![]() |
Cytat:
Mieliśmy 68% posiadania piłki, nie wzięło się to z niczego... Po drugie - bramki ostatnio strzela głównie Zwoliński, chociaż dzisiaj to Duarte pokazał klasę. Po trzecie - mecz ligowy będzie grany innymi składami. To będzie zupełnie inna historia. |
Zgubimy i w piątek i jeszcze nie raz, nie dwa. Sinusoida to drugie imię tej drużyny. Z Łks też wygrana na wielkim farcie. Co los dał to odbierze. Nie da się grając tak w kratkę awansować. Pewnie zesrają się w barażach mentalnie, jak zwykle.
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak, w piątek będzie nieco inny skład, ale mentalnie to Polonia wyjdzie z podniesionym czołem. Jak my zareagujemy? To się okaże, ale coś mi się wydaje, że nie zobaczymy sportowej złości, tylko sportowa rozpacz. |
Cytat:
Nie chce mi się tego .......enia dalej komentować... Dadzą radę to wygrają, nie to trudno. Sytuacje na wygranie meczu mieliśmy za Jopa z każdym rywalem poza Tychami. Problemem jest skuteczność. Ale spoko, pofantazjujcie sobie o mocarnej Polonii która nas rozjedzie. Tyle macie z życia... |
Graliśmy innym składem, rezerwami itp itd.
Ty, ale oni też grali nie całym pierwszym składem :) Ch.uja graliśmy to odpadliśmy i tyle, jak zrobimy to samo w piątek to skonczy sie tak samo i nie ma co filozofi dorabiac do tego |
Mam nadzieję, że wygramy w piątek.
|
Mecz dał odpowiedzi na kilka pytań odnośnie osób zasiadających na ławce rezerwowych.
Szot moim zdaniem już powinien zacząć szukać sobie klubu. Z całą sympatią do niego, ma on swoje limity i jeśli są one poniżej poziomu, żeby grać w I-ligowej Wiśle, to tym bardziej nie pogra sobie w Ekstraklasie. Sukiennicki musi poprawić jakość podań, bo bez tego po prostu przepadnie, będzie kolejnym Szywaczem. Gogół fajny początek, coś tam próbował czarować z boku, ale na chwilę obecną nie ma pary na 90 minut. Duarte pokazał, że dobrze czuje się w środku i rzucanie go na skrzydło jest marnowaniem jego potencjału. |
Jesli w piatek wygramy to wrocimy z Warszawy z tarczą. Bezwzglednie mecz piatkowy ma priorytet co takze pokazal wyjsciowy sklad.
Bardziej niz wynik i odpadniecie zasmucila mnie gra w 2 polowie - to byla katastrofa. Zmarnowany karny Rodado to niestety konsekwencja jego wykonczonego organizmu. Wiosna wroci z pełną mocą. Powtorze sie natomiast - puchar Polski trzeba bylo w tym sezonie odpuścić. Nie ma go Termalika, nie ma Arka czy Miedz, brakuje nam tylko powtorki z rozrywki żeby puchar przysłonił prawdziwy cel. Jedyny pozytyw tego meczu że w priorytetach transferowych nie musimy szukac trzeciego napastnika - Duarte moze tam grac z powodzeniem, dzis bylo widać że brak mu rytmu meczowego, ale dryg do piłki posiada. Oby sie dobrze przygotowal w zimie. |
Ja to widze tak:
Co charakteryzowało naszą drużynę? ze po strzeleniu 1 gola szli po nastepne. Drugi sklad nie dzwignal tego. Po bramce na 1:0 oddali Poloni inicjatywe. Brakło mentalu, jakosci? Oczywiscie bramka na 2:0 padla, ale wynikalo z przeblysku Duarte niz dominacji i kreowania sytuacji przez druzyne Szota bym sie nie czepial, chlop jest po kontuzji trzeba mu dać złapać formę i nie skreslal po pierwszym meczu. W drugim skladzie wgl nie funkcjonowaly nasze flanki. Gogol-Szot, Sukiennicki-Kiakos. W parach z 1 skladu widać automatyzmy, grają na pamiec. Tutaj Sukiennicki podawał nie w tempo, a Szot wgl nie ogarnial. Co martwi? 120minut Kutwy. Czy to oznacza ze w lidze gramy w srodu Uryga-Biedrzycki? powtorze jeszcze raz, BIEDRZYCKI? eeh. Wyjda na nas napakowani jak kabanosy, ale z drugiej strony tez szybka okazja do rewanzu |
Cytat:
Prezes umie w te klocki. |
Cytat:
|
Kolejny raz oglądamy bezjajeczną zbieraninę wyrobów piłkarskopodobnych, którzy nie potrafią podjąć walki na boisku.
|
Poczekajmy do Polonii w lidze. Jak wygrają to spuścić zasłonę milczenia i ogarnąć rezerwy na ligę. Widać było brak zgrania i strasznie się rozlazili po boisku co było widac- nie było skupienia. No i mental strzelili dwie i myśleli że Polonia klęknie a Polonia miała dzień konia, zaiskrzyło i poszło...Jedynie nadzieja że z Freda coś pewnie będzie, chyba że on też miał dzień konia
|
Cytat:
Ja na miejscu Jopa wyszedł bym tak samo - brakowało tylko Młyńskiego - Mieliśmy dobry przegląd kadry, swoją drogą z różnych względów Cziczkan, Szot, Łasicki zagrali tragicznie, Sukiennicki, Kiss nie wiele lepiej. Duarte na plus. Zgadzam się, że nie mamy kadry na grę na dwóch frontach. |
Cytat:
Jak wygrają w piątek, to ok. Jak zagrają tak samo, to będziemy mieć jasność, w jakim miejscu jest ta drużyna. |
W temacie składów.
Jeśli pomoże to w piątek, to nie będę płakał po pucharze. Ten mecz pokazał, dlaczego ci co wczoraj grali są na ławce. Puchar: Polonia: Kuchta - Terpiłowski, Grudniewski, Kołodziejski, Olszewski (106 Hoxhallari) - Poczobut - Predenkiewicz (79 Vega), Azumendi (90 Wojciechowski), Bajdur (64 Koton), Durmus - Kobusiński (46 Zjawiński). Wisła: Cziczkan - Szot, Łasicki, Kutwa, Kiakos (69 Mikulec) - Duda (59 Carbo), Igbekeme - Gogół (59 Zwoliński), Sukiennicki (94 Rodado), Alfaro (59 Kiss) - Duarte. Ostatnia kolejka: Polonia: Kuchta - Hoxhallari, Grudniewski, Szur, Terpiłowski - Poczobut - Durmus (66 Auzmendi), Wojciechowski (65 Predenkiewicz), Koton (46 Bajdur), Vega - Zjawiński Wisła: Letkiewicz - Jaroch, Uryga, Kutwa, Mikulec - Carbo, Igbekeme (46 Duda) - Baena (72 Alfaro), Rodado (81 Duarte), Kiss (81 Kiakos) - Zwoliński. |
Fajne zestawienie Pepe
Polonia kończyła 10/11 graczy ze swojego wyjsciowego składu My 7/11 W kolejnym meczu z graczy ktorzy zagrali wczoraj 120 min u nas wyjdzie tylko Kutwa (Igbekeme nawet niech sie nie polazuje, zagra Duda), a w Polonii 5. Kalendarz tak został tak ciasno ustawiony ze to musi miec wplyw na pilkarzy. Az dziwne ze Polonia sie zgodzila na mecz w piatek, a nie np w sobote. |
Ta drużyna to mentalnie kupa. Jak zwykle pewnie zesramy się w barażach, jeśli w ogóle do nich awansujemy.
Dopóki Królewski będzie włascicielem, nie przyjdzie sponsor, nic się tu nie zmieni. A nawet jak po 3 latach awansujemy jakimś cudem, to zaraz spadniemy. Żeby tak czarne koszule spusciły im wp....w piątek, za to odpuszczenie pucharu |
Cytat:
Choć frajerstwo w obronie boli to wszyscy mogli zobaczyć dlaczego nasza pierwsza obrona to Letkiewicz- Jaroch, Uryga, Kutwa, Mikulec I nawet nie ma z czym polemizować. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do reszty - mecz pokazał jakość rezerwowych, a raczej jej brak. To tak odnośnie wszystkich gardłujących za Sukiennickim. Dobrze że odpadliśmy, wbrew bajaniom wielu fantastów tutaj nie mamy kadry do gry na dwa fronty, a graliśmy w tej rundzie aż trzy. @Elendil - po co takie pitolenie? Piątkowy mecz pokaże tyle co mecz z Termaliką czy Łęczną - czyli nic. W lidze liczy się suma zdobytych punktów, a nie huśtawki nastrojów histeryków z forum. |
Cytat:
|
Duda nie ma sił na 90 minut,wczoraj było to wyrażnie widać co więcej on musi ustabilizować swoją formę bo z ty u niego jest największy problem.Miał już w przeszłości momenty kiedy dobrze wchodził w rundę a potem gasł z każdym meczem.
Na temat Cziczkana szkoda nawet strzępić ryja.Pluje te piłki przed siebie i jest przyspawany do linii bardziej niż Broda.Aż strach myśleć,że tak na prawdę mamy jednego sensownego bramkarza i jest nim młodzieżowiec który pewnie jeszcze nie jednego babola wpuści.Ślepy traf sprawił że na tej pozycji żyjemy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Białorusin się wczoraj zbłaźnił... |
Cytując Lesia: Królewski wypierdalaj.
Dawaj Lesiu kochany, jedziemy po Zaskrońcu :D |
Lesiu po meczu z LKS doczepil sie tylko do cieszynki Zwolaka. Dzisiaj moze w pelni dac upust emocjom bo przegralismy ;)
|
Szkoda Rodado. Mógł się podbudować.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Potem już do Miedzi będzie 6 dni, więc będzie czas na złapanie oddechu. Całe szczęście, że te mecze nie są w odwrotnej kolejności. |
Cytat:
Letkiewicz nadal się uczy, mimo, że wszedł do bramki z buta. Ale musi mieć nad sobą "bat", że jest ktoś, kto go zastąpi. Nawet jeśli Letki nogami gra klasę lepiej. |
Cytat:
Sam właśnie zrobiłeś z siebie kretyna, co Fred elegancko udowodnił. ;). Przegraliśmy dlatego, że Jop nie zmienił w przerwie pozorantów w osobach Sukiennickiego i Gogóła. Chłopaki wchodzą na ścieżkę wydeptaną przez Młyńskiego. |
Jop bardzo słabo zarządzał wczoraj meczem. Jedyny trafny wybór to Duarte w ataku. Reszta składu fatalnie dobrana, no chyba, że pod celowe odpadnięcie. Oj jeszcze się musi duuuzo uczyć.
|
Wygląda na to, że M. Jopowi wczoraj przyświecała dewiza "kto nie zagra w piątek gra do oporu".
Być może z wyłączeniem Kutwy, który jako "szczawik" (sorry Kutwik, mam dzieci starsze od ciebie) ma możliwości regeneracji nieosiągalne dla starszych kolegów. Owszem, gdyby zmiany z 60 minuty zrobił w przerwie to może byśmy dowieźli zwycięstwo do końca meczu. Może liczył, że Duarte utrzyma "tryb Fredinho" do końca meczu. I dlatego uważam, że w piątek wyjdziemy środkiem Carbo-Duda, a James co najwyżej z ławki. |
Cytat:
|
Skład na mecz wyszedł słaby, dzięki przebłyskom Duarte udało się prowadzić ale i tak nie dowieźli. Myślę, że to co robi Jop to i tak jest cud.
Zagraliśmy druga jedenastka, do niedawna takie mecze to był szczyt gry naszej pierwszej 11. Inaczej się gra jednemu Kutwie z 10 podstawowymi graczami a inaczej z 10 z rezerw więc w tym składzie to nie miał nawet kto tam zabłysnąć a mimo to gdyby nie zajebali totalne od 0:2 to awans by był. Mecz frajersko przegrany ale tak grał bramkarz rezerwowy, Szot i Kiakos po kontuzjach, Lasicki też kaleka bez formy, Duda bez siła też po kontuzji, cienki Alfaro, Duarte i Igbekeme, jeszcze gorszy Sukiennicki. Ten slad to ogarnięty młodziak bez doświadczenia Kutwa a reszta to kaleki, po kontuzjach albo bez formy. Przy Jopie i tak każdy z nich gra na sto procent swoich możliwości. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało od nowego roku jak może jakieś wzmocnienie dojdzie, oby bez kontuzji i jak Jop będzie miał świeżych graczy po przygotowaniach do rundy |
Jeśli Duarte z dwoma bramkami cienki, to inni nieistnieli.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl