Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

LukL 10.06.2010 16:59

18 zdjęć z trybuny południowej (murawa i krzesełka)

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

KoPer 14.06.2010 13:54

dosłownie kilka zdjęc z dzisiaj:

http://tsw.com.pl/upload/gallery/mtN0tVQPAO.jpg

Mr.Kłosik 15.06.2010 13:48

Elementy dachu na trybunie zachodniej

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ie_zachodniej/

LukL 15.06.2010 22:36

21 zdjęć z wtorku
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

tomasz_19 16.06.2010 10:06

coś na temat murawy
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_po_warstwie/

moskit 16.06.2010 12:11

http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=1494 - filmik z budowy

moskit 17.06.2010 11:47

dla zainteresowanych film jak powstaje stadion naszych przyjaciół czyli Lechii http://www.xn--maopolska-rub.tv/portal/?p=1536

tomasz_19 17.06.2010 14:23

z Gułą na budowie... http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...la_na_budowie/

szejkspir 18.06.2010 18:03

Niwelacja terenu.
12 zdjęć - czwartek, 18:VI.2010

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

rav 18.06.2010 23:48

Piątkowe zdjęcia >>

i piątkowy filmik >>


moskit 19.06.2010 15:19

bardzo ciekawy filmik non stop dzien i noc na stadionie od maja do czerwca



http://www.youtube.com/watch?v=imxFM5V0-6Q

szejkspir 19.06.2010 21:54

Spacerowo: (21 zdjęć)

http://stadionwisly.info/files/gallery/269/16.jpg

KuKoC 21.06.2010 11:26

Z oficjalnej


http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ia_utwardzona/

jaszczur90 22.06.2010 04:56

Zdjęcia z forum skyscrapercity użytkownika rafalc:

http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11724



http://h.imagehost.org/0754/P190610_17_460001.jpg

Konrad. 22.06.2010 17:54

Kolejne foty forumowicza "rafalc" ze skyscraper, z dziś:

http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11750

http://a.imagehost.org/0238/P220610_14_390001.jpg

Jazon 24.06.2010 15:20

Pierwsze kołowroty zamontowane

z oficjalnej:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...sze_kolowroty/



http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3763861564.jpg




http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...sze_kolowroty/

Sami 25.06.2010 17:58

Ulica Reymana

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg
http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-06-25

Nowohucianin^^ 28.06.2010 13:04

http://**********/7a6b2b Parę zdjęć z SKWK

Karherop 28.06.2010 21:18

http://wisla-online.pl/galeria/album...-28062010-r-26

zdjęcia wisla-online.pl. 28.06.2010

Sinoos 29.06.2010 16:21

Jak zwykle porcyjka z oficjalnej:
"Malują, Malują"
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8230714812.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Maluja_maluja/

andrzej 29.06.2010 17:32

Parę fotek użytkownika Enterpr!ze z forum SCC.
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11830

wooojo 01.07.2010 13:40

http://www.********/news/show/5118_f...onu_01_07_2010

Fotki z ******** 01.07.2010

Sinoos 01.07.2010 15:57

Tradycyjnie, porcyjka z oficjalnej :)
"Czas na białe krzesełka"
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9951764713.jpg
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...eski_barierki/

moskit 03.07.2010 16:33

http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...zo-z-reymonta/ film z przebudowy stadionu stan na 01.07


filmik SKWK

LukL 03.07.2010 21:29

Sobota na stadionie:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

LukL 04.07.2010 12:55

trybuna wschodnia (48 zdjęć):
http://www.stadionwisly.info/files/gallery/272/2.jpg

Konrad. 05.07.2010 03:42

http://www.11.pl/kask-na-glowe/kask-...a-czesc-clxxxv

Maras 05.07.2010 14:59

Pierwsze ściany na zachodzie

fotki z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._na_zachodzie/

SpoXsteR 07.07.2010 17:19

Przebudowa hali
http://www.youtube.com/watch?v=Wu1s4a70v78

KuKoC 08.07.2010 12:45

W miejsce kropek SKWK

http://********/gallery/album/558


http://img710.imageshack.us/img710/7571/dscn5189.jpg

Kawus 08.07.2010 23:01

http://img689.imageshack.us/img689/7509/wislat.jpg
:)

troj88 09.07.2010 11:37

SKWK zamiast gwiazdek ;)

http://********/gallery/album/560

kornd 09.07.2010 13:15

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...iecej_zieleni/

LukL 09.07.2010 14:53

Murawa i trochę wnętrz:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

Donki 09.07.2010 16:33

jeszcze z wczoraj, chyba nie było
http://www.stadionwisly.info/fotorel...010-07-08#main

Konrad. 11.07.2010 14:47

filmik z montażu murawy:

http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...przy-reymonta/

kocur8 12.07.2010 13:01

Asfalt przy ul. Reymana

http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2010-07-12

Billy 12.07.2010 19:41

http://wisla-online.pl/news/quotziel...onta-foto-1190

mariacz 13.07.2010 13:56

Dach, monitoring, zraszacze!!

Z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ing_zraszacze/

LukL 13.07.2010 17:07

14 zdjęć z pawilonu medialnego:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl