Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Komentarze nt. organizacji i aspekty pozaboiskowe EURO 2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1820)

maTyS. 13.05.2009 10:19

co za burak Majchrowski podczas przemówienia dzwoniła mu komórka !..ale wstyd.

rocco_1906 13.05.2009 10:20

no ale ponoc stadion MA BYC!!! na czerwiec 2010;] tak powiedzial Jacuś.pozyjemy zobaczymy

DominoForza 13.05.2009 10:21

moglo byc tak ze chcieli wypromowac inne miasta w Polsce a nie tylko Krakow ktory jest sam w sobie miastem turystycznym,mysle ze i tak wielu kibicow z zagranicy przyjedzie zwiedzac Kraków i Malopolske.Ucierpi natomiast czas budowy stadionu

Pan Jotka 13.05.2009 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 726298)
teraz to ja licze na kompromitacje Polski jako organizatora Euro.... bo to jest nie jest normalne zeby politycy nie patrzyli na to kto jest naprawde najlepszą kandydaturą, tylko ważne dla nich jest to zeby ich Miasta dostały organizacje... i tak w dupie mam całe to Euro... bo z grupy i tak nie wyjdziemy.. jebać

Rozum8em ze masz 12 lat...Bo chyba inaczej twojego posta nie da sie wytłumaczyć. Fakt, ze Krakow ma stadion a inni nie maja, ale nasz stadion ma miec 33 tysiace a inne ponad 40 tysiecy wiec chyba decyzja nie jest takim znowu zaskoczeniem. Najgorsze jest to, iz zeby jechac na mecz najmniej przejade 320 km. Takze niech rusza dupy i wezma sie za autostrady...

el Nuero 13.05.2009 10:21

Ta decyzja to dla mnie zwykłe polityczne chamstwo. Który polityk popierał "swoje" miasto, a który miał to gdzieś - zobaczyliśmy jak na tacy.

I teraz pytanie za 100 punktów: czy to znaczy, że nie ma już "miast rezerwowych" (w razie gdyby ktoś nie zdążył)? Bo dla Wisełki ma to wielkie znaczenie - przecież mogą nie burzyć za miesiąc tryb. A_B, tylko spokojnie dokończyć C, i dopiero wtedy zburzyć A_B, aby zbudować nowe. Czy wtedy "emigracja" Wisełki na obcy stadion byłaby konieczna?

Euro w Krakowie poszło się paść. Oby nie było finansowych zagrożeń dla większości głównych inwestycji.

Dubi 13.05.2009 10:23

KRAKÓW I CHORZÓW zostały skreslone z listy

Proud 13.05.2009 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 726299)
Z jednej strony dobrze,bo może wreszcie Majchrowski jebany komuch wyleci i jego klika,z drugiej zaś żal że nas ominie tyle pieniędzy bo chyba nie liczycie na to że będą nas dalej dotować co do stadionu czy tez parkingów...

Powiedzcie mi jak to jest po prostu możliwe że taki Poznań zastąpił Kraków? mocniejsze lobby ? bo chyba tylko to,przecież poznań to wioska nie mająca dosłownie nic :/

tylko że EURO nie dostaliśmy bo Majchrowski jest popierany przez SLD. i najpierw PiS nas wykluczył, a teraz PO nie poparło...niestety. Gdańsk ma Tuska, Wrocław Schetyne, Poznań jest ukierunkowany na PO...dlatego wszyscy mieli Kraków w dupie...

TSNH 13.05.2009 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 726305)
Szkoda, że nie wstawili Krakowa zamiast Poznania. Niestety, ale Boniek miał rację że nic nie zmienią i pozostawią miasta z którymi podpisano już wcześniej umowę. Jedynie istnieje szansa, że Kraków zastąpi któreś z ukraińskich miast, bo 2 z nich mają do 30 listopada czas na poprawę.

Odpadają to odpadają, jakby ukraińskie miasta się nie wyrobiły to więcej meczów będzie rozgrywanych w innych miastach które dziś dostały zielone światło....niestety
p.s
Na szczeście Dzrzewiecki powiedział żę finansowanie stadionów Chorzowie i Krakowie bedzie nadal i bedą skończone.....zobaczymy czy rząd się nie zmieni

RAFi89 13.05.2009 10:25

Tylko co do pojemności stadionu, oczywiście być może miało to wpływ na to kto zorganizuje Euro ale trzeba też patrzeć przyszłościowo. Euro to 2-3 mecze a co później nie sztuką jest wybudować stadion na 60 tys. tylko później go utrzymać.

Tiramisu 13.05.2009 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomaszek67 (Post 726309)
Kolego, to nie Poznań, a Wrocław lub Gdańsk powinni wywalić, a na ich miejsce wrzucić Kraków. Chyba że Twoje zgody z Lechią z Gdańska i Śląskiem z Wrocławia, a kosa z Lechem z Poznania nie pozwalają ci dostrzec, że póki co to we Wrocławiu i w Gdańsku nie ma w ogóle stadionów.

Stadion zawsze można zbudować, a porównanie Gdańska albo Wrocławia do Poznania trąca o nadużycie. Jakoś tak się złożyło, że najpiękniejsze miasta w Polsce trzymają razem - fajnie nie? :D. A Poznań to może chodniki im czyścić. A więc fajnie by było, by to one były reprezentacją naszego kraju, a nie JAKIŚ Poznań. Po ptokach,, Dla mnie paranoja.

7 kotów 13.05.2009 10:27

Jesli nie zakloci to naszej budowy, to kilka pozytywow z tej decyzji mozna napewno znalezc :)
Zreszta nie oszukujmy sie. Gro euroturystow zaparkuje w Krakowie na piwie : )


PS. Bylem przekonany ze Wroclaw wypierdziela. Bo Chorzow to od poczatku byly jaja.

Erich Zann 13.05.2009 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 726306)
Macie nadzieje że to nie opóźni budowy stadionu???????????????? LUDZIE TO ZAHAMUJE CAŁĄ BUDOWĘ!! A i B na pewno nie wyburzą...

Człowieku weź wsadź sobie głowę pod kran z zimną głową i nie krzycz tutaj caps lockiem.
Jak zwykle wyszła moja nawność. Liczyłem na profesjonalność UEFA...
Tak czy inaczej Kraków i tak pozostanie perłą Polski i poradzi sobie spokojnie bez Euro2012!

kibic sukcesu 2007 13.05.2009 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 726303)

Zastanawiam się więc po co te wizytacje, po co, te oceny. Banda nierobow jeździ, na koszt miast sie stołuje, oceniają najwyzej, a potem odrzucaja.

Dokładnie, te wizytacje to jeden wielki pic na wodę. Zgraja pasibrzuchów jeździ sobie po kraju i żyje na pełnym hajlajfie, a potem UEFA i tak nie bierze tego pod uwagę.

Ręce opadają, a strata EURO 2012 jest dla miasta naprawdę przeogromna jeśli chodzi o infrastrukturę, inwestycje i zarobki.

devios 13.05.2009 10:29

Na kamerze internetowej widać, że żurawia już składają i kończą budowę.


Oczywiście czarny humor. :(
UEFA nie podjęła tej decyzji autonomicznie, jak to próbowali niektórzy wciskać, tylko poparła ona pierwszą decyzję Polski 4+2. :(

aNouc 13.05.2009 10:29

Co Wy za głupoty gadacie...
Przecież to EURO nie trwa nawet MIESIĄC!!! Nawet jakby Kraków dostał euro to by nie organizował finału, półfinału tylko jakiś mecz kogoś tam w fazie grupowej..
Nie na 2 mecze w fazie grupowej EURO budują stadion w Krakowie tylko przede wszystkim dla Wisły na dziesiątki lat.

Budowa na pewno nie stanie w miejscu.

co do tych wybrańców, pisałem że na 100% odpadniemy, ale nie ze względu na złe przygotowanie bo tym bijemy wszystkich na łeb, tylko przez polityczne puzzle..

euro euro i jeszcze nie wrócę z wypoczynku na plaży a już będzie po euro..

Dubi 13.05.2009 10:30

wyglada na to ze AUTOSTRADA -Kraków-Lwów to jedynie FIKCJA,nie ma nią zadnych szans

Krissu 13.05.2009 10:31

Chętnie wysłuchałbym co teraz do powiedzenia mają Ziobro, Wasserman, Gowin, Graś, Klich i Fedorowicz.

gackos 13.05.2009 10:31

No właśnie, przeciez można nie burzyć A i B teraz, tylko dopiero po zbudowaniu C i wtedy może byłaby możliwość pozostania na R22.

A tak ogólnie, to sprawa była z góry przegrana, bo przecież była podpisana umowa, a UEFA raczej nie porwałaby się na jej zmienianie. Zresztą jak nasz stadion może konkurować z tymi, które powstają w Gdańsku czy Wrocławiu, bez względu na jakim są etapie. A całe te rankingi były tylko po to, żeby dopingować reszte do działania, tak sądzę.

PS. A Angole i tak wpadną na browara do Krakowa:D

KOMINEK 13.05.2009 10:32

Wszystko rozstrzygnie się w tym roku jak zaczną burzenie A i B to będzie ok - jeśli wstrzymają to będzie sygnał że możemy grać przez wiele lat na przepięknym stadionie

Erich Zann 13.05.2009 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dubi (Post 726334)
wyglada na to ze AUTOSTRADA -Kraków-Lwów to jedynie FIKCJA,nie ma nią zadnych szans

To już archeolodzy wiedzieli prawie rok temu! Podobnie z północną obwodnicą i zrobieniem 7-ki do Warszawy.

Dive Pirate 13.05.2009 10:33

Teraz przynajmniej wiem na kogo na pewno nie zagłosuje w kolejnych wyborach... Mam nadzieje że Majchrowski dotrzyma słowa i skończy stadion.

TSNH 13.05.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 726306)
Macie nadzieje że to nie opóźni budowy stadionu???????????????? LUDZIE TO ZAHAMUJE CAŁĄ BUDOWĘ!! A i B na pewno nie wyburzą...

Pewnie by tak zrobili gdyby nie mieli kasy z rządu, a jeżeli dostaną to przecież jej nie zjedzą tylko coś muszą robić...wszystko się popierdzieliło teraz ale jakiś cień szansy jest

WILU TS 13.05.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 726335)
Chętnie wysłuchałbym co teraz do powiedzenia mają Ziobro, Wasserman, Gowin, Graś, Klich i Fedorowicz.

Jak to co jeden będzie zwalał na PIS drugi na PO taki już ten kraj jest i to miasto,ot nie da się i zawinił kto inny tylko nie ja:-/
Majchrowski już raz zapowiadał ze stadion ma być gotowy na 100lecie Wisły pamiętacie? teraz może być podobnie i wcale się nie zdziwie jak stwierdzi że przecież trybuna A/B swietnie się komponuje i wystarczy ją tylko odpicować...
Trudno było minęło teraz już tylko nadzieja żeby coś Jacuś nie wymyślił że nagle pieniążków nie ma,bo to nie miał być stadion...budowa dworca pkp podziemnego w tym roku,terminal w balicach,parkingi podziemne,przebudowa wielu arterii,nowe tramwaje...

Mistel 13.05.2009 10:37

UEFA to też mafia...

emjot 13.05.2009 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 726335)
Chętnie wysłuchałbym co teraz do powiedzenia mają Ziobro, Wasserman, Gowin, Graś, Klich i Fedorowicz.

nie sądzę by było czego słuchać :rotfl:
wiecie rozumiecie
Gdańsk
Tusku Kaczory...

:rotfl:
wygrały wirtualne stadiony i wirtualne Mistrzostwa
:rotfl:

zawiślak23 13.05.2009 10:37

Decyzje zapadły nie rok nie 2 ,ale 3 lata temu!!Podziękujcie szanownej pani minister Jakubiak .

sambo 13.05.2009 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 726335)
Chętnie wysłuchałbym co teraz do powiedzenia mają Ziobro, Wasserman, Gowin, Graś, Klich i Fedorowicz.


ano tyle, że miasto, które wybrało sobie za przeproszeniem, p. Majchrowskiego 2 razy z rzędu na kadencje NIE ZASŁUGUJE NA NIC DOBREGO

i bardzo dobrze się stało...


Miasta wybrał PZPN - a że tam komuszydła dobrze znają nastroje krakowskie i od 20 lat dostajemy po d***e to szukały byle pretekstu, żeby nas odstrzelić.

O dziwo pretekst dostarczył im, ich kumpel z przeszłośćią Majchorwski Jacek - kacyk PZPRu ze swoją osławioną czerwoną świtą w postaci pojemności stadionu.


Uważam, iż Krakowowi to niedostanie euro się należało tak jak psu miska strawy

Obywatele Krakowa od dłuższego czasu pracują na to, żeby wytykać ich palcami

saklak1906 13.05.2009 10:38

Ale z tego co pamietam to umowy juz zostaly podpisane z wykonawca, wiec zerwanie bedzie sie wiazalo z wysokimi karami.
Ewentualnie opuzni sie wykonczenie stadionu a trybuny powstana

Krissu 13.05.2009 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 726341)
Jak to co jeden będzie zwalał na PIS drugi na PO taki już ten kraj jest i to miasto,ot nie da się i zawinił kto inny tylko nie ja:-/
Majchrowski już raz zapowiadał ze stadion ma być gotowy na 100lecie Wisły pamiętacie? teraz może być podobnie i wcale się nie zdziwie jak stwierdzi że przecież trybuna A/B swietnie się komponuje i wystarczy ją tylko odpicować...
Trudno było minęło teraz już tylko nadzieja żeby coś Jacuś nie wymyślił że nagle pieniążków nie ma,bo to nie miał być stadion...budowa dworca pkp podziemnego w tym roku,terminal w balicach,parkingi podziemne,przebudowa wielu arterii,nowe tramwaje...

Człowieku.

Platini powiedział wyraźnie, Polska przedstawiła kandydaturę 4 miast + 2 rezerwowych i tego się UEFA trzymała.

I za rządów PO i za rządów PiSu mieliśmy jako miasto wpływowych polityków. I co z tego?
Wielkie gówno.

Poznań potrafił lobbować, Gdańsk też.. ba.. nawet Chorzów coś tam organizował.
A my?

pan_premier 13.05.2009 10:39

ta decyzja to kompromitacja UEFy i pollskiego rządu.

zadne miasto oprócz Warszawy nie ma do nas podejscia w żadnej kategorii oprócz stadionu.
Tyle, ze juz nie raz mecze odbywały sie na gorszysz stadionach wiec nie jest to żaden argument :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl