Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Donki 19.06.2011 20:28

Nigdzie nie bedzie w TV. Zostaje strona UEFA i relacja tekstowa.

krkgiba 19.06.2011 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1112960)
jacyś desperaci na samochodowy wyjazd są :D?

a jakim autem dysponujesz? jestem chętny :D

tarantulaw2 19.06.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1112961)
Mistrz Węgier to nie są ogóry. VSC Debreczyn niedawno grał w LM...

P.S. W tamtym roku oglądałem losowanie II rundy el. LM na Eurosporcie, więc w tym roku może będzie podobnie. Tyczy się to również Ligi Europejskiej.

O cholera. Oczywiście nie chodziło mi, że uważam ich za ogóry, tylko wolałbym z mocniejszą drużyną na sam początek.

Transmisja będzie na Eurosport 2, to jest praktycznie pewne. A jutro szukajcie na pl.uefa.com u nich transmisji, też na pewno będzie, tylko póki co nie ma tam linka, bo teraz są transmisje z MME, więc zapewne jutro będzie dopiero news z linkiem.

TOMEK 11 19.06.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1112975)
a jakim autem dysponujesz? jestem chętny :D

jak wszystko dobrze pójdzie to a5 by się pocisnęło :d , modlić się o Węgry :d

Weak27 19.06.2011 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1112996)
jak wszystko dobrze pójdzie to a5 by się pocisnęło :d , modlić się o Węgry :d

Videoton bylby i dobry i zly
dobry bo najlepszy pod wzgledem wyjazdowym , samochod autokar blisko tanio
zly bo to chyba najmocniejszy zespol na ktory mozemy wpasc , oczywiscie ze nie ma co siac paniki ale wystarczy tych wpadek na pare dobrych lat!!: D
nie sugerujcie sie rankigiem bo nie jest on prawdziwym wykladnikiem Videoton rozjechal ta ich lige a zespol z wegier gral ostatnio w grupie LM

śródMieściak 19.06.2011 21:58

Marzy mi sie wyjazd do Bangor City.

TOMEK 11 19.06.2011 22:11

z tego Bangor'u ktoś się chyba deklarował na odbiór jeśli dobrze pamiętam :p

CMSNero 19.06.2011 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1113027)
z tego Bangor'u ktoś się chyba deklarował na odbiór jeśli dobrze pamiętam :p

tak , ja - mieszkam 70mil od Bangor City

przegladam teraz stronke Bangor City i z niedowierzaniem widze ze stadion miesci 700 widzow hahaha + 1500 stojacych ...

z tego co wyczytalem to Bangor podobnie jak inne Walijskie teamy z polnocy rozgrywa mecze w pucharach na stadionie WrexhamFC - pojemnosc cos okolo 12000-15000 .... gazety od czasu do czasu informuja ze w Wrexham i okolicach mieszka - mieszkalo okolo 15000 Polskich emigrantow ....

TOMEK 11 19.06.2011 22:30

acha, to fajnie jakby coś :p
pozostaje czekać do 12

śródMieściak 19.06.2011 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CMSNero (Post 1113030)
tak , ja - mieszkam 70mil od Bangor City

przegladam teraz stronke Bangor City i z niedowierzaniem widze ze stadion miesci 700 widzow hahaha + 1500 stojacych ...

z tego co wyczytalem to Bangor podobnie jak inne Walijskie teamy z polnocy rozgrywa mecze w pucharach na stadionie WrexhamFC - pojemnosc cos okolo 12000-15000 .... gazety od czasu do czasu informuja ze w Wrexham i okolicach mieszka - mieszkalo okolo 15000 Polskich emigrantow ....


Tylko ze jak przyjedzie Wisla to trzba bedzie zagrac tu
http://en.wikipedia.org/wiki/Millennium_Stadium

74 500 miejsc :D

baro1995 19.06.2011 22:56

Panowie co jak co,ale jeśli myślimy o LM poważnie,to nie mogą się pojawiac jakiekolwiek obawy w tej fazie rozgrywek..toż to wstyd.Jeżeli mamy awansować do Lm to takie drużyny musimy przechodzić na wstecznym,drużyny z 3 rundy na gazie a z 4 no tutaj już trzeba dać z siebie 1000%.

TOMEK 11 19.06.2011 23:03

ktoś się pisze na wyjazd :d?

krkgiba 19.06.2011 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1113073)
ktoś się pisze na wyjazd :d?

wrzuć na luz, poczekaj aż się dowiemy gdzie jedziemy, a potem poczekaj na info od kumatych co do organizacji wyjazdu.

TOMEK 11 19.06.2011 23:36

czy ja się spinam, pytam oscentacyjnie kto byłby zainteresowany i tyle

krkgiba 19.06.2011 23:38

Cytat:

czy ja się spinam, pytam oscentacyjnie kto byłby zainteresowany i tyle
oscentacyjnie powiadasz.... ok, to tak możesz.

ale poczekaj 12 godz jeszcze

TOMEK 11 19.06.2011 23:48

Tych wszystkich, którzy nie będą
mogli śledzić relacji przy
komputerach, na stronach
UEFA.com - zapraszamy do
skorzystania z naszejwyjątkowej
oferty - SMS-a z wynikiem
losowania!
Jak todziała? Po zamówieniu
usługi i wyciągnięciu właściwych
kul - od razu na Twojej komórce
pojawisię SMS z informacją o
tym z kim zagramy oraz kto
będziegospodarzem pierwszego,
a kto rewanżowego meczu.
Macie możliwość zamówienia
relacji w dwóch kombinacjach, z
najbliższegolosowania (tylko z II
rundy kwalifikacyjnej LM), albo z
dwóchnajbliższych losowań (z II
rundy kwalifikacyjnej oraz z III
rundy kwalifikacyjnej LM).
Aby otrzymać SMS-a lub SMS-y
wystarczy wysłać:
• SMS o treści: RELACJE.TSWS
pod numer: 7138 - (1 SMS) -
koszt 1 PLN + VAT
•SMS o treści: RELACJE.TSWS
pod numer: 72140 - (2 SMS-y) -
koszt 2 PLN + VAT
(VAT wynosi 23%, usługa
dostępna wyłącznie u polskich
operatorów sieci komórkowych).
Zapraszamy!

Karherop 19.06.2011 23:51

nie wiem na ile mam przeczucie , ale typuje Skonto Ryga lub Dacie Kiszyniów na naszego pierwszego rywala

radek2323 20.06.2011 00:02

obstawiam ze walijski Bangor City :)

Kibic1928 20.06.2011 00:03

Wszystko tylko nie Azerbejdżan.

WiślakMyślenice 20.06.2011 00:14

Pjurnik Erewań :)

QuaRiS 20.06.2011 00:21

Dacia Kiszyniów ;)

wujekWojtek 20.06.2011 00:23

również mówię że Kiszyniów

kulek 20.06.2011 00:27

Skendija 79 Tetovo mam przeczucie za na nich trafimy:)

Grze Gie 20.06.2011 00:52

Mi się śniło miesiąc temu że Wisła przegrała z Neftczi Baku więc mam nadzieję że na nich nie trafimy.

Wojtas 20.06.2011 00:57

Wszytsko ,byle nie stadion Tofika :)

vote-for-mikey 20.06.2011 03:01

Dokładnie. Wszystko tylko nie Tofik ;)

Gargamel 20.06.2011 04:28

Nic nikogo nie obchodzi co każdy z was we łbie sobie duma. Jak chcecie obstawiać, to jest do tego inny temat.

Grantar 20.06.2011 06:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1113068)
Panowie co jak co,ale jeśli myślimy o LM poważnie,to nie mogą się pojawiac jakiekolwiek obawy w tej fazie rozgrywek..toż to wstyd.Jeżeli mamy awansować do Lm to takie drużyny musimy przechodzić na wstecznym,drużyny z 3 rundy na gazie a z 4 no tutaj już trzeba dać z siebie 1000%.

W drużynie (jak dobrze pójdzie) będzie 4-5 nowych "podstawowych" zawodników .... zanim to się poukłada .... a więc :
PROSIMY TYLKO JAKIEŚ OGÓRKI !!! a nie Videoton czy cóś takiego .......

tarantulaw2 20.06.2011 08:08

Oby to nie była prawda:

R1 - Rosenborg, Sturm, HJK Helsinki, Malmo, Shamrok, Ekranas
R2 - Maribor, Victoria Pilzno, APOEL, Partizan, Maccabi Hajfa, Dinamo Zagrzeb
R3 - Zestaponi, Wisła, BATE Borysów, Slovan, Liteks Łowecz

N1 - Breidablik, Dudelange*, Linfield, Torshavn, Bangor, Flora
N2 - Borac, Morgen, Videoton, Valetta*, Skendija, Korce
N3 - Neftci, Toboł, Skonto, Pjunik, Dacia

Neftci, Toboł, Skonto, Pjudnik, Dacia. W takim wypadku jestem za Skonto.

TOMEK 11 20.06.2011 08:20

ludzie ogarnijcie się, zaraz jakiś zbymak napisze że ma przeciek koszyków, a wy mu uwierzycie ;o

http://img.interia.pl/sport/nimg/e/e...ch_5312597.jpg

mina Staszka :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl