Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

West 22.06.2008 21:34

czy w orange dokladnie Twoj Mix da sie jakos ustawic ze tam to jednego/dwoch nr Orange mam taniej ?
jesli tak to jak ?

dostuffca 22.06.2008 22:25

[pyt] Skąd teraz startują busy do Gdowa i ile kosztuje przejazd?

[odp] Z Ogrodowej - 3zł. Empiria najlepszym lekarstwem.

simone 22.06.2008 22:30

Co to był za mecz gdzie podczas rzutów karnych Canizares podchodził do przeciwników z miną "seryjnego mordercy" i robił- jak by to powiedział Daniec- "straszonko". Jakiś link na YT też by się przydał. Z góry dzięki.

Gordian 23.06.2008 05:44

Ludki ważna sprawa, potrzebuje zaproszenie na portal społecznościowy grono.net. Dałoby się załatwić?

syeb 23.06.2008 09:21

poszukuje piosenki ktora spiewaja kibice na euro. Moze kojarzy ktos tytul?

Tadeusz Łopuszański 23.06.2008 09:46

Witam skad wyjezdzaja busy do Myslenic Dokladnie do Tenczyna??

JacobusTSW 23.06.2008 10:08

Co się stało z tematem o krzesełkach z sektora X i czy wiadomo już kiedy odbiór itd??

Kondipr 23.06.2008 10:33

Kiedy jest losowanie LM (jak sie nie myle w tym tyg.)?

krzysiek92 23.06.2008 10:41

Dłuższą chwilę mnie na forum nie było stąd to pytanie...
Wiadomo kiedy będzie odbiór szalików Henryka Reymana?

JacobusTSW 23.06.2008 10:46

odp
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kondipr (Post 555733)
Kiedy jest losowanie LM (jak sie nie myle w tym tyg.)?

Ze względu na ME przeniesione z 29 czerwca na 1 lipca...

gackos 23.06.2008 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syeb (Post 555697)
poszukuje piosenki ktora spiewaja kibice na euro. Moze kojarzy ktos tytul?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BronekTS (Post 555216)
http://www.sportizo.com/football/eur...et-highlights/

W momencie kiedy piłkarze wychodza na murawe, na samym początku w tle leci jakaś kibicowska muzyczka bo nie podejrzewam żeby to był doping kibiców. Co to za utwór czy coś ? Można prosić jakiś link ?

http://www.youtube.com/watch?v=VutML...eature=related

WislakWiDoK 23.06.2008 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek92 (Post 555737)
Dłuższą chwilę mnie na forum nie było stąd to pytanie...
Wiadomo kiedy będzie odbiór szalików Henryka Reymana?

Jeszcze nie.

kormi 23.06.2008 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tadeusz Łopuszański (Post 555709)
Witam skad wyjezdzaja busy do Myslenic Dokladnie do Tenczyna??

Z zatoczki naprzeciwko Carreforur(dawny Albert) od rynku jakieś 10 minut.<--a sori nie doczytalem to info odnosnie Myslenic,
a z Kraka sie dokladnie nie orientuje, ale najlepiej jakimś chyba autobusem w kierunku Zakopca, bo busy z Kraka tam chyba nie dojeżdżają ;]

Tadeusz Łopuszański 23.06.2008 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kormi (Post 555749)
Z zatoczki naprzeciwko Carreforur(dawny Albert) od rynku jakieś 10 minut.

ale to w krakowie czy myslenicach
a skąd w krakowie?

mcovalski 23.06.2008 11:34

W sobotę kuzyn żony powiedział że Wisła będzie grac na Unii i już decyzja zapadła. Moje pytanie jest takie czy jest już oficjalna informacja czy tylko on dzięki koneksjom w Urzędzie Miasta dowiedział się ??

szprotson 23.06.2008 11:48

PP i PE miały byc grane w Tarnowie....

Kamil 23.06.2008 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 555769)
PP i PE miały byc grane w Tarnowie....

sytuacja zaczyna sie troche zmieniac

Cytat:

GK: puchary w Chorzowie, reszta w Tarnowie

Rozgrywki krajowe w Tarnowie, europejskie puchary w Chorzowie - tak ma wyglądać sytuacja Wisły w 2009 roku, kiedy to zespół opuści obiekt przy Reymonta.

Na razie krakowski klub doszedł do porozumienia z dyrekcją Stadionu Śląskiego na wynajem obiektu na mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów, jeśli oczywiście wiślacy do niej awansują. Przy ul. Reymonta myślą już o 2009 roku, w którym scenariusz meczów Wisły ma wyglądać tak, że krajowe spotkania krakowianie będą rozgrywać w Tarnowie (w przyszłym tygodniu dojdzie do rozmów w tej sprawie), a międzynarodowe w Chorzowie.


mcovalski 23.06.2008 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 555770)
sytuacja zaczyna sie troche zmieniac

Czyli nic oficjalnie nie wiadomo.

syeb 23.06.2008 18:13

poszukuje tej wersji ale w formacie mp3
http://pl.youtube.com/watch?v=QknZc7...eature=related

Duch 23.06.2008 19:17

poszukuje

zdjecia naszej oprawy z meczu z Łks "Sprzedawca Liści.." w jak najwiekszej rozdzielczości

z góry dziękuje

concedi 23.06.2008 19:34

jest ktoś w posiadaniu listy Roithmana (najlepszych książek), może być europejska :)
z góry dzieki

Kamil_mchw 24.06.2008 00:38

jeśli ktoś studiuje na UE w krk to powinien mi pomóc...
http://www.uek.krakow.pl/~harmon/gruplist.htm
na tej stronie jest plan zajęć wszystkich grup wszystkich kierunków na UE, chodzi mi jaki skrót ma turystyka rok 1, niestacjonarne.

WiślakNH 24.06.2008 08:21

Proszę o pomoc :
Winamp nie odtwarza mi plików video,tzn odtwarza ale sam dźwięk,a obrazu już nie.Dodam,że usunąłem go i zainstalowałem ale niestety dalej jest to samo.
Wie ktoś o co chodzi?

filip_wislak 24.06.2008 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 556209)
Proszę o pomoc :
Winamp nie odtwarza mi plików video,tzn odtwarza ale sam dźwięk,a obrazu już nie.Dodam,że usunąłem go i zainstalowałem ale niestety dalej jest to samo.
Wie ktoś o co chodzi?


Może poprostu wystarczy kliknąć w zakładkę "video" ?

WiślakNH 24.06.2008 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip_wislak (Post 556211)
Może poprostu wystarczy kliknąć w zakładkę "video" ?


Nie,to nie to.

Ok,już wiem,po prostu była przełączona karta z monitora na telewizor :)

Wilku 24.06.2008 08:43

Zna ktoś jakiegoś linka do pracowni jubilerskiej, mającą związek z antycznym wzornictwem (nie chodzi mi o Rzym czy Grecje, ale własciwie o starożytność)?

felipe 24.06.2008 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 556183)
jeśli ktoś studiuje na UE w krk to powinien mi pomóc...
http://www.uek.krakow.pl/~harmon/gruplist.htm
na tej stronie jest plan zajęć wszystkich grup wszystkich kierunków na UE, chodzi mi jaki skrót ma turystyka rok 1, niestacjonarne.

np KrZZTr1011

Zola 24.06.2008 09:46

Sklep kibica (czy to gdzie sie wyrabia karnety itd) to jest w wakacje otwart normalnie czy jakies godziny?

Zieniu17 24.06.2008 11:43

Nie wie ktoś gdzie w Krakowie można kupić czapke bmw sauber?

Prezydentowa 24.06.2008 15:55

Co się stanie po zresetowaniu routera? Co trzeba będzie ustawiać od nowa?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl