![]() |
...i znowu te żałosne wrzutki... To jakaś masakra!!!!!
|
Jop, Piotr Brozek Do Mlodej Ekstraklasy I Niech Sie Od Mlodych Ucza Kaleki!
Alvarez I Kirm Maja 200 Godzin Zostawac Po Treningach I Uczyc Sie Dosrodkowac! Pawel Brozek Niech Zacznie Biegac! Jedyny Pozytyw To Jirsak! |
holenderski trener z drugiej ligi uczony i szkolony od podstaw systemem tamtejszej szkoly trenerskiej, bedzie zdecydwanie lepszy niz znani nam i 'lubiani' polscy trenerzy
|
Do czego to doszło, że trzeba się modlić o remis w derbach... :(
|
Cytat:
Czy ja ci napisałem "chłopcze" ?! Jeśli nie, to szanuj drugiego ! A na marginesie. Chwal sobie dalej P. Skorże. Twoja sprawa. Dla mnie, to jest b. przeciętny trener. Dzisiejszego żenującego spektaklu mu z pewnością niezapomnę ! |
Bez Honoru Bez Ambicji! Hanba!
|
Cytat:
|
obniżyć dziadom wypłaty o 70%..
|
Wpusccie Rasiaka ! :lol:
|
patologia :(
|
Nie wiem czy nie za szybko wpuścił tego Leszczaka, jeszcze są całe 4 minuty plus doliczony
|
Pierwsze przyzwoite dośrodkowanie w meczu- Leszczak
|
oooo k*rwa leszczak na 5 minut O_o
|
Leszczka Na Ostatnie5 Minut Idioto!!!!!!!!!???????????!!!!!
|
Cytat:
To teraz musi jeszcze tylko dwie bramki strzelić:rotfl: |
Spoko, będzie remis i z tego wyniku musicie być zadowoleni :/
|
Jesteśmy ku*** w dupie
|
86 min wchodzi leszczak... moze skorza nie wie ze to my przegrywamy i gra na czas...
|
"Co wy robicie wy Białą Gwiazdę hańbicie "
Wstyd kompromitacja Skorża musi odejść ! |
Cytat:
wolałbyś któregoś z nich? przynajmniej Leszczak to napastnik, czego nie można powiedzieć o ww. |
Przede wszystkim, to potrzeba klasowych pilkarzy grajacych na poziomie: Kosowskiego, Uche, Szymkowiaka, Blaszczykowskiego, Zurawskiego czy Frankowskiego...takowych na dzisiaj nie ma w klubie, a to przez fatalnie prowadzona polityke kadrowa.
|
Jeśli nowy trener to ktoś z zagranicy, Petrescu odpadł bo gwiazdeczki nie chciały zapierdalać na treningach i moim zdaniem takich będzie się trzeba pozbyć! Kazdy z was wie co mysli Pan Cupial... oj zbieraja sie ciemne chmury nad Mackiem :/
|
Cytat:
|
Levadie zapomniałem, Lecha zapomniałem, Legie zapomniałem, ale tego tym cieciom nie zapomne
|
Na tą gre nie da sie po prostu patrzeć.. Oni nie tworzą żadnego zgranego kolektywu! Wstyd i rozczarowanie..
|
dzieci już się cieszą.....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawe co trener powie po meczu???? "liga będzie ciekawsza"
|
mam nadzieje, że Skorża już do Krakowa nie przyjedzie, bo zostanie zwolniony od razu po końcowym gwizdku!!!!!!!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl