![]() |
Cytat:
|
przy takim trenerze który stosuje metodę trening to święto to w krótkim czasie wszystko się okaże kto jest ambitny a kto nie. nie zdziwcie sie jak ktoś z podstawowego składu niespodziewanie wypadnie z 18 stki meczowej
|
Carrillo będzie musiał wpierw zyskać przychylność szatni, więc nie spodziewam się z miejsca rewoluacji. Więcej ruchów niż +/- 2-3 ruchy w jedną stronę nie można się spodziewać.
Co innego w letnim okienku. Rewolucja podobna do lata 2017 jest bardzo możliwa. Choć to zależy od naszych celów. PS. Specjale pozdrowienia dla wolfyego który kłócić się ze mna odnośnie celów postawionych przez Zarząd na ten sezon. Najnowszy wywiad twitterowy z Junco rozwijał wątpliwości na Twoja niekorzyść. |
a co on tam mówił dokładnie , bo w pracy oglądałem i piąte przez dziesiąte słyszałem
|
Junco powiedział, że chcą być wyżej niż w zeszłym sezonie. Czytaj: puchary
Żeby być wysoko, trzeba mierzyć wysoko. Tyle i już. |
Cytat:
|
Dokłądnie tak GBO.
Cel jest jasny - pierwsza ósemka. Pozniej wszystko możliwe, osobiście uważam że (zależy jeszcze co sie wydarzy na rynku transferowym) o te 3-4 miejsce możemy powalczyć, kadre mamy szeroką, pozbyć się szrotu Ze Manuela, Kobre (hehe) Cywke, Kostala(?) sciągnąć kogoś kto wreszcie wygryzie Boguskiego :) no i Carlitos.. fajnie gdyby został do lata. Priorytet dola trenera ÓSEMKA. |
Tu jest podsumowanie Wisły po "jesieni". Tytuł "Carlitosdependencia".
http://weszlo.com/2017/12/28/carlitosdependencia/ Wrzucam w temacie o nowym trenerze. Bo ktoś tu już stawia odrealnione cele. |
Cytat:
|
Cytat:
@Pepe72 Oczywiście, bo bez Carlitosa gralibysmy w 10. Wyjmij Angulo z Górnika i masz to samo. |
Cytat:
|
Angulo w Gorniku to zle porownanie. On tam jest typowo od wykanczania akcji a nie od kreowania, wykanczania i jeszcze stalych fragmentow jak u nas Carlitos. Angulo wypada, daja innego napadziora ale gra sie zbytnio nie zmienia. Wypada Carlitos i ... kaplica bo zadnej gry nie bedzie. Mam nadzieje, ze Carrillo, oprocz wyciskania z Carlitosa 110 procent jego umiejetnosci, pokaze reszcie, ze gra zespolowa tez mozna duzo zyskac.
|
racja oczywiscie, ale pewnie i tak by im sie posypało , bo watpie aby "inny napadzior" był aż tak skuteczny
np Brożek w Górniku z Kurzawą jako asystentem , pewnie by miał teraz 6-7 bramek |
Cytat:
|
Zagrali dotychczas jeden mecz bez niego z Nieciecza na wyjezdzie i sie nie posypalo;) Ze skutecznoscia zapewne masz racje. Strasznie ciekawy jestem jakby wygladala nasza gra bez Carlitosa. Moze sie niedlugo przekonam choc wolalbym nie:D
|
2 mecze Pucharu Polski były bez niego, no ale wiadomo, że to inna bajka.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
hehe no właśnie , zapomniałem napisać że chodzi oczywiście o PB w formie z przed paru lat ;)
|
Cytat:
To co teraz prezentuje to mocno zaciemnia obraz świetnego napastnika którym był kiedyś |
Cytat:
|
Cytat:
Wątpię czy Balaniuk, Kolar czy Imaz mieliby gorsze statystyki w ataku niż Zachara czy Ondrasek z poprzedniego sezonu. |
Brożek miał 3 dobre sezony po powrocie (z tym, ze na ogół jesień lepsza niż wiosna), jeden przeciętny, a obecnie nie daje nic. Szanuje wszystko co zrobił dla Wisły ale niestety teraz powinien już zakończyć karierę. Trzymać go z dala od pierwszego składu i wpuścić na ostatni mecz sezonu, żeby kibice mogli mu za wszystko podziękować.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Możesz sobie twierdzić i wierzyć w co tam chcesz, nawet w Ligę Mistrzów, ważne żebyś Ty i tobie podobni nie zaczęli robić bydła z nowym trenerem jeśli nie okaże się cudotwórcą i z miejsca nie zaczniemy wymiatać. Jeżeli zaczniemy regularnie wygrywać to problemu nie będzie, ale Carlitos znaczy dla nas więcej niż Angulo w Górniku, a czy zostanie... |
wolfy
Nie ma jasniejszego przekazu niz to co mowila Sarapata i Junco. Celem sa europejskie puchary, ale jesli ich nie bedzie, bo np sprzedany zostanie Carlitos, a zespol bedzie sie prezentowal na boisku godnie i nie pozostawial wstydu jak za czasu kikusia, to trener dostanie kolejna runde. I twoje pajacowanie, odwracanie rzeczywistosci do gory nogami, w zaden sposob tego nie zmieni. Roznica polega na tym, ze pewne grono na tym forum mialo i ma takie same oczekiwania, ty natomaist wolisz byc wsrod tych, ktorzy akceptuja i toleruja miernote. |
Ktoś wie czy będzie film z prezentacji trenera?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zych_zespolow/ |
Super, ze Sobol zostaje, potrzebny jest w tym zespole
|
Na filmiku z prezentacjii trenera powinno byc 'Prezentacja statywu kamery" a nie nowego trenera Wisły.
https://www.youtube.com/watch?v=jo3HJzdaNZg kto odpowiada za takie głupie błedy. |
O kur*wa faktycznie ktoś statyw nagrał.... mistrz :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl