![]() |
|
|
|
|
|
|
|
|
Proszę bardzo :)
http://news.bbc.co.uk/media/images/3...isadebe300.jpg zdjęcie naszego kapitana w akcji |
http://www.sebafoto.com/galleries/pi...h-wisla/01.jpg
zdjęcie papy smerfa :P |
http://img352.imageshack.us/img352/8748/smerfy39zj1.gif
Oprawę jakiegoś Angielskiego klubu, byle była z rozmachem! Z Pierwszej ich ligi! |
Cytat:
http://www.theoffside.com/files/2008...r-city-fan.jpg Jak przejdzie, to poproszę Sypniewskiego w barwach Wisełki. |
http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DG
Niema bata na Igora w barwach Wisły nigdzie znalezc niemoge ;PP ale prosze w dresie ŁKS na czerwono jak w Wiśle :) Ja Prosze O nasza oprawe zz Lecha z Perspektywy sekotra E koniecznie E :) napewno lepiej z tej perspektywy wyglądała :) |
http://i34.tinypic.com/azas9i.jpg
Z perspektywy sektora E tak wyglądała oprawa Lecha :D Poproszę zdjęcie oprawy "Za braćmi pójdziemy w ogień" |
Zarzuć coś nowego bo to chyba wydaje się niewykonalne :) a temat podupadł.
|
Cytat:
|
"Impossible is Nothing":D (znalezione w 3 minuty :P)
http://i36.tinypic.com/2qb86zk.jpg Może słaba rozdzielczość bo to tylko screen z YT ale zawsze :) A ja chcę oprawe West Hamu. |
|
http://www.speedyshare.com/450277964.htmlhttp://www.speedyshare.com/450277964.html
Proszę o ładną oprawę Hetmana Zamość:D |
Cytat:
a ja proszę o zdjęcie Romy, zony Macieja Scherfena, gracza Lecha Poznań. |
Nigdzie takiej nie ma ale myślę ze ta ci sie spodoba ;)
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/12390/ap_wcup_world_cup5k.jpeg Jakis perfum Boss najlepiej meski :) |
|
http://www.kamratowka.pl/assets/gall...nie_wiosna.jpg
Ja poproszę zdjęcie najwyższego budynku na świecie. |
1 Załącznik(ów)
Doda w BAAAAARDZOOO skąpym stroju:D
|
Cytat:
a ja prosze goscia co sprzedawał precle na trybunach R22 |
Tego raczej nikt nie bedzie mial wiec daje to :)
http://anjaak.blox.pl/resource/precle.jpg Poproszę zdjecie stadionu Chelsea Londyn |
|
http://www.eor.yoyo.pl/pentagram/pentagram.jpg Satan!
Ja chcę zdjęcie okładki Twojej ulubionej płyty. |
http://www.hhns.friko.pl/plyty/pakto...matografia.jpg
Ładne zdjęcie z Qlimaxu, lub Sensation Black 2008. |
http://www.blogownik.pl/pliki/blog/0...287/qlimax.jpg
Może być? Poproszę zdjęcie Sylwusi, ktoś nie zna Sylwusi? Takie dziecko różu! |
http://www.kozaczek.pl/img/a/899.jpg
DJ Tiesto lub The Prophet za konsoletą :-) Preferuję tego drugiego bo trudniej znaleźć. |
|
http://img.okazje.info.pl/249/4369/th100/436973.jpg
zdjęcie młyna Górnika Wieliczka |
http://www.gornikwieliczka.com.pl/fo...C_0211.JPG.jpg
Bmw M3 w białym kolorze |
http://img219.imageshack.us/img219/4...2za2bt8.th.jpghttp://img219.imageshack.us/images/thpix.gif
Zdjęcie Składu Interu Mediolan 2008/2009 |
|
http://www.kooora.com/images/teams/Inter%20Milan.jpg
Chyba dobry:p Zdjęcie sektora gości stadionu Kmity Zabierzów |
Cytat:
ten skład to z przed trzech lat :rotfl::rotfl::rotfl: |
http://i36.tinypic.com/23w4idf.jpg
Z niedawnego meczu z Lecce, może być? Jeśli tak to ja bym chciał jakąś konkretną (nie flaga 3X2 trzymana przez 3 kolesiów i nie te tandetne małe flagi w szachownicę) oprawę na Stamford Bridge. |
http://img444.imageshack.us/img444/4...foto39c8tv.jpg
Dla mnie sektor dla gości na stadionie Górnika Zabrze |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl