Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Luźny - reaktywacja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5012)

spinnaker 16.01.2009 22:37

Pod stołem a potem zanieść do szatni :) Tylko kontrolujcie nogi bo u nas jednemu wierzgnęła i wszystko poleciało jak domino fart że prawie wszystko było puste bo potem 2 osobom nauczycielki kazały wynosić mieli jeden karton i trochę :)

Ni_Ma 16.01.2009 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 658118)
Ogólnie jak już się wniesie alko to kolejny problem :D szatnie będziemy mieli cały czas zamkniętą i dopiero jak ktoś będzie chciał już iść do domu to będzie otwierana. I tak się zastanawiam gdzie na sali ukryjemy takie ilości alkoholu :D ogólnie to zapowiada się u nas ostry rygor ale jak będzie to zobaczymy :)

czy chodzisz do liceum Sióstr Urszulanek?


:D

South już nie mam tego płaszcza... ;)

banasik 16.01.2009 22:49

wojtek 20:00:33
poszlismy po iksińskiego
wojtek 20:00:37
a ty "utakjsdadkadjka"
wojtek 20:00:42
iksiński "co?!"
wojtek 20:01:05
a ty z takim stoickim spokojem
wojtek 20:01:11
wyjdziesz.... na... dwor?
wojtek 20:01:20
Z CZEGO SIE ****A SMIEJECIE !?

tak zacząłem świętować weekend, dziękuję...

4fan_player 16.01.2009 22:50

Nie :) do Sióstr Betanek :D mamy taką patologiczną szkołę że nauczyciele chcą się pewnie zabezpieczyć na wypadek jakby coś się stało :)

vote-for-mikey 16.01.2009 22:57

za dwa lata moja kolej :D

mój papa ma pretensje o to, że mam trzy dopki na połówkę. nonsens.
ma też pretensje o to, że z powodu tępienia odszedł od nas kolega M.
a największe ma o to, że te głupie 28 godzin nieusprawiedliwionych.
patologia! ...

South 16.01.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 658123)

South już nie mam tego płaszcza... ;)


Szkoda,ale bez płaszcza też możesz iść ;)

przynajmniej będę miał z kim pić :)

Ni_Ma 16.01.2009 23:00

za co tępiliście kolegę M?


tego płaszcza nie mam.... ale mam inny :) to idę :D

South 16.01.2009 23:06

w takim razie widzimy się za tydzień ,przyszpanuje Ni_Mą przy kolegach :)

vote-for-mikey 16.01.2009 23:50

ja nie tępiłem, więc nie wiem.
ale sądzę, że po prostu on akurat został obrany kozłem ofiarnym, obiektem żartów etc. po większości to spływa, po nim jednak nie.
szkoda, bo teraz niektórzy nauczyciele mają do nas (kilku chłopaków, akurat tych którzy z tym mieli najmniej wspólnego) pretensje...

dj_ibutti 17.01.2009 00:01

kuuutfa... mój jutrzejszy egzamin postanowiłem oprzeć na kolegach siedzących obok, a tu sie dowiaduję że pisze go 47 osób w sali 500 osobowej :rotfl: Pościągane...

pio 17.01.2009 00:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 658158)
kuuutfa... mój jutrzejszy egzamin postanowiłem oprzeć na kolegach siedzących obok, a tu sie dowiaduję że pisze go 47 osób w sali 500 osobowej :rotfl: Pościągane...

Może nie będziecie musieli się rozsiadać :lol::rotfl:

AbdulTsw 17.01.2009 01:27

Wróciłem z hali właśnie nie będę robił multi cytatów ale:

Ktoś pisał ze 11 pał i optymistycznie :) ja ogólnie mam optymistyczne podejście do życia nigdy mnie nie rusza to że ktoś mnie lubi czy nie, obgaduje itp. Pomimo jestem w połowie Palestyńczykiem i średnio to z 30 razy dziennie słyszę żeby coś wysadzić :o wkurzające, nie dlaczego popatrz na to z innej strony i jest beka :)
Coś co mnie martwi to sytuacja w Strefie Gazy i jak coś nie idzie w Wiśle.

Co do ocen mam ponad 140 godzin opuszczonych (prawie wszystkie usprawiedliwione), mogłem się spodziewać takiego wyniku cieszę się że to jest 6 a nie 11 :evil:

A Ty Pio przestań podpowiadać, bo jak nie to po którymś z meczów "U Wiślaków", hmm bić na gołe klaty się nie będziemy ale coś się wymyśli :)

Dobranoc wszystkim :P

pio 17.01.2009 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 658175)
A Ty Pio przestań podpowiadać, bo jak nie to po którymś z meczów "U Wiślaków", hmm bić na gołe klaty się nie będziemy ale coś się wymyśli :)

Dobranoc wszystkim :P

Jak chcesz mi postawić piwo, to pisz wprost, bo nie mam siły na kalambury :)
Dzień dobry :)

fcz1985 17.01.2009 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 658158)
kuuutfa... mój jutrzejszy egzamin postanowiłem oprzeć na kolegach siedzących obok, a tu sie dowiaduję że pisze go 47 osób w sali 500 osobowej :rotfl: Pościągane...

Powtórze Ci to czego nauczyłem się na AGH już w pierwszym semestrze... "...Nie bójmy się tego słowa - poprawa":lol:


Tak pozatym bry wszystkim, ale się wczoraj naje yyy zdegustowałem:-p

AbdulTsw 17.01.2009 10:29

Witam wszystkich

Pio piwo za to że mnie chcesz "sprzedać władzą forum" :rotfl:

pio 17.01.2009 10:44

Dzięki :)
Inna sprawa, że nikt Cię nie chciał kupić. Mówili żeś wybrakowany, nooo. I co ja poradzę :)?
Ale piwa się napiję, miło z Twojej strony ;)
fcz, rozumiem, że jesteś zdegustowany jesteś od nadmiernej degustacji :)


BTW: rozwalił mnie temat newsa na interia.pl : Legia wraca do starego :lol:

JacaTS 17.01.2009 11:58

Panie i Panowie,

uroczyscie chcialbym oglosic, ze dzis o 6 nad ranem urodzil mi sie brat. Z brzdaca wagi troche ponad 3 kilowej wyrosnie kolejny Wislak. Rola w tym dumnego brata ; )

Swoja droga to troche niespotykany proceder, zeby po 24 latach przestac byc jedynakiem ; )

Nitrox 17.01.2009 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 658239)
Panie i Panowie,

uroczyscie chcialbym oglosic, ze dzis o 6 nad ranem urodzil mi sie brat. Z brzdaca wagi troche ponad 3 kilowej wyrosnie kolejny Wislak. Rola w tym dumnego brata ; )

Swoja droga to troche niespotykany proceder, zeby po 24 latach przestac byc jedynakiem ; )


Gratulacje !! !!

pio 17.01.2009 12:16

Gratulacje! Ni_Ma, przemycaj jakąś vodeczkę na forum :)

Ni_Ma 17.01.2009 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 658239)
Panie i Panowie,

uroczyscie chcialbym oglosic, ze dzis o 6 nad ranem urodzil mi sie brat. Z brzdaca wagi troche ponad 3 kilowej wyrosnie kolejny Wislak. Rola w tym dumnego brata ; )

Swoja droga to troche niespotykany proceder, zeby po 24 latach przestac byc jedynakiem ; )


GRATULACJE!!!!!! I ja myślę że On już urodził się Wiślakiem :):):)


Powoli zaczynam przemycać materiał do świetowania! Bo jest co świętować!!!! :):):):):)

vote-for-mikey 17.01.2009 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 658239)
Panie i Panowie,

uroczyscie chcialbym oglosic, ze dzis o 6 nad ranem urodzil mi sie brat. Z brzdaca wagi troche ponad 3 kilowej wyrosnie kolejny Wislak. Rola w tym dumnego brata ; )

Swoja droga to troche niespotykany proceder, zeby po 24 latach przestac byc jedynakiem ; )


mam w szkole koleżankę która ma trzech braci. jeden ma 33 lata, drugi 31, a najmłodszy 29.
najstarszy ma syna, który jest od niej 3, albo 4 lata młodszy, więc pracuj nad dzieciakiem, żeby brat miał z kim się bawić :D

Ni_Ma 17.01.2009 13:05

jak już przy temacie :)
siostra mojej Mamy czyli moja ciocia jest ode mnie starsza o 4 lata :) razem się wychowałyśmy więc mimo że jestem "formalną" jedynaczką to "nieformalnie" mam siostrę :)

vote-for-mikey 17.01.2009 13:11

http://www.wykop.pl/link/133094/20-r...wic-do-kobiety

:D

pio 17.01.2009 13:51

Naciągane to strasznie :> i ten gość raczej nie rozśmiesza a irytuje...mnie przynajmniej :D

Ni_Ma 17.01.2009 13:53

z tym gps do łazienki rewelacyjne i w moim przypadku prawdziwe :D totalny brak orientacji w terenie posiadam od urodzenia :D

AbdulTsw 17.01.2009 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 658239)
Panie i Panowie,

uroczyscie chcialbym oglosic, ze dzis o 6 nad ranem urodzil mi sie brat. Z brzdaca wagi troche ponad 3 kilowej wyrosnie kolejny Wislak. Rola w tym dumnego brata ; )

Swoja droga to troche niespotykany proceder, zeby po 24 latach przestac byc jedynakiem ; )

Gratulację mój ma 2 i już powiedziałem mamie że na 3 urodziny będzie ze mną na meczu :)

Gucio25 17.01.2009 14:00

powie mi ktoś, jak można odrobić ze stanu 5-16, na 22-20 i przegrać? <ja.......e!>

AbdulTsw 17.01.2009 14:02

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej Polacy ?! :|

A wczoraj wygramy zaczynamy z najsłabsza drużyna :O.
"Polak potrafi"

w0lno. 17.01.2009 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 658308)
powie mi ktoś, jak można odrobić ze stanu 5-16, na 22-20 i przegrać? <ja.......e!>

Jak, gdzie, kiedy, co i jak :D?

Proud 17.01.2009 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AbdulTsw (Post 658310)
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej Polacy ?! :|

A wczoraj wygramy zaczynamy z najsłabsza drużyna :O.
"Polak potrafi"


że co?? :> :lol:

Ni_Ma 17.01.2009 14:09

Guciuniu :):) a o czym Ty piszesz tak w ogóle? :D

AbdulTsw 17.01.2009 14:31

Pomyłka Polska swój mecz gra o 15.30 ^^ ale Gucio się tak zdenerwował że myślałem że to to :)

fcz1985 17.01.2009 14:46

Zjem obiad i zasuwam na degustację finałową:-)

AbdulTsw 17.01.2009 15:14

I jeszcze jedno są to Mistrzostwa Świata a nie Europy :)

Gucio25 17.01.2009 15:42

ten wynik to ostatni set meczu mojej drużyny w siatę, sz****a jego mać! ;)

Proud 17.01.2009 15:45

ta skuteczność naszych piłkarzy ręcznych to taka jak na IO...


edit: troche się chłopaki poprawili...:)

koyoot 17.01.2009 16:27

Sorry ze sie wtracam ale dopiero wrocilem ze zjazdu. I po prostu obledna prace zaliczeniowa ktos oddal wmojej uczelni. Dosc zenapisana na 12 linijek tekstu komputerowego to jeszcze znalazlo sie w niej takie zdanie: "Trzeba wynajac firme ktora zajebala sie transportem"...

Ja sie pytam: jakim cudem osoba ktora oddala ta prace nie zobaczyla ze Word jej to podkresla?:lol: :rotfl:

fcz1985 17.01.2009 16:37

Może to wszystko jest zamieżone by po prostu zapaść w pamięć:)

pio 17.01.2009 16:40

Koyoot, word nie podkreśla zajebała, forma jest poprawna i najwidoczniej występuje w słowniku ;)
Co więcej...nie podkreśla żadnych słów nieparlamentarnych :)

Ni_Ma 17.01.2009 16:58

jak było napisane "zajebala" to powinien podkreślić ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl