![]() |
oj Burliga, Burliga...
|
No i Malecki by nas zalatwil.
|
Jakim cudem przy takiej obronie tracimy tak mało bramek? Toż to ewenement
|
Wilka mógłby wpuścić za Sobola... No i może Łobo za Małego...
|
Podaj jak podaj... lepiej sp...aj z pola karnego jak nie wiesz co to gra w linii:
Nie wiem, czy on nie myśli na boisku, czy tylko jedna myśl mu przyświeca - głowa w dół i rura. Albo proste podanie, albo żadne. Czeka, myśli, a w końcu robi najgorsze co może. Wbrew pozorom myślenie i szybkie podejmowanie TRAFNYCH decyzji jest też na boisku potrzebne i odróżnia dobrych zawodników od przeciętnych. |
Denerwuja mnie takie zagrania - zamiast podawac do niepilnowanego zawodnika to podaja tam gdzie najwiekszy gaszcz pilkarzy przeciwnika, to jest chyba jakas mania w pilce noznej,
|
Ładnie. 1:2
|
aha,znaki ....a
|
Parodia qr...
|
i bardzo dobrze, gramy jak cip.y w tym meczu, trzeba to powiedziec sobie prosto w oczy
|
No i Pareiko zrobił kolejnego "pawełka"....
|
Emm... źle sie dzieje w państwie Wiślan
|
Takto ....A JEST jak się śpi od początku 2 połowy ....a mać ! Zero akcji nic ....a dno ja .......e.
|
Pareiko kolejny błąd tego zawodnika - ile razy on już wypluł piłkę ?
|
katastrofalny błąd Burligi, przypatrzcie się co robi on przy akcji ..
|
ja pier.... zero zrozumienia;/ ja chce zobacyzć Riosa i Łobo...;p
|
Pareiko brawo ku*** już 2 bramki zaje*ał czekamy na więcej...
|
W II połowie nasza gra to lekki dramat. Przecież oni nie są w stanie wymienic 4 celnych podań pod rząd
|
ja p... znowu nie ma blokady strzału na 16m...gdzie jest Sobol? bo że obrony nie ma to już wiemy...
|
gdyby nie Pareiko to to wisona mielibyśmy 5 puntów a nie 9.
|
Ale adrenalina gdy przy piłce jest Jaliens :)
|
w drugiej połowie to Polonia na razie wygląda jakby walczyła o mistrzostwo, a my o utrzymanie... no i kończy się to dla nas właśnie tak..
|
Nie ma obrony nie ma napastnika !!!!!!! I tyle.
K***a kogo on zmienia !!! Nie może dać Riosa ?? Po co on go bierze w ogóle jak nie wstawia !!! |
Cytat:
|
To jest ....a .......ona kompromitacja.
|
4-5-1 to system do dupy, wpuścić 2 napastnika dkn
|
Cytat:
Wchodzi Sivakow - tragedia, przecież ten Białorusin to kpina |
sobol brawo za strzal, zejdz juz
|
Brawo sobolewski swietny strzal do zmiany niedolego
|
Żal to oglądać , zero obrony , zero pomysłu
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl