Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6430)

Fuks 18.10.2009 14:33

Ja bym chciał w koncu zobaczyc taki mecz, w ktorym Wisła bedzie sie musiala naprawde postarac o te 3 punkty, i jak sie juz rozpedzi to do 90 minuty (+ doliczone :D) nie odpusci ani chwili. Licze na dobry mecz, moze nawet byc remis, byleby w koncu jakis poziom byl...

szprotson 18.10.2009 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 804932)
Ja bym chciał w koncu zobaczyc taki mecz, w ktorym Wisła bedzie sie musiala naprawde postarac o te 3 punkty, i jak sie juz rozpedzi to do 90 minuty (+ doliczone :D) nie odpusci ani chwili. Licze na dobry mecz, moze nawet byc remis, byleby w koncu jakis poziom byl...

http://www.youtube.com/watch?v=xPG-3QpmlBo#

dawidex44 18.10.2009 14:44

Meczu na Canal+Sport nie będzie(odkodowanego:)). Za to jakieś inne mecze tej rundy powinni pokazać. Macie info:)
http://tvsportowe.pl/news.php?readmore=382

FraMat 18.10.2009 14:54

spora część gwiazdek Amiki chce odejść z klubu, więc od dłuższego czasu robią wszystko, żeby cena za nich spadła. Mam nadzieję, że dotyczy to też meczu z nami

FajQ 18.10.2009 15:04

A ja mam nadzieję że to co mówiłem w innym temacie się spełni czyli że Kirm walnie hattricka:-p
A tak na serio to jestem bardzo ciekaw jaką formę prezentują nasi po tej przerwie na repre.Mam nadzieje że dziś wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i że będzie to ładny mecz w wykonaniu Wisły.

Wynik stawiam 0:3 3xKirm :D

teh42eem00 18.10.2009 15:21

Osobiście liczę na dobry widowiskowo mecz. Wynik, oczywiście mam nadzieję, że zwycięstwo, ale remis też nie byłby zły.

Do boju Wisełka! ;)

szprotson 18.10.2009 15:36

że sie tak spytam..

Kto to jest Możdzeń? Czy to jest jakis bład moze na relacji? ?

Wojtas 18.10.2009 15:37

Wy chyba nie pojmujcie ze dla Amiki to juz ostatni dzwonek zeby nawiazac kontakt z gorą.

Jak wygraja to juz sa bliziutko Legii i maja do nas ramptem 8 pkt,co w przeciagu nawet do konca rundy nie wydaje sie byc az tak duza roznica.


Zmierzam do tego ze oni maja wielka presje bo to dla nich super wazny mecz

DLa nas tez ,do tego chcemy wziasc rewanz za zeszly sezon
Bedzie wallkaaa :D

Hives4 18.10.2009 15:37

Cytat:

Kto to jest Możdzeń? Czy to jest jakis bład moze na relacji? ?
Z Młodej Ekstraklasy...

dawidex44 18.10.2009 15:53

Skład Amici wygląda słabiej od składu choćby Ruchu Chorzów:)

Nehiar 18.10.2009 15:55

No ja nie wiem czy słabiej ... Lewandowski, Stilic, Peszko ...

brylant17 18.10.2009 15:58

Panie Dawidziuk: BOGUSKI a nie Bogucki następny komentator ehhh

Nehiar 18.10.2009 16:08

No to naprawdę zaczeliśmy z "przytupem" ... dwie setki Lecha, mamy dużo farta

4fan_player 18.10.2009 16:13

Teraz macie niepoprawni optymiści jak jedziemy Lecha 3-1. Może być dobrze ale będzie ciężko, bardzo ciężko.

redrum 18.10.2009 16:23

Póki co cieniutko.

dawidex44 18.10.2009 16:24

Taki początek:) Potem bedzie lepiej:)

pirat.z.karaibow 18.10.2009 16:26

Lewandowski to jest niesamowita panienka i cipka. Nie pogra dzisiaj. Nasi stoperzy wywracają go jak chcą.

brylant17 18.10.2009 16:30

Pawełek!!!! o matko co wybronił :D:D

lucekj 18.10.2009 16:31

czy Brożek nie powinien tego strzelać???

co jest z czuperowcem Kasprzikiem? forma czy kontuzja?

Aimable 18.10.2009 16:35

Co się dzieje na lewej stronie naszej obrony??

lucekj 18.10.2009 16:37

póki co Irsaka nie widać a jak już jest przy piłce to babol. typowy mecz dla Sobola w środku, dużo walki, bardzo go brakuje

4fan_player 18.10.2009 16:37

Ćwielong do zmiany. Spowalnia nasze akcje tylko.

prober 18.10.2009 16:41

LOL, ja wiem, że kibice Lecha lubią sobie pokrzyczeć i prowokować, ale śpiewanie...
"każdy to powie Cracovia rządzi w Krakowie"
... wobec osiągnięć obydwu klubów w ostatnich kilkunastu miesiącach, wyników ostatnich derbów, pozycji obydwu drużyn w tabeli oraz ogólnej atmosferze w obydwu klubach - jest groteskowo śmieszne :)

szprotson 18.10.2009 16:41

do zmiany to jest raczej Diaz

lucekj 18.10.2009 16:42

ewidentny karny

brylant17 18.10.2009 16:44

w****** mnie ten sędzia ciekawe ile Amicka mu zapłaciła

pirat.z.karaibow 18.10.2009 16:44

Każdy to powie, Cracovia rządzi... w Charkowie?

:-)

Robek 18.10.2009 16:48

obym nie zapeszył ale Mario gra chyba mecz życia

wolfy 18.10.2009 16:49

Ciekawi mnie ile kuchenki zapłaciły sędziemu.

4fan_player 18.10.2009 16:51

Karne może był ale na pewno nie ewidentny. Ja bym chyba też tego nie gwizdnął.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl