Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7618)

bebeto 26.09.2010 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 986849)
Dobrze czytam? Remisujemy z GKS który la luzie wrzucił Legii 2 bramki, a powinien 2x tyle. Legia i Lech nie grają rewelacyjnej piłki. Liczę, że 89 minucie padnie dla nas bramka na 2;1 :)

Kto wie ile by nam wrzucili z Żewłakowem...

leszekm_ 26.09.2010 17:49

doping gks dzieci prowadzą

NHwiernyTS 26.09.2010 17:51

Jakbym był trenerem zabroniłbym Małeckiemu wykonywać stałych fragmentów.

Lysy 26.09.2010 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 986789)
w A klasie widuję pewniejszych bramkarzy niż pawełek. poważnie.

A ja lepszych kibiców. Poważnie.

krowczax 26.09.2010 17:55

Ale sie wynudziłem.
A mogłem sie uczyc haha :D

PotiWisla 26.09.2010 17:55

Jakby nie pawełek to byśmy wygrali , ten gosc nigdy nie potrafi pomóc drużynie.

damian4892 26.09.2010 17:55

Kibice pierwsza klasa ;P Fajnie jakby Maly w nastepnym meczu gral od poczatku..

63.5 Kg 26.09.2010 17:56

Niech te pseudograjki i pajace przestana niszczyc Wisle...

krowczax 26.09.2010 17:56

Fajnie jakby Mały nie dotykał piłki przy stałych fragmentach

A Jaga 1:0 po bramie.. Grosickiego

calieri 26.09.2010 17:56

I dalej psuł połowę piłek? Jedyny plus, że naprawde chcę mu się biegać i walczyć. Tyle, że nie przekłada się to zbytnio korzystnie na grę Wisełki

OpEnTaNy 26.09.2010 17:56

1:1... 3 mecze bez zwyciestwa 2 pkt... Brak zgrania i komunikacji tak sobie gre naszych kopaczy tlumaczę...
Mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej.

Kryniu 26.09.2010 17:56

Sorki za Bogusia. Jak się człowiek może pomylić

bebeto 26.09.2010 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damian4892 (Post 986858)
Kibice pierwsza klasa ;P Fajnie jakby Maly w nastepnym meczu gral od poczatku..

Dlaczego fajnie??

Kamson 26.09.2010 17:57

Ta nasza obrona to jest przejebana :lol: takie bramki z dupy to na podwórku sie rzadziej zdarzają.
Na jaki ch*j zmienił Cikosa na tego kolesia z bananem na głowie?!

mic 26.09.2010 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 986857)
Jakby nie pawełek to byśmy wygrali , ten gosc nigdy nie potrafi pomóc drużynie.

Ty sie lecz :shock: Powaznie mowie.

PS. Pawelek
-----
Po raz pierwszy zaluje tego, ze bylo slychac 'kibicow' Wisly

Bardzo sie ciesze ze Cleber dostal zoltko i w nastepnym nie zagra, niestety kolejny bardzo kiepski mecz.
Branco dwa razy chrzani akcje bo musial sobie strzelic... eh

robin hood 26.09.2010 17:57

7 pkt straty w 3 meczach, zejdźmy na ziemię środek tabeli to max na co stać gwiazdy krakowskiej piłki

Acapelo 26.09.2010 17:57

Branco slaby, Chavez lepszy od Clebera, Zurawski slabizna.

mateusz212 26.09.2010 17:57

ogladajac takie mecze czlowiek traci kilka lat zycia.....nie chce mi sie pisac o meczu ale to jest tragedia....

Forza 26.09.2010 17:57

Żurawski w Wiśle powinien zniknąć tak samo jak Wichniarek w Lechu... Po prostu tragedia.

Gdyby w Wiśle nie grano tak samolubnie a bardziej kombinacyjnie to byśmy zwyciężyli na tym przebrzydkim stadionie.

Kandzior 26.09.2010 17:58

Masakra. Nasze grajki odżyły dopiero po karnym i gdy Bełchatów kończył w dziesiątkę. Remis, porażka, remis, porażka... Ile tak jeszcze?

bravelukas 26.09.2010 17:58

Małecki chciał dziś pokazać, że umie strzelać, ale okazało się, że nie potrafi....po wejściu na boisko pokazał chyba 3 bezsensowne próby strzałów zamiast podać do lepiej ustawionych kolegów (Brożek, Żuraw)...a te dosrodkowania jego to totalne dno...

Poza tym nie potrafiliśmy po strzelonym karnym siasc na GKS, gryzc trawe i cos im strzelic.

Kamson 26.09.2010 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 986866)
Po raz pierwszy zaluje tego, ze bylo slychac 'kibicow' Wisly

Za przeproszeniem o ch*j ci chodzi? :shock:

63.5 Kg 26.09.2010 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acapelo (Post 986868)
Branco slaby, Chavez lepszy od Clebera, Zurawski slabizna.

Branco lepszy od Cikosa bo slabszym sie byc nie da...

Proud 26.09.2010 18:00

NIe mamy szans na Mistrzostwo w tym roku.

Nie widać żednej poprawy w grze. Bukhari gra chyba za znajomości z trenerem. Poza bramkowym podaniem nie pokazał nic. Wygląda jak kopia motoryczna Wojtka Łobodzińskiego. Nie biega, nie walczy, nie angażuje się w grę.
Chavez i Cleber - ludzie pomyłek...
Żurawski jest beznadziejny...nie wiem czemu gra w pierwszym składzie.

Jedyny Paweł Brożek i Dragan Paljić prezentowali się dziś solidnie.

Z każdym meczem gramy gorzej.

bebeto 26.09.2010 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 986873)
Za przeproszeniem o ch*j ci chodzi? :shock:

Też chciałbym wiedzieć??

63.5 Kg 26.09.2010 18:01

Boukhari nie biega i sie nie angazuje w gre bo poprostu on nie ma sil...

IncognitoTSW 26.09.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez calieri (Post 986847)
Małecki poraża tymi wrzutkami normalnie

"Ale Alvarez miał gorsze"

tofik 26.09.2010 18:02

Nie patrzcie na wyniki, tylko na to co gramy w obecnej chwili, a co gra przeciwnik. Bełchatów to zdyscyplinowana drużyna. Mądrze się bronili i nie pozwolili naszym praktycznie na nic. A my oczywiście słabo. Niepewnie w obronie i bez błysku w ataku. Może poza podaniem Boukhariego do Brożka.
Trudny teren, gdzie zawsze nam się grało ciężko l W obecnej formie remis można uznać za sukces.

Apeluję, by nie srać żarem z powodu pozycji w tabeli czy kiepskich wyników. To jest normalne, bo nie ma jeszcze drużyny. I tak mamy szczęście, że gramy w tak słabej lidze :) Chociaż może w lepszej nikt by nie wyprzedał obrony w obawie przed kompromitacją i ost miejscem .

wiśnia 26.09.2010 18:03

Ważne że Bogusiowi się kasa zgadza po wyprzedazy. Reszta to ....

bebeto 26.09.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 986877)
Boukhari nie biega i sie nie angazuje w gre bo poprostu on nie ma sil...

Jak już ktoś pisał Boukhari ma lepszą technikę niż połowa drużyny,to samo zresztą tyczy się Riosa!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl