![]() |
zamkniety bo takich pytan sie nie zadaje.
|
Cytat:
Nie widzę powodu, aby wywoływać kolejną dyskusję o cenzurze. |
mozecie juz otworzyc temat kibicowsko wyjazdowy Tottenham - Wisla
jest o czym pisac... |
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...638#post605638
Prosze zróbcie tu porządek. |
Moze to co napisze nie jest pytaniem ale...nie wiedzialem gdzie to umiescic.
Przepraszam za swoje zachowanie i w pelni popieram bana ktorego otrzymalem :) Wybralem zly dzien na udzielanie sie na forum, czasami tak bywa. Pozdrawiam. |
|
Cytat:
Ale fakt Kreseq to coś więcej niż warszawiak :] |
a ja tak z ciekawości spytam, czemu znikł (już chwilę temu) kalendarzyk ze strony głównej TWSD?
|
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...283#post606283
koleś pomylił strony internetowe. Myśli, że to biuro ogłoszeń. W dodatku jakiaś trefna oferta. Co do kalendarzyka to Gucio ma racje. Kalendarzyk by się przydał, tak tak. |
Cytat:
|
Ty ibutku nie cwaniakuj. :)
panowie modowie, czemu to ostatnio tyle spamu na naszym forum? kolejny przykład bota, a temat sprzed poł roku.. |
czy będzie reaktywacja tematu o sektorze E czy jakos tak??
|
Cenzura znowu wrocila ?!?! ;)
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=535 te, premierze, czemu usunales imie i nazwisko tego ktorego usypiamy ? -- ok, zrozumialem :-P I moze jeszcze prosba, w temacie "Spoza Krakowa na Tottenham" zaczela sie dyskusja na temat "Kibice Wisly na meczach innych druzyn" (chociaz w pierwszym poscie jest juz mniej wiecej cos takiego), wiec moze ktos z modow moglby zmienic temat na w/w lub podobny? |
żeby nasi nethólsi nie korzystali z linku który wrzuciłeś, bo robią siarę
|
prosze o zmiane nicka na Stone Island
dziekówa |
Cytat:
|
mozna banowac dzieciakow rozsylajacych linki typu www.zemsta-za-zdrade.pl/.... ? (w temacie Smieszne zdjecia, filmiki itp)
po pierwsze, kazdy glupi chyba wie ze to sa zdjecia z jakiegos serwera porno, a po drugie cholerny spam sie robi, za chwile co drugi "junior" bedzie to wklejac, a koles trzepie tylko kase na reklamach moze laskawie jakas reakcja ? 1) http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=8943 2) http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=8941 3) http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=8937 4) http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=8936 itd... |
|
właśnie miałem o tym pisać, temu panu chyba czas podziękować..
|
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=22983
mozna go zbanowac ? dziecko nie dostalo bilety i placze, chce sie wyzyc itd. W dodatku wyzywa normalnych userow. |
Cytat:
|
Może ktoryś z modów wytłumaczyć mojego dziesięciodniowego bana? Ja rozumiem wachania nastrojów, ale to już była lekka przesada.
Patrząc sie na filmiki i zdjęcia powrzucane do tematu który ma temu służyć filmik który ja wrzuciłem nie był chyba aż tak straszny - wręcz był smieszny. To że któryś z was nie ma poczucia humoru lub tez ma zły dzień to nei znaczy że trzeba banowac ludzi za "oblesne filmiki" które wcale takie nie są. |
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=41650
wezcie wywalcie go, zasmieca forum nowymi tematami bo sobie biletu kupic nie moze... |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...177#post609177
No comment... |
Cytat:
|
Proszę o przyjrzenie się użytkownikowi HarryTB.
Gość napisał 3 posty. Zarejestrował się 26.09. A jako jedyny stosuję linie która ma bronić Dymka z tematu Ku Przestrodzę, postuluje on, aby temat wyciszyć i rozegrać to na PRIV, a w trzecim poście chce kupić bilet, pewnie żeby znowu kogoś oszukać, wierzymy w takie przypadki? Hm... ja sądzę, że w jego przypadku powinno się postąpić inaczej, tzn. nie dać mu odejść w zapomnienie, typowy przerzut kibic sukcesu, który nie jest żadnym bratem dla każdego z nas, który nie jest człowiekiem godnym podania ręki, po oszustwach jakie dokonał. Uważam że temat z nim, gdzie jest jego zdjęcie powinien zostać przyklejony i powinien być tym co piszę w temacie przestrogą oraz komunikatem, że dla takich jak on, przerzutów, kibiców sukcesu na Wiśle miejsca nie ma. I w przeciwieństwie do tego ksera co piszę, żebyśmy przejęli się bo to pójdzie w Polskę kibicowską, niech idzie, pokażemy całej Polsce ile mamy szacunku dla tych co okradają brata i przerzutów. O wszystkim zadecydujecie Wy czyli Panteon tego forum, ot takie wyrażenie opinii, przy okazji sygnalizacji problemu. Jeżeli uważacie, że wywód nie do tego miejsca to przerzućcie go do tematu "Ku Przestrodze" |
Cytat:
|
W jaki sposob moge dodac do ignor listy osobe ktora w nicku ma polski znak?
|
Mozna pozbawic glosu te sfrustrowane dzieciaki:
depeche87 mendoza (btw, cos mi charcerzykiem zalatuje) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie mogę znieść użalania się nad sobą i oceny piłkarzy, coś w stylu: "ja bym go wyrzucił, nie umie grać, won"
To są kibice? Nie dość, że płaczliwa atmosfera, to jeszcze tacy ludzie potrafią mnie zdenerwować i spowodować frustrację! PS. Jeszcze te głupie komentarze na głównej: "Panie Maćku, panu już dziękujemy" i inne takie! |
Cytat:
Mnie też wkurzają tacy kosmici, ale nie ma sensu aż tak się grzać... |
Cytat:
|
jurukuru powinien już odpocząc od tego forum. Chlopek pisze w 2 tematach co chwile ze kupi jakis szal... Oci*piec mozna z takimi....
Edit: dziekuję za wysłuchanie |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=4358
Weźcie tego kolesia na solidną kwarantannę.......... |
proszę o mniej poznańskich napinaczy..
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...postcount=3274 |
Przyglądnijcie się temu tematowi bo zrobiło się bardzo niesmacznie:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...321#post611321 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl