![]() |
najlepszy serial jaki widziałem to 24 godziny z Sutherlandem. jak ktos widział powiedzmy tylko 1 sezon i był zawiedziony, to naprawde polecam nastepne, juz w drugim jest takie napięcie że ożeszzssxszsz....
|
Ma ktoś może linki odcinków Harper's Island 11,12 i 13? Najlepiej z lektorem. Z góry dzięki.
|
Witam
Czy jest możliwość żeby ktoś wrzucił cały 5 sezon serialu (te odcinki,ktore wyszly)Weeds z napisami (albo lektorem)? Będę bardzo wdzięczny. |
Co do Wyspy Harpera to się zawiodłem... strasznie sztuczna jak dla mnie gra aktorów i strasznie naciągany ten serial.Dla mnie -3/6.
Co teraz polecacie?Jakiś jedno sezonowy serial bym sobie chciał oglądnąć. a i na plus Trish :P |
Polecam wszystkim serial Entourage http://www.filmweb.pl/f110259/Ekipa,2004 . Po prostu mistrzostwo. Wciągnął mnie niesamowicie. W mojej lidze serialowej nad Californication i Weeds także powinien zadowolić nawet wybrednych.
|
julo nie wiesz czy jest cała I seria Tsubasy w necie po polsku (bo jescze trzy lata temu wszystkie napisy były do serii Road to 2002), bo widze, ze niektoe odcinki sa w wersji JAP, a linki są tylko do 89 epków, a nie 128? Pamietam jescze jak taki gosciu miał całą I serie po polsku i ripować to chciał, ale za wszystko żądał 1024zł :).
|
Tak, odcinków jest 128. Roada ogladałem już 3 lata temu :) polecam, chociaż jest tego mało i będzie można czuć jakiś niedosyt
|
hej)) czy ktoś może ma 7 i 8 odcinek 2 sezonu serialu "Internat"?? bardzo bym prosiła..
|
Ja mam taką prośbę... Ma ktoś może linki do SERIALU Tenacious D? Nie chodzi mi o film, z tego co pamiętam było 6 odcinków, nigdzie nie mogę tego znaleźć... Z góry dzięki.
(chyba to odpowiedni temat...) |
Nie mam dobrych wieści dla tych co lubią Flashpoint. Serial przeniesiono na zimę 2010 roku, a ponadto wygląda na to że zostanie wyemitowanych dziewięć już nakręconych odcinków i kolejnych nie będzie...
http://showtv.pl/news_item_2092.htm |
Jest ktoś na posiadaniu linków do 10 sezony Przyjaciół w avi?(odcinek ok 200 mb) Najlepiej na Megaupload
z góry dzięki i oczywiście lektor PL :) |
Breaking Bad - REWELACJA jak dla mnie :) Dzięki za linka.
Czy ktośma może linka do nip/tuck do pobrania z hotfile? |
Witam
Czy posiada ktoś z Was pierwszy sezon "Londyńczyków"? I czy mógłby wrzucić linki? Z góry wielkie dzięki. |
Mozna wiedziec kiedy kolejne odcinki
CSI Las Vegas oraz CSI Miami ? |
Konia z rzędem za "Mythbusters" (Pogromcy Mitów) sezony 6+ z LEKTOREM! Sezony 1-5 PL już posiadam.
|
czy ktos sie orientuje czy jest juz dr house sezon 5 z lektorem pl?pozdrawiam
|
poszukuje wszystkich odcinków Przyjaciół:> szczególnie pierwsze serie. Ma ktos?
|
Ma ktoś może działające linki do Sanctuary odc 8?? Bo nie mogę znaleźć
|
Ma ktoś może linki do Lostów sezon 5?
|
może mi ktoś powiedzieć,który to jest sezon Lostów jak Desmond z Charlim znajduja ta podwodna baze i później przypływa po nich statek ? wtedy skończyłem oglądać,a chce nadrobić :)
|
The Big Bang Theory z lektorem polskim ktoś ma jakieś linki?Najlepiej na MU!W avi.
|
Cytat:
|
Macie może linki do drugiego odcinka FlashForward?
|
Czy jest gdzieś w internecie do obejrzenia serial "okrutny świat gangów" ,a jeśli tak to prosiłbym o linki
|
ma ktos linka do odcinka Przyjaciół gdzie Monica i Rachel zamieniają sie mieszkaniami z Chandlerem i Joey'em ?
|
Mógłbym prosić 5 lub 6 sezon Dr House'a z lektorem? Przeszukałem wszystkie strony i nie znalazłem, chyba że źle przeszukałem ;)
|
propo Housa w którym odcinku którego sezonu Wilson ma na głowie śmieszna czapke z uszami zająca??podczas rozmowy z Housem śmiesznie nimi rusza pytam bo chciałbym obejrzeć ten odcinek
|
To były rogi renifera a nie zająca, ale nie pamiętam w którym sezonie.
|
Cytat:
|
Dzięki, nie znałem wcześniej tej stronki ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl