje się jednak mało prawdopodobny, bo reprezentacja San Marino to piłkarski kopciuszek Europy i jest już niemal przesądzone, że na trenerskiej ławce Górnika zasiądzie Kasperczak.

"Obie strony już na wstępie są mocno zdeterminowane . Allianz zdaje sobie sprawę, że ktoś taki jak Kasperczak momentalnie postawi zespół na nogi" - powiedział pracownik zabrzańskiego klubu.
PS/ Interia

hudinho 09.09.2008 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 600422)
Przede wszystkim to oni się cholernie boją i są słabi psychicznie bo będąc w mundurze są wystawieni na strzał czy inne jaja. Nadmierna agresja jest skutkiem strachu...

lub poczuciem bezkarności i "władzy"

AYALA 09.09.2008 12:31

Grzegorz Kaliciak rozegrał całe spotkanie w barwach Orła Balin .Jego drużyna przegrała na wyjeździe z Orłem Piaski Wielkie 3-2.Kali grał na stoperze.

Kocur 09.09.2008 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 600432)
PS/ Interia

Jeśli to w ogóle prawda to wydaje mi się że przeważyło poniższe :

Kod:

negocjacje Kasperczaka z przedstawicielami firmy Allianz rozpoczęły się od kwoty 200 tysięcy euro rocznie
:)

Estovic 09.09.2008 13:49

Ciekawe, że prokuratura nie wzięła pod uwagę nagrania z tej kamerki gdy stawiała zarzuty. Na pewno ją przeglądali po wszystkim, ale widocznie uznali, że będą kryć swoich, żeby mitu bezgrzesznych obrońców prawa nie zmazać. Z zachowaniem proporcji przypomina to sprawę Olewnika. Tam też miśki nie zabezpieczyły kluczowego nagrania z kamery, choć miały je pod ręką. Nie ma się co dziwić, że potem niektórzy prewencyjni myślą, że wszystko im wolno.

Żmijka 09.09.2008 14:17

Pełne video: http://www.itvp.pl/player.html?mode=...video_id=42858

Małopolska NH 09.09.2008 15:59

http://pl.youtube.com/watch?v=o02_7IHM9Eo radek majdan w akcji

Eustachy 09.09.2008 16:03

Musze przyznac, ze jeszcze do wczoraj sadzilem, iz wersja policji moze byc ta prawdziwsza, czyli ze narabany krnabrny Swir chcial nakopac porzadkowym do tylkow.
Niestety ujawnione materialy po raz kolejny obnazaja naduzycie wladzy w wykonaniu malych ludzi. W tym przypadku poszkodowani mieli szczescie, ze znalezli sie w posiadaniu dowodow w postaci nagran, ale sami dobrze wiemy ile takich spraw nie zyskuje rozglosu i konczy sie bezkarnoscia "strozow prawa". Czare goryczy dopelnia pruderyjnosc sporej czesci mediow, ktore przy takich zdarzeniach, najczesciej staja po stronie policyjych oprawcow, udajac ze nie dostrzegaja ich stalinizmu. Widac to bardzo jaskrawo na najswiezszym przykladzie warszawskiej "mega-rozruby".

Bronex 09.09.2008 16:26

Eustachy skończ człowieku....

1) Film jaki został pokazany przez Lisa zupełnie nie przesądza o niewinności piłkarzyków. Akurat cały początek tego zajścia nie został pokazany bo cała akcja działa się w zaciemnionym obszarze. Jest to kluczowe dla sprawy. Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że pijany Piotr Eś. przebrany w perukę , swoją dysputę z policjantami zakończył na "Witaj piękny kawalarze", na pewno jakieś wulgaryzmy musiały to okrasić.
2) Skoro policjanci (według Majdana) pastwili się nad Świerczewskim na ziemi a cała reszta rozbawionego towarzystwa stała potulnie to dlaczego ci dwaj policjanci ze wsparcia biegli w tamto miejsce zaciemnione tak szybko.
3) To twierdzenie ,że Chwastek został uderzony przez policjanta w twarz i klatkę piersiową każdy biegły po analizie nagraniu odrzuci.
4) Policjanci na co dzień stykają się w większości przypadków z menelami i przestępcami. Reagowanie podczas interwencji musi być szybkie , dynamiczna i automatyczne. Chwilę zawahania można przypłacić życiem albo trwałym kalectwem.
5) Inna kwestia to taka dlaczego Świerczewski ,skoro policja przyjechała uciszać inną grupę mieszkańców pensjonatu , brał w tym wszystkim udział.
6) Świadkowie ze studia pewnie wcześniej ustalili co mają mówić i tyle. Specjalnie bym w tą wersję ,że poszli na komendę dobrowolnie złożyć zeznania , nie wierzył.

Pomijając sprawę Majdana i Świerczewskiego trzeba też stwierdzić ,że w policji są ludzie którzy nie panują nad własną agresją i podczas interwencji wykorzystają każdy pretekst ,żeby sobie przypier.dolić .

Eustachy 09.09.2008 17:25

Bronex

Cytat:

4) Policjanci na co dzień stykają się w większości przypadków z menelami i przestępcami. Reagowanie podczas interwencji musi być szybkie , dynamiczna i automatyczne. Chwilę zawahania można przypłacić życiem albo trwałym kalectwem.
Musial bym nie miec wlasnych doswiadczen w tym o czym pisze i nie znac realcji z autopsji bardzo szerokiego grona znajomych, zeby od tak uwierzyc w twoja probe rozmycia rzeczywistego obrazu. Zapewniam Cie, ze zadna z osob, ktora mam tu na mysli, nie jest bynajmniej menelem, ze strony ktorego spodziewac by sie mozna utraty zdrowia czy zycia. A jesli juz mowimy o trwalym kalectwie, to nie zapominaj prosze, ile czasem nawet przypadkowych ludzi, doznalo takowego ze strony dzielnych policjantow.

Cytat:

3) To twierdzenie ,że Chwastek został uderzony przez policjanta w twarz i klatkę piersiową każdy biegły po analizie nagraniu odrzuci.
No moze i odrzuci...i ty to nazwiesz sprawiedliwoscia ? Bo w/g mnie bijacy policjant, powinien odpowiadac z kodeksu karnego za zwykle pobicie. A jesli sledczy rzeczywiscie to odrzuci, to tylko zaplakac nad tym sledczym i tzw." prawem".

Kwestii niewinnosci pilkarzy, nie zamierzam dalej roztrzasac, bo od tego jest sad. Sad, ktory z zalozenia i w przeciwienstwie do Ciebie, powinien kierowac sie zasada domniemania niewinnosci.
Radek M. oraz Piotr S., z cala pewnoscia nie sa nieskazitelni, chocby z tego wzgledu, ze sama ich obecnosc w tym miejscu, pod wplywem alkocholu, najlepszego swiadectwa nie wystawia. Poki co mam jednak prawo sadzic, iz zarzut o rzekomej napasci na policjantow jest bezpodstawny, a zachowanie pilkarzy nawet jesli bylo naganne, to chyba nie na tyle, aby - jak twierdzisz - w ulamku sekund, decydowac sie na zastosowanie srodkow odpowiednich dla sytuacji, w ktorej zagrozone jest zycie.

1q2 09.09.2008 17:37

A moze to Ty skonczysz, co?.
Ja mam tylko 1 pytanie , ktore mnie od poczatku dreczylo a jako adwokat niebieskich na pewno z checia na nie odpowiesz.

Po kiego grzyba Swierczewski mialby lac milicjanta?Toz najwieksi chuligani dobrze wiedza ze takie rzeczy nie przechodza.
Juz to widze jak Swierczwski podchodzi i wali w ryj kolesia tylko dlatego ze prosi inne osoby o cisze:)
Cala historia opowiedziana przez panow z palami sie kupy nie trzyma.Gdyby pozostala dwojka takze bila ich i kopala(a taki tez maja zarzut) to skonczyla by dokladnie tak samo jak Swierczewski, czyli od kopa na glebie

Ja rozumiem ze Ty pewnie bys pewnie sie odwrocil i uciekl ale wiekszosc ludzi, widzac co robia z kolega, zachowywala by sie dokladnie tak jak to na tym filmie widac.

Niebieskim nic nie udowodnia ale wydaje mi sie zarzut wobec grajkow tez sie nie utrzyma.

michu-k 09.09.2008 17:44

Świerczewski pobity? Majdan sponiewierany?

Ja tylko dla zasady i dla uświadomienia wspomnę, że jest coś takiego jak OBDUKCJA. A dlaczego mało kto się jej podejmuje? Odpowiedź w filmiku który podam poniżej.

Umorzyć całą sprawę w ****u.


Co do jednego z filmików powyżej- leżąca osoba została najzwyklej w świecie obezwładniona, bez nadużycia przemocy przez funkcjonariuszy. Niech się cieszą że taka sytuacja nie miała miejsca w Stanach, Niemczech bądź Francji. Dostaliby paralizatorem po tułowiu i tyle.

http://pl.youtube.com/watch?v=EvzV8T...eature=related

Link powyżej, ten uciemiężony, poobijany i poturbowany przez policjantów. Twarz ładna, nieprawdaż? :-)

Kończę bo mnie znów posądzą o forumową prowokację :-)

Arked 09.09.2008 17:56

Bronex, zlituj się. To między innymi przez takich jak Ty, bezkrytycznych ignorantów, policja w tym kraju jest bezkarna i notorycznie nadużywa władzy. Chyba nigdy nie miałeś doczynienia z nagannym zachowaniem policji.

Całkowicie zgadzam się z Eustachym. Tyle ode mnie w tym temacie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl