Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6882)

Illargui 28.01.2010 22:03

Mecz naprawdę dziwny - gra po obu stronach z ogromna ilością pomyłek i bez przysłowiowego "zęba", ale z rewelacyjnymi interwencjami bramkarskimi.

Dla mnie Francja nie zagrała wcale w jakiś wyjątkowy sposób. To my im podarowaliśmy to zwycięstwo, bo gdybyśmy zagrali w taki sposób, jak w pierwszych meczach grupowych, wynik z pewnością byłby inny.

Nie ma co dramatyzować - widać było, że nasi zawodnicy dziś się oszczędzali - być może nie uda się wygrać z Chorwacją, ale wierzę że fakt, iż zagramy tym razem na 100% może spowodować niespodziankę.

ToTylkoJa 28.01.2010 22:03

ja patrzę na to z innej strony. Zobaczcie, jaki ta reprezentacja ma potencjał. Zagrali bardzo słabo(najsłabszy mecz na mistrzostwach) a i tak przegrali 'tylko' 5 golami z jedną z najlepszych drużyn na świecie.
Gdyby zagrali na swoim normalnym poziomie lub przytrafiłby im się wyskok ponad normę, to wynik byłby w okolicach remisu lub nawet byśmy wygrali.
Ja tam jestem z tej reprezentacji dumny, nie wstydzę się za nich ani trochę.

PotiWisla 28.01.2010 22:04

Jak tylko dochodzilismy Francuzów na 2 bramki to sędziowie jakieś cyrki odpie...... faule z kosmosu itp.

RAFi89 28.01.2010 22:10

Ja tam się specjalnie nie przejmuje, widać było że nasi nie grają na 100%. W dodatku jeśli mieliśmy jakiś mecz przegrać na tych mistrzostwach to dobrze że stało się to teraz.
Inna sprawa to po raz kolejny marnowania dogodnych sytuacji, kiedy była okazja zbliżyć się do rywala nasi z czystych sytuacji rzucali po bramkarzu.
Sędziowie też kilka dziwnych decyzji podjęli. O dziwo plusem tego spotkania jest to że mamy zapewniony awans na MŚ.

pikey 28.01.2010 22:17

Brakło przede wszystkim koncentracji- wiele naprawdę głupich strat, podarowanych Francuzom bramek.
Z Chorwatami będzie ciężko, ciężej niż z Islandią, niemniej wierzę, że już półfinał zagrają na 100%! Jest szansa na rewanż za półfinały MŚ!

ciacho 28.01.2010 22:33

Popatrzmy na to inaczej. Graliśmy katastrofalnie źle z drużyną walczącą jak lwy o wszystko, mając awans w kieszeni, a i tak potrafiliśmy dojść ich w pewnym momencie na dwa punkty, a szans było więcej. Także powstrzymajcie się z osądami do finału, w którym to odegramy się na Francuzach:)
W którym półfinale gramy w sobotę?? Wcześniejszym czy późniejszym??

gromaders 28.01.2010 22:45

jak zwykle wyszedł minimalizm Polaków, zamiast wywalić jedną z najlepszych drużyn z turnieju to grać im się nie chce... powiem tak, to nie Francja grała bardzo dobry mecz, to myśmy grali słabo po prostu

Wojtas 28.01.2010 23:25

Przynajmniej nasi sa podraznieni bo to ze sa zawsze ambitni itd dzis zostalo troszke nadszargane.


juz na samym poczatku meczu jak Wenta wzial czas to yl slychac go jak sie pyta cos w stylu" teraz sie oszcedzamy a za 2 dni juz nie "///czy cos podobnego..

to w sumie juz widzialem ze dzis z takim nastawieniem to my raczej przegramy ..
inne nastawienie ,inna mobilizacja bedzie na sobote i wtedy zobaczmy jak bedzie

zidanemarcin 28.01.2010 23:29

nie tak powiedzial Wenta,

Powiedzial, ze nie moze byc tak, ze teraz sie oszczedzamy i czy za 2 dni tez sie bedziemy oszczedzac.

mcovalski 28.01.2010 23:40

Jak w poprzednim drużyna miała "wielkie jaja" tak w tym miała malutkie. I tak czuję że z nimi zagramy jeszcze na tym Turnieju.
Karabacic - fenomenalny gracz. Zajebiście Francuzi pokazali jak się gra z kołowym.
Największą porażką turnieju nieoczekiwanie została Rosja :shock:
Kapitalny jest ten bramkarz żabojadów. Szmal też nieźle. Mam nadzieję że w następnych spotkaniach nasza gra będzie się opierać na prawej stronie i B.Jureckim.
Do boju Polsko !! :)

Zobaczymy jak Polacy poradzą sobie z Baliciem. To obok meczu Norwegia - Dania myślę będzie najlepszym meczem ME.

trial 29.01.2010 00:18

Oj bardzo słabo w obronie zagraliśmy, ale moim zdaniem nie było to nawet spowodowane brakiem koncentracji, a Siódmiaka. Bo jakby nie patrzył, to właśnie on jest naszym filarem i najlepszym obrońcą. Jego brak był bardzo zauważalny. Oby jak najszybicej doszedł do pełnej dyspozycji.

dynek.pl 30.01.2010 14:41

Islandia walczy dzielnie, troche spieprzyli koncowke za prowadzenia 13:12 schodza przegrywajac 14:16.

janko04 30.01.2010 14:52

o której mecz naszych?

kosaTS 30.01.2010 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 848739)
o której mecz naszych?

16:30
10znaków

kieu 30.01.2010 16:47

Strasznie dziwne niektóre decyzje sędziowskie...

brylant17 30.01.2010 16:55

Ciekawi mnie ile Chorwaci zapłacili sędziom?? bo drukują, że ohohoho.A ja myślałem, że tylko w piłce takie rzeczy a tu psikus

dynek.pl 30.01.2010 17:11

powtorze to co w przerwie meczu z Hiszpania: Chorwaci sa do ogrania
jest dobrze
oby tak dalej
beda emocje :)

co do sedziowania:

Półfinał ME w piłce ręcznej. Jak Chorwackie media relacjonują mecz na żywo?

http://www.sport.pl/reczna/1,87690,7...elacje_na.html

Jutarnji.hr w 15. minucie - Sędziowie są z nami, ale my nie mamy pojęcia o ataku.

qchar90 30.01.2010 17:13

emocje będą do końca, kolejny dreszczowiec się zapowiada.

Pan Jotka 30.01.2010 17:15

Zabójcza obrona :) Ale mam wrażenie , że nawet z taką gra Francja byłaby poza zasięgiem. Póki co gramy solidna piłę, ale martwi Siódmiak , bo jak wyleci jeszcze raz to odczujemy to bardzo mocno na jakości obrony.

pikey 30.01.2010 17:17

Cytat:

Ciekawi mnie ile Chorwaci zapłacili sędziom?? bo drukują, że ohohoho.A ja myślałem, że tylko w piłce takie rzeczy a tu psikus
Norwegowie skutecznie wybijają naszych z uderzenia, bardzo skrupulatni jeżeli chodzi o przewinienia polskich zawodników, no i 2 kary dla Siódmiaka, chociaż o to ostatnie najmniej mam pretensji.

Ale walić ich!

harthausen 30.01.2010 17:23

a mi się coś zdaje, że choć sędziowie gnojki dziś to i tak będziemy pić dziś za zdrowie Bieleckiego i Szmala :)

choć tego karnego mogli strzelić :(

dynek.pl 30.01.2010 17:32

posralo sie wszystko jak nie ma Siodmiaka w obronie :(

wolfy 30.01.2010 17:42

Ci sędziowie...
Żenada.

harthausen 30.01.2010 17:50

boję się, że się pomyliłem. Z sędziami ciężko wygrać.
Choć wierzyć trzeba :)

kieu 30.01.2010 17:59

Wenta zaraz może komuś krzywdę zrobić ;]

wolfy 30.01.2010 17:59

Naprawdę, brak słów dla tego, co robią sędziowie.

szczebrzeszcz 30.01.2010 18:03

1 chorwat na 4 naszych.... faulowany
1 nasz na 4 chorwatów i... gubi piłkę
chorawci w ogóle łatwiej d0 pozycji strzeleckich dochodzą
po pierwszych 10 min. II połowy nasi tylko 2 bramki strzelili
za dużo błędów w drugiej połowie i w ataku i obronie
:(((

Endrju 1906 30.01.2010 18:04

tego meczu nie wygramy, prezydent jest na hali !

pikey 30.01.2010 18:06

Przegraliśmy przede wszystkim z dwójką bucowską z Norwegii!

Chłopakom dziękuję za piękną walkę!! Jutro musi być brąz! A w finale Vive la France!! P... oszustów!

Cytat:

tego meczu nie wygramy, prezydent jest na hali !
Ale na mecz o brąz się nie wybiera mam nadzieję?

spidey 30.01.2010 18:06

Trzeba było się nie podkładać żabojadom, gralibyśmy sobie spokojnie z Islandią i byli pewnie w finale. Jak się kalkuluje to potem się płacze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl