Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

kpn 05.02.2016 14:45

Żadnego. W ogole pączków nie jem :)

Coglin 23.02.2017 09:05

I jak tam, podtrzymujecie tradycję?

U mnie na razie 8 pączków poszło.

Kocur 23.02.2017 09:27

Dwa !

A dzień się dopiero zaczyna ...

Kaan 23.02.2017 10:16

Na śniadanie trzy, zaraz na drugie powtórka. Nie dogadaliśmy się w robocie i każdy kupił po 10 :lol:

szprotson 23.02.2017 11:11

walczymy od rana, zaczynamy od 2 ale jakos nie siedzą ...
albo czlowiek za stary albo nawymyslali ....a smakow zamiast dac zwyklego z różą...
ale robie grunt by pobic 14 z tamtego roku :)

speedfashion 23.02.2017 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1465249)
albo czlowiek za stary albo nawymyslali ....a smakow zamiast dac zwyklego z różą...

Dokładnie, tłustoczwartkowy pączek powinien być tłusty i z różą. A tu jakieś puchate, jedwabiste kuleczki z adwokatem, budyniem, czekoladą itp.


Też dwa. Ale do 4 myślę dobić. :)

gigant 23.02.2017 18:46

Dwa zjadłem. Zdziwiony jestem że odkopany temat z przed tylu lat.

brylant17 23.02.2017 20:06

Jest i piąty! Ale już opornie.... Styka

Coglin 23.02.2017 20:06

Oj, słabiaki ;)

Poszło 11 i szykuje się jeszcze jeden na zakończenie dnia.

No i jest :D

Zakończenie dnia - 12 sztuk.

JAN ZEMBRZYCKI 23.02.2017 23:12

Całe Trzy .

gris 24.02.2017 00:20

Siedem. Zjadłbym w sumie jeszcze :D

fialo 24.02.2017 00:27

Zero.

Jak co roku.

wiesniak842 24.02.2017 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1465328)
Zero.

Jak co roku.

Co to za życie???:D

Jedna sztuka.

szprotson 24.02.2017 09:52

jest źle
paczkow coraz mniej bo 5, a tluszczu coraz wiecej!
Dobiłem na koniec faworkami (chrust dla old schoolu) ale to nie ten sam smak co babci :)

Gucio25 24.02.2017 15:20

4 pączki i 2 donuty.. dramat :(

ale to nie moja wina tylko, bo tyle kupiłem.

ogólnie wczoraj złapałem mocny w...., bo byłem w 3 sklepach i wszędzie ani jednego pączka, co oni, nie zdają sobie sprawy, że Polak w tłusty czwartek chce dostać pączki wszędzie i o każdej porze dnia? :D

heoij 24.02.2017 17:33

Tylko 6 pączków... za dużo rozdałem i tyle dla mnie zostało :)

stawski 04.03.2017 23:01

uwielbiam ten temat :) Ja w tym roku tylko dwa, ale jeden mega pyszny z przwdziwą konfiturą z róży a nie jakąś marmoladą i polany ajerkoniakiem :)

felipe 05.03.2017 07:39

8, czyli w normie

Porter 05.03.2017 22:09

12 z tego 6 w 13 minut... dziękuję

piotrek1803 07.02.2018 21:10

w czasach mojej młodszej młodości raz wpier........ 33 sztuki za cały dzień .. Jutro myślę, że z 15 trza będzie zjeść :) może wejdzie

brylant17 07.02.2018 21:38

Na rozgrzewkę dzisiaj faworki jutro pączki :D

Kocur 08.02.2018 06:59

A to faktycznie dzisiaj ... podkład delikatne śniadanie, wpierdzielanie kalorii w robocie :D

PSYCHOLTSW 08.02.2018 07:12

nie lubię pączków, poniedziałków, ciepłego mleka i żydów ale pączki zjem przynajmniej dwa.

Kaan 08.02.2018 11:58

Po drugim śniadaniu w pracy czyli 5 już mam za sobą. Na obiad planuję z adwokatem:)

gigant 08.02.2018 13:28

Jednego.
Jak czasem zaglądam na forum, to dzisiaj uświadomiłem sobie ze ten temat jest chyba starszy od wielu uzytkownikow....

szprotson 08.02.2018 16:16

narazie 3,....a ale lipa tylko 3, ale to chujowe paczki byly.

dobije do 10 nie ma bata
dzien jeszcze dlugi :)

mitmichael 08.02.2018 16:22

Jednego, wole faworki, wlasnie sobie kupilem 2kg :D

heoij 08.02.2018 16:57

9 zjedzonych, reszta rozdane, jest lepiej niż rok temu :D

El'kabat 08.02.2018 17:18

4 pączki, 3 kawy i obiad dziś odpuszczamy.

Na kolacje jeszcze ze dwa z czekoladą.

brylant17 08.02.2018 18:49

Trochę lepiej niż roku temu ;) 6 wystarczy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl