![]() |
Jabulani na treningu
Cytat:
Cytat:
Myślę, że przy obecnej obronie, w dodatku grając ta piłką... możemy być pewni, że nasi zachowają czyste konto z tyłu. |
Cytat:
piłka według naukowców zachowuje się dziwnie przy prędkości powyżej 70 km/h , ale jest idealna do kombinacyjnej gry po ziemi a to własnie z tym może mieć najwieksze problemy nasza niezgrana obrona |
Oczywiście, że ironia.
Strach się bać. Doszło do tego, że obawiamy się Litwinów... |
Zaraz napiszecie, że nasze szanse maleją bo trawa będzie za mało zielona.
Piłka jest taka sama dla obu drużyn. Jeśli zagramy swoje to Litwinów powieziemy niezależnie od tego czy będziemy grać Jabulani czy szmacianką z supermarketu. |
Taka sama?
http://www.youtube.com/watch?v=oQPyl2B62C0 |
Nie wiem co za debil wpadł na tak fantastyczny pomysł, że mimo iż piłka była wiele razy krytykowana przez niezliczoną ilość graczy na mundialu w RPA FIFA (bo zapewne to oni) dają tą piłkę do gry o europejskie puchary.
Co nie zmienia faktu, że piłka jest taka sama dla obu drużyn i nie może być mowy, że komuś pomoże a innym zaszkodzi. |
Mecz z Litwinami na otwartym POLSACIE!!!!!
Sprawdźcie program na czwartek!!! |
Cytat:
|
Naet reklamowali przed F1 :)
|
Cytat:
Nie mogę patrzeć na te gęby :evil: |
Najlepsi komentatorzy są w Canal Plus
|
Mam nadzieje ze jednak Przemek Pelka bedzie komentowal.
This ===> http://www.youtube.com/watch?v=ozZL6az0fck |
Cytat:
Jeśli tak to najlepszy jest (L)askowski. |
Cytat:
Cytat:
|
Marcin Feddek lub Przemek Pelka oni moim zdaniem są najlepsi z Polsatu
|
Cytat:
|
Feddek to komentator żużla.Czasami prowadzi też studio przed meczami LE
Pełka to najlepszy komentator w Polsacie.Komentuje piłkę nożną, ręczną i przede wszystkim hokej(tam nie ma sobie równych). |
Laskowski nie jest kibicem Legii... co kolega sugerował.
|
Nie wiem czy to ktoś zauważył, ale tak w ramach ciekawostki:
FC Šiauliai - Wisła Kraków 15 lipca, 20:00 Sūduva Marijampolė - SK Rapid Wiedeń 15 lipca, 20:15 Tauras Tauragė - APÓEL Nikozja 15 lipca, 17:00 - mecz w Kownie Także w jeden dzień 3 mecze na Litwie :-) |
A myslisz dalczego @unnamed ostatnio pisał że bedą ultrasi z Wiednia i Cypru??
|
Ehh ale ten czas szybko zlecial,jeszcze nie tak dawno była Levadia ,teraz czas na to slynne "odkupienie win" tylko 2 ludzi za to odpowiedzialnych pracuje juz gdzie indziej....
No coz ,dzis mamy juz inne nastawienie,ja sobie tak mysle ze moze to i dobrze,trzeba na dzis dzien uzmyslowic sobie jak slaba jest Polska pilka ,by potem upadek znow nie bolał az tak... przed meczem same niewiadome ,najgorsza wydaje sie byc niestety obrona,ale to juz inny temat . szanse sa pół na pół ,...powalczymy.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
FC Šiauliai - Wisła Kraków 15 lipca, czwartek, godz. 20.00
|
hahahaa, reklama wyglada jak tłumaczenie ewentualnej wtopy :D
'Litwini są w tej chwili w pełni sezonu, a dla Wisły będą to pierwsze mecze po BARDZO CIĘŻKIM okresie przygotowawyczm.' |
mam nadzieje, że nasi wyjda z pelna determinacja, strzela 3 gole
i beda grac dwie rowne polowy, a nie jedna lepsza, druga slaba licze na Zurawskiego i Sobola ze pociagna druzyne |
Cytat:
co do meczu trudno cokolwiek napisac... sparingi duzo do myslenia nie daja.. ciezko bedzie to na pewno, szkoda ze rewanz nie na Reymonta bo o wynik bylbym spokojny.. pozostaje czekac :) |
No a co miał powiedzieć? Nic mnie interesuje jak tylko zwycięstwo Wisełki,będzie ciężko ale wierzę w wygraną i awans do 3 rundy :P
|
Przynajmniej kibic Wisły wie już jak czytać nazwę Litwińskiego klubu :lol:
Myślę, że remis na wyjeździe i wygrana u siebie jest wielce prawdopodobna. |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl