Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7939)

As 04.03.2011 21:51

Moze Jirsak potrzebowal znalezc 'swojego trenera'. Talent przeciez ma wiec moze teraz przy Maskancie sie przebudzi.

skeba 04.03.2011 21:54

Łobodziński... Tragedia, po co Maaskant ich wpuszcza, czy Rios jest taki słaby?

For_FuN_ 04.03.2011 21:55

Gracze meczu: Jirsak i Malecki.

Wiślak709 04.03.2011 21:57

Łobo klapa

TymonPRO 04.03.2011 21:57

Łobo walczy nie skreślajcie go!!!

moce 04.03.2011 21:58

Lobo na swiezosci powinien ich mijac jak tyczki

SWEET_83 04.03.2011 22:02

Mamy lidera Wisełko Mamy Lidera !!!

Teqcontroller 04.03.2011 22:04

Do poprawieni:
-Więcej ruchu bez piłki.
-Wychodzenia na pozycje (nie stanie za obrońcami i czekanie na cholera wie na co)

Było mało zagrań z 1 piłki.

Ale poczekajmy jeszcze kilka kolejek jak to będzie wyglądać.

Wsciekly Pies 04.03.2011 22:04

Prawda jest taka że obrony nie mamy w ogóle, w końcu trener mógłby skleić obronę na stałe a tu widać zero zrozumienia, widać też że mają zrywy, czasami udaje im się wymienić 5 celnych podań ale to dużo dużo za mało.
Ponad to pressingu nie umieją stosować w ogóle, jedni stoją drudzy biegną. Optymistyczne jest to że walczą więcej niż przedtem i optymistyczne jest to że zaczynają z daleka przez mgłę przypominać zalążek jakiegokolwiek zespołu:).

Elendil 04.03.2011 22:04

przy słabej obronie i braku dobrego napastnika, powinniśmy grać chyba siedmioma pomocnikami...

Cóż, wygląda na to, że Jirsak za Sivakova w następnym meczu.

As 04.03.2011 22:05

Jirsak jest super! Fajny wywiad po meczu.

DrunkenBear 04.03.2011 22:07

Mały zamiast machać łapami na kolegów będzie ich w tej rundzie ślinił ;D

TymonPRO 04.03.2011 22:07

Lidera mamy za ch... go nie oddamy !!!

cfa 04.03.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1059927)
Jirsak jest super! Fajny wywiad po meczu.

Cieszę się, że jednak nie wytransferowali go.

krzywy 04.03.2011 22:11

....a nie mamy napastnika!!!! na szczęście da sie wygrać naszą ligę bez strikera. zadanie na lato: dwóch napastników a nawet trzech!!!

Vuko 04.03.2011 22:11

No to Jirsak zagrał klasyka, jeden dobry mecz na rundę, zobaczymy czy jeszcze coś pokaże w sezonie.

Mixu 04.03.2011 22:11

Tomas Jirsak = najbardziej niedoceniany piłkarz Wisły ostatniego 10-lecia...taka prawda

Genkov na plus, dużo wygranych górnych piłek, walczył, wracał się, nie można mu odmówić serca do walki. Melikson wiadomo, Sivakov trochę słabiej, Pereiko jak zwykle ;)

kro91 04.03.2011 22:12

Ludzie poczekajcie niech ten Genkov sie rozegra troche bo na prawde dobra robote robi w tym przodzie ;) a nie od razu go skreslacie ;) dla mnie porazka to Bunoza ktory wiecznie wybija do przodu i jest bardzo ale to bardzo wolny;/

Vuko 04.03.2011 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1059931)
....a nie mamy napastnika!!!! na szczęście da sie wygrać naszą ligę bez strikera. zadanie na lato: dwóch napastników a nawet trzech!!!

Mały może grać na środkowym napastniku.

Teqcontroller 04.03.2011 22:17

Martwi obrona i atak i to co pisałem wyżej. Na Polską ligę taka gra wystarczy ale coś po za tym to już nie.

88seba88 04.03.2011 22:17

wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu?? do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie

PiotrG 04.03.2011 22:20

No, ten temat powinien być w trakcie meczu niemal nieaktywny, a sporo osób z Krakowa tutaj jednak siedzi.

Baala 04.03.2011 22:22

Moje spostrzeżenie:

- słaby nasz mecz, a wynik mylący. Mieliśmy dziś dużo szczęścia że nie straciliśmy punktów.
- obrona dramat, właściwie cała. Lewa obrona to wielka dziura i powtarzam to niemal po każdym meczu. Bunoza = *ujoza mógł dziś przez indywidualne błędy ze trzy gole zawalić. Jaliens bardzo słabo i jak narazie wielkie roszczarowanie. Cikos słabo, ale na tle całej obrony to najlepiej. Chavez musi grać bo to nasz najlepszy obrońca.
- pomoc za to mamy najsilniejszą w lidze i najbardziej kreatywną. Jirsak, Małecki, Melikson najlepsi na boisku.
- Pareiko to bramkarz wielkiej klasy pewny jak cholera od Pawełka o kika klas lepszy właściwie w każdym elemencie.
- Dalej mocno tensknie za Brożkiem i aż się zastanawiam jakby on sobie radził z takim Meliksonem za plecami. Genkov to tylko przy przebitkach coś pokazuje, a tak to jeszcze on w dwóch meczach to sytuacji nie miał.

krzywy 04.03.2011 22:22

niestety Pawła nie da się tak łatwo zastąpić jeszcze długo będziemy żałować Jego odejścia prawie za darmo. Trudno może Małemu wyjdzie jakiś strzał , Sobol coś odpali, może rożne zaczną nam wchodzić, nie mam pomysłu, miejmy nadzieję że trenar go ma.

buczo1985 04.03.2011 22:24

Pareiko, Jirsakl i Mały ci piłkarze najbardziej według mnie zasłużyli na pochwałę. Było parę dobrych momentów, było też sporo chaosu. Druga linia i bramkarz w porządku. Trener powinien zająć się obroną i napadem. Mam nadzieję, że Genkov pokaże, że potrafi grać, a obrona w końcu będzie tworzyła jedną szczelną formację.

Tomek fajny z Ciebie chłopak. Walcz i pokaż, że to Ty powinieneś grać w pierwszym składzie. Z Maorem, przy wsparciu Sobola czy Wilka mogliby klepać piłeczkę jak złoto :)

CH. 04.03.2011 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 88seba88 (Post 1059937)
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu?? do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie

No nie mamy, 43 tyś miejsc na Lechu i co mecz po 18 tyś.

W ogóle jak Ci nie wstyd, nie byłeś na meczu a marudzisz o frekwencji.

Gargamel 04.03.2011 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 88seba88 (Post 1059937)
wstyd trybuna wschodnia zapelniona w 20 procentach , po co nam cały stadion jak nie potrafi zapelnic nawet polowy stadionu?? do lecha i legii nie mamy sie co równać pod względem frekwencji na trybunach, na cracovie niedlugo wiecej przychodzic bedzie

A gdzie Ty chłopaczku byłeś na meczu!!!?

Co najważniejsze MAMY bramkarza, którego Wisła od tak dawna znaleźć nie mogła!

Bielau 04.03.2011 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1059940)
Moje spostrzeżenie:

- słaby nasz mecz, a wynik mylący. Mieliśmy dziś dużo szczęścia że nie straciliśmy punktów.
- obrona dramat, właściwie cała. Lewa obrona to wielka dziura i powtarzam to niemal po każdym meczu. Bunoza = *ujoza mógł dziś przez indywidualne błędy ze trzy gole zawalić. Jaliens bardzo słabo i jak narazie wielkie roszczarowanie. Cikos słabo, ale na tle całej obrony to najlepiej. Chavez musi grać bo to nasz najlepszy obrońca.
- pomoc za to mamy najsilniejszą w lidze i najbardziej kreatywną. Jirsak, Małecki, Melikson najlepsi na boisku.
- Pareiko to bramkarz wielkiej klasy pewny jak cholera od Pawełka o kika klas lepszy właściwie w każdym elemencie.
- Dalej mocno tensknie za Brożkiem i aż się zastanawiam jakby on sobie radził z takim Meliksonem za plecami. Genkov to tylko przy przebitkach coś pokazuje, a tak to jeszcze on w dwóch meczach to sytuacji nie miał.

Mecz słaby w pierwszej połowie, w drugiej nie było już tak źle i naprawdę myślę,że jeśli nasi zawodnicy więcej czasu spędzą wspólnie na boisku, to będzie to wygłądało zdecydowanie lepiej:D

Obrona rzeczywiście nie za pewnie, choć Jalliens lepiej niż w poprzednim meczu, przynajmniiej nie popełnił żadnego błędu..Genkov..jemu też trzeba dać szansę myślę, że się jeszcze rozegra ale trzeba brać też pod uwagę że jedyne piłki jakie dostaje to jakieś wysokie przebitki w których sobie nieźle radzi. Ogólnie optymistycznie patrzę w przyszłość :P

Maxior 04.03.2011 22:30

Mecz Jirsaka byl:D Dobrze zagrali też Mały, Melikson, Kirm, słabo Genkov, coś do bulgarow nie mamy szczęścia. Do jutra mamy Lidera, oby dłużej:D

PhantomRanger 04.03.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cfa (Post 1059930)
Cieszę się, że jednak nie wytransferowali go.

Bo potrafi zagrać dwa-trzy dobre mecze w sezonie? Jeśli utrzyma tendencje z dzisiejszego meczu można go zostawić, jeśli nie pożegnać bez żalu. Mecz z pewnością lepszy niż ten wtorkowy. Nie ma się jednak co napalać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl