![]() |
A ja im życzę tego aby jednak zostali ukarani za korupcję, bo to co było w ich przypadku to czysta kpina: przedawnienie. Innym się nie przedawniło, a im tak. Więc Widzew "awansując" utrzyma się w 1 lidze. I nawet tego im nie życzę :P Sio do 2 ligi odpokutować karę :)
|
Mnie najbardziej ciekawi ogromne trzesienie ziemi w dwoch klubach z trójki Wisla, Legia, Lech ktore nie zdobeda mistrza Polski.
|
Cytat:
Trzesienie to bedzie w Lechu jak nie zdobeda tytułu, oj juz sie nie moge tego doczekac :D Jesli chodzi o Legie, wcale nie bede zdziwiony jak ta sytuacja co jest w tej chwili sie nie zmieni. Niestety nie mamy na co liczyc ze Walter uderzy piescia w stół po tym jak nam sie nie uda zdobyć 10 tytułu Mistrz Polski. Niestety... :( i nagle wyda grubą kase na pilkarzy, zwolni trenera, dyrketora sportowego i pieska leszka A jesli chodzi o Wisle, tez jakiegos wielkiego dramatu sie nie spodziewam :) Poprostu to Lech sobie dmucha balonik do niewyobrazalnych rozmiarów który w maju z ogromnym impetem peknie i mam nadzieje ze wtedy skonczy sie ogolnopolski onanizm i moda na Lecha :) |
Pewne jest że walka o "majstra" będzie zaciekła, bo szanse są równe.
Pyrki spinają się już parę lat, publikę mają , o bazę , rozbudowę i PR dbają, dla Smudy to "być albo nie być", zapowiada się bardzo ciekawie. Właśnie gdzieś przeczytałem że Warszawa szykuje transfer kolejnej" czarnej perły" z Zimbabwe , podobno strzela mnóstwo bramek (nawet w przerwie) , i już się wszyscy mamy bać. Co do Wisełki to nie obawiam się o jutro, myślę że B.Cupiał już "uspokoił głowę" i podchodzi do tematu bardziej na zimno. Niech mu się tylko te jego kable lepiej sprzedają to nie będzie źle, a Wisełka podobno jest już samo wystarczalna( pomijając dług u p.Cupiała....heh ) |
wszytsko i tak bedzie zależało kto z trójki Urban,Skorża czy Smuda najlepiej przygotuje zespół w zimie, nie ZAJEDZIE zawodników na obozie bo kadry personalne tych trzech drużyn są uważam wyrównane, na zbliżonym poziomie z lekkim wskazaniem na Lecha.
|
Cytat:
U Was mistrzostwa rosną, jak lokaty w banku? :shock: .Wydawało mi się,że narazie macie 8 |
Cytat:
Uwazam ze transfery z zimy plus odpowiednia moltywacja kilku starszych zawodnikow doprowadzi nas do tronu. Mam nisamowite cisnienie na ten sezon zwlaszcza ze w koncu zalicze go na zywo :D |
Cytat:
|
Pewnie dlatego też liczy się za dwa:> .
|
Ja do dzisiaj nie moge pojac jak kibice Legii moga sie domagac zwrotu MP 93. Mowicie ze gdybyscienie kupili MP to LKS by tak zrobil. Genialne tlumacznie. Jak ja sie nie skur..ie to kto inny to zrobi.
Gyby takie "miszczostfo" mi sprezentowali dzialacze Bialej Gwiazdy to pierwszy bym podpalil budynek klubowy.Ot co. Skoro uwazacie ze mistrzostwo wam sie nalzy to Widzewowi sie nie nalezala degradacja, Korona powinna grac w europejskich pucharach, a Sczakowianak powinna sie utrzymac dalej w pierwszej lidze. Ze Switem najlepiej. Ale ten ostatni to wasze przydupasy zatem tu akurat odpowiedz z gory byla wiadoma :> |
z dzisiejszego Cafe Futbol jeden wniosek: Craxa i Górnik Zabrze ściągają piłkarzy na potęgę. O ile tym z Kałuży to na pewno pomoże (chyba bardziej piłkarzy przeciwko sobie nastawić niż doktor Majewski nikt nie umie, ale zdążył profesor ochłonąć na czas), to z Górnikiem wcale takie pewne nie jest. Po prostu może być za późno.
Że Cracovia zostanie to w sumie dobrze, co to za liga dla nas bez najważniejszego meczu. Ale będzie kulawo tak czy tak, bo bez Górnika (tak jaki bez Ruchu, żeby obie frakcje śląskie pogodzić :D) to jak bez nas :) |
Cytat:
|
Cytat:
A mnie ucieszy fakt, że wy zajmiecie 5 miejsce a Wisla 4. I tyle będzie z waszych kolejnych przygód z pucharami :D Z czego Wam życze z całego serca :D Górnik i Cracovia się utrzymają, spadnie Łks i Piast, organizacyjnie nie podołają lidze. |
Cytat:
Ide o butelczyne dobrej Whisky ze nie zdobedziecie tytułu(albo Legia albo Wisla). Wchodzisz?(zawsze mi sie dodatkowa jedna przyda) Czy moze wasze poznanskie skąpstwo na to nie pozwoli :rotfl: A to dziesiec to machnałem z rozpedu, a tu juz taka wielka dyskusja. Niektórzy uznaja odebranie tytulu, niektórzy nie uznają. |
Ja mimo mojego Krakowskiego skąpstwa gotów jestem podłączyć się do zakładu :D
tylko trzeba ustalić jakie, żeby potem nie było :) |
a wymiana nastapi "u nas przed meczem pod kasami" ;)?
|
Co za pycha :) Ale sezon ogórkowy, więc wybacze Wam Wasze marzenia :)
Ty nazywasz "poznanskie skąpstwo", my to nazywamy rozsądkiem, zobacz ile wtopiliście z tranferami i z wypłatami, chcesz wtopić również dobrą whisky? :D Tylko nie mów, że Ci Miruś obiecał mistrzostwo:) "a wymiana nastapi "u nas przed meczem pod kasami" ;)?" Niestety nie będzie nam dane odwiedzić w tym roku stolicę. A jeśli Ci chodzi o "u Was" to ciężko Wiślakowi na słowa uwierzyć;) |
Proponuje zapoznać się z dzisiejszym wydaniem NIE, gdzie można przeczytać w****iający artykuł na temat Amiki vel Lecha Poznań. Lech gorszy niż Kaczyński. Podsumowywując. Śmieszność i granice tupetu tego klubu sięgnęły zenitu. Na smaczek...wiecie ile rocznie płaci klub z Poznania wynajem nie swojego stadionu?3 tys złotych. Pomnóżcie razy 12. A wiecie ile my płacimy? 1,4 mln złotych, rocznie. A wiecie ile klub z Poznania płaci za konserwację, utrzymanie stadionu? nic. Koszenie trawy za darmo mają. A jak sądzicie czy dzielą się z miastem wpływami z biletów? Odpowiedzcie sobie sami.
Ot tak,do śmiechu. I nie dziwcie się,że liczymy się z każdym groszem. |
Cytat:
Z killzone idę o zakład, że Legia nie zdobędzie mistrza a ze studio, że mistrzem nie będzie Amica (czy Lech czy jak tam się przerobicie w najbliższym czasie). Więc ?? cwaniakujecie czy na serio wierzycie w wasze marzenia :D |
szorstki, nie widze zwiazku.
Ja nie chodze po wszytskich forach i sie nie przechwalam jaka to Legia jest zaje...istą i w ogole wszystkich wciagnie nosem. Napisalem ze nie wierze w to ze kuchenki beda w stanie zdobyć tytuł(Nie zaznaczylem ze kosztem Legii tylko albo Legii albo Wisly). I o to jestem wstanie sie załozyć z kims z Poznania. |
Cytat:
Miasto Poznań od lat wspiera Lecha, także niskie koszty wynajmu oraz utrzymania stadionu nikogo tu nie dziwią i myślę, że tylko nielicznym mogą przeszkadzać. W Waszym przypadku miasto musi utrzymać 3 kluby i zbytnie faworyzowanie jednego z nich mogłoby zaszkodzić władzom. U nas to normalna sprawa, bowiem Lech to aktualnie najbardziej popularny klub nie tylko w Poznaniu, ale także w Wielkopolsce. Płacicie więcej ? To już Wasz problem i płaczem na necie na pewno tego nie zmienicie. |
killzone ma racje...
kibice Lecha ostatnio wszystkie rozumy pozjadali...szkoda że ich tylu nie było jak Lech o utrzymanie walczyła, albo Amica po raz kolejny tracila szanse na mistrza... jak zaczynali gre o UEFA to im kibicowałem...teraz życzę awansu Udinese...bo pyche należy karać... |
Wszyscy zapominacie o Polonii Warszawa ( Dysko-Polo) jako o kandydacie do mistrzostwa.Rok temu jak grali jako Groclin to z początku wiosny szli jak burza wysoko i pewnie wygrywali.Zieliński potrafi dobrze przygotowac zespół i uważam że trzeba sie z Czarnymi Koszulami liczyc no chyba że odejdzie Ivanovsky i Jodłowiec.
|
Cytat:
Tak było, jest i będzie. Wypadałoby raz na jakiś czas spojrzeć z boku na wyczyny swoich kolegów po szalu i ewentualnie wtedy osądzać innych. |
Cytat:
|
Cytat:
Klub Lech Poznań gra na STADIONIE MIEJSKIM, nie Lecha, reszte sobie narysuj. @Proud ale gdzie? na Waszym forum? Bo chyba nie chodzi Tobie o stadion. @Ayala, to by było najgorsze dla całej piłki polskiej gdyby oni zdobyli mistrza, drużyna która kompletnie nic nie gra a jakimś cudem ciuła punkty. |
A Wisla gra na jakim ?
|
Niezmiernie nam przykro, że wasza współpraca z miastem nie układa się tak dobrze jak u nas.
|
Cytat:
aha no i gratuluję wiarygodnej prasy,fakt też prenumerujesz i dajesz na radio maryla i wośp ? |
Cytat:
"koszenie trawy za darmo mają" :D:D:D |
Lech(Amica) mistrzem? czemu nie? Raczej nie w tym roku i nie w przyszłym i w następnym też nie...,ale kiedyś za 10 lat? kto wie? "może. Mistrzem 09 będzie raczej Wisła, do zakładu chętnie się przyłączę.
PR pyry mają dobry, zorganizowani są , publika i ciśnienie jest ale konkurencji w Poznaniu nie mają więc nie dziwi nic. Kibiców sukcesu tysiące. Co z tego będzie ? czas pokaże. Nie dziwię się że ich miasto wspiera bo są jakby nie patrzeć znakiem firmowym wielkopolski. Ps. Bez względu na treść "Nie" jako źródło wiedzy?.....nie czytam "tego typu"opiniotwórczej prasy".. |
Swoją drogą zastanawiające dlaczego tak ynteligentna prasa, jak "NIE" zainteresowała się Lechem?
|
Ale glupie te napinki. Juz przed runda sie smialiscie z Reissa, a narazie wyszlo na jego - lepiej dac sobie na wstrzymanie zamiast osmieszac.
W futbolu tak jak w zyciu nie ma nic pewnego. Faktycznie to straszne, ze maja koszenie za darmo. Taki naduzycie w urzedzie miasta. Trzeba to zglosic i powolac komisje sledcza. Albo moze wynajmijmy stadion w Poznaniu - bedziemy miec taniej i koszenie trawy za darmo. Widze, ze kolejny temat na forum, ktory lepiej omijac. |
Dalej będę się śmiał z pieska jak szczekał przed sezonem :) mam nadzieje że nigdy nie zdobędzie swojego majstra o którym tak marzy.
|
Akurat zgadzam sie z Marszałkiem, ze te ceny wydawane na uzytkowanie stadionu i koszty, ktorych Amika nie ponosi uwazam za oszukiwanie konkurencji. Jak to jest ze czolowe klubu w Polsce (Wisła i Legia) bula jak za zboze, a w Wielkopolsce oplaca sie wynajmowac stadion za 3 tysie? Ale czemu sie dziwic. Wielkopolska i ich prezydenci od dawna sa znani z troszczenia sie o kazden grosz vide Kulczykowa kupowala Stary Browar.
|
Cytat:
Bo tam Prezydent dobrze kombinuje. Leszek jest na topie to czym wiecej zrobi dla Lecha tym wiecej wyborcow sobie zgarnie. A ze nie ma u nich dwoch klubow w Ekstraklasie jak u nas czy w Warszawie a miasto jak i cala okolica jest zdominowana przez kibicow jak i sympatykow Lecha to sobie moze na to pozwolic. Szczytne chaslo do tego Poznan stawia na sport i nikt sie nie buntuje. |
Cytat:
@Negative, oszukiwanie konkurencji? No ja Cie prosze :D:D:D Zgłoś to do UOKiK :lol: Cytat:
|
Sezon ogórkowy widzę w pełni...
Teraz Lech zły bo płaci mniejszy czynsz. Nie, żebym lubił poznańsko-wroniecki twór, ale ludzie.. opanujcie się! |
Swoją drogą - strasznie schizofreniczna ta nasza Ekstraklasa...
Mówisz Lech, myślisz - Amica. Mówisz Polonia Warszawa, a myślami jesteś przy Groclinie. A najśmieszniejsze, że tak naprawdę nie wiadomo czy na tym koniec. Wszak właściciel Polonii już straszył przenosinami. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl