Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

IncognitoTSW 19.07.2009 11:47

Costly nie chce grać w Polsce. Sam o tym mówił, nie nauczył się nawet języka.

lolek10 20.07.2009 18:18

Taki ciekawy zawodnik, lewa pomoc:) Emir Bajrami z Elfsborga ostanio strzelił fantastyczna bramke, mozna byłoby się mu przyjżeć co myślicie?
Bramka 15 sek filmu link daje niżej.

http://www.ebramki.pl/view,emir-bajr...sten,5913.html

christof20 21.07.2009 15:14

Vieri i Morientes są wolnymi zawodnikami :P Aż dziwne, że Fakt i SE jeszcze się nie kapnęły, ze negocjujemy z tymi zawodnikami :D

sessegnon 21.07.2009 16:04

Tristan obecnie jest bez klubu, bo wygasl mu kontrakt z WHU.Chyba Larisa sie nim interesuje...

Ogin 22.07.2009 08:53

hmm to ja tez dodam cos od siebie :) czytalem ostatnio na futbol.pl artykul o niedoszlych gwiazdach ktore mialy przejsc do Polski i wyczytalem tam ze Ljuboja rowniez jest wolnym zawodnikiem :)

IncognitoTSW 22.07.2009 09:20

Jak tak cudakujemy z gwiazdami to myślę, że realniejszy od Triastana i reszty byłby Vratislav Lokvenc, gość doskonale mówi po Polsku - gra w 2 Bundeslidze.

AYALA 22.07.2009 09:40

w sparingach dla ŁKS-u sporo bramek strzela Jarosz pozyskany z Górnika Wieliczka.Ciekawe dlaczego nie wziął go Bednarz chociaż na testy ? Pewnie byłby to znacznie tańszy zawodni niż Beto a zapewne o wiele lepszy.

PhantomRanger 22.07.2009 11:44

Teraz przydałoby się kilku Polaków, bo jak na razie zagraniczny zaciąg. Na pewno nie chciałbym widzieć Nowaka w koszulce Wisły, bo jest zbyt podatny na kontuzje, a kolejnego wiecznie leczącego zawodnika nam nie potrzeba.

Jaroo1 22.07.2009 11:47

Ja watpie zeby ktos z tych dawnych gwiazd chciał przyjsc do Polski. Mysle ze raczej Ci piłkarze wola sobie dorobic do emerytuy w cieplejszym kraju, gdzie miedzy runda wiosenna i jesienna nie ma 3 miesiecznej przerwy...
Nawet Polacy (Zurawski, Kosowki) wola isc na Cypr gdzie maja wiecej kasy, ciepły fajny klimat i rozgrywki pewnie w normalnym tempie (pisze pewnie bo nie znam terminarza ligi Cypryjskiej)

elliot_ness 22.07.2009 20:13

Jest Jeden Pozytyw Z Tej PoraŻki !!!! Temat ...gdybym ByŁ Bednarzem Przestanie ByĆ Aktualny !!!! Tylko Dlaczego Tak PÓzno????

puma_84 22.07.2009 20:41

mam linę w piwnicy myślę żę dobrze speta łeb tego łysego nieudacznika którego efektywność spadła do 0 w ostatnim czasie, bumel pracuje za ciężkie pieniądzea nic nie robi nie robił w kierunku nie pogarszania jakości zespołu OUT

grogoriogreg 22.07.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puma_84 (Post 766060)
mam linę w piwnicy myślę żę dobrze speta łeb tego łysego nieudacznika którego efektywność spadła do 0 w ostatnim czasie, bumel pracuje za ciężkie pieniądzea nic nie robi nie robił w kierunku nie pogarszania jakości zespołu OUT

ja na Twoim miejscu pomyślałbym jednak nad samobójstwem

=Metatron= 22.07.2009 21:04

Proste. Uprzedziłbym Cupiała i sam podałbym się do dymisji...
ps: MARIUSZ PAWEŁEK!!!!

sharkey 22.07.2009 21:17

Dokładnie związać liną zaczepić do auta i przeciągnąć przez miasto i zostawić na trasie wylotowej na Warszawę!

http://adam.rentyny.com/aut/bednarz.jpg
BEDNARZ WON!!!!!!!!!!!

puma_84 22.07.2009 21:36

grogoriogreg myśle ze zamiast ubliżać mi powinieneś zmieć emblemat FRAJERZE

3rider 22.07.2009 21:43

Bednarz jest ok. Nie wszystko moze. A zreszta moglby sciagnac i Messiego, ale przy takim zenujacym podejsciu zawodnikow, nie ma cudow.

Szarny 22.07.2009 21:47

Dokładnie, czemu Łysy nie wbiegł na boisko i nie huknął, jak ze szwedami w 94'. taki z niego dyrektor sportowy, ja pierdziele...

Eustachy 22.07.2009 21:48

Mial dwa lata na sprowadzenie do Wisly bramkarza. Mial dwa lata na sprowadzenie napastnika. W obu tych kwestiach niestety nie podolal. Czy wylacznie z wlasnej winy, tego juz nie wiem. Wiem natomiast, ze bramkarz oraz zatrwazajacy brak skutecznosci, okazal sie gwozdziem do trumny w konfrontacji z Levadia.

Jesli ktos ma zamiar to wszystko tlumaczyc skapstwem Cupiala, to ja z gory odpowiadam, ze ok.1,5 mln euro wpakowane w pilkarzy, ktorych przydatnosc do zespolu okazala sie bliska zeru, mozna byly zdecydowanie lepiej ulokowac.

Ogin 22.07.2009 22:57

Eustachy co do bramkarza sie zgodze ale napastnikow kupila Wisla i to kilku: Matusiak, Niedzielan, Beto - a teraz odpowiedzcie na pytanie ile razem zagrali meczy i ile strzelili lacznie bramek :)

a gdybym byl Bednarzem to bym juz dawno opuscil Wiselke ale bednarzem nie jestem i przy Wisle zostaje na dobre i na zle :)

AYALA 24.07.2009 08:57

teraz skoro ŁKS zdegradowano ja bym spróbował na pół roku ściagnac Wyparłe.Takich błędów jak Pawełek to Bodzio W. nie robi.Za niewielkie pieniądze można miec solidnego bramkarza.

Svartis 24.07.2009 09:00

Gdybym był Bednarzem podałbym się do dymisji.
Facet odwala kawał dobrej roboty, gdy znajdzie kogoś sensownego i zachęci go do gry w Wiśle to RN automatycznie blokuje transfer i wszelkie gromy spadają na Bednarza.

IncognitoTSW 24.07.2009 09:01

Na pół roku to Bodzio nie przyjdzie, ale na pewno nie jest gorszy od Pawełka.

emjot 24.07.2009 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 767296)
Gdybym był Bednarzem podałbym się do dymisji.
Facet odwala kawał dobrej roboty, gdy znajdzie kogoś sensownego i zachęci go do gry w Wiśle to RN automatycznie blokuje transfer i wszelkie gromy spadają na Bednarza.

w świetle ostatnich informacji: tych oficjalnych i nieoficjalnych (GK, DP) nie tylko RN uwala pomysły Bednarza, ale także Skorża Maciej
nasz trenejro

edit: Bodzio robi błędy. I to kosmiczne. M.in. puszcza bramki z połowy boiska - ubiegły sezon mecz chyba z Jagą.
Wyparło w Wiśle :rotfl:
to już przekracza granice absurdu

Marszałek 24.07.2009 09:13

Zgadzam się co do Bodzia. Z solidną obroną jaką posiadamy spokojnie by nam pomógł. I ma jeden zasadniczy plus. Nie pęka przed byle czym, w ogóle nie pęka. A to,ze puścił kiedyś farfocla?Więcej ma spotkań dobrych niż słych, umówmy się. Gorszy od Pawełka nie jest w pucharach nie gramy a na ligę jest w sam raz. I o.......ić obroną zacnie umie.




Emjot. Absurdem to jest to,że w Wiśle kopacz o umiejętnościach Pawełka stoi na bramce. I nikt z tym nic od sezonów nie robi nic.

emjot 24.07.2009 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 767305)
Zgadzam się co do Bodzia. Z solidną obroną jaką posiadamy spokojnie by nam pomógł. I ma jeden zasadniczy plus. Nie pęka przed byle czym, w ogóle nie pęka. A to,ze puścił kiedyś farfocla?Więcej ma spotkań dobrych niż słych, umówmy się. Gorszy od Pawełka nie jest w pucharach nie gramy a na ligę jest w sam raz. I o.......ić obroną zacnie umie.




Emjot. Absurdem to jest to,że w Wiśle kopacz o umiejętnościach Pawełka stoi na bramce. I nikt z tym nic od sezonów nie robi nic.

gwarantuję Ci że po dwóch miesiącach pracy z trenerem K. Wyparło będzie bronił dokładnie tak samo jak P.
albo i gorzej

elomike 24.07.2009 10:06

Gdybym był Bednarzem:

Brożki OUT, Cebanu albo Pawełek OUT, wydać 2-3 miliony na transfery i kupić bramkarza i napastnika. Poszukać jakiś młodych chłopaków po innych klubach (może i nawet z 1. ligi). Bo ściąganie takich gwiazd jak Beto już nie jest dobrym pomysłem. A w 1. lidze jest dużo talentów- w dodatku chętnych do gry, a nie to co nasi gwiazdorzy...

ciacho 24.07.2009 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 767334)
Gdybym był Bednarzem:

Brożki OUT, Cebanu albo Pawełek OUT, wydać 2-3 miliony na transfery i kupić bramkarza i napastnika. Poszukać jakiś młodych chłopaków po innych klubach (może i nawet z 1. ligi). Bo ściąganie takich gwiazd jak Beto już nie jest dobrym pomysłem. A w 1. lidze jest dużo talentów- w dodatku chętnych do gry, a nie to co nasi gwiazdorzy...

:lol:Wysyłaj CV.. a właściwie nie.. z marszu dawaj na rozmowę kwalifikacyjną. Tylko nie zapomnij wziąć tej walizki z kilkoma milionami, bo tak to nici z roboty.

elomike 24.07.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 767356)
:lol:Wysyłaj CV.. a właściwie nie.. z marszu dawaj na rozmowę kwalifikacyjną. Tylko nie zapomnij wziąć tej walizki z kilkoma milionami, bo tak to nici z roboty.

no dobra, może 1-2... ale za Brożka by się coś wzięło...

sandomingo 24.07.2009 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 767330)
gwarantuję Ci że po dwóch miesiącach pracy z trenerem K. Wyparło będzie bronił dokładnie tak samo jak P.
albo i gorzej

Od wielu miesięcy czytam informacje o wątpliwych kwalifikacjach Kazimierskiego.
Faktem jest, że Pawełek broni jak ogór.

Tylko do cholery wytłumacz mi, jaka jest w takim razie zależność pomiędzy Skorżą a Kazimierskim?
Ok, niby do tej pory, pomimo ewidentnych błędów Pawełka, które kosztowały Wisłę kilka punktów były dwa mistrzostwa więc pozornie jest ok. Więc może solidarność trenerska? Jest coś takiego?
No bo co, Kazimierski ma jakieś weksle na Skorżę? Kompromitujące zdjęcia?

IncognitoTSW 24.07.2009 10:53

Kumple z Groclinu i z reprezentacji. Pamiętasz jak w kadrze pojawił się bramkarz wszech czasów - Maciej Nalepa? ;]

Wiślak z Warszawy 24.07.2009 10:55

Do wzięcia są dwaj reprezentanci Urugwaju obrońca Diego Lugano i bramkarz Sebastian Viera.

sandomingo 24.07.2009 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 767366)
Kumple z Groclinu i z reprezentacji. Pamiętasz jak w kadrze pojawił się bramkarz wszech czasów - Maciej Nalepa? ;]

Ok, kumple kumplami, ale jak kumpel robi krecią robotę to siedzę i udaję że wszystko ok?!

Luk4s 24.07.2009 11:26

Nie jest to w porządku ale u nas tak jest... Chcąc wywalić JK trzeba się pozbyć Skorży bo oni jak papużki nierozłączki jedno bez drugiego żyć nie może...

sandomingo 24.07.2009 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 767400)
Jakbyś mógł załatwić kumplowi robotę to nie zrobiłbyś tego? Zrobiłbyś. Na tej zasadzie Kazimierski dalej siedzi w Wiśle.

Ok, załatwić to jedno. Ale jeżeli jakość roboty kumpla przyczynia się do tego, że Twoja pozycja jest coraz słabsza, to nadal patrzysz na to przez palce?

ciacho 24.07.2009 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 767357)
no dobra, może 1-2... ale za Brożka by się coś wzięło...

A ty wierzysz, że kasa wzięta za Brożka pójdzie na transfery.. jasne.. tak przecież się robi u nas od lat..

matizaq 24.07.2009 15:48

Gdybym był Bednarzem to :

1.Postawiłbym trenerowi Skorży ultimatum dotyczące jego sztabu szkoleniowego ! Albo zostaje na stanowisku z nowymi ludzmi do pomocy ,albo żegna sie z posadą.......

Nowy sztab szkoleniowy wyglądałby tak :
Trener : Maciej Skorża
Drugi trener : Ryszard Czerwiec
Asystent trenera : Dariusz Marzec
Kierownik drużyny : Kazimierz Moskal
Trener bramkarzy : Andrzej Dawidziuk
Trener przygotowania fizycznego : Paolo Terziotti
Fizjoterapeuta: Filip Pięta
Lekarz: Mariusz Urban

2. Rozwiązałbym za porozumieniem stron umowy z : Mauro Cantoro i Konradem Gołosiem oraz wypożyczył do innych klubów Krzysztofa Mączyńskiego i Łukasza Burligę...

3. Kontynuowałbym działania transferowe dotyczące Vaska i Bajzata. Jeżeli nie byłoby odpowiednich środków na ich transfery to dałbym zgodę na transfer Pawłowi Brożkowi. Kwota potrzebna do pozyskania wspomnianych piłkarzy to około 700 tys euro. Klub z tytułu sprzedarzy Pawła otrzymałby około 2 mln euro, reszta pieniędzy poszłaby na łatanie budżetu......

4. Przesunąłbym na stałe do kadry pierwszego zespołu : Sebastiana Leszczaka, Sebastiana Janika ,Michała Czekaja. i Macieja Batko.

Kadra zespolu wyglądałaby tak ;

Bramkarze : Vasek,Pawełek,Kurto
Prawa obrona : Alvarez,Singlar
Środek obrony : Głowacki,Marcelo,Jop,Czekaj
Lewa obrona: Piotr Brożek,Diaz
Prawa pomoc: Małecki,Łobodzinski
Środek pomocy : Garguła,Sobolewski,Jirsak,Janik
Lewa pomoc ; Kirm, Ćwielong
Atak: Bajzat, Boguski, Leszczak, Batko

5. Zatrudniłbym w klubie jako scautów : Mirosława Szymkowiaka ,Macieja Stolarczyka i Marcina Kużbe

Po wykonaniu wszystkich powyższych zadań ....podałbym się do dymisjii:D

emjot 24.07.2009 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 767589)
Gdybym był Bednarzem to :

1.Postawiłbym trenerowi Skorży ultimatum dotyczące jego sztabu szkoleniowego ! Albo zostaje na stanowisku z nowymi ludzmi do pomocy ,albo żegna sie z posadą.......

Nowy sztab szkoleniowy wyglądałby tak :
Trener : Maciej Skorża
Drugi trener : Ryszard Czerwiec
Asystent trenera : Dariusz Marzec
Kierownik drużyny : Kazimierz Moskal
Trener bramkarzy : Andrzej Dawidziuk
Trener przygotowania fizycznego : Paolo Terziotti
Fizjoterapeuta: Filip Pięta
Lekarz: Mariusz Urban

2. Rozwiązałbym za porozumieniem stron umowy z : Mauro Cantoro i Konradem Gołosiem oraz wypożyczył do innych klubów Krzysztofa Mączyńskiego i Łukasza Burligę...

3. Kontynuowałbym działania transferowe dotyczące Vaska i Bajzata. Jeżeli nie byłoby odpowiednich środków na ich transfery to dałbym zgodę na transfer Pawłowi Brożkowi. Kwota potrzebna do pozyskania wspomnianych piłkarzy to około 700 tys euro. Klub z tytułu sprzedarzy Pawła otrzymałby około 2 mln euro, reszta pieniędzy poszłaby na łatanie budżetu......

4. Przesunąłbym na stałe do kadry pierwszego zespołu : Sebastiana Leszczaka, Sebastiana Janika ,Michała Czekaja. i Macieja Batko.

Kadra zespolu wyglądałaby tak ;

Bramkarze : Vasek,Pawełek,Kurto
Prawa obrona : Alvarez,Singlar
Środek obrony : Głowacki,Marcelo,Jop,Czekaj
Lewa obrona: Piotr Brożek,Diaz
Prawa pomoc: Małecki,Łobodzinski
Środek pomocy : Garguła,Sobolewski,Jirsak,Janik
Lewa pomoc ; Kirm, Ćwielong
Atak: Bajzat, Boguski, Leszczak, Batko

5. Zatrudniłbym w klubie jako scautów : Mirosława Szymkowiaka ,Macieja Stolarczyka i Marcina Kużbe

Po wykonaniu wszystkich powyższych zadań ....podałbym się do dymisjii:D

super
tyle tylko że Janik jest lewym pomocnikiem
Stolarczyk został trenerem w Pogoni Szczecin i do Krakowa się nie wybiera
Batko ?? ten z MESY?? w I drużynie?? żartujesz
powiedz że żartujesz
Dawidziuk?? ten z kadry trener bramkarzy?? no way
Gołoś jest po kolejnej operacji, rozwiązanie z nim teraz kontraktu jest hmmm nieetyczne i byłoby nie w porządku wobec chłopaka
Cantoro za Boga ojca nie odejdzie bez wypłaty całości kontraktu..

IncognitoTSW 24.07.2009 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 767589)
Trener : Maciej Skorża
Drugi trener : Ryszard Czerwiec
Asystent trenera : Dariusz Marzec
Kierownik drużyny : Kazimierz Moskal

Czerwiec drugim trenerem a Kazek kierownikiem? Ee? odwracasz role?

masterlag 24.07.2009 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 767589)
Gdybym był Bednarzem to :

1.Postawiłbym trenerowi Skorży ultimatum dotyczące jego sztabu szkoleniowego ! Albo zostaje na stanowisku z nowymi ludzmi do pomocy ,albo żegna sie z posadą.......
[...]
5. Zatrudniłbym w klubie jako scautów : Mirosława Szymkowiaka ,Macieja Stolarczyka i Marcina Kużbe
Po wykonaniu wszystkich powyższych zadań ....podałbym się do dymisjii:D

1.A że tak zapytam: Co wgl ma Bednarz do Skorży?! o.O Takie ultimatum to może pan Boguś postawić a nie jakiś pan Jacuś Be. :P
2.Kuźbę? Nie znam jego kompetencji w tych sprawach, ale czy są one duże- wątpię.
3.Z tą dymisją ... :)

sandomingo 24.07.2009 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matizaq (Post 767589)
Kadra zespolu wyglądałaby tak ;

Bramkarze : Vasek,Pawełek,Kurto
Prawa obrona : Alvarez,Singlar
Środek obrony : Głowacki,Marcelo,Jop,Czekaj
Lewa obrona: Piotr Brożek,Diaz
Prawa pomoc: Małecki,Łobodzinski
Środek pomocy : Garguła,Sobolewski,Jirsak,Janik
Lewa pomoc ; Kirm, Ćwielong
Atak: Bajzat, Boguski, Leszczak, Batko

Moim skromnym zdaniem, opartym na obserwacji kilku meczu ME w ostatnim sezonie, Janik i Batko nie nadają się do pierwszej drużyny. I nadawać się nie będą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl