Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

Jot 16.09.2008 15:15

http://i36.tinypic.com/2yxm134.jpg

Oprawę kibiców St. Etienne

MackoTSW_(konto_usuniete) 16.09.2008 15:24

http://img292.imageshack.us/img292/9...senancyle7.jpg


Zdjęcie z koncertu Sokoła i Pono na CLMF.

JackDaniels 16.09.2008 16:06

http://www.cgm.pl/media/pobierz.php?...7803057&URL=81

Poproszę lodówkę marki amica :D

Haidar 16.09.2008 16:20

http://www.agdyby.pl/img2/ACZ210iXMA+.jpg

Poprosze nasza najnowsza oprawe...

Jot 16.09.2008 17:10

http://i38.tinypic.com/15rxzx4.jpg

Jakąś ładną panoramę Krakowa proszę :)

DominoForza 16.09.2008 17:14

http://bi.gazeta.pl/im/1/5074/z5074251X.jpg

Prosze o jak naj starsza oprawe Wiselki

zimka 16.09.2008 17:14

http://fotogalerie.p1718.futuro.pl/i...92564112s1.jpg

Wielkie pole kukurydzy!!:D

TSWalos 16.09.2008 17:48

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0908/kukurydza4dfd.jpg

Olisadebe w towarzystwie ładnej chinki :D

JackDaniels 16.09.2008 17:55

Proszę bardzo :)

http://news.bbc.co.uk/media/images/3...isadebe300.jpg

zdjęcie naszego kapitana w akcji

piter116 16.09.2008 18:06

http://www.sebafoto.com/galleries/pi...h-wisla/01.jpg
zdjęcie papy smerfa :P

DrewniaQ 16.09.2008 18:13

http://img352.imageshack.us/img352/8748/smerfy39zj1.gif

Oprawę jakiegoś Angielskiego klubu, byle była z rozmachem! Z Pierwszej ich ligi!

bulbasek 16.09.2008 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 603888)
Oprawę jakiegoś Angielskiego klubu, byle była z rozmachem! Z Pierwszej ich ligi!

Leicester, obecnie League One. Taki rozmach może być? :D :-p Jak dla mnie wypasiona oprawa :D

http://www.theoffside.com/files/2008...r-city-fan.jpg

Jak przejdzie, to poproszę Sypniewskiego w barwach Wisełki.

MatixNH 16.09.2008 19:33

http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DG
Niema bata na Igora w barwach Wisły nigdzie znalezc niemoge ;PP ale prosze w dresie ŁKS na czerwono jak w Wiśle :)
Ja Prosze O nasza oprawe zz Lecha z Perspektywy sekotra E koniecznie E :) napewno lepiej z tej perspektywy wyglądała :)

puchaty1906 17.09.2008 14:32

http://i34.tinypic.com/azas9i.jpg

Z perspektywy sektora E tak wyglądała oprawa Lecha :D

Poproszę zdjęcie oprawy "Za braćmi pójdziemy w ogień"

WzT 21.09.2008 18:16

Zarzuć coś nowego bo to chyba wydaje się niewykonalne :) a temat podupadł.

zimka 21.09.2008 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puhatek1906 (Post 604241)
Poproszę zdjęcie oprawy "Za braćmi pójdziemy w ogień"

Nei ma tej oprawy nie da się jej znaleźć daj jakas łątwiejsza:D

igortsw 21.09.2008 18:45

"Impossible is Nothing":D (znalezione w 3 minuty :P)
http://i36.tinypic.com/2qb86zk.jpg

Może słaba rozdzielczość bo to tylko screen z YT ale zawsze :)

A ja chcę oprawe West Hamu.

Jeżyk 23.09.2008 14:49

http://resources.sportingo.com/galle...67_270x200.jpg :P


Ładną oprawe "Jaskółek" proszę :)

zimka 23.09.2008 15:07

http://www.speedyshare.com/450277964.htmlhttp://www.speedyshare.com/450277964.html

Proszę o ładną oprawę Hetmana Zamość:D

Amfre 23.09.2008 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 607028)

http://i29.tinypic.com/5vw47q.jpg

a ja proszę o zdjęcie Romy, zony Macieja Scherfena, gracza Lecha Poznań.

JackDaniels 23.09.2008 18:34

Nigdzie takiej nie ma ale myślę ze ta ci sie spodoba ;)
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/12390/ap_wcup_world_cup5k.jpeg

Jakis perfum Boss najlepiej meski :)

Kobieta_Wislak 23.09.2008 19:52

http://i35.tinypic.com/14obtk0_th.jpg

zdjęcie wiosny poproszę

piter116 23.09.2008 20:01

http://www.kamratowka.pl/assets/gall...nie_wiosna.jpg
Ja poproszę zdjęcie najwyższego budynku na świecie.

rafalek 23.09.2008 20:19

1 Załącznik(ów)
Doda w BAAAAARDZOOO skąpym stroju:D

tommiyacht 23.09.2008 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 607207)
Doda w BAAAAARDZOOO skąpym stroju:D

http://images26.fotosik.pl/210/dae016935c3bf340.jpg

a ja prosze goscia co sprzedawał precle na trybunach R22

JackDaniels 25.09.2008 21:08

Tego raczej nikt nie bedzie mial wiec daje to :)
http://anjaak.blox.pl/resource/precle.jpg

Poproszę zdjecie stadionu Chelsea Londyn

Aro1234 25.09.2008 21:12

http://www.chelsealondyn.pl/dzialy/sb4.jpg

A ja pentagram poprosze :P

Slayer666 25.09.2008 21:14

http://www.eor.yoyo.pl/pentagram/pentagram.jpg Satan!

Ja chcę zdjęcie okładki Twojej ulubionej płyty.

michu-k 25.09.2008 21:15

http://www.hhns.friko.pl/plyty/pakto...matografia.jpg

Ładne zdjęcie z Qlimaxu, lub Sensation Black 2008.

DrewniaQ 25.09.2008 21:19

http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0...287/qlimax.jpg
Może być?


Poproszę zdjęcie Sylwusi, ktoś nie zna Sylwusi? Takie dziecko różu!

michu-k 25.09.2008 21:21

http://www.kozaczek.pl/img/a/899.jpg

DJ Tiesto lub The Prophet za konsoletą :-) Preferuję tego drugiego bo trudniej znaleźć.

Kobieta_Wislak 25.09.2008 21:37

http://i37.tinypic.com/9vdp1e.jpg

fioletowo-śliwkowego tulipana poprosze

pan_premier 25.09.2008 21:42

http://img.okazje.info.pl/249/4369/th100/436973.jpg
zdjęcie młyna Górnika Wieliczka

JackDaniels 27.09.2008 15:08

http://www.gornikwieliczka.com.pl/fo...C_0211.JPG.jpg
Bmw M3 w białym kolorze

wisnia 27.09.2008 15:12

http://img219.imageshack.us/img219/4...2za2bt8.th.jpghttp://img219.imageshack.us/images/thpix.gif

Zdjęcie Składu Interu Mediolan 2008/2009

usioc1 27.09.2008 15:13

http://i38.tinypic.com/2mmy2pc.jpg

Jeżyk 29.09.2008 18:54

http://www.kooora.com/images/teams/Inter%20Milan.jpg

Chyba dobry:p

Zdjęcie sektora gości stadionu Kmity Zabierzów

gris 29.09.2008 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jeżyk (Post 609391)
http://www.kooora.com/images/teams/Inter%20Milan.jpg

Chyba dobry:p

Zdjęcie sektora gości stadionu Kmity Zabierzów


ten skład to z przed trzech lat :rotfl::rotfl::rotfl:

simone 29.09.2008 21:20

http://i36.tinypic.com/23w4idf.jpg

Z niedawnego meczu z Lecce, może być?

Jeśli tak to ja bym chciał jakąś konkretną (nie flaga 3X2 trzymana przez 3 kolesiów i nie te tandetne małe flagi w szachownicę) oprawę na Stamford Bridge.

rafiABG 29.09.2008 21:26

http://img444.imageshack.us/img444/4...foto39c8tv.jpg

Dla mnie sektor dla gości na stadionie Górnika Zabrze


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl