![]() |
Nie ma sensu robic wykresow dopoki sobol jest bo zaden optymistyczny scenariusz sie przy nim nie wydarzy
|
Jak ja nie lubie miec racji...
Ale powtorze. Pepe sie zna na cyferkach, ja sie znam na pilce. Jak i wielu innych userow, wieszczacych katastrofe, ktora sie dzieje na naszych oczach. |
Obstawiam, że w tym sezonie raczej nie dobijemy do baraży. Wygrywanie 1 na 3 mecze na pewno nam tego nie zapewni. Zresztą, nawet jeśli, to wiadomo, co odjebiemy w barażach.
|
Nie było już tak źle przez kilka meczów wstecz (oprócz tych dwóch ostatnich) ale brutalna prawda okazała się taka, że te kilka wygranych w 7 meczach to był chwilowy wyskok formy.
Niemniej, cały czas widać, ze drużyna ma potencjał, bo jeśli raz się wygrywa 54:1 czy 6:2 a za tydzień z równie słabym rywalem jest 0:0, to oznacza, że umiejętności i możliwości są ale przychodzi do kolejnego sprawdzianu, trzeba zacząć mecz od zera i się okazuje, że brakuje mentalu i taktyki. Szkoda, bo z normalnym trenerem mogło by być zdobyte to 1 miejsce w cuglach - chociaż wątpię aby w obecnej sytuacji to było możliwe, bo Wisła niszczy piłkarzy i trenerów. Także w tym toksycznym układzie kto by tu nie przyszedł to pewnie zaliczy jako trener zjazd, a wraz z nim zjazd zaliczy drużyna. Sobol jest słaby ale moim zdaniem jego wina leży tylko w połowie. Druga połowa to wina "klubu" (Królewskiego i reszty spółki) za tworzenie pojebanej rzeczywistości, która niszczy wszystko. |
to że wygraliśmy 5-1 czy 6-2 to tylko dlatego że tywale przyjechali obsrani Wystarczy że drużyna przeciwna przestanie się nas bać zagra z większą determinacją już mamy problem
|
Jaroo,
wbij sobie do glowy i nie pie)%*ol glupot jak sobolewski. Wysokie zwyciestwa wynikaly tylko i wylacznie z mozliwosci Hiszpanow, kiedy przeciwnik zostawia im wolne przestrzenie. Wtedy Wisla gra na miare oczekiwan. Kiedy przyjedzie druzyna zdyscyplinowana taktycznie i przede wszystkim dobrze ustawiona na to co my gramy, to jest bicie glowa w mur. Druzyna nie ma alternatywnych rozwiazan, nie potrafi zejsc do gry w niskim pressingu, zaprosic rywala na swoja polowe, stworzyc sobie przestrzeni, bez ktorych grac nie potrafi. Przeciwnie, ciagle cisnie de facto zmuszajac rywala do gry w 16tce, do podwajania skrzydel, zageszczeania strefy 16-30 metrow. Za ten stan rzeczy jest odpoweidzialny tylko i wylacznie paralityk. Nikt wiecej. Za wyniki druzyny i pozostawienie paralityka wbrew logice odpowiadaja krolewski i blaszczykowski. |
Sam sobie wbij do głowy i nie ........
Tak wielce zdyscyplinowane Zagłębie Sosnowiec, które na dole tabeli jest, cienkie jak barszcz ale na nas się tak pieknie dyscyplinuje i umie grać. I tam trener jest taki super. |
Dokladnie tak. Pojmij. Proste metody, ktore dzialaja na Wisle, nie beda dzialac na pozostale druzyny.
Wszystkie inne druzyny potrafia zejsc do niskiej obrony, wciagnac rywala na swoja polowe, zagrac szybki atak. My gramy jednostajnie. Jedyny schemat to pilka po obwodzie i do skrzydlowych. Wystarczy zamknac ta strefe boiska i zagescic srodek. I nie Wisla sie odbija od sciany. Kto tak gra, ten zdobywa na nas punkty. Kto zostawia przestrzenie, ten przegrywa. To na prawde jest takie proste. |
Niekwestionowalny progres drużyny jest coraz bardziej widoczny. Nie przegraliśmy drugiego meczu z rzędu, tym razem na trudnym terenie w Gdańsku. Maszyna się rozpędza.
Nasz średnia punktowa to obecnie 1,47. Średnia ruchoma z 5 ostatnich spotkań: 1,60. Średnia ruchoma z 3 ostatnich spotkań: 0,67. Średnia strzelonych bramek w trzech ostatnich spotkaniach: 0,33/mecz. Statystycznie do awansu bezpośredniego w pozostałych do końca sezonu meczach musimy grać ze średnią 2,16. W ubiegłym sezonie po 15 kolejce mieliśmy 2 punkty mniej. |
Cytat:
|
z drugiego miejsca na 100% nie awansujemy już, bo taka seria jak rok temu sie nie zdazy , pozostaje liczyć na fuks w barażach... ale ile meczów o coś w ostach 10 latach wygraliśmy ??
|
Cytat:
Nawet jeśli załapiemy się na baraże, to z Sobolem na ławce będzie to wyglądać jak dziś, czyli męczenie buły przez 90 minut. A przeciwnikowi wystarczy jedna dobra kontra. Ale co z tego, Królewski nic nie zmieni, jemu się podoba Wisła w 1 lidze i tyle. |
Cytat:
|
Martwi mnie brak aktywnosci pepe, czy z nim wszystko ok ?
|
Min. 15pkt w ostatnich ośmiu meczach jest mocno zagrożone, ale nie niemożliwe do zrealizowania. Hahaha trenerów zamiast trenować taktyki przez cały tydzien to on trenuje wymówki, ma chłop fantazje.
|
Królewicz za chwilę przemówi , że chcieli grać taki nowoczesną piłkę, krakowską, tylko pozostałe drużyny nie chciały się w to bawić. Ot mamy wytłumaczenie na brak awansu.
|
Cytat:
|
Na kolejkę przed przerwą zimową rezerwy nadal na pierwszym miejscu. Ściga nas Orzeł, reszta ma dużo większą stratę. 19 kolejka zamyka rundę jesienną i chyba IV nie zagra do wiosny.
Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauza |
Pierwsza zagrała 3 miecz bez zwycięstwa, w tym drugi bez strzelonego gola. Jedyny plus, że strata do 2 miejsca nadal 5 punktów.
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
Na chwilę obecną 6 punktów bo bilans z Odrą mamy kiepski
|
Cytat:
|
Z okazji przerwy reprezentacyjnej zestawienie po segmentach:
Kod:
top6 - M:6, Z:1, R:3, P:2 |
Na chwile obecną...
|
Widać kto pikuje ostro, aby wypaść z top6. Odra i szczególnie Tychy pokazują że początek sezonu to był wypadek przy pracy. A tak to nikt poza Arka nie jest żadnym pewniakiem do top6 do zimy. Co się może jednak zmienić już w kolejnej kolejce.
No to kończymy kolejną serię między meczami kadry z dorobkiem 5/12 pkt, nie wiem czy się śmiać czy płakać. W ostatnich 4 spotkaniach powiedzmy że 7 pkt to będzie wielki sukces i zapewne będzie to też wynik który da miejsce 6-7 i alibi dla JK że idziemy w dobra stronę. Tymczasem zeszły sezon - 19 kolejek - 27 pkt. Teamu Brzęczek/Sobol Teraz będzie progres i 29 pkt? :> A może mniej niż 27? |
Póki co ładnie wygląda to nasze zestawienie punktowe z sezonu tego kontra poprzedniego. Ciągle jest jakiś progres :D Gorzej to będzie wyglądać na wiosnę, bo już serii 7 wygranych pod rząd nie będzie, i co wtedy? :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Niestety martwi wszystko pozostałe. Na ostatnim "Studio Reymonta" (YT goal.pl) B. Karcz stwierdził, że w meczach do przerwy świątecznej Sobol gra o swoją przyszłość. |
Cytat:
Przestańcie się okłamywać i łudzić. Szkoda nerwów. |
Też zwróciłem na ten moment Studia Reymonta uwagę. Jeśli Karcz opowiada coś takiego (a jest zdecydowanie najbliżej klubu ze wszystkich dziennikarzy w Krakowie), to musi być coś na rzeczy w sprawie trenera. Nie wierzę, żeby powiedział coś takiego, wcześniej nie dostając jakiegoś sygnału z samej góry.
|
Cytat:
|
Cytat:
Piłkarzy mamy takich (oczywiście do tego musi dojść jeszcze trener mający pojęcie o trenerce), że nie musimy polegać na 40-metrowych wyrzutach z autu, jak jacyś siepacze z Sandecji. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Po prostu w.......ów nie będzie ale prawie same remisy będą. |
Cytat:
I proponuję zostać w tym temacie przy liczbach. |
Jak na razie to Synerise nie tyle nie jest w stanie przeznaczać ileś na Wisłę ile w ogóle nie jest w stanie cokolwiek przeznaczać.W zasadzie to sam Synerise potrzebuje aby przeznaczać pieniądze na niego
|
Cytat:
To tacy jak Ty zakłamywali rzeczywistość. Teraz już za późno. Po takiej serii jaką musi wykręcić ten kretyn żeby wreszcie go zwolniono awans będzie mrzonką. |
Wisła II zakończyła całkiem udaną rundę jesienną na 1 miejscu, z przewagą 6 punktów nad #2 Orłem Ryczów
Od 7 kolejki zespół jest #1 :) ZRP: 13-3-1 R: #11 BBT2 (w domu), #3 LKS Jawiszowice (wyjazd), #12 Watra Białka Tatrz. (wyjazd) P: #5 Beskid Andrychów (w domu) (pozycje na koniec rundy) Kod:
Wisła II Kraków razem dom wyjazd pauzaPauzujemy w 21 kolejce, a będziemy kończyć: 36: (w) Beskid Andrychów 37: (d) Wolania Wola Rzędzińska 38: (w) Barciczanka Barcice |
Odra niestety wygrała więc nadal mamy 5 punktów straty (plus przegrany mecz z Odrą w Krakowie).
Kod:
Wisła Kraków razem dom wyjazd |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl