![]() |
co za burak Majchrowski podczas przemówienia dzwoniła mu komórka !..ale wstyd.
|
no ale ponoc stadion MA BYC!!! na czerwiec 2010;] tak powiedzial Jacuś.pozyjemy zobaczymy
|
moglo byc tak ze chcieli wypromowac inne miasta w Polsce a nie tylko Krakow ktory jest sam w sobie miastem turystycznym,mysle ze i tak wielu kibicow z zagranicy przyjedzie zwiedzac Kraków i Malopolske.Ucierpi natomiast czas budowy stadionu
|
Cytat:
|
Ta decyzja to dla mnie zwykłe polityczne chamstwo. Który polityk popierał "swoje" miasto, a który miał to gdzieś - zobaczyliśmy jak na tacy.
I teraz pytanie za 100 punktów: czy to znaczy, że nie ma już "miast rezerwowych" (w razie gdyby ktoś nie zdążył)? Bo dla Wisełki ma to wielkie znaczenie - przecież mogą nie burzyć za miesiąc tryb. A_B, tylko spokojnie dokończyć C, i dopiero wtedy zburzyć A_B, aby zbudować nowe. Czy wtedy "emigracja" Wisełki na obcy stadion byłaby konieczna? Euro w Krakowie poszło się paść. Oby nie było finansowych zagrożeń dla większości głównych inwestycji. |
KRAKÓW I CHORZÓW zostały skreslone z listy
|
Cytat:
|
Cytat:
p.s Na szczeście Dzrzewiecki powiedział żę finansowanie stadionów Chorzowie i Krakowie bedzie nadal i bedą skończone.....zobaczymy czy rząd się nie zmieni |
Tylko co do pojemności stadionu, oczywiście być może miało to wpływ na to kto zorganizuje Euro ale trzeba też patrzeć przyszłościowo. Euro to 2-3 mecze a co później nie sztuką jest wybudować stadion na 60 tys. tylko później go utrzymać.
|
Cytat:
|
Jesli nie zakloci to naszej budowy, to kilka pozytywow z tej decyzji mozna napewno znalezc :)
Zreszta nie oszukujmy sie. Gro euroturystow zaparkuje w Krakowie na piwie : ) PS. Bylem przekonany ze Wroclaw wypierdziela. Bo Chorzow to od poczatku byly jaja. |
Cytat:
Jak zwykle wyszła moja nawność. Liczyłem na profesjonalność UEFA... Tak czy inaczej Kraków i tak pozostanie perłą Polski i poradzi sobie spokojnie bez Euro2012! |
Cytat:
Ręce opadają, a strata EURO 2012 jest dla miasta naprawdę przeogromna jeśli chodzi o infrastrukturę, inwestycje i zarobki. |
Na kamerze internetowej widać, że żurawia już składają i kończą budowę.
Oczywiście czarny humor. :( UEFA nie podjęła tej decyzji autonomicznie, jak to próbowali niektórzy wciskać, tylko poparła ona pierwszą decyzję Polski 4+2. :( |
Co Wy za głupoty gadacie...
Przecież to EURO nie trwa nawet MIESIĄC!!! Nawet jakby Kraków dostał euro to by nie organizował finału, półfinału tylko jakiś mecz kogoś tam w fazie grupowej.. Nie na 2 mecze w fazie grupowej EURO budują stadion w Krakowie tylko przede wszystkim dla Wisły na dziesiątki lat. Budowa na pewno nie stanie w miejscu. co do tych wybrańców, pisałem że na 100% odpadniemy, ale nie ze względu na złe przygotowanie bo tym bijemy wszystkich na łeb, tylko przez polityczne puzzle.. euro euro i jeszcze nie wrócę z wypoczynku na plaży a już będzie po euro.. |
wyglada na to ze AUTOSTRADA -Kraków-Lwów to jedynie FIKCJA,nie ma nią zadnych szans
|
Chętnie wysłuchałbym co teraz do powiedzenia mają Ziobro, Wasserman, Gowin, Graś, Klich i Fedorowicz.
|
No właśnie, przeciez można nie burzyć A i B teraz, tylko dopiero po zbudowaniu C i wtedy może byłaby możliwość pozostania na R22.
A tak ogólnie, to sprawa była z góry przegrana, bo przecież była podpisana umowa, a UEFA raczej nie porwałaby się na jej zmienianie. Zresztą jak nasz stadion może konkurować z tymi, które powstają w Gdańsku czy Wrocławiu, bez względu na jakim są etapie. A całe te rankingi były tylko po to, żeby dopingować reszte do działania, tak sądzę. PS. A Angole i tak wpadną na browara do Krakowa:D |
Wszystko rozstrzygnie się w tym roku jak zaczną burzenie A i B to będzie ok - jeśli wstrzymają to będzie sygnał że możemy grać przez wiele lat na przepięknym stadionie
|
Cytat:
|
Teraz przynajmniej wiem na kogo na pewno nie zagłosuje w kolejnych wyborach... Mam nadzieje że Majchrowski dotrzyma słowa i skończy stadion.
|
Cytat:
|
Cytat:
Majchrowski już raz zapowiadał ze stadion ma być gotowy na 100lecie Wisły pamiętacie? teraz może być podobnie i wcale się nie zdziwie jak stwierdzi że przecież trybuna A/B swietnie się komponuje i wystarczy ją tylko odpicować... Trudno było minęło teraz już tylko nadzieja żeby coś Jacuś nie wymyślił że nagle pieniążków nie ma,bo to nie miał być stadion...budowa dworca pkp podziemnego w tym roku,terminal w balicach,parkingi podziemne,przebudowa wielu arterii,nowe tramwaje... |
UEFA to też mafia...
|
Cytat:
wiecie rozumiecie Gdańsk Tusku Kaczory... :rotfl: wygrały wirtualne stadiony i wirtualne Mistrzostwa :rotfl: |
Decyzje zapadły nie rok nie 2 ,ale 3 lata temu!!Podziękujcie szanownej pani minister Jakubiak .
|
Cytat:
ano tyle, że miasto, które wybrało sobie za przeproszeniem, p. Majchrowskiego 2 razy z rzędu na kadencje NIE ZASŁUGUJE NA NIC DOBREGO i bardzo dobrze się stało... Miasta wybrał PZPN - a że tam komuszydła dobrze znają nastroje krakowskie i od 20 lat dostajemy po d***e to szukały byle pretekstu, żeby nas odstrzelić. O dziwo pretekst dostarczył im, ich kumpel z przeszłośćią Majchorwski Jacek - kacyk PZPRu ze swoją osławioną czerwoną świtą w postaci pojemności stadionu. Uważam, iż Krakowowi to niedostanie euro się należało tak jak psu miska strawy Obywatele Krakowa od dłuższego czasu pracują na to, żeby wytykać ich palcami |
Ale z tego co pamietam to umowy juz zostaly podpisane z wykonawca, wiec zerwanie bedzie sie wiazalo z wysokimi karami.
Ewentualnie opuzni sie wykonczenie stadionu a trybuny powstana |
Cytat:
Platini powiedział wyraźnie, Polska przedstawiła kandydaturę 4 miast + 2 rezerwowych i tego się UEFA trzymała. I za rządów PO i za rządów PiSu mieliśmy jako miasto wpływowych polityków. I co z tego? Wielkie gówno. Poznań potrafił lobbować, Gdańsk też.. ba.. nawet Chorzów coś tam organizował. A my? |
ta decyzja to kompromitacja UEFy i pollskiego rządu.
zadne miasto oprócz Warszawy nie ma do nas podejscia w żadnej kategorii oprócz stadionu. Tyle, ze juz nie raz mecze odbywały sie na gorszysz stadionach wiec nie jest to żaden argument :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl