Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6543)

bebeto 22.11.2009 18:55

...i znowu te żałosne wrzutki... To jakaś masakra!!!!!

Lechista69 22.11.2009 18:55

Jop, Piotr Brozek Do Mlodej Ekstraklasy I Niech Sie Od Mlodych Ucza Kaleki!

Alvarez I Kirm Maja 200 Godzin Zostawac Po Treningach I Uczyc Sie Dosrodkowac!

Pawel Brozek Niech Zacznie Biegac!


Jedyny Pozytyw To Jirsak!

Genio 22.11.2009 18:55

holenderski trener z drugiej ligi uczony i szkolony od podstaw systemem tamtejszej szkoly trenerskiej, bedzie zdecydwanie lepszy niz znani nam i 'lubiani' polscy trenerzy

Żurawek 22.11.2009 18:56

Do czego to doszło, że trzeba się modlić o remis w derbach... :(

Denethor 22.11.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raztaman (Post 819671)
sam sie chlopcze otrzasnij...

pewnie na koncu poprzedniego sezonu piales z zachwytu nad wyczynami skorzy... a teraz nagle beee bo kilku kopaczy nie potrafi szybko wymienic pilki miedzy soba?!
taka jest nasza liga... chu#%$%# jak barsz... i czy to jestesmy my, czy legi, badz lech kopanina jest prawie taka sama...
widocznie nie mamy az tak dorbych kopaczy jakby sie wydawalo.... wiecej w tym farta i dyspozycji dnia....

ze zwalnianiem skorzy poczekalbym do konca sezonu...

Po co t aprowokacja ?!
Czy ja ci napisałem "chłopcze" ?!
Jeśli nie, to szanuj drugiego !
A na marginesie. Chwal sobie dalej P. Skorże. Twoja sprawa.
Dla mnie, to jest b. przeciętny trener. Dzisiejszego żenującego spektaklu mu z pewnością niezapomnę !

Lechista69 22.11.2009 18:57

Bez Honoru Bez Ambicji! Hanba!

Tasio1906 22.11.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tasio1906 (Post 819678)
"Jak nie wygracie, do domu z buta wracacie"!

Powinni za darmo do końca sezonu grać... I nie mówcie, że postawa Naszych "orłów" jest winna trenera

pysio 22.11.2009 18:58

obniżyć dziadom wypłaty o 70%..

AS82 22.11.2009 18:58

Wpusccie Rasiaka ! :lol:

jarek kazik 22.11.2009 18:58

patologia :(

mr_kwolf 22.11.2009 18:58

Nie wiem czy nie za szybko wpuścił tego Leszczaka, jeszcze są całe 4 minuty plus doliczony

pikey 22.11.2009 18:59

Pierwsze przyzwoite dośrodkowanie w meczu- Leszczak

pawelwislak 22.11.2009 18:59

oooo k*rwa leszczak na 5 minut O_o

krystiano 22.11.2009 18:59

Leszczka Na Ostatnie5 Minut Idioto!!!!!!!!!???????????!!!!!

wolfy 22.11.2009 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 819695)
Macie Leszczaka...

I to na całe cztery minuty!!

To teraz musi jeszcze tylko dwie bramki strzelić:rotfl:

Lechista69 22.11.2009 19:00

Spoko, będzie remis i z tego wyniku musicie być zadowoleni :/

Syn Kangura z 1984 22.11.2009 19:00

Jesteśmy ku*** w dupie

madziar 22.11.2009 19:01

86 min wchodzi leszczak... moze skorza nie wie ze to my przegrywamy i gra na czas...

Schabek 22.11.2009 19:01

"Co wy robicie wy Białą Gwiazdę hańbicie "

Wstyd kompromitacja Skorża musi odejść !

emjot 22.11.2009 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madziar (Post 819706)
86 min wchodzi leszczak... moze skorza nie wie ze to my przegrywamy i gra na czas...

na ławie zostali Cebanu, Burliga, Janik i Cantoro
wolałbyś któregoś z nich?
przynajmniej Leszczak to napastnik, czego nie można powiedzieć o ww.

For_FuN_ 22.11.2009 19:03

Przede wszystkim, to potrzeba klasowych pilkarzy grajacych na poziomie: Kosowskiego, Uche, Szymkowiaka, Blaszczykowskiego, Zurawskiego czy Frankowskiego...takowych na dzisiaj nie ma w klubie, a to przez fatalnie prowadzona polityke kadrowa.

Lechista69 22.11.2009 19:04

Jeśli nowy trener to ktoś z zagranicy, Petrescu odpadł bo gwiazdeczki nie chciały zapierdalać na treningach i moim zdaniem takich będzie się trzeba pozbyć! Kazdy z was wie co mysli Pan Cupial... oj zbieraja sie ciemne chmury nad Mackiem :/

madziar 22.11.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 819710)
na ławie zostali Cebanu, Burliga, Janik i Cantoro
wolałbyś któregoś z nich?
przynajmniej Leszczak to napastnik, czego nie można powiedzieć o ww.

tu nie chodzi o to kogo wprowadzil tylko kiedy... 4 minuty przed koncem? spooooro za pozno zwlaszcza ze nasz przod gra dno! praktycznie caly mecz!

pikey 22.11.2009 19:05

Levadie zapomniałem, Lecha zapomniałem, Legie zapomniałem, ale tego tym cieciom nie zapomne

przemek1902 22.11.2009 19:05

Na tą gre nie da sie po prostu patrzeć.. Oni nie tworzą żadnego zgranego kolektywu! Wstyd i rozczarowanie..

brylant17 22.11.2009 19:05

dzieci już się cieszą.....

koyoot 22.11.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 819653)
Ludzie zacznijcie trzeźwo patrzec na niektóre sprawy. "Rabini" prowadzą z nami 1-0, a skórokopy dalej grają "swoją" piłkę taką, którą sobie "pykali" przez pierwsze 35 minut. Co robi trener (nota bene po żenadach z Tottenhamem, Levadią, Lechem i Legią) ?
Nic !!!
Brońcie dalej "swojego trenerka" !

Nic? Zaraz zaczal wprowadzac zmiany w zespole. Co ma ****a sam wejsc na bopisko z karabinem i zaczac strzelac? Zacznijcie trzezwo myslec.

wolfy 22.11.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 819712)
Przede wszystkim, to potrzeba klasowych pilkarzy grajacych na poziomie: Kosowskiego, Uche, Szymkowiaka, Blaszczykowskiego, Zurawskiego czy Frankowskiego...

Żeby pokonać Cracovie?!

bebeto 22.11.2009 19:06

Ciekawe co trener powie po meczu???? "liga będzie ciekawsza"

pysio 22.11.2009 19:06

mam nadzieje, że Skorża już do Krakowa nie przyjedzie, bo zostanie zwolniony od razu po końcowym gwizdku!!!!!!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl