![]() |
Nigdzie nie bedzie w TV. Zostaje strona UEFA i relacja tekstowa.
|
Cytat:
|
Cytat:
Transmisja będzie na Eurosport 2, to jest praktycznie pewne. A jutro szukajcie na pl.uefa.com u nich transmisji, też na pewno będzie, tylko póki co nie ma tam linka, bo teraz są transmisje z MME, więc zapewne jutro będzie dopiero news z linkiem. |
Cytat:
|
Cytat:
dobry bo najlepszy pod wzgledem wyjazdowym , samochod autokar blisko tanio zly bo to chyba najmocniejszy zespol na ktory mozemy wpasc , oczywiscie ze nie ma co siac paniki ale wystarczy tych wpadek na pare dobrych lat!!: D nie sugerujcie sie rankigiem bo nie jest on prawdziwym wykladnikiem Videoton rozjechal ta ich lige a zespol z wegier gral ostatnio w grupie LM |
Marzy mi sie wyjazd do Bangor City.
|
z tego Bangor'u ktoś się chyba deklarował na odbiór jeśli dobrze pamiętam :p
|
Cytat:
przegladam teraz stronke Bangor City i z niedowierzaniem widze ze stadion miesci 700 widzow hahaha + 1500 stojacych ... z tego co wyczytalem to Bangor podobnie jak inne Walijskie teamy z polnocy rozgrywa mecze w pucharach na stadionie WrexhamFC - pojemnosc cos okolo 12000-15000 .... gazety od czasu do czasu informuja ze w Wrexham i okolicach mieszka - mieszkalo okolo 15000 Polskich emigrantow .... |
acha, to fajnie jakby coś :p
pozostaje czekać do 12 |
Cytat:
Tylko ze jak przyjedzie Wisla to trzba bedzie zagrac tu http://en.wikipedia.org/wiki/Millennium_Stadium 74 500 miejsc :D |
Panowie co jak co,ale jeśli myślimy o LM poważnie,to nie mogą się pojawiac jakiekolwiek obawy w tej fazie rozgrywek..toż to wstyd.Jeżeli mamy awansować do Lm to takie drużyny musimy przechodzić na wstecznym,drużyny z 3 rundy na gazie a z 4 no tutaj już trzeba dać z siebie 1000%.
|
ktoś się pisze na wyjazd :d?
|
Cytat:
|
czy ja się spinam, pytam oscentacyjnie kto byłby zainteresowany i tyle
|
Cytat:
ale poczekaj 12 godz jeszcze |
Tych wszystkich, którzy nie będą
mogli śledzić relacji przy komputerach, na stronach UEFA.com - zapraszamy do skorzystania z naszejwyjątkowej oferty - SMS-a z wynikiem losowania! Jak todziała? Po zamówieniu usługi i wyciągnięciu właściwych kul - od razu na Twojej komórce pojawisię SMS z informacją o tym z kim zagramy oraz kto będziegospodarzem pierwszego, a kto rewanżowego meczu. Macie możliwość zamówienia relacji w dwóch kombinacjach, z najbliższegolosowania (tylko z II rundy kwalifikacyjnej LM), albo z dwóchnajbliższych losowań (z II rundy kwalifikacyjnej oraz z III rundy kwalifikacyjnej LM). Aby otrzymać SMS-a lub SMS-y wystarczy wysłać: • SMS o treści: RELACJE.TSWS pod numer: 7138 - (1 SMS) - koszt 1 PLN + VAT •SMS o treści: RELACJE.TSWS pod numer: 72140 - (2 SMS-y) - koszt 2 PLN + VAT (VAT wynosi 23%, usługa dostępna wyłącznie u polskich operatorów sieci komórkowych). Zapraszamy! |
nie wiem na ile mam przeczucie , ale typuje Skonto Ryga lub Dacie Kiszyniów na naszego pierwszego rywala
|
obstawiam ze walijski Bangor City :)
|
Wszystko tylko nie Azerbejdżan.
|
Pjurnik Erewań :)
|
Dacia Kiszyniów ;)
|
również mówię że Kiszyniów
|
Skendija 79 Tetovo mam przeczucie za na nich trafimy:)
|
Mi się śniło miesiąc temu że Wisła przegrała z Neftczi Baku więc mam nadzieję że na nich nie trafimy.
|
Wszytsko ,byle nie stadion Tofika :)
|
Dokładnie. Wszystko tylko nie Tofik ;)
|
Nic nikogo nie obchodzi co każdy z was we łbie sobie duma. Jak chcecie obstawiać, to jest do tego inny temat.
|
Cytat:
PROSIMY TYLKO JAKIEŚ OGÓRKI !!! a nie Videoton czy cóś takiego ....... |
Oby to nie była prawda:
R1 - Rosenborg, Sturm, HJK Helsinki, Malmo, Shamrok, Ekranas R2 - Maribor, Victoria Pilzno, APOEL, Partizan, Maccabi Hajfa, Dinamo Zagrzeb R3 - Zestaponi, Wisła, BATE Borysów, Slovan, Liteks Łowecz N1 - Breidablik, Dudelange*, Linfield, Torshavn, Bangor, Flora N2 - Borac, Morgen, Videoton, Valetta*, Skendija, Korce N3 - Neftci, Toboł, Skonto, Pjunik, Dacia Neftci, Toboł, Skonto, Pjudnik, Dacia. W takim wypadku jestem za Skonto. |
ludzie ogarnijcie się, zaraz jakiś zbymak napisze że ma przeciek koszyków, a wy mu uwierzycie ;o
http://img.interia.pl/sport/nimg/e/e...ch_5312597.jpg mina Staszka :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl