Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA ! 10 grudnia 2016, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9741)

LucjuszWielki 11.12.2016 17:18

Za krótką kadrę mamy o walkę na puchary 2,3 kontuzje czy kartki i jest bieda z nędza...

adam_09 11.12.2016 17:36

Puchary? Buahaha

Gin 11.12.2016 19:29

Przestańcie już .......ic o dopingu na wszystkich derbach są bluzgi a na mecze chodzę juz ponad 20 lat, ludzie macie krótką pamięć albo krótki stadionowy staż

heoij 11.12.2016 19:43

Niektórzy chcieliby prowadzić taki doping na Derbach jak w meczu ze Słonikami z Niecieczy :lol:

wolfy 11.12.2016 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1459267)
Puchary? Buahaha

Idź dziecko zobacz jakie drużyny grały w ostatnich latach w pucharach z naszej ligi, a potem wróć i przeproś. Chyba ze Ruch Chorzów, Cracovia czy Piast Gliwice to za wysokie progi.

Nie twierdzę, że będziemy na miejscu pucharowym, ale nie jest to ani nierealne, ani nawet nie byłoby zaskakujące. Poziom między drużynami jest bardzo wyrównany, nawet jeżeli niski.

Tyle offtopu.

Niektórym przydałby się Bilobil bo chyba to nie pierwsze derby które oglądaliście? Żenujący poziom krytyki to jedno, ale bez względu na różnicę sportową na derbach nigdy nie było łatwo, nigdy nie było dominacji nawet kiedy zamiataliśmy całą ligę. Wyzywanie piłkarzy i trenerów mocno nie na miejscu.

No i sędzia, wiadomo, musiał się pokazać. Nawet tutaj nie wierzę w celowe działanie, to po prostu są takie sieroty razem z ich szefem Przesmyckim który się cieszy że jego sędziowie generują emocje, a chwilę później dziwi że ich od wujów cały mecz wyzywają. I jakoś nie widzi związku między jednym a drugim...

Proponuję trochę zluzować, a na pytanie czemu nie grał Bartosz zamiast Bobana mam prostą odpowiedź - odpalcie sobie mecz z Pogonią.

Piękna akcja Brleka.

!!IRIVER!! 11.12.2016 21:23

No właśnie Pan Slawek przyznał rację Kwiatkowskiemu że ukarał żółtą Piątka bo to było odepchnięcie a nie uderzenie. Heh, ....a ....ie łba nie urwie :-)

Kocur 11.12.2016 21:31

Czarna mafia od zawsze przeciwko nam.


A w temacie dopingu i meczu - prawdziwy klimatów Derbów sprzed lat a nie klaskanie facetów w rurkach i maniurek z tipsami.
Wiele rzeczy powoli ale jednak wraca do normalności.

LucjuszWielki 11.12.2016 21:33

To nie temat o dopingu ale nie wiem o co Wam chodiz. W pierwszej połowie bardzo mocny głośny, bluzgi i wspieranie naszych w proporcjach odpowiednich. W drugiej troche doping siadł moze przez zmeczenie :) Według nie bylo ok.

wolfy 11.12.2016 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1459284)
No właśnie Pan Slawek przyznał rację Kwiatkowskiemu że ukarał żółtą Piątka bo to było odepchnięcie a nie uderzenie. Heh, ....a ....ie łba nie urwie :-)

A ktoś go jeszcze traktuje poważnie?

Piotr777 11.12.2016 23:04

To tylko pokazuje, że takie sędziowanie w naszych meczach, to nie przypadek. Począwszy do hooja, który wyznacza sędziów, poprzez samych sędziów, przesmyckiego aż do stempniewskiego. Każdy odgrywa swoją rolę.

Danielek1906 11.12.2016 23:18

W lidze od kuchni było pokazane, że przy akcji z sadlokiem najwięcej zawalił asystent. Nie wiedział, co powiedzieć to najlepiej dac dwóm zawodnikom.

wolfu 11.12.2016 23:38

Derby od kuchni: https://www.youtube.com/watch?v=58XRQuPrKos

Polecam, fajny materiał :)

wiesniak842 12.12.2016 00:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1459291)
Derby od kuchni: https://www.youtube.com/watch?v=58XRQuPrKos

Polecam, fajny materiał :)

To jest chyba jakas jebana abstrakcja. Nie dziwota, ze ta liga to dno. Ze im nie wstyd tego nagrywac i pokazywac.

filemon 12.12.2016 09:38

W takich sytuacjach jak Brleka w doliczonym czasie Ondrašek musi rozłożyć lapy szeroko i blokować przeciwnika przed doskokiem do strzelającego.

Barti 12.12.2016 10:39

To były derby a w derbach wymagania są zawsze większe. Największe. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i ocenia piłkarzy jak w każdym innym meczu, to chyba do końca nie jest prawdziwym kibicem Wisły.

heoij 12.12.2016 12:02

Tutaj działa:


wolfy 12.12.2016 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1459305)
To były derby a w derbach wymagania są zawsze większe. Największe. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i ocenia piłkarzy jak w każdym innym meczu, to chyba do końca nie jest prawdziwym kibicem Wisły.

Nie, to po prostu Twoja mitomania. Na szczęście już nie ma Cupiała w Wiśle, więc trener jest niezagrożony, możesz sobie tylko popluć w internecie.

Można by mieć pretensje gdyby przeszli obok meczu, ale jeśli zabrakło szczęścia lub umiejętności, to trudno. Takie życie kibica. A nikt normalny nie powie chyba że nasi się nie starali, gdzie na boisku doszło do rękoczynów i widać było jak bardzo chcą ten mecz wygrać.

Chcesz wyładowywać swoją bezsilną frustrację na piłkarzach i trenerach? To skup się na Wdowczyku.

JrQ- 12.12.2016 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1459319)
Można by mieć pretensje gdyby przeszli obok meczu, ale jeśli zabrakło szczęścia lub umiejętności, to trudno. Takie życie kibica. A nikt normalny nie powie chyba że nasi się nie starali, gdzie na boisku doszło do rękoczynów i widać było jak bardzo chcą ten mecz wygrać.

Sam nie wiem...
Moim zdaniem piłkarzom brakło po prostu jaj. Bali się grać, szybko strzelili bramkę, zamiast docisnąć to się cofnęli, środek pola nie istniał. Taka scenka rodzajowa, Popović jak strzelały peterdy uszy zaktykał ; )) Brakło mi dociśnięcia parchów.

LucjuszWielki 13.12.2016 14:20

"Tymczasem wersja „Jak długo na Wawelu”, lecąca z wiślackich głośników jest tak beznadziejna, że wywołuje jedynie chęć sięgnięcia po parówkę z musztardą. Kto, na litość boską, wymyślił tak badziewną, weselną aranżację?" czzy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi tym popaprańcom z warszawy puszczających niemena przed meczem bo na siłe chcieli mieć swój "hymn" ??

BiałaGwiazda 13.12.2016 18:34

A co jest złego w weselnej aranżacji? przecież to typowa polska tradycja :D

Nawet w dramacie "Wesele" Wyspiańskiego rzecz działa się w podkrakowskiej wsi Bronowice,dziś dzielnicy Krakowa,notabene wiślackiej ;) tak więc weselna aranżacja hymnu "Jak długo na Wawelu" to zachowanie pewnego rodzaju tradycji i szacunku do tego co polskie

Przybyszewski 13.12.2016 20:42

Teraz obejrzalem lige od kuchni i ten sedzia to sie do kabaretu nadaje "mordo, mordeczko" etc Co to kurde jest za blazen

PhantomRanger 13.12.2016 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1459380)
"Tymczasem wersja „Jak długo na Wawelu”, lecąca z wiślackich głośników jest tak beznadziejna, że wywołuje jedynie chęć sięgnięcia po parówkę z musztardą. Kto, na litość boską, wymyślił tak badziewną, weselną aranżację?" czzy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi tym popaprańcom z warszawy puszczających niemena przed meczem bo na siłe chcieli mieć swój "hymn" ??

Bo mają za mało IQ, aby zrobić własną aranżację. Ciekawe czy zapłacili ZAiKS-owi :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl