![]() |
18 zdjęć z trybuny południowej (murawa i krzesełka)
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg |
|
|
|
coś na temat murawy
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_po_warstwie/ |
http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=1494 - filmik z budowy
|
dla zainteresowanych film jak powstaje stadion naszych przyjaciół czyli Lechii http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=1536
|
z Gułą na budowie... http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...la_na_budowie/
|
Niwelacja terenu.
12 zdjęć - czwartek, 18:VI.2010 http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg |
|
bardzo ciekawy filmik non stop dzien i noc na stadionie od maja do czerwca
http://www.youtube.com/watch?v=imxFM5V0-6Q |
|
|
Zdjęcia z forum skyscrapercity użytkownika rafalc:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11724 http://h.imagehost.org/0754/P190610_17_460001.jpg |
Kolejne foty forumowicza "rafalc" ze skyscraper, z dziś:
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11750 http://a.imagehost.org/0238/P220610_14_390001.jpg |
Pierwsze kołowroty zamontowane
z oficjalnej: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...sze_kolowroty/ http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3763861564.jpg http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...sze_kolowroty/ |
|
http://**********/7a6b2b Parę zdjęć z SKWK
|
|
Jak zwykle porcyjka z oficjalnej:
"Malują, Malują" http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8230714812.jpg http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Maluja_maluja/ |
Parę fotek użytkownika Enterpr!ze z forum SCC.
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11830 |
|
Tradycyjnie, porcyjka z oficjalnej :)
"Czas na białe krzesełka" http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9951764713.jpg http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...eski_barierki/ |
http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...zo-z-reymonta/ film z przebudowy stadionu stan na 01.07
filmik SKWK |
|
|
|
Pierwsze ściany na zachodzie
fotki z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._na_zachodzie/ |
Przebudowa hali
http://www.youtube.com/watch?v=Wu1s4a70v78 |
W miejsce kropek SKWK
http://********/gallery/album/558 http://img710.imageshack.us/img710/7571/dscn5189.jpg |
|
|
|
|
jeszcze z wczoraj, chyba nie było
http://www.stadionwisly.info/fotorel...010-07-08#main |
|
|
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl