Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 15 sierpnia niedziela godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7536)

For_FuN_ 15.08.2010 18:52

Buahaha, Kulawik jest "genialny". Co robi na boisku Cikos, Rado i Pawelek?

Jeszcze raz wielkie brawa dla Basalaja za ofensywe transferowa, ktora konczy sie tym, ze gramy Cikosem, Kowalskim, Cleberm i Diazem w obronie.

Poul1983 15.08.2010 18:52

to jest tak jak się sprowadza szrot a nie piłkarzy, tragedia, tylko trener zamordysta cokolwiek zrobi z ta banda marnych kopaczy

AS82 15.08.2010 18:53

gramy lepiej a przegrywamy 0-2 :-/

AgresywnyChomik 15.08.2010 18:53

hehe Pawelek supersta +, obrona ktora jest monolitem+ trenerz samymi trafionymi decyzjami .... 4 bramki dla Ruchu to lekko widze w tym meczu (oczywiscie jak tylko niebieskim bedziesie chcialo atakowac caly mecz)


p.s Z przodu nic nie gramy.

rozarian 15.08.2010 18:54

Szok jak ich miażdżą!Grają jak pacjenci po narkozie.Cikos nie ma pojęcia o piłce.Na Pawełka szkoda czasu.Ruch biega,a tamci robią chyba kupę.

63.5 Kg 15.08.2010 18:54

Do wyjebnania wszysycy zawodnoicy lacznie z trenerem majacym wizje...

Zenada byla z Krabachem teraz juz sie tego nazwac nie da...

Jagul 15.08.2010 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 961274)
gramy lepiej a przegrywamy 0-2 :-/

Czy my oglądamy to samo spotkanie?
Bo ja oglądam Ruch - Wisła, a Ty?

piter116 15.08.2010 18:54

Ten Kowalski to jest kur** poziom Młodej Ekstraklasy. Alvarez był o klase lepszy od Cikosa.

krakfilm 15.08.2010 18:54

No żesz k***a to jakiś sabotaż czy co? Oby sie skończyło tylko 2-0.

brylant17 15.08.2010 18:54

http://www.youtube.com/watch?v=hWq3gALincY dodaj jeszcze, że bez obrony

wiśnia 15.08.2010 18:56

poczekajcie prawdziwe wzmocnienia maja byc zimą:lol:

wwf 15.08.2010 18:56

Dziś po prostu już nie mamy takich gwiazd jak dawniej. Kiedyś w każdej formacji mieliśmy reprezentanta obecnego lub byłego. Grało 11 gwiazd tej ligi. A dziś nic z tego nie zostało + przygotowania Kasperczaka i mamy co mamy.

4-1 dla Ruchu.

dadek 15.08.2010 18:56

ale z nami jadą...:(

PANDEM0NIUM 15.08.2010 18:56

A kogo ma Kulawik postawic na prawą obronę? Gra tym co ma. Co by zmienił w tym meczy Garguła? Jirsak skoro Rado przynajmniej biega.

TymonPRO 15.08.2010 18:56

Taktyka trenera,dlatego tak to wygląda
Złe ustawienie

Pioneer 15.08.2010 18:57

Ale Ruch jedzie z Wisłą! Takiego czegoś to nie widziałem od lat. Jak zderzenie muchy z pociągiem towarowym. Akcja za akcją, Wiślacy bezradni, zamykani w polu karnym jak w hokeju. Na dobrą sprawę powinno być 3:0.

skeba 15.08.2010 18:57

Zurawski kolejny mecz - niewidoczny.

krakfilm 15.08.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 961281)
http://www.youtube.com/watch?v=hWq3gALincY dodaj jeszcze, że bez obrony

Komentarz pięknie pasuje do dzisiejszego meczu.

Qbz 15.08.2010 18:57

Cikos nie powinien grac na obornie, tylko w pomocy, bo odbior i krycie to u niego 0. Cleber chodzi caly czas wkurviony, bo wrocil do Wisly, w ktorej sam musi grac w obronie. Pawelek standardowo :D A jedna z wiekszych picz ekstraklasy - Olszar robi obrone jak chce.. Godne zastanowienia

PANDEM0NIUM 15.08.2010 18:57

Ten kto wskaże mi w którym ostatnio meczu Wiślacy wymienili pięc celnych podań na połowie rywala zakończonych strzałem stawiam wirtualne piwo

63.5 Kg 15.08.2010 18:58

Moze byc ciezko sie utrzymac w tym roku ...

For_FuN_ 15.08.2010 18:59

Trzeba cos natychmiast zmienic, bo skonczy sie naprawde blamazem.

Cleber nie ma z kim grac...a to przeciez pilkarz, ktory zaraz konczy kariere.

MMTS 15.08.2010 18:59

czego k.wa wszyscy chcecie, za 2 piłkarzy dostaliśmy 4,5 mln euro, a wzięlismy 8 którzy w całości kosztowali 1,5 mln,
miejsce w górnej połówce tabeli to nasze możliwości

mendoza 15.08.2010 18:59

Boże ale leszcze wstyd Wisła wstyd

PANDEM0NIUM 15.08.2010 18:59

Jak dla mnie Rado obok Clebera najlepszy z tej zbieraniny

flamengista 15.08.2010 19:00

Na razie wynik meczu na forum: 2 bany długoterminowe, 2 żółtka.

Ja rozumiem wzburzenie (choć pora przywyknąć - nadchodzą trudne czasy), ale wyzywanie piłkarzy mających Białą Gwiazdę na piersi to skandal!

Chcecie sobie poprzeklinać, to róbcie to w domu a nie na klawiaturze.

WislaFan123 15.08.2010 19:00

checi to nie wszystko, w przypadku Rado - sorry ale zostawienie tego goscia w skladzie a nie danie do 18 meczowej Garguly i Jirsaka to ... teraz wychodzi nie ma kto pilki rozegrac, nawet jak Jirsa byl niewidoczny, 2-3 pilki dawal..

4-3-3.. uwazam ze swietna taktyka dla Wisly, ale nie mozna jej sotoswac jezeli Ci zwodnicy nie w niej nie grali, i do tego jesli na obozie bylo 4-4-2, goscie nie wiedzxa gdzie maja biegac, z tego wynika brak kolektywu

vaazon 15.08.2010 19:01

Panowie, przecież Rado wcale nie gra tak źle. Najgorzej spisują się boczni obrońcy, którzy są ogrywani niemiłosiernie. Diaz i Cikos to nieporozumienie, przykro mi to mówić, ale mamy najgorszą obronę od czasów Telefoniki...

julo 15.08.2010 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 961292)
Moze byc ciezko sie utrzymac w tym roku ...

Być może, ale może to i lepiej bo pozbędziemyh sie kibiców sukcesu.

Lysy 15.08.2010 19:01

Z Rado jeszcze będziemy mieli pożytek w przyszłości :) Młody a najlepiej się p[prezentuje z całej ofensywy dziś.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl