Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=157)

Arkas 20.07.2010 23:14

I mam się domyślać że na zaoczne problemu nie będzie z dostaniem?
Bo ostatnio już nic nie wiadomo. Szczególnie jak dowiedziałem się, że na UJ na zaoczne liczy się kolejność rejestracji a nie wyniki z matury...

!!IRIVER!! 20.07.2010 23:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 939625)
I mam się domyślać że na zaoczne problemu nie będzie z dostaniem?
Bo ostatnio już nic nie wiadomo. Szczególnie jak dowiedziałem się, że na UJ na zaoczne liczy się kolejność rejestracji a nie wyniki z matury...

Nie powinno być problemu, ponieważ zawsze przyjmują znaaaacznie więcej niż ustawa przewiduje. Wszak - liczy się gotówka.. :-) Na mój AGHowski kierunek wystarczyło na zaocznych nieco ponad 200 pkt, więc.. lajt.. ;)

_gilardino_ 21.07.2010 09:02

Wie ktoś kiedy uczelnie będą ogłaszać informacje o ewentualnych wolnych miejscach?
Aa i idzie ktoś do Ignatianum :D ?

zawszewiernyts 21.07.2010 11:22

Jak myślicie - będą dziś wyniki z list rezerwowych na UEk?

pozdi91 22.07.2010 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawszewiernyts (Post 939824)
Jak myślicie - będą dziś wyniki z list rezerwowych na UEk?

Wg. strony UEKu maja byc dziś. Tez oczekuję, więc mam nadzieję, że podadzą to jak najszybciej ;)

Gucio25 23.07.2010 15:25

http://uekwww.uek.krakow.pl/files/co...er-2010-11.doc

jakby ktoś jeszcze nie wiedział czy się dostał na UEk z rezerwowej. progi nie pospadały aż tak dużo..
jakby się kto dostał na zarządzanie to pisać. ;)

zawszewiernyts 23.07.2010 21:24

A jeśli ktoś się dostał na GAP niech też da znać ;) W ogóle widzę iż ten rocznik na UEku będzie zdecydowanie Wiślacki.

igortsw 23.07.2010 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zawszewiernyts (Post 942994)
A jeśli ktoś się dostał na GAP niech też da znać ;) W ogóle widzę iż ten rocznik na UEku będzie zdecydowanie Wiślacki.

Oj będzie :)

P.S. Gucio nie uwierzysz, ale ja też idę na zarządzanie:D:D

zawszewiernyts 23.07.2010 21:46

Trzeba gdzieś we Wrześniu się ustawić żeby zintegrować Wisłę na Ekonomicznym :D

Elendil 23.07.2010 22:31

jako, że kończę UEK, mogę powiedzieć, że był on zawsze Wiślacki ;) To + mnogość ładnych dziewcząt to największe zalety tej uczelni. Niestety, jeśli chodzi o pozostałe kwestie, to już jest dużo gorzej. Bardzo dobrze, że już to wszystko prawie za mną. Także mimo tej wiślackiej i "pięknej" atmosfery, gdybym mógł cofnąć czas, wybrałbym inną uczelnie. Ale Wam życzę mimo wszystko powodzenia : )

pozdi91 24.07.2010 08:59

Dołączam do grona 'WislackiegoUEKu' ;)

trial 27.07.2010 01:29

Dostałem się na AGH, złożyłem już dokumenty wszystkie i jestem wpisany na I rok studiów. Załóżmy, że jednak się rozmyśliłem, biorę udział w drugiej rekrutacji na innej uczelni, dostaję się tam. Czy w tym wypadku mogę wyciągnąć dokumenty z AGHu i przenieść się na tą drugą uczelnie? Czy w momencie gdy już złożyłem dokumenty to jestem zobowiązany podjąć studia właśnie tam? No wydaje się oczywiste, że można przejść do tej drugiej, ale wole się upewnić, może ktoś tak robił?

Konrad. 27.07.2010 01:56

W dowolnym momencie możesz zrezygnować ze studiów. Panie w dziekanacie, pewnie będą kręciły nosem, ale uczelnia nie ma prawa przetrzymywać twojego świadectwa, bez twojej zgody. Jedynie musisz się przygotować na zwrot legitki, indeksu (jeśli dostałeś).

Gargamel 27.07.2010 05:32

No ja się mogę z Elendilem zgodzić, bo fakt faktem, że UEk jest w ogromnej większości Wiślacki, inne kluby to może jeszcze Korona Kielce, ale Wisła zdominowała tę uczelnie :)

Co do drugiej kwestii, to mogę powiedzieć tyle, że są kierunki, po których można żałować wyboru uczelni, bo są małowymagające i małoperspektywiczne, no ale jesteście na samym początku i to wasz wybór.

kubawislak 27.07.2010 16:28

Ja mam pytanie: znalazłem się na liście rezerwowej. (Państwowa Wyższa szkoła Zawodowa w Tarnowie) Czy mogę się np odwołać od tej decyzji, za powód podając: "Jestem z rodziny wielodzietnej, pracuje tylko ojciec" (Tak w skrócie oczywiście).

lodecki 27.07.2010 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 945257)
Ja mam pytanie: znalazłem się na liście rezerwowej. (Państwowa Wyższa szkoła Zawodowa w Tarnowie) Czy mogę się np odwołać od tej decyzji, za powód podając: "Jestem z rodziny wielodzietnej, pracuje tylko ojciec" (Tak w skrócie oczywiście).

mozesz odwoływac sie od decyzji tylko trzeba to zrobic w miare sensownym terminie.

Wiślacka Kalwaria 27.07.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 942626)
http://uekwww.uek.krakow.pl/files/co...er-2010-11.doc

jakby ktoś jeszcze nie wiedział czy się dostał na UEk z rezerwowej. progi nie pospadały aż tak dużo..
jakby się kto dostał na zarządzanie to pisać. ;)

Ja rowniez zarzadzam od pazdziernika na ueku :-)

GOalkeeper 27.07.2010 19:24

a niech mi ktoś powie jak wygląda sprawa z dostaniem się zaocznie na UEk, jeżli mam jeden przedmiot do zaliczenia w sierpniu. Jaka jest szansa na dostanie się jeszcze na rok 2010/2011?

trial 30.07.2010 12:59

AGH podało procentową ilość wolnych miejsc. Jak uważacie, łatwiej będzie się dostać na Zarządzanie (50% wolnych miejsc) czy Zarządzanie i Inżynierie Produkcji(15%)?

Arkas 03.08.2010 20:59

Na AGH żeby się dostać na pewien kierunek brakło mi kilka punktów. Jest możliwe, aby próg podniósł się w 2 rekrutacji?
Bo szczerze, nie uśmiecha mi się czekanie na ewentualną trzecią rekrutację i waham się jaki wariant wybrać.

Arkas 04.08.2010 14:48

Każą na AGH kasę wpłacić za legitymację studencką w wysokości 21 zł. Tyle że jak jest link i naciskam to nic nie wyskakuje. I moje pytanie, może ktoś podpowiedzieć jak znaleźć to dobre konto i co wpisać w tytule?
Bo nie wiem, to konto na tej stronie: http://www.gorn.agh.edu.pl/view.php?s=01.06 to o niego chodzi czy nie?

Abrakadabra 04.08.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 951558)
Na AGH żeby się dostać na pewien kierunek brakło mi kilka punktów. Jest możliwe, aby próg podniósł się w 2 rekrutacji?
Bo szczerze, nie uśmiecha mi się czekanie na ewentualną trzecią rekrutację i waham się jaki wariant wybrać.

Jest to możliwe. Próg zależy w tej chwili od liczby wolnych miejsc, liczby kandydatów i ich wyników matur.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas
Każą na AGH kasę wpłacić za legitymację studencką w wysokości 21 zł. Tyle że jak jest link i naciskam to nic nie wyskakuje. I moje pytanie, może ktoś podpowiedzieć jak znaleźć to dobre konto i co wpisać w tytule?
Bo nie wiem, to konto na tej stronie: http://www.gorn.agh.edu.pl/view.php?s=01.06 to o niego chodzi czy nie?

Tak to ten nr konta. Nr kont wszystkich wydziałów można znaleźć tutaj: http://www.agh.edu.pl/pl/kandydaci/i...wydzialow.html W tytule przelewu napisać: Opłata za indeks i legitymację

Gucio25 05.08.2010 00:44

do ludzi z UEju - rozwiązaliście już ten cały językowy test diagnostyczny? jaki język wybieracie oprócz angielskiego? :)
ja miałem przez dobre 7-8 lat niemiecki, ale nie lubię tego języka i się chyba zdecyduje na jakiś inny od podstaw, tylko czy to nie będzie za dużo nauki?

Mistel 05.08.2010 09:57

Jacyś Wiślacy są na UP na Edukacji dla bezpieczeństwa? Albo przy Ingardena?

zawszewiernyts 05.08.2010 11:04

Ja wziąłem hiszpański :D I tak miałem francuski, niemiecki a zlewałem je zawsze.
A ang skonczylem na 2 stronie na 3 czyli tak jak mi się wydawało.Żeby zaś nie trafić do Bóg wie jak zaawansowanej grupy i nie mieć przerypane.

yoda79 19.08.2010 10:07

Studiuje ktoś inżynierię materiałową? Ktokolwiek?

GOalkeeper 23.08.2010 15:30

Wie ktoś może kiedy jest planowanie ogłoszenie wyników poprawki z matematyki?

Pancratius 23.08.2010 16:02

Ktoś może z Wiślaków jest na AGH na kierunku Elektrotechnika ? ;p

Arkas 05.09.2010 21:17

Ja mam takie pytanie, złożyłem na AGH papiery na zaoczne na wydziale A. Teraz próbuję dostać się na inny kierunek na wydziale B na dzienne. I tu pytanie, oni od razu automatycznie przerzucają papiery czy będzie trzeba łazić i się prosić? Pytanie ważne, bo dzień po możliwości składania papierów wyjeżdżam i chciałbym wiedzieć, czy nie będą jakiś problemów robić.
A tak apropo idzie ktoś na Górnictwo i Geologię na Wiertnictwie NiG ?

Marcin_fan 05.09.2010 21:33

jak tam z Wiślakami na Rolniczej na wydziale Rolniczo-Ekonomicznej ??

Marcinnno 17.09.2010 07:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 952307)
Jacyś Wiślacy są na UP na Edukacji dla bezpieczeństwa? Albo przy Ingardena?

Ja jestem na UP tylko na turystyce :P A ja mam takie pytanie dostał się ktoś z tu obecnych z dodatkowej rekrutacji na AGH ( studia dzienne). Będzie jakaś 3 rekrutacja ?

sndr 17.09.2010 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 981417)
Ja jestem na UP tylko na turystyce :P A ja mam takie pytanie dostał się ktoś z tu obecnych z dodatkowej rekrutacji na AGH ( studia dzienne). Będzie jakaś 3 rekrutacja ?

Dzisiaj wyniki dodatkowej rekrutacji na AGH o 15 z tego co wiem :-)
EDIT: Jednak o 10

matheo91 17.09.2010 09:59

Zna ktoś może progi punktowe dodatkowej rekrutacji na AGH?

Arkas 17.09.2010 10:37

Pyta, zostaję na zaocznych. Jest ktoś może na Zarządzaniu i inżynierii produkcji na Górnictwie i Geoinżynierii?
matheo91 jeszcze progów nie podali, pewne jedynie jest to że się podniosły i to znacznie...

Arkas 21.09.2010 21:55

Nie wie ktoś czy będzie 3 rekrutacja na PK jeszcze?

wredny.bardzo 25.09.2010 10:46

Można gdzieś jeszcze się dostać na studia? Dziennie, zaoczne, nie ważne, byle były wolne miejsca i dało się na nie przyjąć...

Robert_wislak 25.09.2010 11:17

Witam, szukam jakiejś osoby studiującej na PK inżynierię środowiska

wredny.bardzo 25.09.2010 12:14

Można gdzieś jeszcze się dostać na studia? Dziennie, zaoczne, nie ważne, byle były wolne miejsca i dało się na nie przyjąć... |

Przenosze tylko na nową stronę

fst 25.09.2010 12:18

Wolne miejsca gdzieś jeszcze na pewno są, z przyjmowaniem teraz może być trochę gorzej, rekrutacje się już pokończyły. Najlepiej będzie po prostu się popytać na uczelniach.

Ivory1906 25.09.2010 12:24

Czy jest ktoś na AWF-ie na Wychowaniu Fizycznym ?? Jeśli tak to jak tam jest jacy są wykładowcy itp ? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl