![]() |
Graliśmy zdecydowanie lepiej niż w meczach wyjazdowych z Barceloną i Beitarem. Wynik 2:1 uważam za sprawiedliwy, bo w ogólnym rozrachunku TT odrobinę lepszy.
Piłkarzom i trenerowi należą się podziękowania za ten mecz. Zrobili dobrą robotę :) |
Cytat:
... Podziękowania i gratulacje w stronę zarówno boiska jak i trybun!! W angielskiej tv słychać było jakbyśmy grali u siebie :D. Pawełek... :( |
Cytat:
|
Wynik niezły , dający spore nadzieje .
Niestety Cleber zawalił kolejną bramkę w tym sezonie . Na kogo jak nie na niego mamy liczyć przy walce o górne piłki ? Szczególnie , że to on krył Benta . Cytat:
Należy też docenić wkład naszych chłopaków , którzy zagrali całkiem , całkiem dobrze . Modrica też bym nie demonizował , póki co w lidze spisuje się bardzo słabo . |
Cytat:
tobie to lata? |
Cytat:
|
na co liczył Skorża sciągając jedynych naszych 3 ofensyfnych piłkarzy ? chyba 2-1 to szczyt Jego (naszych?) marzeń
|
Cytat:
TT cienki jak dupa węża. Boczni pomocnicy, lepszy bramkarz i była by szansa na remis lub wygraną. Naszą jedyną nadzieją jest to że TT w lidze wtopi dwa kolejne mecze i już totalnie odpusci sobie puchary. Oby obyło się bez kontuzji do rewanżu, z Piotrem Brożkem na obronie też powinno być lepiej. IMHO szanse na awans jakies 25% |
Cytat:
Grali najmocniejszą ekipą o ile się nie mylę . |
Ja jestem optymistą przed rewanżem zagraliśmy o niebo a nawet 2 lepiej jak z Lechem ale nie ma co tego porównywać. Pokazaliśmy że umiemy grać w piłkę i że nie jestesmy chłopcami do bicia.
Wygralismy ten mecz zdecydowanie na trybunach i chwała Naszym za to!!! Spokojnie pykniemy ten Tottenham u nas z 2:0 |
Szkoda szkoda. Mecz był do zremisowania ale nie jest źle.
Na R22 zrobimy taki kocioł, że koguty zjemy jak Beitar. A Szpakocki to jest mega kretyn - byślałem, że mu przynajmniej w przerwie ktoś zjebkę zrobi za Boguckiego. |
Cytat:
|
Cytat:
Kiedyś pisałem już coś podobnego- byłem pewien awansu z Beitarem, udało się. Byłem pewien dobrego meczu rewanżowego z Barcą, udało się. Teraz jestem pewien awansu. I ja się przeważnie w przeczuciach nie mylę. |
Cytat:
Jeszcze byl zamiast Zokory ,Zakora ,ale to juz wogole pikuś |
Wynik sprawiedlliwy.
W Krakowie jesteśmy w stanie spokojnie z nimi wygrać. Doping naszych zajebisty. Respect. A propos, poczytajcie błazna: http://jibe.blox.pl/2008/09/Jestesmy...ka-graaaa.html Link ze strony głownej www.gazeta.pl. Who the fuck is this guy? :/ |
Miny kibiców Tottenhamu po meczu? bezcenne!
Pięknie.. aż mi się miło będzie spać. |
...
Zaczęlismy super- wymiana podan, szybkie krotkie podania... pozniej jak zwykle gralismy tak... po polsku. Koncówka znwou byla niezla ale szkoda tej glupiej bramki. Przegralismy bo jestesmy wolniejsi. Mimo wszystko szanse sa dalej 50;50 bo rewanz jest u nas !!!!!!!
|
Wynik niezły ale ciągle mam nieodparte wrażenie że TT grał gorzej niż lepiej. Gdyby tak mieć ze 2 klasowych ofensywnych graczy więcej... No nic liczę na to że w Krakowie zepchniemy ich do obrony:D
|
źle nie jest...
ale widac brak formy Wisły...jakbyśmy byli w formie to z tak grającym TT byśmy wygrali... przed meczem taki wynik brałbym w ciemno, terazczuje lekki niedosyt. dobrze ze w rewanżu zagra Piotrek Brożek, bo to co wyprawia Diaz na boku przyprawia mnie o palpitacje serca. Pawełek moim zdaniem mógł obronić tą 2 bramke, ale zdecydowany błąd to nie był na pewno. Widac było atletyczność TT na tle Wisły. Szybkością, siła i dynamiką rewanżu nie wygramy. Cóż, pozostaje stawić się w komplecie 2 października na Reymonta i wspierać Wisełke dopingiem. A jak wiemy, w Krakowie możemy ograć każdego!!! :) jazda,jazda,jazda Biała Gwiazda! |
Cytat:
Beitar? 2 szybkie gole i było po meczu jak w niedziele, niekoniecznie musi być tak samo za 2 tygodnie. Do tego dosyć kiepska pora meczu, nam się raczej dobrze o takiej godzinie nie gra, dla anglików to standard. Po za tym my MUSIMY strzelić bramkę, a więc musimy atakować, a kim ? sam Boguski i Brożek nie dadzą rady. podtrzymuje swoje 25% |
Było lepiej niż się spodziewałem. Bez Częstochowy i nawet kilka sensownych akcji. Niestety nawet na będących w totalnym bezformiu Angoli to nie wystarczyło. Wisła z ubiegłej jesieni czy Wisła Heńkowa pewnie wywiozłaby zwycięstwo. Wisła 2008 powinna się cieszyć z minimalnej porażki.
Po raz kolejny zawalił Pawełek, kiepsko Diaz, Cleber i Zieńczuk. Nie rozumiem po co Skorża zdejmuje w końcówce meczu jedynych trzech piłkarzy, którzy potrafią stworzyć coś z przodu. Z drugiej strony Brożek jest ostatnio słabiutki. Na Reymonta może być dobrze, choć myślę, że czas pracuje na korzyść Tottenhamu. |
-
Cytat:
Jeśli ktoś myśli, że TT nie strzeli bramki w Krakowie to niech szybko zejdzie na ziemie. Typuję dogrywke lub wygraną 2bramkami, pod warunkiem, że Tottenhamowi będą się trzęsły nóżki od dopingu. |
Na moje oko je****my ich u siebie :]
|
Cytat:
Bogucki, Dijas, Zakora, Bajl (Bale, chyba sie czyta tak jak sie pisze), coś jeszcze? :D |
jasnyGwint - jak możesz twierdzić, że dobrym byłoby żeby TT wtopiło kolejne mecze w lidze? Przecież jak potracą punkty to skupią się jedynie na pucharach... zarówno tych wewnątrzkrajowych jak i UEFA... Lepiej żeby teraz wygrali i skupili się na lidze a nie na UEFA...
|
Cytat:
|
Nie jest źle. W Krakowie stac nas na awans.
A co do 2 bramki dla TT to według mnie zawalił Diaz, bo nie dokrył tego co dośrodkowywał. Ogólnie niezbyt dobry jego mecz, tak samo jak Zienia. I cieszę się, że nie urodziłem się w Anglii bo co ci kibice wyprawiają (prędzej - nic nie robią), to jest jedno wielkie nieporozumienie :rotfl: |
O jakiej godzinie graliśmy rewanż z Saragossą ?
|
Ja wyłapałem u nas : Bogucki, Dias, Jurczyk i Singler :D
No nic teraz trzeba powalczyć u siebie i zobaczymy co z tego będzie. |
Cytat:
|
Ach, czuje ogromny ogromny niedosyt po meczu Lecha i Wisly. (To tak jakbym trafil 6 w totka ale po chwili zorientował sie ze kupon byl wazny do wczoraj). W obu tych meczach tak malo zabrakło do sukcesu a jednak koniec koncow był klops. Niedosyt i zlosc z jednej strony ale z drugiej tli sie gdzies nutka optymizmu. Co do meczu... Nie taki kogut straszny jak go maluja... Widac ze TT bez formy, brak zgrania, wiele nieporozumien wsrod zawodnikow. Nie sadze by Ramos w II tygodnie to super poustawiał. Co do Wisly... bramki po bledach. Druga bramka to Pawelka, takie pilki sa bramkarza i koniec tematu. Na plus Boguski oraz Lobodzinski. Kiepsko obrona plus Zienczuk z ktorym nie mam pojecia co sie dzieje!! ale ja wiaze ogromne nadzieje, ze w rewanzu zagra Marcelo i bedzie duzo spokojniej. Aha no i Cantoro i jego spacerek przy 1 bramce;/
|
Pawełek przy tych umiejętnościach co ma to nawet dobrze zagrał
troszkę słabo Diaz Cleber.... Szkoda że Sobol nie wkręcił coś z daleka bo z 2 razy ładnie próbował. Wynik nie jest zły ale jak zagrać trzeba rewelacyjnie najlepiej szybko 2 bramy strzelić ... Totenham ma przestoje w grze musimy to wykorzystać zaskoczyć ich nie ma co ... Ogólnie widać że Totenham bez formy , kurde trzeba to wykorzystać bo szansa jest naprawdę duża !!! |
panowie i panie sa duze szanse jakby nie patrzec.
2-1 u Anglikow to nie jest zły wynik. DAMY RADE! |
Czy tylko ja widziałem faul na Cleber'ze przy tym golu? Sedzia był słabszy niż TT ale gwizdał mega po gosopdarsku...
|
A takim pesymistą byłem przed tym spotkaniem... :)
Choć trzeba przyznać, że wynik jest zdradliwy, wszak różnica klas jest większa od różnicy bramek. Bili nas na głowę w pojedynkach powietrznych, ogólnie pod względem fizycznym leżymy na całym froncie. No i trzeba jednak zwrócić uwagę, że Tottenhamowi mecz nie wyszedł (są w dołku ewidentnie), my zagraliśmy natomiast na pełnych obrotach i mimo wszystko przegraliśmy. Jak to ktś wyżej zauważył - czas gra na ich korzyść! Na plus jak dla mnie przede wszystkim Boguski i Singlar- widać, że chłopa ominęła w młodości polska myśl szkoleniowa, wie co z gałą zrobić generalnie Najsłabsi - Zieńczuk, Cleber (moim zdaniem) Reszta ogólnie bardzo poprawnie, na swoim dobrym poziomie. Gole po błędach, zwłaszcza drugi obciąża konto w połowie obrońcy, w połowie niezdecydowanego bramkarza (powtórka z MAjdana)... Czekam na rewanż, będzie sie działo :) |
Kilka pomeczowych refleksji. Pierwsza i najważniejsza, to taka, iż Angole byli do ogrania. Ich miejsce w tabeli nie jest przypadkiem. Zauważalna przewaga widoczna była w pewności siebie i przygotowaniu fizycznym. Jest bramka na wyjeździe i stosunkowo dobry wynik. Jeśli na Reymonta zagrać z takim nastawieniem jak z Barcą, to szanse są. W Tottenhamie nie gra Eto'o ani Henry, który dwoma ruchami nóg potrafi zgubić krycie i znaleźć się na czystej pozycji czy dryblingiem minąć trzech obrońców. Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię sobie wytłumaczyć zmian. O ile Łobodziński dał zmianę na plus tak słuszność wpuszczenia Małeckiego za najlepszego w ofensywie Boguskiego poddaję dużym wątpliwościom. Jaką formę prezentuje Niedzielan każdy wie. Liczenie, że urwie się obrońcą tak jak w meczu z Beitarem z przebiegu gry było bezzasadne. No OK, raz się udało, ale londyński obrońca paroma krokami dogonił Niedzielana.
|
A dla mnie to Cantoro jest nie do zastapienia w takich meczach jak z Anglikami. Nie odbijał sie od nich jak reszta, mial sporo przechwytow i kilka dobrych podan. To samo Sobolewski.
Nadzieje trzeba tez widziec w tym, ze TT ma teraz chyba najintensywniejszy moment sezonu, nie wiem ile oni w tym okresie miedzy meczami grają, ale chyba sporo (4 ? 5 meczow? ) |
Ja bym chcial (zreszta jak kazdy) zeby oczywiscie przeszli dalej , bo odpasc i znow potem ogladac ta rodzimą bide ligowa...Trzeba wierzyc w 1-0 w rewanzu:-D
|
O piłkarzach pisał nie będę, bo sobie jeszcze poczytacie moje wynurzenia :P .
W każdym razie wynik niezły, mógł być gorszy, ale sędzia wyjątkowo zadziałał na naszą korzyść. Gra taka sobie, momenty bardzo dobrej gry, ale też długie przestoje. Niestety wyraźnie odstajemy fizycznie od brytoli. Drobne korekty w składzie i uważam, że TT jest w naszym zasięgu. A teraz coś z zupełnie innej beczki. Ja nie słyszałem o Boguckim, bo oglądałem mecz na amerykańskiej stacji, a co za tym idzie z amerykańskim komentarzem, gdzie komentatorzy wyraźnie kibicowali Tottenhamowi, tu zaprezentuję wrażenia. Primo, jak mówicie w TVP wyciszają trybuny. Momentami trudno było usłyszeć komentarz, bo taki hałas robili nasi na stadionie. Powiem więcej, komentatorzy byli pod wielkim wrażeniem. Stwierdzili nawet, że z takim dopingiem Wisła musi się plasować w absolutnej europejskiej czołówce. Jednocześnie wyrazili obawy o to, co będzie się dziać na naszym stadionie, co prawda mieli nieco niedokładne dane( pojemność 25 tyś.), ale i tak zrobiliśmy sobie tym meczem mocną reklamę. Secundo, z jednej strony podkreślano, że TT dzisiaj słabo prezentowało się w defensywie, a i gra ofensywna była mało efektywna, ale jednocześnie podkreślano bardzo dobrą grę Wisły. Kilkoma zagraniami w ofensywie można powiedzieć, że komentatorzy się podniecili. Bardzo podobało im się jak graliśmy piłką i jak graliśmy w defensywie, szczególnie do gustu przypadł im Baszczyński, który dostał przydomek skała :D . Ponadto wyróżniali Pawełka i Boguskiego. Tertio, wynik z Barcą poszedł w świat. Dziennikarze przez cały mecz podkreślali, że TT powinno wygrać u siebie i to wygrać więcej niż jedną bramką, bo u siebie Wisła jest bardzo groźna. Cały czas podawali przykład Barcelony, wspominali, że mamy jeden z najlepszych na świecie bilansów gier domowych. Ogólnie odrobili pracę domową o nas o wiele lepiej niż robią to dziennikarze TVP. Miałem wrażenie, że przed meczem nie brali tych informacji powżnie, biorąc poprawkę, że nasza liga nic nie znaczy, ale w trakcie spotkania naprawdę nabrali do nas szacunku. Podsumowując. Niektórzy mogą psioczyć, że dostajemy trudnych przeciwników, ale jeżeli przejdziemy TT nawet psim swędem, to i tak da nam to sto razy więcej niż pokonanie jakiegoś noname z Europy środkowo-wschodniej nawet 5-0. my takimi meczami z atrakcyjnymi medialnie rywalami autentycznie wyrabiamy sobie markę w Europie. Oczywiście za tym muszą iść jakieś przyzwoite wyniki. W sprawie rewanżu ja jestem optymistą. |
Oby Marcelo się ograł szybko, to może być koniec problemów z stoperami. Najbardziej wkurzające było zwalnianie akcji przez Cantoro, już nie mówiąc o Łobodzińskim, który kiwał się jakby był Messim.
Szkoda, że Niedzielan nie dał rady przy tym swoim rajdzie :/ Bo brameczka pewnie by była. Jedno jest pocieszające, Gomez gra gorzej od Pawełka ;] |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl