![]() |
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, nie ma u nas Euro trudno, pokażmy im troche godności.Wyruchali nas pare lat temu a teraz był tylko gwóźdż do trumny i tyle. Olać UEFA i PZPN trzeba im podziękować na meczu ze Śląskiem Wrocław odpowiednio.
|
Krakow i Chorzow mialy zajac miejsce, ktoregos z glownych jesli tam budowa stadionu nie wyszlaby za dobrze ;). Wszystko zostalo przegrane 3 lata temu. Nie wiem, co za kretyn wpadl na pomysl zeby nie zglosic Krakowa, jako miasta glownego...
|
Szkoda, że nie ogłosili tego w przyszłym roku, bo przynajmniej przygotowania/prace by dalej trwały, a teraz nie wiadomo jak będzie. Mam nadzieję, że stadion będzie gotowy w przyszłym roku (tak żeby sie dało na nim grać), kwestia wykończenia i zagospodarowania całej reszty na pewno odsunie się w czasie.
|
Cytat:
bez napinki ja wiem że to glownie przez lobby,układy i olewactwo nie ma nas w4. bo jak inaczej moza ocenic np. to że Kraków który posiada chyba najlepszą baze noclegową spośród duzych polskich miast został sklasyfikowany w rankingu miast kandydujacych na przedostatnim miejsu w tej kategori?? pozdrawiam |
Przypuszczam, że jak Mistrzostwo sobie zapewnimy (bądź będziemy zapewniać na meczu ze Śląskiem) to i Majchrowski się pojawi...
Nie ma się co przejmować. Jak ktoś słusznie zauważył - turystów u nas na pęczki, a i podczas EURO Kraków zwiedzać będą. Miasteczka kibicowskie i tak powstaną - takie, gdzie będzie można oglądać mecze na telebimach. Promocji poprzez organizację EURO naprawdę nam nie trzeba, bo i tak turystów jakoś szczególnie nie ubędzie... Stadion tak czy siak muszą wybudować. Umowy są pozawierane, a ich zerwanie kosztowałoby więcej niż budowa stadionu... A to, że się może trochę opóźnić może wyjść na plus, bo kto wie, może zostaniemy przez najbliższy rok w Krakowie? Ps. Mnie osobiście się wydaje, że z "wirtualnych stadionów" (czyli 3/4 polskich obiektów obecnie wybranych do EURO) któregoś i tak nie postawią i jeszcze będą prosić Kraków/Chorzów o organizację... Mam nadzieję, że wówczas pokażemy im 'fucka'... :-) |
Zaplecze i otoczenie stadionu
Północna obwodnica miasta Rozbudowa lotniska z Balicach Przebudowa kolejki do Balic Wykończenie podziemnego dworca PKP Centrum kongresowe Hala widowiskowo-sportowa Hala TS Wisła Trasa Armi Krajowej - Balice Tunel pod wzgórzem św. Bronisławy i zamknięcie trzeciej obwodnicy Między innymi te inwestycje miały być gotowe na Euro, ew 1-2 lata po. W tym momencie pewnie i za 10 lat wszystkich z nich się nie doczekamy... |
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Kraków zaczął się starać dopiero jak przyznali nam prawo do organizacji mistrzostw. Wcześniej (może nie wszyscy to pamiętają) przedstawił najgorszą ofertę ze wszystkich miast, bo po primo urzędnicy mieli to w dupie i dokumenty przygotowali na klasyczny od......., żeby tylko coś przedstawić (a potem był płacz i żałosne próby jakiejś naprawy i lobbowania - nieskuteczne), a po secundo nikt nie wierzył, że Polska może rzeczywiście zorganizować mistrzostwa.
|
heh to się porobiło:)
Wielki Michael rzekł - cytuje Michel Platini podkreślił, że wszystkie polskie miasta spełniają kryteria zorganizowania Euro 2012. Decyzja o odrzuceniu Chorzowa i Krakowa była spowodowana tym, że miasta te już wcześniej znajdowały się na liście rezerwowych. Czyi gdyby wierzyć jego słowom to, jak już bawimy się w politykę, winnym jest wiadoma partia która z wiadomych przyczyn nas na samym wejściu u.......iła. Tyle że przecież Michael mamił nas przez ponad rok że tak na prawdę ta wstępna lista nic nie znaczy a euro dostaną te miasta które są najlepiej przygotowane i które najlepiej się do tego nadają... Jak widać wszystko było chyba jasne od samego początku, być może cegiełkę albo i dużą cegłę dorzuciła obecna władza, której na Krakowie podobnie zależało jak Pisowi - co dziwne by było , bo tu rządzi i pewnie rządzić nadal chce - być może Macher nasz ukochany dał dupy - przy takim komunikacie jaki zacytowałem na początku to na prawdę ciężko stwierdzić kto jest winny. Każdy - czy to z Wawy, czy z Poznania,Gdańska,Wrocławia - kto ma otwarty umysł wie, że Euro bez Krakowa to jakiś żart. Mnie to w sumie prawie wszystko jedno - byle nam stadion skończyli budować i skończyli go budować w takim standardzie jaki miał być a nie że teraz to będzie jedna wielka niedoróbka - bo po ch. się męczyć i po ch wydawać kasę. Jedno czego mi żal to tego że poprzez brak tych kilku meczy, nasze miasto najpewniej zarzuci większość inwestycji, które były przewidziane a to wielka szkoda, bo taka okazja by coś tu szybko zmienić na lepsze, już się nie powtórzy. |
Mam pytanie ? Jeśli Kraków i Chorzów nie będą gospodarzami EURO 2012 to mogą być jako centra pobytowe reprezentacji narodowych ??
|
Martin Kallen z UEFA stwierdził, że wszystkie polskie miasta spełniały warunki miast gospodarzy, ale zdecydowała lista zgłoszeniowa PZPN, na której Kraków i Chorzów były tylko rezerwowymi. Chociaż bardzo możliwe, że było to po prostu wygodne wytłumaczenie.
Wygrały Stolyca , pyry i dwie dziury w ziemi gdzie lobinng był najsilniejszy czyli jak się chce to nic nie mając można wygrac już na starcie , kij im w nery niech potem utrzymują stadiony molochy . |
To może głos z Wrocławia.:>
Strasznie 90% was tutaj (tak na oko :) ) przeżywa, że Kraków nie dostanie EURO 2012. Bo przecież macie najwięcej hoteli, miasto jest piękne, duże, znane, infrastruktura dobra itd. Lecz zauważcie kilka faktów, Kraków nie robił prawie NIC, kiedy starano się o EURO, choć na pewno więcej niż taka Łódź, gdzie pomylono nawet o jedno zero datę w raporcie. W tym samym czasie miasta takie jak Poznań, Gdańsk czy Wrocław (Wawa to osobny przypadek), ostro lobbowały za imprezą. Pamiętajcie, wtedy u władzy nie było Tuska i Schetyny, więc nie mogli lobbować w rządzie za swoimi miastami. Mam wrażenie, że wasz magistrat wyszedł z założenia, że Krakowowi się "należy", jak psu zupa, bo jesteście 2 miastem w Polsce, bo znane miasto, bo tradycja itp. To was zgubiło, zresztą poczytajcie posty tutaj, wielu z was dalej tak myśli, że wam się należy. Z jakiej racji? Kraków przypomina uzdolnione dziecko w szkole, wiele umie, ale na lekcjach nie chce mu się nic robić, w efekcie wyprzedzają je pracowite "średniaki". Ja o Wrocław bałem się kiedy, były spore sądowe o wykonawcę stadionu, ale miasto ostro przyśpieszyło bieg spraw (teraz buduje się i obwodnica, stadion, zaraz będzie wybrany wykonawca nowego terminalu na lotnisku, buduje się szybki tramwaj itd.) w waszym pięknym mieście tego nie widziałem niestety.:-/ Nie ma się co oszukiwać, nic nie jest dane z racji pochodzenia, a zwłaszcza takie prestiżowe imprezy. Nie ma się co doszukiwać spisku tylko trzeba umieć się uderzyć we własne piersi. Ja osobiście wybrałbym Kraków, ale wasze władze sprawę przegrały w momencie wyboru gospodarza imprezy na EURO 2012 dwa lata temu, kiedy zostaliście tylko miastem REZERWOWYM. A to oznacza, że bylibyście wybrani TYLKO w wypadku istotnych opóźnień w miastach GŁÓWNYCH. Tak jednak się nie stało. A poza tym była minister pani Jakubiak słusznie dodaje, że były podpisane umowy z miastami wybranymi na główne (Gdańsk,Poznań,Wrocław,Warszawa), a pacta sunt servanda. Nie odbierzcie proszę, tego postu jako ataku na wasze piękne miasto, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Np. 7 Kotów pisał, że był pewny, że Wrocław wyrzucą, to świadczy tylko o indolencji i niewiedzy jak sprawy z EURO 2012 mają się w innych miastach. Bo Wrocław ma najbardziej zaawansowane prace przy nowo budowanym stadionie, oraz będzie miał najlepszą infrastrukturę dojazdowa do niego. Poznań miał problemy z trybunami- od razu zaczęto je naprawiać, Gdańsk na błędach poprzedników (Wrocławia zwłaszcza) sprawnie wybrał wykonawcę stadionu itd itd... |
Cytat:
63624 - ochłoń i jaraj sie w domowym zaciusz z łaski swojej, i nie pij do nas jako ludzi tylko do tych "nadludzi" na górze bo to oni zajebali a nie mi. |
Proponuje zważać na słowa. Pamietajcie, że piszecie o miastach dla nas bliskich- czyli o Wrocławiu i Gdańsku.
Nie siejcie tu fermentu. Sambo, poprosze o konkrety z tym Poznaniem.Dawno się tak nie rozbawiłem. Chcesz, to zaraz ja Ci podam swoje a propos Poznania.Ale poprosze najpierw Twoje :-) |
kohprzem'68 - ja akurat o 'dwie dziury w ziemi' tragedii bym nie robił.Harmonogram jest - ponoć wszystko idzie zgodnie z planem, więc to że u nas już coś stoi a tam nie stoi to żaden argument.
Jak dla mnie argumentem jest to że obecna i była stolica, są najbardziej naturalnymi kandydatami do euro.Od nich powinno się zaczynać ustalanie miast. sambo - wszystko pięknie tylko powiedz mi komu my tak na prawdę mamy wierzyć? - czy tym co mówili że oferta Krakowa była do dupy, czy tym że była dobra, czy tym co już później twierdzili że jesteśmy najlepiej przygotowani, czy Platiniemu że tak na prawdę miasta wybrał Pis? - ja osobiście nie wierze nikomu i pewnie nie uwierze bo jestem pewien że nie powstanie jakieś obiektywne i kompleksowe wyjaśneinie tego wszystkiego. To by trzeba było mieć te wszystkie 6 ofert - siąść na pół roku, przeanalizować punkt po punkcie i wtedy mielibyśmy jasność kto dał dupy. I też panowie nalegam - bez jechania na Wrocław czy Gdańsk. |
Cytat:
Co z tego, że Kraków ma pół obwodnicy, a Wrocław nawet kilometra? W roku 2012 będą mieli piękną trzy pasmówke okalajaca miasto z węzłami obok stadionu czy lotniska... To samo tyczy się stadionu - dla UEFY ważne było, że wszystkie umowy mają podpisane i stadion powstanie w terminie... --- I jeszcze co do Krakowa - nie ma się co bać, jeśli chodzi o nasz stadion. Na szczęście miasto już podpisało umowy, i nie może pod groźbą setek milionów kary się z nich wycofać. Jedynie w drodze oszczędności mogą spowolnić niektóre przetargi (budowa parkingów, przebudowa Reymonta, Reymana i Piastowskiej), czy odłożyc przebudowę innych stadionów, gdzie żadne decyzje poza projektem nie zapadły (Hutnik, Cracovia). --- Sambo, napisz od razu o co ci chodzi - nienawidzisz czerwonych, Majchrowski jest czerwony - siłą rzeczy musisz nienawidzieć Krakowa. No chyba, że wrzucisz jakiekolwiek dane wskazujące na TOTALNĄ DOMINACJE GOSPODARCZA Poznania nad Krakowem... |
Willu TS to ty lepiej ochłoń, napisałem tylko swój punkt widzenia.:)
Sambo słusznie zauważył, że EURO 2012 to nie jedyna impreza jaka wam przepadła, ME koszykówki też nie dostaliście, to też wina spisków? Oczywiście, nie zaprzeczę, że kto gdzie rządzi miało wpływ na decyzję, ale chyba UEFA nie patrzyła kto jest z PiS, PO czy SLD? W końcu skoro ta sławetna rodzina UEFA lubi tak pojeść i popić, to powinniście mieć EURO jak w banku a nie macie. OK widzę, że moja opinia wam nie pasuje, wasza wola. Rozumiem waszą złość, sam byłbym wściekły jakby Wrocław odpadł. Każdy wyciągnie swoje wnioski i tyle. |
Ja nie wiem jakie pobudki kierowaly owczesnym MENiS (pisowksim) dlaczego kraków dostał tak słabe oceny:
2. Stadion i inne obiekty kluczowe w mieście: - Poznań 12 - Gdańsk 10 - Warszawa 8 - Wrocław 6 - Kraków 4 - Chorzów 2 3. Baza noclegowa: - Warszawa 12 - Poznań 10 - Gdańsk 8 - Wrocław 6 - Kraków 4 - Chorzów 2 4. Transport: - Poznań 12 - Warszawa 10 - Wrocław 8 - Gdańsk 6 - Kraków 4 - Chorzów 2 6. Doświadczenie w organizacji imprez masowych: - Warszawa 6 - Chorzów 5 - Poznań 4 - Wrocław 3 - Kraków 2 - Gdańsk Jedynym wytłumaczeniem jest pan Majchrowski i jego polityczne pochodzenie.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Zaczyna mnie nieco irytować ta nagonka na osoby związane z organizacją Euro 2012 w Krakowie. Widzieliście co było robione? Czy powtarzacie jeden po drugim jakieś pierdoły szukając kozłów ofiarnych?
W niczym, powtarzam: w niczym nasze przygotowania oraz prezentacje nie ustępowały tym z innych miast. Co mieli jeszcze zrobić? Laskę Platiniemu?! Ochłońcie! |
Ale na podstawie rankingów na stan obecny można wydedukować jaki stan będzie w 2012 roku. Jeśli ktoś ma problemy z lotniskiem, dojazdem, hotelami, ogłoszono dopiero przetarg na stadion a inne miasto ma już np bazę hotelową, stadion w budowie (itp) to raczej marne szanse żeby miasto gdzie się dopiero buduje wszystko przegoniło to lepiej rozbudowane. Nikt pieniędzy z kapelusza nie wyjmuje i nic za darmo nie powstaje. Poza tym decyzja była podejmowana na stan obecny, a nie na stan jaki będzie w 2012. Na obecną chwilę 1 we wszelkich rankingach jest Kraków.
Z szacunkiem dla braci z Gdańska i Wrocławia, ale dla mnie decyzja o takim podziale euro2012 jest skandalem. I staram się być obiektywny, gdyby (teoretycznie) W-wa nie dostała organizacji to również darłbym się że to skandal. |
KOnrad daj spokój. My przyjmujemy 7mln turystów rocznie a Wrocław czy Gdańsk koło miliona o Prylandii niewspominając , choćby zrobili cuda na kiju, to nam do zorganizowania tkaiej imprezy brakuje troszeczkę a im wszystkiego i przyminimalnym wysiłku ze strony Krakowa, wszystie miasta poza Warszawą nie mają
Oprócz tego historycznie ta decyzja to jak juz pisałem blamaż UEFy. |
Cytat:
Jak więc widać zerwanie umowy z wyłonionym wykonawcą to żaden problem dla ekipy rządzącej Krakowem. Jak coś będzie zawsze można zwalić na spisek warszawki, PZPN, UEFA i rządu. |
Cytat:
Niby racja... I w sumie jak popatrzy się na raporty: http://bi.gazeta.pl/im/7/6595/m6595987.jpg |
A co do tego mają Niepołomice?
|
Cytat:
Cytat:
Druga sprawa turystyka to nie jest przypadkiem gałąź gospodarki? Nasza wina, że na tym potrafimy zbić 6x razy tyle kasy co Poznań? Dlaczego "to sie nie liczy" a jedynie "dynamika wzrostu spółek kapitałowych"? Cytat:
Oczywiście porównywać 8 tysięczne miasteczko do 800 tysięcznego miasta, potrafi nie wiele osób. |
Cytat:
Nie dziw się więc, że i euro nie mamy.. Nie mamy bo nie było i ma gospodarza w tym mieście Cytat:
Jak przestaniesz być studentem to dodziesz do wniosku, że ci turyści oprócz tłoku na rynku, to nic Ci nie dają konkretnego. Natomiast taka spólka kapitałowa owszem - pracę Ci da i podatek odprowadzi, gdzie trzeba. Żeby było jasne - nie jestem przeciwko turystyce - jestem przeciw temu, że prócz turystyki nie ma nic. Nie ma nic dla zwyczjnego obywatela tego miasta |
Cytat:
A teraz by nie było obciachu na Europę w tych miastach trzeba naprawdę wiele zrobic pytanie jak bedzie z obiecankami Drzewieckiego bo kurek z kasą zostanie skierowany właśnie do tych miast a minister już wiele naobiecywałi mamił więc czekajmy ale cześciowo się na nas to musi odbic . |
Oczywiście, ze nesta ma rację. Kraków zbija kupe kasy na turystyce, bo jest najatrakcyjniejszym pod tym względem miastem Polski. Oczywistym jest, że Poznań musi czymś nadrabiać, więc ma wyższe wskaźniki jeżeli chodzi o Business Environment . I tyle w temacie. Pytanie czy to, że jakaś japońska firma zainwestuje nie w Krakowie ale Poznaniu, powinno decydować o tym kto dostanie Euro?
|
Cytat:
Bo Poznan i Wroclaw to bardzo podobne do siebie miasta - i absolutnie nie chodzi mi tu o archietkture czy uklad urbanistyczny, bo to tak jakby porownywac Manchester i Verone. One sa do siebie podobne w kontekscie euro. Krakow jest centrum turystycznym na poludniu Polski, Gdansk polnocy, a o Worclawiu sie mowi co najwyzej, ze jest "zajebisty". Poznan oczywiscie tez jest zajebisty, ale tylko dla Poznaniakow. Uwazalem, ze majac 2 miasta lezace stosunkowo niedaleko siebie, w niemal tym samym rejonie, o podobnej infrastrukturze, jedno z nich wyleci. I bedzie to raczej mniejszy Wroclaw. Myslalem, uwazalem, ale jak mi sie to ostatnio zdarza nader czesto - sie pomylilem. ... będzie miał najlepszą infrastrukturę dojazdowa do niego.... A w Krakowie sie idzie na stadion 20min z Rynku. I to trzymajac 3-latka za reke. Wiec mam w dupie Wasze "dojazdy". |
Swoją drogą, ta klęska wcale nie musi okazać się klęską. Chodzi mi o promocje miasta. Jeżeli masa turków, hiszpanów, angoli, francuzów (...) nawiedzi nas w Polsce to przy odpowiednim wypromowaniu miasta (połączenia lotnicze, reklamy w tych państwach itp.) można by tak zrobić, że no mistrzostwa mistrzostwami, ale jeżeli już się wysapali do tej Polski to może warto by było odwiedzić ten "słynny" Kraków? I tym sposobem, no, niech 10% tych wszystkich kibiców co przylecą do Polski postanowi "przy okazji" odwiedzić Kraków... Zobaczymy teraz jak to rozegrają urzędnicy.
Porażka porażką, w moim osobistym przekonaniu głównie przez pisowców i Jakubiak, ale mnie jako wyborce interesuje również jak się teraz władze Krakowa zachowają. Szansa, jak już wyżej napisałem, dalej jest. |
No dokladnie bb.. Czesto mi sie zdarza bywac we Wloszech i jak tam sie dowiedza, ze Polonia to odrazu.. aaa Cracovia... i usmiech na twarzy. Mozna powiedziec, ze ITA jest wyjatkiem bo osluchali sie z Krakowem przez Papieza, mecze Wisly itd. Ale To samo mnie spotkalo pare razy w innych krajach wiec to akurat nie jest wymysl, ze jestesmy rozpoznawalnym miastem.
Dwa..Dzieki temu KR by sciagnal wielu ludzi przy okazji Euro, turystow i nie tylko, a wiadomo jak kreci sie koniunktura, turystyka to tez zyskuje miasto, region, drogi rowniez caly kraj. Zawsze lepiej zeby przyjechalo wiecej ludzi, a calym szacunkiem do Poznania, to o nim malo kto slyszal na swiecie i duzo bardziej skuteczniejszy w sciaganiu ludzi do Polski bylby KR wlasnie. 7 kotow myslal racjonalnie, tak jak powinno sie do sprawy podejsc. I to pokazuje roznice jak nas wyruchala polityka jak zawsze. |
Ja rozumiem rozgoryczenie profesora Majchrowskiego, ale skoro on nazywa te decyzję polityczną, to dlaczego ogranicza się do zwalania winy na Kaczorów? Niech profesor łaskawie pokaże co zrobił obecny ząd aby lobbować za Krakowem? Ja rozumiem że postkomuniście w obecnych czasach krytykować PO nie wypada, bo ci zawsze mogą mu coś dać zarobić. Nie to co....
Skoro na wszelkie inwestycje miejskie związane z Euro środki i tak miały pochodzić z budżetu miasta, to w czym problem aby Majchrowski w trzeciej kadencji je zrealizował? Turyści jak będa przyjeżdzać tak będą. Samochody jak będą jeździć, tak będą. Czy dwukrotna wizyta 50 tysięcy piwoszy jest dla miasta aż taką tragedią? |
Bo sambo wybrał taktyke prostą - nie walić w Pis - bo co złego to nie oni, nie walic w PO, no bo ciężko to uzasadnić, więć trza walić w Machera.
Gdzie prezydent do przeciętny, i z tym każdy się zgodzi - tyle że pytanie jest proste a odpowiedź ciężka - czy akurat on jest tego winien/czy gdyby był ktoś inny to zrobił by coś więcej - czy by to coś dało. Tak na zimno to mi się jednak wydaje że Kraków odpadł przez politykę a dokładniej przez to że nie było tu żadnego zaplecza politycznego, bądź polityczno biznesowego które w tej pierwszej fazie, miało by możliwości czy też chęci by dać się za nas i euro pokroić. Właśnie to że tu nie ma biznesu wielkiego, wielkiej polityki, zadecydowało że zostaliśmy wyruchani a wyruchani bo powiedzmy sobie szczerze - miejsce na Euro nie potrzebuje wielkich fabryk,milionerów itp - potrzebuje by był w miarę konkretny dojazd ,było gdzie zagrać, spać, zjeść - ogólnie rzecz biorąc - przyjąć sporą grupe ludzi w krótkim czasie a w większości tych rzeczy juz bijemy wszystkich na głowę bo z tego to miasto żyje. Tak jak choćby Praga Czeska, która 'żywi' większość kraju a która żywi ich w zdecydowanej większości poprzez tłumy turystów odwiedzających ją a nie przez firmy/fabryki które są rozlokowane w innych częściach kraju. Szkoda i to szkoda nie dla tych kilku meczy ale szkoda dla naszego miasta które miało szansę stać się bardziej nowoczesne a tak to jedynie może stadion nam wybudują, co tak na prawdę nic oprócz nas kibiców, miastu nie da. Cytat:
|
Cytat:
zresztą te niepołomickie inwestycje to...popytajci pracujacych tam ludzi |
4 Polskie miasta ktore zorganizuja Euro byly juz wybrane dawno.
Potem tylko pie#$#@ nie pana Drzewieckiego jaki to Kraków cacy i wogole jestemy debeściaki. Dzis kubel zimnej wody ,Majchrowski postkomuchu won jak najdalej mam nadzeje ze jak pojawisz sie na ostatnim meczu to cie wygwizdaja jak Dolhe. dobrze ze umowy sa pozawierane ,problem moze byc natomiast w innych inwestycjach typu przebudowa ulic czy parkingi. |
Cytat:
Cytat:
Dlaczego nie w Krakowie!? Co zrobił Majcher w tej sprawie!? Kolejne miejsca pracy uciekają... |
Teraz pewnie na otarcie łez dostaniemy losowanie grup,bo nie wierzę że Platini i reszta odpuszczą sobie przyjemność pomieszkania za free i wielki darmowy bankiet w Krakowie.
PS. Gratulacje dla Warszawy, Poznania, Wrocławia i Gdańska. Nam pozostaje żal i rozgoryczenie. Kto wierzy w dalsze brednie Drzewieckiego o jakichś szansach na Euro w Krakowie powinien mocno puknąć się w dynię. |
Podobnie jak w Poznaniu pół roku temu napompowali balon pt. "Lech Poznań piłkarskim MP 2008/2009" tak samo Kraków nakręcono w wyścigu do Euro. Dzisiaj przyszła weryfikacja, nie po naszej myśli niestety... Głowa do góry, nie ma co lamentować. Pomimo braku Euro trzeba starać się przekuć narodowe osiągniecie, w sukces naszego regionu. :-)
|
BTW, zajrzałem na stronę UEFY i wyczytałem tam:
Cytat:
Chociaż, jak się zastanowić, po co nam te EURO? Stadion będzie tak czy siak, pijanych zagranicznych turystów więcej nam nie trzeba, a gadanie o promocji miast, czy zyskach finansowych z takiej imprezy to bzdury. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl