![]() |
Cytat:
|
Zwycięstwa nie dowieźli,ale remis też nie jest taki zły. Zawsze to 4 pkt straty Manchesteru do Chelsea,a nie 6 :)
|
Noooo wreszcie na wyspach szaleństwo:D Kto oglądał dzisiejsze derby Manchesteru wie o czy piszę. Kibice ze skrajnych sektorów cały mecz na stojąco (a wiadomo czym to grozi w Anglii), latające szkoło itp. Butelka w głowie gracza City niczym nóż w głowie Baggio;) I jeszcze wynik jak dla mnie miód malina. Żeby nie było mało to bramka w doliczonym czasie dająca awans Man Utd. Na prawdę super się to oglądało.
|
http://redlog.pl/2010/01/26/kiedy-me...bryku-cantony/ troszkę obok tematu ale warto przeczytac. Żałuję że nie obejrzałem tych derbów postaram się obejżec powtórkę, może wstanie nadzieja że wróci normalnośc ;]
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
To są kibice? TO JEST HOŁOTA. Mam nadzieję ze u nas wkrótce będzie taki spokój, jak np na meczach w Hiszpanii. Daj Bóg. |
Chłopie chyba źle odebrałeś mojego posta. Nie wiem co twoja poukładana głowa wymyśliła... ale wyobraź sobie że nie chodziło mi o latające przedmioty tylko atmosferę która nie przypominała wyspiarskiego stylu. Nie wiem czy zauważyłeś taki mały znaczek;) przy zacytowanym zdaniu. Nie będę tłumaczył bo twoja poukładana głowa pewnie sama do tego dojdzie. A co do cytatu że szaleństwo na wyspach to chyba masz jednak Ty źle poukładane w głowie. Chodzi ci o to że stali czy że darli morde? Co cię tak oburzyło jak byś mógł wytłumaczyć?
|
Jaka piękna bramka Almuni :D
Pirat - byłeś na jakimś meczu w Hiszpanii? |
Man Utd - mistrz gry z kontry.:)
|
Kanonierzy bez armat - i tyle w temacie. Dziwię się bardzo Wengerowi, że w zimowym okienku transferowym nie pozyskał żadnego napastnika. Co z tego, że średniakom ładują po 3-4 bramki i mają ich najwięcej strzelonych w całej Premiership, skoro gdy przychodzi mecz z Chelsea czy Man U właśnie kompletnie zawodzi wykończenie akcji?
Vermaelen i gol na 1:3. |
Cytat:
A jak tak czasem patrzę na Rooney'a na boisku, to zastanawiam się czy on ma płuca?:shock: |
Cytat:
|
A za tydzień jak Chelsea <3 stuknie na Stamford Bridge Arsenal, to Arsenal mistrza ma z głowy. ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
W meczu Chelsea z Arsenalem najlepszy byłby remis :P ed: @kosa, to akurat niestety dosyć częste zjawisko w Anglii,że ja drużyna przegrywa, to kibice wychodzą wcześniej ;/ |
Cytat:
Jak Wisła przegrywała z Lechem w Krakowie 1:4 to krzyczeliśmy jak głupi i tak:) a Arsenal atakował dzisiaj, walki nie można im odmówić, strzelili bramke, mogli strzelić nawet drugą, a kibice wychodzili powoli od 70min. Irytować ich jedynie mogła postawa Almunii. :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiem czy było już pisane ale po raz pierwszy w historii TV, mecz MU-Arsenal był transmitowany w 3D. Według telewidzów jest to rewolucja w pokazywaniu meczów i najprawdopodobniej jest to przyszłość transmisji telewizyjnych.
P.S. Zazdroszczę tym co widzieli. :foch: |
Cytat:
|
Cisza taka a jakże ciekawe rzeczy dzieją się nad Tamizą.
Po pierwsze. Kto by przewidział,że MU polegnie z Evertonem?Diabełki nic specjalnego nie grały, to samo zresztą Everton ale szczęście sprzyjało jednak tym drugim. MU sprawiało wrażenie zespołu,który jest pewny tego,że prędzej czy później dopadnie Everton i zgarnie 3 pkt. Kunktatorstwo widać się nie opłaciło. W ogóle mecz był taki sobie. Szczęście,że zaraz po meczu w Liverpoolu był pojedynek CHFC,i każdy mógł zobaczyć jak wygląda dojrzała gra,zespołu pewnego swojej wartości. Atakował Wolverhampton, znaczy atakował:),coś tam konstruował, a CHFC w sumie ograniczała się do destrukcji,mądrej destrukcji. Kontrolowali przebieg meczu całkowicie. Wygrana CHFC zasłużona. Kolejka ta wybitnie pokazała,że mimo wszytko CHFC ma największy potencjał taktyczny w lidze. Jak stary Lis walczyli z Wilkami. Nie ma szans,aby ktoś ich dogonił i próbował zgarnąć im mistrzostwo. Są drużyną kompletną. Na dziś najlepsza ekipa w Anglii. Sensacją będzie jak nie zdobędą mistrzostwa. Całkowitym rozczarowaniem była dla mnie mecz City z Liverpoolem. Do tragicznej gry tych ostatnich jestem przyzwyczajony,nigdy mi się nie podobali. Raz im się udało w LM i jadą na kicie do dziś dnia. A są zwyczajnie przeciętni. Do tego ten ich Torres nijak się nie ma do Rooneya,a co dopiero do Anelki i Droghby. No ale oni na nim opierają swoją wyjątkowość:). Ale Liverpool jaki jest każdy widzi. Natomiast City....ich w ogóle nie ma. Napisać,że grają bezbarwnie to za dużo napisać. Zaro ładu i składu w ich wykonaniu. Zżymałem się,że jak zatrudnią dobrego trenera to przynajmniej będą grać poukładaną grę. Ha,ileż się pomyliłem. Grają większe dno niż za poprzednika. Żeby było śmieszniej, Mancini wpuszcza na ostatnie minuty Bellamego:) i nie wiem kogo chciał tym ruchem postraszyć,no chyba ,że niegrzeczne dzieci,aby rodzice mieli kim je straszyć. Myślałem,że Włoch ogarnie to wszystko z lepszym skutkiem, a żadnej poprawy w żadnym elemencie gry MC nie widzę. Jedyne co mnie zastanawia czy pozwolą Manciniemu na ściąganie takiego szrotu jak Bellamy. Bo skoro zespół jest poukładany jak za poprzednika to i pewnie transfery będą podobne:). W sumie szkoda mi arabskich szejków. Wszytko wygląda na to,że kasę utopią i nic nie ugrają. |
Niektórzy przewidzieli porażkę MNU:-)
W temacie o bukmacherce tak typowałem: http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=6340 |
Cytat:
No fakt. Smutne to ale rzeczywiście wystarczy powstrzymać Rooneya aby pograć z MU. Świadczy to tylko o ich dryfowaniu ku przeciętności. |
Cytat:
Rzeczywiście w tej chwili Chelsea jest głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa. Mają najbardziej wyrównany skład i najwięcej indywidualności w zespole. Nie porównywałbym w tym momencie Torresa do Rooneya czy Anelki .Hiszpan powrócił do zespołu po kontuzji kolana - wszedł dopiero w drugiej połowie .Gdy był zdrowy i w formie -miał taki sam -duży wpływ na swój zespół jak Ronney czy Drogba. Dałbym jeszcze czas Manciniemu - obecna drużyna to zespół stworzony przez Hugesa - ale zgadzam się że wielkie transfey nie przekładają się na gre drużyny MC. Duży progres formy zanotował Tottenham po objęciu go przez Redknapa. Zdecydowanie postawił w ataku na Defoe i Croucha i to się opłaciło. A co do Liverpoolu - to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie w tym sezonie .Ostatnie transfery to totalna porażka Degen czy Kyrgiakos (:shock: ) , Maxi ( jeszcze jeszcze) -ale juz 20 mln za Aquilaniego to szczyt wszystkiego! Czas Beniteza już chyba się skończył . |
Cytat:
United zeby cos ugrac musza poprawic obrone,inaczej beda przegrywac jak z Tofkami i tyle :) Sam Rooney zmienil sie od czasow odejscia Christiano,troche "wydoroslal" no i gra bardziej dla druzyny. jesli mialbym typowac Mistrza to chyba jednak Chelsea jesli ich jakis kryzys nie dopadnie,no i Arsenal chcilabym zeby cos zamieszal ale od 4 lat probuja i nic... |
Ma ktos moze linka do SOPCASTA do POLSKIEJ transmisji meczu Chelsea - ManC ?
Na meczyli.pl i soccer-live.pl nie ma |
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba kolejna urwana noga w Arsenalu... Tym razem Ramsey
|
Ja .......ę, strasznie to wyglądało.
Czy nie ma bata na jebanych drewniaków nie potrafiących robić nic innego poza polowaniem na nogi rywala? Pewno dostanie bana na 3 mecze po czym znowu kogoś połamie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl