![]() |
Głowa to jest koleś :D ten zawsze jaką minę strzeli :p
|
Wrzuci ktos bramki z tego meczu ?
Tylko nie w jednym pliku plz. |
Foto z meczu Wisła - Lechia
|
|
|
|
|
Cytat:
|
Czy tam jest ktos trzeci, bo ja widze 5 rak, mocne, sorrka za zbedny topic, ale nie moglem:rotfl:
PS: Pewnie maly to ten trzeci |
|
Cytat:
No, dobrze widzisz 5 rąk. Jedna Łobodzińskiego, cztery Brożka :lol: Proponuję zdjęcie wysłać do "Nie do wiary". Albo chociaż do Teleexpressu :D |
a ma ktoś może zdjęcie racowiska na dachu starej hali po meczu??
|
|
|
|
Tutaj link do filmiku z bramkami z wczorajszego meczu z Piastem Gliwice na R 22:
|
|
|
|
|
Kompilacja mojego autorstwa o Pawle Brożku:
http://pl.youtube.com/watch?v=mxLEzFarzLw |
Bardzo dobry filmik jak dla mnie. Muzyka świetnie dobrana, zakończenie filmu równie fajne.
|
|
Cytat:
Cytat:
|
jak widzę te spółki akcyjne to mnie telepie.. bez względu na to czy jest to youtube, czy portal Wiślacki herb powinien być prawidłowy, a nie ulegać presji i tym że "oficjalnie" jest taki więc choćby zmienili ramkę na "Telefonika" to ja dam herb z tą Telefoniką bo na onecie, interii i w C+ też tak jest
herb Wisły http://i33.tinypic.com/sgrhck.jpg przy okazji herb Legii http://i37.tinypic.com/2ck74o.jpg a nie jakieś czarne wynalazki szanujmy siebie i bogatą historię klubu.. |
E to mój pierwszy film i nie wiedziałem że tak na mnie naskoczycie, popelnilem blad i sie do niego przyznaje, przepraszam.
|
Fotogaleria z Wrocławia
|
Cytat:
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl