Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Puchar Polski 2024/25 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11045)

wolfy 04.12.2024 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1639839)
Polonia miała swoje okazje już w 1 połowie, mogli ten mecz zamknąć wcześniej. Bez Rodado w formie trzeba liczyć na błysk innego gracza, a jak się tak nie stanie, to jesteśmy w stanie przegrać z każdym.

Zacznijmy od tego że sytuacje Poloni wynikały z beznadziejnej gry Cziczkana i dziury w środku pola. Po wejściu Carbo już tak łatwo nie podchodzili środkiem pod nasze pole karne. Ale pisanie że mogli mecz zamknąć w pierwszej połowie to jest jakiś odlot. Zwłaszcza gdy to my powinniśmy byli to zrobić.
Mieliśmy 68% posiadania piłki, nie wzięło się to z niczego...

Po drugie - bramki ostatnio strzela głównie Zwoliński, chociaż dzisiaj to Duarte pokazał klasę.

Po trzecie - mecz ligowy będzie grany innymi składami. To będzie zupełnie inna historia.

leszekpw 04.12.2024 00:14

Zgubimy i w piątek i jeszcze nie raz, nie dwa. Sinusoida to drugie imię tej drużyny. Z Łks też wygrana na wielkim farcie. Co los dał to odbierze. Nie da się grając tak w kratkę awansować. Pewnie zesrają się w barażach mentalnie, jak zwykle.

leszekpw 04.12.2024 00:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1639842)
Zacznijmy od tego że sytuacje Poloni wynikały z beznadziejnej gry Cziczkana i dziury w środku pola. Po wejściu Carbo już tak łatwo nie podchodzili środkiem pod nasze pole karne. Ale pisanie że mogli mecz zamknąć w pierwszej połowie to jest jakiś odlot. Zwłaszcza gdy to my powinniśmy byli to zrobić.
Mieliśmy 68% posiadania piłki, nie wzięło się to z niczego...

Po drugie - bramki ostatnio strzela głównie Zwoliński, chociaż dzisiaj to Duarte pokazał klasę.

Po trzecie - mecz ligowy będzie grany innymi składami. To będzie zupełnie inna historia.

Tak jasne. 1 połowa strzaly 20-9 dla Polonii, celne 9-4. Co mieliśmy zamknąć w 1 połowie?

Elendil 04.12.2024 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1639842)
Zacznijmy od tego że sytuacje Poloni wynikały z beznadziejnej gry Cziczkana i dziury w środku pola. Po wejściu Carbo już tak łatwo nie podchodzili środkiem pod nasze pole karne. Ale pisanie że mogli mecz zamknąć w pierwszej połowie to jest jakiś odlot. Zwłaszcza gdy to my powinniśmy byli to zrobić.
Mieliśmy 68% posiadania piłki, nie wzięło się to z niczego...

Po drugie - bramki ostatnio strzela głównie Zwoliński, chociaż dzisiaj to Duarte pokazał klasę.

Po trzecie - mecz ligowy będzie grany innymi składami. To będzie zupełnie inna historia.

Nie pisałem, że mogli zamknąć mecz w pierwszej połowie, tyle że mieli okazję na bramki. Mogli zamknąć mecz przed dogrywka.

Tak, w piątek będzie nieco inny skład, ale mentalnie to Polonia wyjdzie z podniesionym czołem. Jak my zareagujemy? To się okaże, ale coś mi się wydaje, że nie zobaczymy sportowej złości, tylko sportowa rozpacz.

wolfy 04.12.2024 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1639845)
Nie pisałem, że mogli zamknąć mecz w pierwszej połowie, tyle że mieli okazję na bramki. Mogli zamknąć mecz przed dogrywka.

Tak, w piątek będzie nieco inny skład, ale mentalnie to Polonia wyjdzie z podniesionym czołem. Jak my zareagujemy? To się okaże, ale coś mi się wydaje, że nie zobaczymy sportowej złości, tylko sportowa rozpacz.

Tak, bo za Jopa mamy w lidze średnią 2.3, ale po każdym remisie i porażce odzywahą się ....y i zaczynają histeryzować.

Nie chce mi się tego .......enia dalej komentować...

Dadzą radę to wygrają, nie to trudno. Sytuacje na wygranie meczu mieliśmy za Jopa z każdym rywalem poza Tychami. Problemem jest skuteczność.

Ale spoko, pofantazjujcie sobie o mocarnej Polonii która nas rozjedzie. Tyle macie z życia...

El'kabat 04.12.2024 00:23

Graliśmy innym składem, rezerwami itp itd.

Ty, ale oni też grali nie całym pierwszym składem :)

Ch.uja graliśmy to odpadliśmy i tyle, jak zrobimy to samo w piątek to skonczy sie tak samo i nie ma co filozofi dorabiac do tego

doktor granat 04.12.2024 02:19

Mam nadzieję, że wygramy w piątek.

Patryko 04.12.2024 07:43

Mecz dał odpowiedzi na kilka pytań odnośnie osób zasiadających na ławce rezerwowych.

Szot moim zdaniem już powinien zacząć szukać sobie klubu. Z całą sympatią do niego, ma on swoje limity i jeśli są one poniżej poziomu, żeby grać w I-ligowej Wiśle, to tym bardziej nie pogra sobie w Ekstraklasie.

Sukiennicki musi poprawić jakość podań, bo bez tego po prostu przepadnie, będzie kolejnym Szywaczem.

Gogół fajny początek, coś tam próbował czarować z boku, ale na chwilę obecną nie ma pary na 90 minut.

Duarte pokazał, że dobrze czuje się w środku i rzucanie go na skrzydło jest marnowaniem jego potencjału.

Karherop 04.12.2024 08:09

Jesli w piatek wygramy to wrocimy z Warszawy z tarczą. Bezwzglednie mecz piatkowy ma priorytet co takze pokazal wyjsciowy sklad.
Bardziej niz wynik i odpadniecie zasmucila mnie gra w 2 polowie - to byla katastrofa.
Zmarnowany karny Rodado to niestety konsekwencja jego wykonczonego organizmu. Wiosna wroci z pełną mocą.

Powtorze sie natomiast - puchar Polski trzeba bylo w tym sezonie odpuścić. Nie ma go Termalika, nie ma Arka czy Miedz, brakuje nam tylko powtorki z rozrywki żeby puchar przysłonił prawdziwy cel.

Jedyny pozytyw tego meczu że w priorytetach transferowych nie musimy szukac trzeciego napastnika - Duarte moze tam grac z powodzeniem, dzis bylo widać że brak mu rytmu meczowego, ale dryg do piłki posiada. Oby sie dobrze przygotowal w zimie.

Skawa Wadowice 04.12.2024 08:09

Ja to widze tak:

Co charakteryzowało naszą drużynę? ze po strzeleniu 1 gola szli po nastepne.
Drugi sklad nie dzwignal tego. Po bramce na 1:0 oddali Poloni inicjatywe. Brakło mentalu, jakosci?
Oczywiscie bramka na 2:0 padla, ale wynikalo z przeblysku Duarte niz dominacji i kreowania sytuacji przez druzyne

Szota bym sie nie czepial, chlop jest po kontuzji trzeba mu dać złapać formę i nie skreslal po pierwszym meczu.

W drugim skladzie wgl nie funkcjonowaly nasze flanki. Gogol-Szot, Sukiennicki-Kiakos. W parach z 1 skladu widać automatyzmy, grają na pamiec. Tutaj Sukiennicki podawał nie w tempo, a Szot wgl nie ogarnial.

Co martwi?
120minut Kutwy. Czy to oznacza ze w lidze gramy w srodu Uryga-Biedrzycki? powtorze jeszcze raz, BIEDRZYCKI?
eeh.

Wyjda na nas napakowani jak kabanosy, ale z drugiej strony tez szybka okazja do rewanzu

sandomingo 04.12.2024 08:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1639851)

Szot moim zdaniem już powinien zacząć szukać sobie klubu. Z całą sympatią do niego, ma on swoje limity i jeśli są one poniżej poziomu, żeby grać w I-ligowej Wiśle, to tym bardziej nie pogra sobie w Ekstraklasie.

Spokojnie. Szocik i Gogi dostaną przedłużenia kontraktów. W końcu mają Wiślackie Serca.
Prezes umie w te klocki.

Patryko 04.12.2024 08:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1639857)
Co martwi?
120minut Kutwy. Czy to oznacza ze w lidze gramy w srodu Uryga-Biedrzycki? powtorze jeszcze raz, BIEDRZYCKI?
eeh.

Kutwą akurat bym się nie martwił. Ma zupełnie inne zdolności regeneracyjne, niż 30-letni Uryga i dlatego zagrał cały mecz.

pi0tr3k94 04.12.2024 08:24

Kolejny raz oglądamy bezjajeczną zbieraninę wyrobów piłkarskopodobnych, którzy nie potrafią podjąć walki na boisku.

RAPH 04.12.2024 08:37

Poczekajmy do Polonii w lidze. Jak wygrają to spuścić zasłonę milczenia i ogarnąć rezerwy na ligę. Widać było brak zgrania i strasznie się rozlazili po boisku co było widac- nie było skupienia. No i mental strzelili dwie i myśleli że Polonia klęknie a Polonia miała dzień konia, zaiskrzyło i poszło...Jedynie nadzieja że z Freda coś pewnie będzie, chyba że on też miał dzień konia

Fugiel 04.12.2024 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1639825)
Ja się cieszę, ale nie powinien wychodzić Carbo ani Rodado, a James za długo był na boisku.

Wyszliśmy rezerwowymi, nie rezerwami. Nikt z rezerw nie wszedł na boisko. Samo to powinno niektórym dać do myślenia w kwestii gry na dwóch frontach.

Najśmieszniejsze że powinniśmy ten mecz wygrać, ale brak skuteczności, nie strzelony karny i tragiczna gra Cziczkana. Matko, chyba Broda powinien być numerem dwa - przyspawany do linii, kilka razy wybijał pod nogi zawodników Polonii, zawalił dwa gole.

Mega występ Duarte, bezsensowne wyjście Rodado - chłop jest przemęczony, to jest bez sensu żeby kazać mu biegać w dogrywce.


Ja na miejscu Jopa wyszedł bym tak samo - brakowało tylko Młyńskiego - Mieliśmy dobry przegląd kadry, swoją drogą z różnych względów Cziczkan, Szot, Łasicki zagrali tragicznie, Sukiennicki, Kiss nie wiele lepiej.

Duarte na plus.


Zgadzam się, że nie mamy kadry na grę na dwóch frontach.

Elendil 04.12.2024 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAPH (Post 1639865)
Poczekajmy do Polonii w lidze. Jak wygrają to spuścić zasłonę milczenia i ogarnąć rezerwy na ligę. Widać było brak zgrania i strasznie się rozlazili po boisku co było widac- nie było skupienia. No i mental strzelili dwie i myśleli że Polonia klęknie a Polonia miała dzień konia, zaiskrzyło i poszło...Jedynie nadzieja że z Freda coś pewnie będzie, chyba że on też miał dzień konia

Polonia dzien konia? Mieli więcej okazji do bramek niż my. Gdyby nie Fred, który chyba nie dostał wiadomości, żeby się nie przemęczać, to byłby to zupełnie jednostronny mecz. Przypominam, że Polonia w 1 połowie też nie zagrała pierwszym garniturem.

Jak wygrają w piątek, to ok. Jak zagrają tak samo, to będziemy mieć jasność, w jakim miejscu jest ta drużyna.

pepe72 04.12.2024 10:19

W temacie składów.
Jeśli pomoże to w piątek, to nie będę płakał po pucharze. Ten mecz pokazał, dlaczego ci co wczoraj grali są na ławce.

Puchar:
Polonia:
Kuchta -
Terpiłowski, Grudniewski, Kołodziejski, Olszewski (106 Hoxhallari) -
Poczobut -
Predenkiewicz (79 Vega), Azumendi (90 Wojciechowski), Bajdur (64 Koton), Durmus -
Kobusiński (46 Zjawiński).

Wisła:
Cziczkan -
Szot, Łasicki, Kutwa, Kiakos (69 Mikulec) -
Duda (59 Carbo), Igbekeme -
Gogół (59 Zwoliński), Sukiennicki (94 Rodado), Alfaro (59 Kiss) -
Duarte.

Ostatnia kolejka:
Polonia:
Kuchta -
Hoxhallari, Grudniewski, Szur, Terpiłowski -
Poczobut -
Durmus (66 Auzmendi), Wojciechowski (65 Predenkiewicz), Koton (46 Bajdur), Vega -
Zjawiński

Wisła:
Letkiewicz -
Jaroch, Uryga, Kutwa, Mikulec -
Carbo, Igbekeme (46 Duda) -
Baena (72 Alfaro), Rodado (81 Duarte), Kiss (81 Kiakos) -
Zwoliński.

Karherop 04.12.2024 10:29

Fajne zestawienie Pepe

Polonia kończyła 10/11 graczy ze swojego wyjsciowego składu
My 7/11

W kolejnym meczu z graczy ktorzy zagrali wczoraj 120 min u nas wyjdzie tylko Kutwa (Igbekeme nawet niech sie nie polazuje, zagra Duda), a w Polonii 5.

Kalendarz tak został tak ciasno ustawiony ze to musi miec wplyw na pilkarzy. Az dziwne ze Polonia sie zgodzila na mecz w piatek, a nie np w sobote.

leszekpw 04.12.2024 10:30

Ta drużyna to mentalnie kupa. Jak zwykle pewnie zesramy się w barażach, jeśli w ogóle do nich awansujemy.
Dopóki Królewski będzie włascicielem, nie przyjdzie sponsor, nic się tu nie zmieni. A nawet jak po 3 latach awansujemy jakimś cudem, to zaraz spadniemy.
Żeby tak czarne koszule spusciły im wp....w piątek, za to odpuszczenie pucharu

pepe72 04.12.2024 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1639875)
Fajne zestawienie Pepe

Polonia kończyła 10/11 graczy ze swojego wyjsciowego składu
My 7/11

W kolejnym meczu z graczy ktorzy zagrali wczoraj 120 min u nas wyjdzie tylko Kutwa (Igbekeme nawet niech sie nie polazuje, zagra Duda), a w Polonii 5.

Liczę, że Poczobut, który wczoraj zagrał super mecz, odczuje te 120 minut.
Choć frajerstwo w obronie boli to wszyscy mogli zobaczyć dlaczego nasza pierwsza obrona to

Letkiewicz- Jaroch, Uryga, Kutwa, Mikulec

I nawet nie ma z czym polemizować.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1639875)
Kalendarz tak został tak ciasno ustawiony ze to musi miec wplyw na pilkarzy. Az dziwne ze Polonia sie zgodzila na mecz w piatek, a nie np w sobote.

Tu chyba nie było miejsca do dyskusji. To nie był przekładany mecz.

Karherop 04.12.2024 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1639878)
Tu chyba nie było miejsca do dyskusji. To nie był przekładany mecz.

Jak jest PP w środku tygodnia to muszą to brać pod uwagę. Mysle ze jednak oba kluby zgodziły sie na tej termin. Ruch i ŁKS dostaly po 1 dzien wiecej na regenerację grajac w tym tyg PP w środku tygodnia.

wolfy 04.12.2024 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1639875)
Fajne zestawienie Pepe

Polonia kończyła 10/11 graczy ze swojego wyjsciowego składu
My 7/11

W kolejnym meczu z graczy ktorzy zagrali wczoraj 120 min u nas wyjdzie tylko Kutwa (Igbekeme nawet niech sie nie polazuje, zagra Duda), a w Polonii 5.

Kalendarz tak został tak ciasno ustawiony ze to musi miec wplyw na pilkarzy. Az dziwne ze Polonia sie zgodzila na mecz w piatek, a nie np w sobote.

Zgaduję że Igbekeme zagra od pierwszej minuty.

Co do reszty - mecz pokazał jakość rezerwowych, a raczej jej brak. To tak odnośnie wszystkich gardłujących za Sukiennickim.

Dobrze że odpadliśmy, wbrew bajaniom wielu fantastów tutaj nie mamy kadry do gry na dwa fronty, a graliśmy w tej rundzie aż trzy.

@Elendil - po co takie pitolenie? Piątkowy mecz pokaże tyle co mecz z Termaliką czy Łęczną - czyli nic. W lidze liczy się suma zdobytych punktów, a nie huśtawki nastrojów histeryków z forum.

azor 04.12.2024 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1639876)
Ta drużyna to mentalnie kupa. Jak zwykle pewnie zesramy się w barażach, jeśli w ogóle do nich awansujemy.
Dopóki Królewski będzie włascicielem, nie przyjdzie sponsor, nic się tu nie zmieni. A nawet jak po 3 latach awansujemy jakimś cudem, to zaraz spadniemy.
Żeby tak czarne koszule spusciły im wp....w piątek, za to odpuszczenie pucharu

Leszku co się stało? Wyrzucili Cię z bandy brawoszefów?

krysztal 04.12.2024 11:14

Duda nie ma sił na 90 minut,wczoraj było to wyrażnie widać co więcej on musi ustabilizować swoją formę bo z ty u niego jest największy problem.Miał już w przeszłości momenty kiedy dobrze wchodził w rundę a potem gasł z każdym meczem.
Na temat Cziczkana szkoda nawet strzępić ryja.Pluje te piłki przed siebie i jest przyspawany do linii bardziej niż Broda.Aż strach myśleć,że tak na prawdę mamy jednego sensownego bramkarza i jest nim młodzieżowiec który pewnie jeszcze nie jednego babola wpuści.Ślepy traf sprawił że na tej pozycji żyjemy.

krysztal 04.12.2024 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1639884)
Leszku co się stało? Wyrzucili Cię z bandy brawoszefów?

Halny i wszystko jasne....

leszekpw 04.12.2024 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1639884)
Leszku co się stało? Wyrzucili Cię z bandy brawoszefów?

Sam się wypisałem, jak przeczytałem wczoraj brednie Królewskiego. Czara goryczy się przelała. Amator.

wolfy 04.12.2024 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1639885)
Duda nie ma sił na 90 minut,wczoraj było to wyrażnie widać co więcej on musi ustabilizować swoją formę bo z ty u niego jest największy problem.Miał już w przeszłości momenty kiedy dobrze wchodził w rundę a potem gasł z każdym meczem.
Na temat Cziczkana szkoda nawet strzępić ryja.Pluje te piłki przed siebie i jest przyspawany do linii bardziej niż Broda.Aż strach myśleć,że tak na prawdę mamy jednego sensownego bramkarza i jest nim młodzieżowiec który pewnie jeszcze nie jednego babola wpuści.Ślepy traf sprawił że na tej pozycji żyjemy.

No, jak się pomyśli o formie Brody i Cziczkana to po prostu forma Letkiewicza nam dupę uratowała.
Białorusin się wczoraj zbłaźnił...

Jaroo1 04.12.2024 11:43

Cytując Lesia: Królewski wypierdalaj.

Dawaj Lesiu kochany, jedziemy po Zaskrońcu :D

Skawa Wadowice 04.12.2024 11:51

Lesiu po meczu z LKS doczepil sie tylko do cieszynki Zwolaka. Dzisiaj moze w pelni dac upust emocjom bo przegralismy ;)

Levis88 04.12.2024 12:45

Szkoda Rodado. Mógł się podbudować.

sandomingo 04.12.2024 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1639890)
No, jak się pomyśli o formie Brody i Cziczkana to po prostu forma Letkiewicza nam dupę uratowała.
Białorusin się wczoraj zbłaźnił...

Żeby się zaraz nie okazało, ze dzięki 120 minutom Cziczkanowi przedłuży się automatycznie kontrakt.

leszekpw 04.12.2024 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1639902)
Lesiu po meczu z LKS doczepil sie tylko do cieszynki Zwolaka. Dzisiaj moze w pelni dac upust emocjom bo przegralismy ;)

Z ŁKS tez wygrana na mocnym farcie. Kiedyś się ten fart skończy. Z tej drużyny (ba, zbieraniny, bo drużyną to nazwać to za dużo), nic nie będzie. Zero mentalu, zero ławki.

masada 04.12.2024 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1639875)
Fajne zestawienie Pepe

Polonia kończyła 10/11 graczy ze swojego wyjsciowego składu
My 7/11

W kolejnym meczu z graczy ktorzy zagrali wczoraj 120 min u nas wyjdzie tylko Kutwa (Igbekeme nawet niech sie nie polazuje, zagra Duda), a w Polonii 5.

Kalendarz tak został tak ciasno ustawiony ze to musi miec wplyw na pilkarzy. Az dziwne ze Polonia sie zgodzila na mecz w piatek, a nie np w sobote.

Nawet tak pod koniec meczu o tym właśnie myślałem, że w sumie to nasze zmęczenie może się okazać jednak mniejsze niż graczy Polonii.
Potem już do Miedzi będzie 6 dni, więc będzie czas na złapanie oddechu.
Całe szczęście, że te mecze nie są w odwrotnej kolejności.

pepe72 04.12.2024 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1639910)
Żeby się zaraz nie okazało, ze dzięki 120 minutom Cziczkanowi przedłuży się automatycznie kontrakt.

Broda jest szklany, a musimy mieć drugiego bramkarza.
Letkiewicz nadal się uczy, mimo, że wszedł do bramki z buta. Ale musi mieć nad sobą "bat", że jest ktoś, kto go zastąpi. Nawet jeśli Letki nogami gra klasę lepiej.

Drozd 04.12.2024 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1639814)
Mam szukać Twoich postów, w których naśmiewałeś się z Duarte, czy chociaż raz oszczędzisz sobie robienia z siebie kretyna?

Dodaj, że zawsze w niego wierzyłeś i kwestią czasu było kiedy odpali.

Sukiennicki - póki co dalej nie przekonuje.

Szukaj :rotfl:

Sam właśnie zrobiłeś z siebie kretyna, co Fred elegancko udowodnił. ;).

Przegraliśmy dlatego, że Jop nie zmienił w przerwie pozorantów w osobach Sukiennickiego i Gogóła. Chłopaki wchodzą na ścieżkę wydeptaną przez Młyńskiego.

leszekpw 04.12.2024 13:55

Jop bardzo słabo zarządzał wczoraj meczem. Jedyny trafny wybór to Duarte w ataku. Reszta składu fatalnie dobrana, no chyba, że pod celowe odpadnięcie. Oj jeszcze się musi duuuzo uczyć.

pepe72 04.12.2024 14:02

Wygląda na to, że M. Jopowi wczoraj przyświecała dewiza "kto nie zagra w piątek gra do oporu".
Być może z wyłączeniem Kutwy, który jako "szczawik" (sorry Kutwik, mam dzieci starsze od ciebie) ma możliwości regeneracji nieosiągalne dla starszych kolegów.

Owszem, gdyby zmiany z 60 minuty zrobił w przerwie to może byśmy dowieźli zwycięstwo do końca meczu.
Może liczył, że Duarte utrzyma "tryb Fredinho" do końca meczu.

I dlatego uważam, że w piątek wyjdziemy środkiem Carbo-Duda, a James co najwyżej z ławki.

wolfy 04.12.2024 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1639910)
Żeby się zaraz nie okazało, ze dzięki 120 minutom Cziczkanowi przedłuży się automatycznie kontrakt.

Odkryłeś kolejny pozytyw z odpadnięcia z Pucharu Polski - może tych minut już nie nazbiera :>

Jaroo1 04.12.2024 18:29

Skład na mecz wyszedł słaby, dzięki przebłyskom Duarte udało się prowadzić ale i tak nie dowieźli. Myślę, że to co robi Jop to i tak jest cud.

Zagraliśmy druga jedenastka, do niedawna takie mecze to był szczyt gry naszej pierwszej 11.
Inaczej się gra jednemu Kutwie z 10 podstawowymi graczami a inaczej z 10 z rezerw więc w tym składzie to nie miał nawet kto tam zabłysnąć a mimo to gdyby nie zajebali totalne od 0:2 to awans by był.
Mecz frajersko przegrany ale tak grał bramkarz rezerwowy, Szot i Kiakos po kontuzjach, Lasicki też kaleka bez formy, Duda bez siła też po kontuzji, cienki Alfaro, Duarte i Igbekeme, jeszcze gorszy Sukiennicki.

Ten slad to ogarnięty młodziak bez doświadczenia Kutwa a reszta to kaleki, po kontuzjach albo bez formy. Przy Jopie i tak każdy z nich gra na sto procent swoich możliwości.
Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało od nowego roku jak może jakieś wzmocnienie dojdzie, oby bez kontuzji i jak Jop będzie miał świeżych graczy po przygotowaniach do rundy

leszekpw 04.12.2024 18:47

Jeśli Duarte z dwoma bramkami cienki, to inni nieistnieli.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl