![]() |
Wynik był słaby bo piłkarze olewali obowiązki, trener jest winny tylko temu, że nie potrafił zmienić ich postawy.
|
Cytat:
|
Cytat:
Za jego kadencji w większości meczów graliśmy straszną padakę nazywaną recyrkulacją piłki. Nawet wygrane mecz były, jak to wtedy określano na forum "przepychane kolanem" Tego się nie dało oglądać, a rywale wykorzystywali niemiłosiernie nasze asymetryczne ustawienie. |
Swego czasu analizowałem tutaj czas w którym Wisła w przeciągu meczów musiała gonić wynik, był on przy Rude jakiś skrajnie negatywny. Coś pod 70% czasu gry przy niekorzystnym wyniku. Na tym nie dało ciągnąć. Tłumaczył potem to JK że to była premedytacją by rozjeżdżać rywali po 70 minucie przyspieszając obroty (jak Leverkusen).
Teraz mając Moskala możemy liczyć na mniej eksperymentów, a na więcej gry prostymi środkami, ale - tu klucz, musimy mieć w końcu zdrowa, wypoczęta i dobrze przetrenowania kadrę. Jeśli do tego przestaniemy się świadomie oslabiac wystawiać Kutwe w środku pola to będzie już naprawdę dobrze. |
Musimy mieć obronę przede wszystkim.
|
Cytat:
Stwierdzenia: "Hiszpanie w naszym zasiegu $ > Polacy w naszym zasięgu $" "Nie ma znaczenia ilość Hiszpanów w drużynie" "Ewentualny awans z obecną kadrą zasługą Hiszpanów" Nie są ani nielogiczne ani nieprawdziwe. W przeciwieństwie do Twojego bełkotu, jakbym kiedykolwiek uważał Rude za lepszego trenera od Moskala. Wskaż choć jeden cytat, w którym rzeczywiście mówię, że Rude jest lepszym trenerem niż Mostal, czy że akurat on jest idealnym trenerem dla Wisły. Śmiało :rotfl: Nawet nie będąc zwolennikiem zatrudniania akurat Moskala nigdy ich ze sobą w ten sposób nie porównywałem. Nie każdy też trener z Hiszpanii nazywa się Rude. I przytocz te cytaty z wszystkich meczów ligowych, w których jak twierdzisz niby KAŻDORAZOWO zachwycałem się grą Wisły wiosną. Nie znajdziesz, więc odszczekuj swoje kłamstwa i manipulacje. Migiem. A może będziesz wmawiał, że to jest to nieustanne chwalenie go? :rotfl: Cytat:
Cytat:
A finalnie tak oceniałem pracę Rude. Dziś mogę powtórzyć to samo co pisałem już dawniej na ten temat: Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
OK.
Odpowiedz wprost na dwa pytania krętaczu, bez migania się na boki : CZY RUDE TO BYŁ DOBRY TRENER? KTO JEST LEPSZYM TRENEREM : RUDE CZY MOSKAL? To, że coś tam płakałeś pod koniec terminowania Rudego Rydza nie zmienia twojego piania z zachwytu na początku rundy. Przecież to ty pisałeś o recyrkulacji piłki i niesymetrycznym ustawieniu mówiąc jaki nam się wybitny fachowiec trafił. I oczywiście, że ich nie porównywałeś, ale wystarczy poczytać co pisałeś przy zatrudnieniu każdego z nich, aby sobie wyrobić jasną opinię. Ty myślisz, że zrobisz tu z kogoś idiotę i ludzie mają pamieć złotej rybki. Otóż większość forumowiczów zdaje sobie sprawę z jakim krętem mają do czynienia. Jesteś jednym z typów ludzi, których nie cierpię. Jak cię złapią za rękę, mówisz, że to nie twoja ręka. Ani krzty honoru byle wykręcić kota ogonem na swoje. |
Albert Rude - Puchar Polski
Kazimierz Moskal - ???? |
Cytat:
Nawet w tej sprawie opowiadasz brednie i kłamstwa robiąc z siebie idiotę. :lol: A Rude w PP pokazał, że nie jest złym trenerem. Nie okazał się jednak dobrym trenerem dla Wisły, bo totalnie przegrał z mentalnością naszych polskich zawodników. Żadna dla niego pociecha, że podobnie jak wielu innych trenerów przed nim, którzy też nie potrafili ich zmusić do pełnego profesjonalizmu i gry na 100% we wszystkich meczach ligowych. Ostatni trener, który próbował coś z tym zrobić wyleciał z klubu po słynnym jajeczku. Zbyt wiele razy widzieliśmy ich olewactwo i grę na stojąco bez należytego zaangażowania w ostatnich latach, by problem ten sprowadzać do warsztatu Rude. A kto jest lepszym trenerem dla nas? Jeśli dziś w lidze Wisła będzie częściej prezentować takie zaangażowanie krajowych zawodników jak w meczach z Ruchem czy nawet z Arką, to oczywiście, że Moskal. Ale to się dopiero okaże. Twoje próby wmawiania, że pisałem coś innego niż pisałem są równie chore jak próby układania w usta Moskalowi twoich własnych absurdalnych poglądów przy pomocy wycinania części jego wypowiedzi. |
..............bo totalnie przegrał z mentalnością naszych polskich zawodników
Oczywiście i już mamy to! Powód przez który zajęliśmy 10te miejsce! Jest ! Przegraliśmy przez polską mentalność ! Nie przez Hiszpańską mentalność, której było w zespole mniej więcej tyle samo. Teraz będzie więcej polskiej mentalności w tej rundzie i jak zrobimy awans, to przez hiszpańską mentalność. I hiszpańskiego Igbekeme. Czego nie rozumicie???? :D :D :D :D :D Chłopie te twoje wypociny się kupy nie trzymają i każdy to widzi :) |
Cytat:
Ktoś sobie to wymyślił? :rotfl: Rodado i Carbo prezentowali w lidze taką samą marną determinację i zaangażowanie jak Uryga, Krzyżanowski, Sapała czy Jaroch? W ilu meczach ligowych nasi krajowi zawodnicy grali z takim samym zaangażowaniem jak w pucharowych czy regularnie na poziomie zaangażowania wspomnianych Hiszpanów? Nieprofesjonalne podejście do uprawianego zawodu to nie problem mentalny?:lol: Gra Igbekeme nie będzie miała wpływu na podstawę drugiej linii Wisły i jakość jej gry w obecnym sezonie? :lol: Długo jeszcze będziesz robił z ludzi idiotów?:evil::rotfl: |
Cytat:
|
No ja właśnie kończę.
Sam się pięknie zsumował. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl