![]() |
Co myślicie o takim treningu? Rozpisałem go według http://www.kulturystyka.pl/atlas/ i chciałbym go skonsultować z kimś kto się na tym zna. Chcę rozpocząć na poważnie treningi na siłowni od nowego roku i chodzi mi przede wszystkim o rzeźbę ale też o siłę.
Poniedziałek: - uginanie ramion ze sztangietkami stojąc pochwytem (5x10) - uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" (5X10) - wyciskanie sztangi na ławce poziomej wąskim uchwytem (5x10) - uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" (5X10) - wyciskanie sztangi na ławce poziomej wąskim uchwytem (5x10) - rozpiętki w siadzie na maszynie (5x10) Wtorek: - pompki - brzuszki - uginanie ramion ze sztangietką w siadzie (6x10) - uginanie nadgarstków ze sztangietką w siadzie (6x10) Środa: - uginanie ramion ze sztangietkami stojąc pochwytem (4x10) - uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" (4X10) - prostowanie nóg w siadzie (2x10) - przysiady ze sztangietkami (2x10) - prostowanie nóg w siadzie (4x10) - przysiady ze sztangietkami (4x10) Czwartek: wolne Piątek: - uginanie ramion ze sztangietkami stojąc pochwytem (2x10) - uginanie ramion ze sztangą na "modlitewniku" (2X10) - wyciskanie sztangi w poziomie (2x10) - rozpiętki w siadzie na maszynie (4x10) - wyciskanie sztangi w poziomie (4x10) I miałbym prośbę do kogoś w sprawie diety, co i jak (bo jestem zielony w tym:) )? |
Nie nazwałbym tego planem, nawet nie ma co poprawiać.
http://www.sfd.pl/SPIS_TEMAT%C3%93W-...G-t401012.html <- w tematach podanych w tym poście masz przykładowe plany, najlepiej wybierz sobie jeden (polecałbym Ci FBW) i ogólnie przeczytaj na czym to wszystko polega. :-) Co do diety to odsyłam tutaj: http://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete...J-t379384.html . Odsyłam do linków, bo nie ma sensu, żebym pisał to, co jest już dobrze napisane gdzie indziej. :-) |
jaki polecacie stack kreatynowy ?
chodzi mi o wlasne odczucia po cyklu a nie opisy producentow |
Panowie mam takie pytanie. Jakie najlepsze ćwiczenia na zbudowanie duzych mieśni brzucha?? Nie podawajcie mi ćwiczen które ułatwiaja spalić tluszcz albo wzmocnic brzuch. Tylko takie które pobudza do dużego wzrostu.
W co do stacków sam ajdłem nitrobolon. Efekty po nim są widoczne , ale oczekiwałem czegoś wiecej. Jesli chodzi o smak nitro to po 2 tygodniach juz go miałem dość. Co prawda brałem na raz wiekszą dawke niz zalecana na opakowaniu. Sam teraz zastanawiamsie nad Xpandem lub shogunem |
na duży mięsień brzucha to tylko 2 piwka dziennie ;)
|
Tak cwiczylem tyle ze piwek ładowałem wiecej:P a brzuszeknie rósł:P a tak pozatym fak faktem alkoholjest kaloryczny ale tyje sie bardziej od tego ze po piwkach sie je duzo tlustego i od tego brzyszek rosnie. Do tego przy braku ruchu oponka bedzie niezła :P a tak powaznie to:
Panowie mam takie pytanie. Jakie najlepsze ćwiczenia na zbudowanie duzych mieśni brzucha Nie podawajcie mi ćwiczen które ułatwiaja spalić tluszcz albo wzmocnic brzuch. Tylko takie które pobudza do dużego wzrostu. |
Panowie skończyłem rozpiske na "ogólnorozwojówke" która trwała miesiąc - 12 treningów na siłowni. Chciałbym teraz zrobić rozpiskę na masę, wkleiłby ktoś z Was coś odpowiedniego? na sfd, kulturystyce itd... tyle tego jest, że aż problem, żeby coś wybrać. Także będe wdzieczny. pozdrawiam
|
W. z tych tańszych to crevolution biogenixa z tych droższych dla mnie osobiscie m-stak animala to numer jeden. Power horse, x-pand już gorzej. Oczywiscie z animalem to brałem witaminki plus gainer pro-whey.
|
Polecam X-Panda robiłem już kilka cyklów na nim i jestem bardzo zadowolony dobra korba na siłowni i fajna pompa efekt końcowy tez bardzo fajny :)
Jeszcze niezły jest zestaw STORM + SHOCK THERAPY tez efekty niezłe ale smaki słabe PAWEL NEWB Co do brzucha to chyba cię nie zaskoczę :P najlepsza 6 weidera co Ci z super mieśni brzucha jak będą pod tłuszczem ? O to w tym wszystkim chodzi spalisz tłuczsz będzie widac mieśnie bedziesz cwiczyć mięśnie będą większe Trzeba sie uzbroic w cierpliwość i ciężko pracować, z tym samym się spotykam tutaj, czy jak czytam SFD Wszyscy by chcieli zrobić 5 super ćwiczeń kupić odżywki (cena nie gra roli) i bez diety, po 2 tygodniach wyglądać jak pudzianowski ;) |
Tylko tyle ze ja własnie nie mam wielkiej tkanki tluszczowej. Wiec kaloryfer widac. Tyle ze bidnie przy bardziej rozrosnietej klatce. Dlatego potrzebuje jak najbardziej powiekszyc brzuch. I takie cwiczenia mi potrzebne. 6 W bardziej wzmacnia i spala tluszcz niz powieksza miesnie brzucha
|
Cytat:
|
Pytanie odnośnie powyższego treningu:
11. Wznosy tułowia z obciążeniem. To martwy ciąg po prostu, czy jakieś inne wznosy? |
to chyba chodzi o unoszenie tułowia z opadu.
Jest to inne cwiczenie niz MC ale rowniez działa na prostownik. http://www.kulturystyka.pl/atlas/ple...i/image051.gif |
"Dzieńdobry"?
Bierzesz sztange na plecy , stajesz w lekkim rozkroku, nogi lekko ugięte, plecy OBOWIĄZKOWO proste. Pochylasz się w dół płynnie, płynnie wznosisz tułów do góry (żadnych szarpnięc, pod żadnym pozorem) tak by czuć jednocześnie prostowniki i dwugłowe ud. Ćwiczenie z ławką ogranicza udział nóg, a co za tym idzie to ćwiczenie typowo na plecy. |
Siemankoo wszytskim:) Mam 16lat 60kg 175cm i postanowiłem ze czas zaczac...:) Co polecacie na poczatek jaka dieta?jaki program...? Prosze o pomoc z góry Thx
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale co chcesz robić?Masę?
Nie wątpimy w to,że mięśnie <lol2> Z resztą na sam początek najlepiej ćwiczyć normalnie,czyli nie na masę,a po prostu rozruszać mięśnie,bo na początku i tak masa idzie w górę. |
Cytat:
|
deca + winstorl + testosteron w domu zrob 6W i troche pompek to sie wyrzeźbisz na wakacje :lol:
|
Jeżeli zamierzasz iść na siłownie to najlepiej podejść do instruktora a on da Ci rozpiskę jakie ćwiczenia,ile powtórzeń itd A w razie jakbyś nie wiedział jak robić dane ćwiczenie to Ci pokaże .
|
[QUOTE=PAWEL NEWB;652119]Panowie mam takie pytanie. Jakie najlepsze ćwiczenia na zbudowanie duzych mieśni brzucha?? Nie podawajcie mi ćwiczen które ułatwiaja spalić tluszcz albo wzmocnic brzuch. Tylko takie które pobudza do dużego wzrostu.
Pomoze ktos wkoncu??:P |
Rób 3 razy w tygodniu 2x brzuszki z obciążeniem i 2x unoszenie nóg leżąc na ławce skośnej i powinno być ok. Ja tak robię i jestem zadowolony z efektów.
PS. Ostatnio wyczytałem, że powinno najpierw ćwiczyć się dolne partie mięśni brzucha, a potem górne (czyli odwrotnie niż podałem wyżej ;) ) jednak nie znalazłem na to żadnego uzasadnienia, zna ktoś jakieś? |
Mam pytanie ile minimum powinno się biegac przy treningu aerobowym. Chodzi mi o czas trwania ćwiczenia. Czy 20 minut starczy na początek?
|
Cytat:
|
Cytat:
zacznij od 20min i za każdym razem zwiększaj np o 2min |
Cytat:
|
Cytat:
nikt nie kaze ci trzymac scislej diety co do ilosci gram spozywanych produktow, ale na pcozatek ogranicz do zera wszystkie fast foody. nawet jak jestes na miescie i padasz z glodu to nie kubuj kebabow/macow itd kup sobie jakiegos Lu Go i banana albo cos posilki 5x dziennie , pamietaj o sniadaniu najlepiej jakis ser bialy czy cos z sokiem , pieczywo zmien ze zwyklych kajzerek na ciemne, na poczatku ci to wszystko starczy, ryz , filet z kurczaka saltka, na obiad albo z kasza najlepiej gryczana ale mi to przez gardo nie przechodzi wiec .......e kolacji nie jedz o 22 tylko o 19 max, nie podjadaj do poduchy .... |
mam takie pytanko do Was, czy wiecie może jakie konkretnie mięśnie pracują podczas boksowania w worek ?
i jak długo można podczas jednego treningu boksowac żeby sie nie przeciążyc ? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi. |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl