Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

_bzyku_ 26.09.2008 11:58

Standard - 1
Shalke- 2
Bytom - x
Oberhausen - x
Lechia - x
?

nowy_piotrek 26.09.2008 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _bzyku_ (Post 608076)
Standard - 1
Shalke- 2
Bytom - x
Oberhausen - x
Lechia - x
?

Bytom mi troche nie pasuje, graja straszna cienizne, do tego Gornik musi zaczac wygrywac. No ale z drugiej strony derby rzadza sie swoimi prawami. Na Lechie x to tez spore ryzyko, no chyba ze ktos jedzie progresja, ale na tasiemca bym tego nie rzucal.

WiselkaMLP 26.09.2008 17:30

to jest kupon ktory dzisiaj rozstrzygnie sie

Malaga - Valencia 2 (weszlo)
Siad Most - Slovacko 1 (weszlo)
Brest - Boulogne 2 (najgorszy mecz przedemna)

2zl kurs: 11.70 wygrana 21.10


reszte napisze jutro bo mam mieszanke piatkowo sobotnio niedzielna

Żuczek 26.09.2008 17:46

Takie dwa małe kuponiki ode mnie:

Wisła - Arka 1
Mattersburg - Salzburg x2
Ruch Ch. - Jagiellonia 1x
Rapid W. - Sturm Graz 1
Kurs: 3.23

Stoke - Chelsea 2

Atl.Madryt - Sevilla 1x
Gijon - Villareal 2
Kurs: 2.93

Gin 26.09.2008 18:45

Mi narazie Polonia Bytom siadła zaryzykowałem kursik ładny mam nadzieję że Lechia dziś wygra.
Oto moje typy :
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
. zakład: 1 '

Odra Wodzisław - GKS Bełchatów
. Twój zakład: 1

Polonia Bytom - Górnik Zabrze
Twój zakład: 1 '

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Twój zakład: X '

Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Twój zakład: 1 '

za 2 zł do zgarnięcia 220 zł

gooro33 26.09.2008 18:59

1. FC Köln - FC Schalke 04 Typ: 2 1,80
FC Porto - FC Pacos Ferreira Typ: 1 1,20
Całkowity kurs 2,16

100 pln betathome!!!

South 26.09.2008 19:27

ostatnio, pozdro juve
dzisiaj, pozdro Górnik :/

WiselkaMLP 26.09.2008 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 608189)
to jest kupon ktory dzisiaj rozstrzygnie sie

Malaga - Valencia 2 (weszlo)
Siad Most - Slovacko 1 (weszlo)
Brest - Boulogne 2 (najgorszy mecz przedemna)

2zl kurs: 11.70 wygrana 21.10


reszte napisze jutro bo mam mieszanke piatkowo sobotnio niedzielna

SIADLO !!!

WislakWiDoK 26.09.2008 21:25

Brawo Schalke...

nowy_piotrek 26.09.2008 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 608276)
Brawo Schalke...

Taaa, jak duzo osob cos stawia to z reguly sie jebie :D Do tego Gornik tez pojechal...

Na jutro kosza jedziemy, Anwil+Znicz.

WiselkaMLP 26.09.2008 22:15

ja mam sobotnia mieszanke taka :

Nitra - Bystrica 1.90 1
Tromso - Lillestroem 1.75 1
Spartak N. - Energia 1.65 1
Lyon - Nancy 1.42 1

2zl kurs : 7.79 wygrana : 14.00 zl


Altach - Ried 2.25 2
PSV - Volendam 1.15 1
Vannes - Gungamp 1.80 1
Celtic - Aberdeen 1.27 1

3zl kurs: 5.92 wygrana: 16.00zl


QP Rangers - Derby 1.80 1
Plymouth - Nottingham 2.05 1
Charlton - Sheffield W. 1.80 1
LASK Linz - Kapfenberg 1.40 1

2zl kurs: 9.30 wygrana : 16.70 zl

Lucas 27.09.2008 10:36

Na dziś:

Ruch - Jagiellonia 1 (1,72)
Reading - Swansea 1 (1.72)
Assaet - Turku PS 1 (2,10)
Wolverhampton - Bristol 1 (1,75)
Gijon - Villarreal 2 (1,75)

Stawka: 5 zł
Kurs: 19,03
Zakładana wygrana: 85,60 zł

Brema - Hoffenheim over 2,5 (1,5)
Dortmund - Stuttgart over 2,5 (1,65)

Stawka: 20 zł
Kurs: 2,48
Wygrana: 44,60 zł

Na jutro:

Śląsk - Craxa 1 (1,75)
ŁKS - Lech 2 (1,7)
Kazan - FK Moskwa 1 (1,55)

Stawka: 10 zł
Kurs: 4,61
Zakładana wygrana: 41,50 zł

Tobi1906 27.09.2008 12:19

Coś dode MNie:

Leczna-Turek 1
Lubim-Opole 1
Lyon-Nancy 1
Hannover-Bayern 2
Trabzon-Antalaya 1
Korona-Warta 1
MU-Bolton 1
Ajax-Vitesse 1
Celtic-Aberdeen 1
Valeranga-Comet 1

za 4 zl----->77,60


I numer 2)


M-Brough-West Bromwich 1
Leeds-Hereford 1
Psg-Grenoble 1
Roma-Atalanta 1
Hertha-Cottbus 1
Linkoepings-Timra 1
Arsenal-Hull 1
Brugge-Westerlo 1
Milan-Inter 1
Gijon-Villareal 2
Fiorentina-Genoa 1

za 2 zl------->439,10


Pozdrawiam

Wiślak_358 27.09.2008 15:00

Brema-Hoffenheim 1
Atl Madryt- Sevilla 1
Śląsk- Cracovia 1
Ajax-Vitesse 1
6.47

Roma-Atalanta 1
PSG- Grenoble 1
Valencia-La Coruna 1
Wisła-Arka 1
5.78

Wislak_Dymek 28.09.2008 08:56

TOTOLOTEK S.A.
KUPON WWW #809287501431 NrNazwa zdarzeniaTypKurs 27ŁKS-Lech P.21.76240Wigan-Manchester City22.30827Kaiserslautern-FSV Frankfurt11.501357Atletico Madryt-Sevilla12.101659Ajax-Vitesse11.25 Termin ostatniego zdarzenia:28.09.2008Data i godzina zawarcia:28.09.2008
09:54:02
Opłata/Stawka:40.00 złKurs: 15.94Maks. wygrana:573.80 złNiniejszy kupon jest jedynie symulacją i nie jest dowodem zawarcia

Kamil NH 28.09.2008 13:19

co sadzicie aby postawic:
Milan-Inter 2.90 1
100zł
Macie jakies info o kontuzjach itp ?

_bzyku_ 28.09.2008 13:21

Portsmotuh-Totennh-1
Wigan-Man.C-2
Łks-Lech-2
Śląsk-Cracovia-1
Bordo-St.Etienne-1
Ako 25.85
Stawka 5zł
Ew.Wygr. 116.35

............................
Valenica-La Corunia-1
Atletico-Sevilla-1
Torino-Lazio-2
Karshlure-Wolfsburg-2
Udine-Siena-1
Ako 32.26
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 58.05

.......................
Frankufrt-Arminia-x
Łks-Lech-x
Portsmotuh-Totennh-x
Moncao-Lille-x
Ako 96.19
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 173.15

WislakWiDoK 28.09.2008 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil NH (Post 608779)
co sadzicie aby postawic:
Milan-Inter 2.90 1
100zł
Macie jakies info o kontuzjach itp ?

Już wolał bym postawic czystą 2 niż 1 ;)
No i sie przejechałem na Interze ;]

Kamil_mchw 29.09.2008 14:43

jakieś kupony na LM??
obstawiacie Wisłę w PU??:D

AaB v Manchester United 2
Bate Borisov v Juventus 2
CFR Cluj v Chelsea 2
Liverpool v PSV Eindhoven 1
stawka: 100zł.
ew. wygrana: 331,70
co myślicie??

jeszcze jeden:
Szachtar Donieck v Barcelona 2
Zenit Petersburg v Real Madrid 2
stawka: 50
ew. wygrana: 210

PU zobaczę po LM bo tylko 150zł. mam na buku :]
ale kusi Wisła kurs 3,40 :] a nie ma innej opcji... musi wygrać:D
czekam na wasze sugestie, ale jeśli zdecyduje się postawić takie właśnie kupony i jeśli wpadnie chociaż jeden kupon z LM to postawie na Wisłę za 100zł:D tylko ten jeden mecz

piter19 29.09.2008 15:00

gra ktos moze w eurotip.pl?? wirtualne zakłady i nic sie nie traci

|Q| 29.09.2008 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 609259)
jakieś kupony na LM??
obstawiacie Wisłę w PU??:D

AaB v Manchester United 2
Bate Borisov v Juventus 2
CFR Cluj v Chelsea 2
Liverpool v PSV Eindhoven 1
stawka: 100zł.
ew. wygrana: 331,70
co myślicie??

jeszcze jeden:
Szachtar Donieck v Barcelona 2
Zenit Petersburg v Real Madrid 2
stawka: 50
ew. wygrana: 210

PU zobaczę po LM bo tylko 150zł. mam na buku :]
ale kusi Wisła kurs 3,40 :] a nie ma innej opcji... musi wygrać:D
czekam na wasze sugestie, ale jeśli zdecyduje się postawić takie właśnie kupony i jeśli wpadnie chociaż jeden kupon z LM to postawie na Wisłę za 100zł:D tylko ten jeden mecz

Rumunia, Ukraina, Rosja - cholernie ciężkie tereny do gry. Gorszy tylko Izrael :D

Bobic 29.09.2008 18:52

Wisla Krakow - Tottenham Hotspur 1
Kurs 3.10
Stawka 100zł

Ricken 29.09.2008 19:22

A
Arsenal-Hull (2,5) +
Blagoevgrad-CSKA Sofia 2
Bordeaux-St.Etienne 1

Lyon-Nancy 1 połowa 1
B
Ajax-Arnhem (2,5) +
FC Porto-Ferreira (2,5) +
Rapid B.-Arg.Pitesti (2,5) +
Hibernian-Gl.Rangers 2

C
Galatasaray-Konyaspor (2,5) +
Zag.Lubin-O.Opole (2,5) +
1.FC Koln-Schalke 2
Hannover-Bayern M. (2,
5) +

WiślakNH 29.09.2008 20:19

Aalborg - Manch.Utd 2
Zenit P. - Real M. 2
BATE Borisov - Juventus 2
4,6
Z Realem może być ciężko ale kurs kusi.

nowy_piotrek 29.09.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowy_piotrek (Post 608291)
Na jutro kosza jedziemy, Anwil+Znicz.

iziiiii :D ogolnie przyjemny weekendzik.

Na jutro Villareal i Fenerbahce.

Mysle nad Lyonem x2, gra ktos?

MCX 30.09.2008 00:05

Villareal - Celtic 1
Cluj - Chelsea 2
---------------------
Aalborg - Man U 2
Inter - Werder 1
---------------------
Sporting - Basel 1
BATE - Juve 2
---------------------
Cluj - Chelsea 2
Aalborg - Man U 2
BATE - Juve 2

Na wtorkową i środową kolejkę LM.
Jakieś komentarze? ;)

Aro1234 30.09.2008 10:04

Ten Cluj to wielka niewiadoma ;] Więc mimo wszystko uważaj, chociaż raczej Chelsea powinna dać radę.

pawelwp9 30.09.2008 20:06

Siemka ;))
Co proponujecie na weekend :) ?

Ricken 30.09.2008 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 609610)
Ten Cluj to wielka niewiadoma ;] Więc mimo wszystko uważaj, chociaż raczej Chelsea powinna dać radę.

BATE też pokazuje się z dobrej strony z Juve

Żuczek 01.10.2008 18:26

Postawiłem sobie taki mocno ryzykowny kupon:

Anorthosis - Panathinaikos 1
Wisla K. - Tottenham (aw.) 1
Kurs: 9.55

Bobic 01.10.2008 18:47

CFR Cluj - Chelsea FC (Typ) 2
Girondins Bordeaux - AS Roma (Podwójna szansa) X2
Shakhtar Donetsk - FC Barcelona (Typ) 2
Liverpool FC - PSV Eindhoven (Typ) 1
Kurs 4.52

nowy_piotrek 01.10.2008 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 610192)
Postawiłem sobie taki mocno ryzykowny kupon:

Anorthosis - Panathinaikos 1
Wisla K. - Tottenham (aw.) 1
Kurs: 9.55

nie zapeszajac, wyglada niezle :D

Na jutro pyry gram, mysle ze dadza rade.
Lech - Austria 1

Wie300 01.10.2008 23:09

Na jutro:

Wisla - Tottenham 1
Lech - Austria 1
Artmedia - Braga 1
Rapid Buk. - Wolfsburg 1

Kurs: 34,54

Benfica - Napoli 1
FC Brugge - YB Berno 1
Levski - Zylina 1
Rosenborg - Brondby 1
Heerenveen - Setubal 1
FBK Kowno - Sampdoria 10

Kurs: 30,98


Ryzykowne kupony, ale moze akurat sie poszczesci ;) Co sadzicie?;D

Ricken 03.10.2008 09:10

Lech-Austria awans 1
Benfica-Napoli 1
PSG-Kayseri 1
Levski-Zilina 1
Udinese-Borussia 1

za 2zł
ako.17,64
ekw.31.80

Lech-Austria 1
Kalmar-Feyenoord 2
Heerenveen-Setubal 1
Unirea Urz.-HSV 2
Vaslui-Slavia 2:evil::evil::evil:
2zł
ako.46,59
ewk.83,90

Wislak_Dymek 03.10.2008 14:46

2 kuponiki

Na dziś
Budejovice-Ml Bolesław 1 hokej
Anderlecht-Mouscron 1
Derry-Sligo X
Eisbaren-Woflsburg 1 hokej
Arminia Bielefeld-Karlsruher 1
AKO 21.39 STAWKA 10 PLN do Wyjecia 192.30PLN

Kupon na Sobote i Niedziele:

GKS Katowice - Górnik Lęczna 2
Sunderland - Arsenal Londyn 2
FC Barcelona - Atl Madryt 1
Totenham Londyn - FC Hull 1
Tur Turek- Widzew 2
Blacburn - Manu 2
Zabrze - Wisła Kraków 2
AKO 68.22 Stawka 20 pln do wygrania 1228 ,00 PLN

tomek_TSW 03.10.2008 15:36

cos na ekstraklase

Jaga - Sląsk X (pol)
Belchatow - Ruch 1
Gornik - Wisla 2

ako: 5,94

andalemono 03.10.2008 21:56

Tanio i smacznie ;-)
http://img530.imageshack.us/img530/2...macznieed4.jpg

http://img134.imageshack.us/img134/6...eitanioli7.jpg

wislakdaniel 03.10.2008 22:17

1 kupon

Alkmaar- Sparta 1
Anderlecht- Mouscron 1
Villareal- Betis 1
Celtic-Hamilton 1
Boulogne-Chateauroux 1
Olympiakos - AEK 1


2 kupon

Katowice- Łęczna 1
Zabrze- WISEŁKA 2
Siena-Roma 2
Valladolid-Valencia 2
Volendam- Breda 2

_bzyku_ 04.10.2008 11:57

Lazio- Lecce-1
Hoffenheim-Frankfurt-1
Birmingham-Q.P.R
Tur-Widzew-2
Warta-Zagłębie-2
Ako 15.34
Stawka 5zł
Ew.Wygr. 69.05

_bzyku_ 05.10.2008 12:06

Reenes-Lyon-2
Udinesse-Torino-1
Shalke-Wolfsburg-1
Cotbuss-Hamburg-x
La Corunia-Numancia-1
Ako 30.69
Stawka 138.10


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl