Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

tofik 18.09.2008 22:09

Graliśmy zdecydowanie lepiej niż w meczach wyjazdowych z Barceloną i Beitarem. Wynik 2:1 uważam za sprawiedliwy, bo w ogólnym rozrachunku TT odrobinę lepszy.

Piłkarzom i trenerowi należą się podziękowania za ten mecz. Zrobili dobrą robotę :)

Tiramisu 18.09.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 604881)
Boguski a nie Bogucki
i
Diaz a nie Dias

!!!!!!!!!!!!!!!!! WTF

lol. sory, ale aż się ciśnie: powiedziała co wiedziała.

...

Podziękowania i gratulacje w stronę zarówno boiska jak i trybun!! W angielskiej tv słychać było jakbyśmy grali u siebie :D.
Pawełek... :(

Crusi 18.09.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 604876)
Kuchnia mam mieszane odczucia.
Oraz to że Baszczu na stoperze to dobry pomysł gdy rywal gra po ziemi, ale na walkę w powietrzu, zwłaszcza z wyspiarzami może mu brakować centymetrów.

Tyle ze to nie Baszczu przegral glowke tylko Cleber, ktory moim zdaniem ostatnio chyba ma lekki kryzys formy, bo przytrafia mu sie coraz wiecej farfocli i jakby nie gra juz tak twardo jak kiedys. Miejmy nadzieje ze to tylko chwilowa znizka formy.

Mareq 18.09.2008 22:11

Wynik niezły , dający spore nadzieje .
Niestety Cleber zawalił kolejną bramkę w tym sezonie . Na kogo jak nie na niego mamy liczyć przy walce o górne piłki ? Szczególnie , że to on krył Benta .

Cytat:

Szkoda tej porazki bo dzis byli ciency na maxa jak na poziom ligi angieslkiej ,pewnie w rewanzu beda grali juz 10 razy lepiej i z Modricem..
Wątpię żeby zagrał lepiej . Ich gra nie różniła się specjalnie od tego co pokazali w ostatnim meczu z Aston Villa , po prostu są dosyć przeciętni i to jest fakt .
Należy też docenić wkład naszych chłopaków , którzy zagrali całkiem , całkiem dobrze .
Modrica też bym nie demonizował , póki co w lidze spisuje się bardzo słabo .

Aga21 18.09.2008 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tira.mi.su (Post 604890)
lol. sory, ale aż się ciśnie: powiedziała co wiedziała.

o co ci biega - poprostu mnie to wkur****

tobie to lata?

hoho 18.09.2008 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Crusi (Post 604891)
Tyle ze to nie Baszczu przegral glowke tylko Cleber, ktory moim zdaniem ostatnio chyba ma lekki kryzys formy, bo przytrafia mu sie coraz wiecej farfocli i jakby nie gra juz tak twardo jak kiedys. Miejmy nadzieje ze to tylko chwilowa znizka formy.

Widziales Benta i Clebera ? :lol: Cleber sie od neigo odbil jak od sciany

krzywy 18.09.2008 22:12

na co liczył Skorża sciągając jedynych naszych 3 ofensyfnych piłkarzy ? chyba 2-1 to szczyt Jego (naszych?) marzeń

jasnyGwint 18.09.2008 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 604878)
Gdzie są malkomenci?

Przegrać 2-1 z Tottenhamem to wstyd nie? klepali nas jak Barca nie? chujowy wynik nie? TT słabo zagrał i wogóle nie? Wisła też kiepsko..

a 99% zdawało sobie sprawę że TT może nas rozklepać już po 20 minutach. No ale to Polska mentalność jest zajebista..

Jestem.

TT cienki jak dupa węża. Boczni pomocnicy, lepszy bramkarz i była by szansa na remis lub wygraną. Naszą jedyną nadzieją jest to że TT w lidze wtopi dwa kolejne mecze i już totalnie odpusci sobie puchary. Oby obyło się bez kontuzji do rewanżu, z Piotrem Brożkem na obronie też powinno być lepiej.

IMHO szanse na awans jakies 25%

Mareq 18.09.2008 22:12

Cytat:

ilu piłkarzy TT z tych co dzis nie grali zagra w Krakowie?
Chyba tylko Modric o ile wyzdrowieje i się do składu załapie .
Grali najmocniejszą ekipą o ile się nie mylę .

zimka 18.09.2008 22:13

Ja jestem optymistą przed rewanżem zagraliśmy o niebo a nawet 2 lepiej jak z Lechem ale nie ma co tego porównywać. Pokazaliśmy że umiemy grać w piłkę i że nie jestesmy chłopcami do bicia.

Wygralismy ten mecz zdecydowanie na trybunach i chwała Naszym za to!!!

Spokojnie pykniemy ten Tottenham u nas z 2:0

Devonisch 18.09.2008 22:14

Szkoda szkoda. Mecz był do zremisowania ale nie jest źle.
Na R22 zrobimy taki kocioł, że koguty zjemy jak Beitar.

A Szpakocki to jest mega kretyn - byślałem, że mu przynajmniej w przerwie ktoś zjebkę zrobi za Boguckiego.

Aimable 18.09.2008 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 604884)
ilu piłkarzy TT z tych co dzis nie grali zagra w Krakowie?

zrobimy piekło,itp itd, jednak róznica klas jest, a biorac pod uwage, że czas pracuje na korzyśc TT to wcale kolorowo być nie musi...

Diaz obrońca nie jest, Pawełek bramkarzem na puchary nie jest, Leo co zrobiłes Brożkowi?

MOże zagrać tylko Modric.... A u nas Piotrek Brożek i Marcelo. Poza tym liczę na to, że Skorża odrodzi Pawła Brożka. Jeśli błędy Mariusza nie będą skutkować straconymi bramkami w rewanżu (zwykle tak bywa Lech to wyjątek) to jest szansa na awans.

michu-k 18.09.2008 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 604897)
IMHO szanse na awans jakies 25%

25? Chyba ze 70. Wisła u siebie gra świetną piłkę, wyjątek Amica. Beitar, Barca- pokazali na co ich stać. 1:2 przed meczem u siebie to znakomita pozycja wyjściowa do dalszej walki.

Kiedyś pisałem już coś podobnego- byłem pewien awansu z Beitarem, udało się. Byłem pewien dobrego meczu rewanżowego z Barcą, udało się. Teraz jestem pewien awansu. I ja się przeważnie w przeczuciach nie mylę.

hoho 18.09.2008 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 604901)
Szkoda szkoda. Mecz był do zremisowania ale nie jest źle.
Na R22 zrobimy taki kocioł, że koguty zjemy jak Beitar.

A Szpakocki to jest mega kretyn - byślałem, że mu przynajmniej w przerwie ktoś zjebkę zrobi za Boguckiego.

:lol:
Jeszcze byl zamiast Zokory ,Zakora ,ale to juz wogole pikuś

marthens 18.09.2008 22:16

Wynik sprawiedlliwy.
W Krakowie jesteśmy w stanie spokojnie z nimi wygrać.
Doping naszych zajebisty. Respect.

A propos, poczytajcie błazna:
http://jibe.blox.pl/2008/09/Jestesmy...ka-graaaa.html
Link ze strony głownej www.gazeta.pl. Who the fuck is this guy? :/

SpoXsteR 18.09.2008 22:17

Miny kibiców Tottenhamu po meczu? bezcenne!


Pięknie.. aż mi się miło będzie spać.

www.rallyonline.prv.pl 18.09.2008 22:17

...
 
Zaczęlismy super- wymiana podan, szybkie krotkie podania... pozniej jak zwykle gralismy tak... po polsku. Koncówka znwou byla niezla ale szkoda tej glupiej bramki. Przegralismy bo jestesmy wolniejsi. Mimo wszystko szanse sa dalej 50;50 bo rewanz jest u nas !!!!!!!

Squall 18.09.2008 22:17

Wynik niezły ale ciągle mam nieodparte wrażenie że TT grał gorzej niż lepiej. Gdyby tak mieć ze 2 klasowych ofensywnych graczy więcej... No nic liczę na to że w Krakowie zepchniemy ich do obrony:D

Proud 18.09.2008 22:19

źle nie jest...
ale widac brak formy Wisły...jakbyśmy byli w formie to z tak grającym TT byśmy wygrali...
przed meczem taki wynik brałbym w ciemno, terazczuje lekki niedosyt.

dobrze ze w rewanżu zagra Piotrek Brożek, bo to co wyprawia Diaz na boku przyprawia mnie o palpitacje serca. Pawełek moim zdaniem mógł obronić tą 2 bramke, ale zdecydowany błąd to nie był na pewno.

Widac było atletyczność TT na tle Wisły. Szybkością, siła i dynamiką rewanżu nie wygramy.
Cóż, pozostaje stawić się w komplecie 2 października na Reymonta i wspierać Wisełke dopingiem. A jak wiemy, w Krakowie możemy ograć każdego!!! :) jazda,jazda,jazda Biała Gwiazda!

jasnyGwint 18.09.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-kozlowek (Post 604904)
25? Chyba ze 70. Wisła u siebie gra świetną piłkę, wyjątek Amica. Beitar, Barca- pokazali na co ich stać. 1:2 przed meczem u siebie to znakomita pozycja wyjściowa do dalszej walki.

Już nie przesadzajmy z tą Barcą, wszyscy wiemy co to był za mecz. Równie dobrze mogło być 1:5...

Beitar? 2 szybkie gole i było po meczu jak w niedziele, niekoniecznie musi być tak samo za 2 tygodnie.

Do tego dosyć kiepska pora meczu, nam się raczej dobrze o takiej godzinie nie gra, dla anglików to standard.

Po za tym my MUSIMY strzelić bramkę, a więc musimy atakować, a kim ? sam Boguski i Brożek nie dadzą rady.

podtrzymuje swoje 25%

irman 18.09.2008 22:19

Było lepiej niż się spodziewałem. Bez Częstochowy i nawet kilka sensownych akcji. Niestety nawet na będących w totalnym bezformiu Angoli to nie wystarczyło. Wisła z ubiegłej jesieni czy Wisła Heńkowa pewnie wywiozłaby zwycięstwo. Wisła 2008 powinna się cieszyć z minimalnej porażki.

Po raz kolejny zawalił Pawełek, kiepsko Diaz, Cleber i Zieńczuk. Nie rozumiem po co Skorża zdejmuje w końcówce meczu jedynych trzech piłkarzy, którzy potrafią stworzyć coś z przodu. Z drugiej strony Brożek jest ostatnio słabiutki.

Na Reymonta może być dobrze, choć myślę, że czas pracuje na korzyść Tottenhamu.

depeche87 18.09.2008 22:19

-
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelos84 (Post 604877)
Tottenham zagrał bardzo słaby mecz, Wisła niewiele im ustępowała. W Krakowie jesli zagrają Anglicy tak samo a Wisła zagra troche lepiej, to sądze że jest szansa na awans. Szkoda że zarząd nie wzmocnił nam skrzydeł, przez co akcjie bokiem szczególnie tym lewym wyglądały słabo.

Nie wiem o kim mówisz, na pewno nie tyczy się to mnie. Ja typowałem,że ten mecz skończy się bramkowym remisem, lub ewentualnie 2-1 przegramy i stało się tak. Groclin jakoś mógł, a Wisla tradycyjnie pokazała kompleks małego ...klubu.
Jeśli ktoś myśli, że TT nie strzeli bramki w Krakowie to niech szybko zejdzie na ziemie.
Typuję dogrywke lub wygraną 2bramkami, pod warunkiem, że Tottenhamowi będą się trzęsły nóżki od dopingu.

SZYMEK_TSW 18.09.2008 22:21

Na moje oko je****my ich u siebie :]

Kamson 18.09.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 604896)
na co liczył Skorża sciągając jedynych naszych 3 ofensyfnych piłkarzy ? chyba 2-1 to szczyt Jego (naszych?) marzeń

Oni zapieprzali najwięcej po boisku, zmęczeni byli. Myślenie nie boli :)


Bogucki, Dijas, Zakora, Bajl (Bale, chyba sie czyta tak jak sie pisze), coś jeszcze? :D

Aro1234 18.09.2008 22:22

jasnyGwint - jak możesz twierdzić, że dobrym byłoby żeby TT wtopiło kolejne mecze w lidze? Przecież jak potracą punkty to skupią się jedynie na pucharach... zarówno tych wewnątrzkrajowych jak i UEFA... Lepiej żeby teraz wygrali i skupili się na lidze a nie na UEFA...

hoho 18.09.2008 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 604916)
Było lepiej niż się spodziewałem. Bez Częstochowy i nawet kilka sensownych akcji. Niestety nawet na będących w totalnym bezformiu Angoli to nie wystarczyło. Wisła z ubiegłej jesieni czy Wisła Heńkowa pewnie wywiozłby zwycięstwo. Wisła 2008 powinna się cieszyć z minimalnej porażki.
.

Tez mam takie odczucie ,ale po 0-4 z Barcelona widac bylo bojazn co prawda gralismy wiecej pilka ale po wyrownaniu 1-1 znow sie cofnelismy i gralismy z kontry.Zeby wygrac trzea bylo grac pilka ,ale bez zmiennikow jak zwykle bylo za malo pary zeby tego dokonac

Arkas 18.09.2008 22:23

Nie jest źle. W Krakowie stac nas na awans.
A co do 2 bramki dla TT to według mnie zawalił Diaz, bo nie dokrył tego co dośrodkowywał. Ogólnie niezbyt dobry jego mecz, tak samo jak Zienia.
I cieszę się, że nie urodziłem się w Anglii bo co ci kibice wyprawiają (prędzej - nic nie robią), to jest jedno wielkie nieporozumienie :rotfl:

depeche87 18.09.2008 22:23

O jakiej godzinie graliśmy rewanż z Saragossą ?

Nehiar 18.09.2008 22:24

Ja wyłapałem u nas : Bogucki, Dias, Jurczyk i Singler :D

No nic teraz trzeba powalczyć u siebie i zobaczymy co z tego będzie.

Mareq 18.09.2008 22:24

Cytat:

A propos, poczytajcie błazna:
http://jibe.blox.pl/2008/09/Jestesmy...ka-graaaa.html
Link ze strony głownej www.gazeta.pl. Who the fuck is this guy? :/
Biorąc pod uwagę treść wpisu i źródło linku , to pewni ro-man w konspirze .

AZS_Lublin 18.09.2008 22:24

Ach, czuje ogromny ogromny niedosyt po meczu Lecha i Wisly. (To tak jakbym trafil 6 w totka ale po chwili zorientował sie ze kupon byl wazny do wczoraj). W obu tych meczach tak malo zabrakło do sukcesu a jednak koniec koncow był klops. Niedosyt i zlosc z jednej strony ale z drugiej tli sie gdzies nutka optymizmu. Co do meczu... Nie taki kogut straszny jak go maluja... Widac ze TT bez formy, brak zgrania, wiele nieporozumien wsrod zawodnikow. Nie sadze by Ramos w II tygodnie to super poustawiał. Co do Wisly... bramki po bledach. Druga bramka to Pawelka, takie pilki sa bramkarza i koniec tematu. Na plus Boguski oraz Lobodzinski. Kiepsko obrona plus Zienczuk z ktorym nie mam pojecia co sie dzieje!! ale ja wiaze ogromne nadzieje, ze w rewanzu zagra Marcelo i bedzie duzo spokojniej. Aha no i Cantoro i jego spacerek przy 1 bramce;/

Borinho 18.09.2008 22:26

Pawełek przy tych umiejętnościach co ma to nawet dobrze zagrał
troszkę słabo Diaz Cleber.... Szkoda że Sobol nie wkręcił coś z daleka bo z 2 razy ładnie próbował. Wynik nie jest zły ale jak zagrać trzeba rewelacyjnie najlepiej szybko 2 bramy strzelić ... Totenham ma przestoje w grze musimy to wykorzystać zaskoczyć ich nie ma co ... Ogólnie widać że Totenham bez formy , kurde trzeba to wykorzystać bo szansa jest naprawdę duża !!!

Tobi1906 18.09.2008 22:26

panowie i panie sa duze szanse jakby nie patrzec.

2-1 u Anglikow to nie jest zły wynik.

DAMY RADE!

MatMario 18.09.2008 22:27

Czy tylko ja widziałem faul na Cleber'ze przy tym golu? Sedzia był słabszy niż TT ale gwizdał mega po gosopdarsku...

felipe 18.09.2008 22:27

A takim pesymistą byłem przed tym spotkaniem... :)
Choć trzeba przyznać, że wynik jest zdradliwy, wszak różnica klas jest większa od różnicy bramek. Bili nas na głowę w pojedynkach powietrznych, ogólnie pod względem fizycznym leżymy na całym froncie. No i trzeba jednak zwrócić uwagę, że Tottenhamowi mecz nie wyszedł (są w dołku ewidentnie), my zagraliśmy natomiast na pełnych obrotach i mimo wszystko przegraliśmy. Jak to ktś wyżej zauważył - czas gra na ich korzyść!
Na plus jak dla mnie przede wszystkim Boguski i Singlar- widać, że chłopa ominęła w młodości polska myśl szkoleniowa, wie co z gałą zrobić generalnie
Najsłabsi - Zieńczuk, Cleber (moim zdaniem)

Reszta ogólnie bardzo poprawnie, na swoim dobrym poziomie. Gole po błędach, zwłaszcza drugi obciąża konto w połowie obrońcy, w połowie niezdecydowanego bramkarza (powtórka z MAjdana)...

Czekam na rewanż, będzie sie działo :)

Arturo Qr2nów 18.09.2008 22:28

Kilka pomeczowych refleksji. Pierwsza i najważniejsza, to taka, iż Angole byli do ogrania. Ich miejsce w tabeli nie jest przypadkiem. Zauważalna przewaga widoczna była w pewności siebie i przygotowaniu fizycznym. Jest bramka na wyjeździe i stosunkowo dobry wynik. Jeśli na Reymonta zagrać z takim nastawieniem jak z Barcą, to szanse są. W Tottenhamie nie gra Eto'o ani Henry, który dwoma ruchami nóg potrafi zgubić krycie i znaleźć się na czystej pozycji czy dryblingiem minąć trzech obrońców. Nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię sobie wytłumaczyć zmian. O ile Łobodziński dał zmianę na plus tak słuszność wpuszczenia Małeckiego za najlepszego w ofensywie Boguskiego poddaję dużym wątpliwościom. Jaką formę prezentuje Niedzielan każdy wie. Liczenie, że urwie się obrońcą tak jak w meczu z Beitarem z przebiegu gry było bezzasadne. No OK, raz się udało, ale londyński obrońca paroma krokami dogonił Niedzielana.

Fuks 18.09.2008 22:28

A dla mnie to Cantoro jest nie do zastapienia w takich meczach jak z Anglikami. Nie odbijał sie od nich jak reszta, mial sporo przechwytow i kilka dobrych podan. To samo Sobolewski.
Nadzieje trzeba tez widziec w tym, ze TT ma teraz chyba najintensywniejszy moment sezonu, nie wiem ile oni w tym okresie miedzy meczami grają, ale chyba sporo (4 ? 5 meczow? )

hoho 18.09.2008 22:28

Ja bym chcial (zreszta jak kazdy) zeby oczywiscie przeszli dalej , bo odpasc i znow potem ogladac ta rodzimą bide ligowa...Trzeba wierzyc w 1-0 w rewanzu:-D

Uran235 18.09.2008 22:29

O piłkarzach pisał nie będę, bo sobie jeszcze poczytacie moje wynurzenia :P .
W każdym razie wynik niezły, mógł być gorszy, ale sędzia wyjątkowo zadziałał na naszą korzyść. Gra taka sobie, momenty bardzo dobrej gry, ale też długie przestoje. Niestety wyraźnie odstajemy fizycznie od brytoli. Drobne korekty w składzie i uważam, że TT jest w naszym zasięgu.

A teraz coś z zupełnie innej beczki. Ja nie słyszałem o Boguckim, bo oglądałem mecz na amerykańskiej stacji, a co za tym idzie z amerykańskim komentarzem, gdzie komentatorzy wyraźnie kibicowali Tottenhamowi, tu zaprezentuję wrażenia.
Primo, jak mówicie w TVP wyciszają trybuny. Momentami trudno było usłyszeć komentarz, bo taki hałas robili nasi na stadionie. Powiem więcej, komentatorzy byli pod wielkim wrażeniem. Stwierdzili nawet, że z takim dopingiem Wisła musi się plasować w absolutnej europejskiej czołówce. Jednocześnie wyrazili obawy o to, co będzie się dziać na naszym stadionie, co prawda mieli nieco niedokładne dane( pojemność 25 tyś.), ale i tak zrobiliśmy sobie tym meczem mocną reklamę.
Secundo, z jednej strony podkreślano, że TT dzisiaj słabo prezentowało się w defensywie, a i gra ofensywna była mało efektywna, ale jednocześnie podkreślano bardzo dobrą grę Wisły. Kilkoma zagraniami w ofensywie można powiedzieć, że komentatorzy się podniecili. Bardzo podobało im się jak graliśmy piłką i jak graliśmy w defensywie, szczególnie do gustu przypadł im Baszczyński, który dostał przydomek skała :D . Ponadto wyróżniali Pawełka i Boguskiego.
Tertio, wynik z Barcą poszedł w świat. Dziennikarze przez cały mecz podkreślali, że TT powinno wygrać u siebie i to wygrać więcej niż jedną bramką, bo u siebie Wisła jest bardzo groźna. Cały czas podawali przykład Barcelony, wspominali, że mamy jeden z najlepszych na świecie bilansów gier domowych. Ogólnie odrobili pracę domową o nas o wiele lepiej niż robią to dziennikarze TVP. Miałem wrażenie, że przed meczem nie brali tych informacji powżnie, biorąc poprawkę, że nasza liga nic nie znaczy, ale w trakcie spotkania naprawdę nabrali do nas szacunku.

Podsumowując. Niektórzy mogą psioczyć, że dostajemy trudnych przeciwników, ale jeżeli przejdziemy TT nawet psim swędem, to i tak da nam to sto razy więcej niż pokonanie jakiegoś noname z Europy środkowo-wschodniej nawet 5-0. my takimi meczami z atrakcyjnymi medialnie rywalami autentycznie wyrabiamy sobie markę w Europie. Oczywiście za tym muszą iść jakieś przyzwoite wyniki. W sprawie rewanżu ja jestem optymistą.

DrunkenBear 18.09.2008 22:29

Oby Marcelo się ograł szybko, to może być koniec problemów z stoperami. Najbardziej wkurzające było zwalnianie akcji przez Cantoro, już nie mówiąc o Łobodzińskim, który kiwał się jakby był Messim.

Szkoda, że Niedzielan nie dał rady przy tym swoim rajdzie :/ Bo brameczka pewnie by była.

Jedno jest pocieszające, Gomez gra gorzej od Pawełka ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl