![]() |
|
|
Nie jest źle ale szczerze powiem że ten model koszulki niespecjalnie pasuje Wiśle moim zdaniem :p Mam cichą nadzieje że będzie to inny model :-) Ale najważniejsza jest BG ! :-)
A jak kierunek Niemcy odnośnie sponsora to może Opel? Jakiś czas temu była w gazetach o tym mowa z tego co pamiętam. |
jak te napisy będą białe, to projekt KoPera całkiem całkiem
|
Cytat:
A co do nowego sponsora - oby umowa była jak najdłuższa, dłuższa niż rok. |
Żywiec po Tyskim dawał Nam 3 bańki bodajże, to boss odrzucił ofertę
|
No ale sam Okocim to chyba niewiele może bo to tylko produkt koncernu Carlsberg. A z Carlsberga w naszej ekstraklasie są już Bosman-Pogoń,Piast-Śląsk i Harnaś-Widzew.
Jak by była to firma z branży energetycznej jak pisał ZWE, to tylko się cieszyć. |
branża energetyczna hmm
w końcu odcinają nam prąd w klubie, wiec przydałby się taki sponsor ;0 RWE, E.On,EnBW |
RWE to jakaś bujda na resorach chyba, bo oni dystrybuują energię w Polsce właściwie tylko w Warszawie i okolicach, nie wiem czy mieli by jakiś interes reklamować sie na koszulkach Wisły.
Ponadto firma ma dość poważne kłopoty finansowe ze względu na odejście od energii atomowej w Niemczech. Na to bym nie liczył. |
Cytat:
Z mojej strony to tylko spekulacje i czysta propozycja. Nic nie wiem na temat ewentualnego sponsora. Czytając wpis SKWK zasugerowałem się tym, że ostatnio wspominano o tym, że firma RWE pojawi się w Krakowie otwierając tu swoje biura. Stąd moja luźna propozycja. |
Już tam nasz Franiu w drodze do Ratyzbony po 32 letniego młodziaka dla Wisły wpadnie do Essen i swoim nienagannym niemieckim rozmiękczy serca zarządu RWE. Sponsor będzie jak w banku:D
A na poważnie bardziej piwo albo coś takiego pojawi się na naszych koszulkach. Jeśli cokolwiek. Ważne że jest Biała Gwiazda. |
Logo z Paulanerem jakby ktoś mógł.
|
Z reklamą Lidla jeszcze będą ganiać nasi kopacze ;)
|
http://img850.imageshack.us/img850/6981/nuqv.jpg
Tak na szybko (korzystając z wcześniejszego projektu jednego z użytkowników) z reklamą niemieckiego browca. |
Cytat:
|
Podobno po żabce mają się otwierać sklepy "Małpka" w Polsce,kto wie.... :)
Zamiast napisów sponsora proszę kogoś o zrobienie koszulki z podobizną King-Konga. |
Już są, wpisz sobie w googlach małpka express.
Super, że wreszcie na koszulki powróci Biała Gwiazda. Niezależnie od modelu dla BG warto będzie zakupić takową :) |
jest ktoś w stanie zrobić koszulke (tą z tym białym szpicem na klacie) z reklamą np bet at homu? :)
|
A może francuska firma Somfy?
http://sklep.md-system.pl/uploads/images/somfylogo.jpg Niedługo będą w Niepołomicach i będą zatrudniać 700 osób. Firma zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju napędami, piloty, automatyka itp. Przyda im się reklama :) Chociaż w Polsce mają już biura A tak serii czarny humor to może http://www.recyclingportal.eu/artikel/30596-2.gif |
I jeszcze lista TOP firm w Polsce
1 PKN Orlen 2 Grupa Lotos 3 PGE energetyka 4 Jeronimo Martins (Biedronka) 5 PGNiG 6 KGHM 7 Tauron PE 8 PZU 9 PKO BP 10 Eurocash 11 Grupa Metro AG (Real, Praktiker, Media Markt, Saturn) 12 Orange (d.TP SA) 13 Fiat Auto Poland 14 BP Europe 15 Grupa ArcelorMittal 16 Bank Pekao 17 Tesco (Polska) 18 Energa 19 Kompania Węglowa 20 Enea 21 Philip Morris Int. 22 LG Electronics Polska 23 Volkswagen Poznań 24 BZ WBK 25 JSW 26 Lidl Polska Sklepy 27 PSH Lewiatan handel 28 Carrefour Polska 29 Polkomtel 30 Grupa Azoty 31 PTC (DT Mobile) 32 PSE 33 Pelion (handel farmaceutykami) 34 Auchan Polska 35 Samsung Polska 36 Synthos 37 BRE Bank 38 Budimex 39 Imperial Tobacco 40 Neuca 41 Asseco Poland 42 Getin Noble Bank 43 Castorama Polska 44 ING Bank Śląski 45 Boryszew 46 Farmacol 47 PPHU Specjał 48 Grupa Muszkieterów 49 PKP Cargo 50 Grupa Can-Pack |
jest franiu, to i biedronka pewnie bedzie ;)
|
Na szczęście Biedronka na pewno nie będzie. Oni bawią się z reprezentacją i budują wizerunek dobrego wujka.
Zanim dokręcą śrubę i zaczną być monopolistą. Będziemy Polacy tak mieć, że będziemy pracować i kupować w biedronce ;) |
Zastanawiam się kiedy wreszcie będą jakieś konkrety w sprawie koszulek, Białej Gwiazdy, sponsora, operatora stadionu, etc. Na razie obiecują, obiecują, a nowy sezon startuje przecież już w lipcu....
http://www.chamsko.pl/demot/0_0_1452...nas_middle.jpg |
|
Cytat:
|
Coś ktoś wie kiedy prezentacja strojów, czy cisza kompletna.
|
Niestety cisza, zresztą nie tylko w temacie koszulek. Adidas ma umowę do 1 lipca, więc moim zdaniem dopiero wtedy możemy się spodziewać jakieś specjalnej konferencji na której przedłużą umowę i zaprezentują stroje
|
|
|
Trochę zalatuje kiczem ;P Ale oby wersja druga pojawiła się na froncie koszulek a nie samo pedalskie logo t-mobile...
|
Nie widzę jakoś z tego loga plakietki na rękaw, ale zobaczymy co wymyślą. Swoją drogą nieźle muszą za przeproszeniem srać kasą skoro ledwo po dwóch sezonach zmieniają identyfikację. Ale nie o tym. Czy Wisła Kraków byłaby odważna zrobić taką prezentację stroi jaką zrobił FC Augsburg?
http://a142.idata.over-blog.com/605x...-Augsburg.jpeg :D A teraz możecie mnie wyzywać od zboczeńców itp, itd :P |
Tak wszyscy hop do przodu z Adasiem, ale przecież... Adaś podpisał z nami umowę w lipcu 2010, na trzy lata.
W związku z tym zacznę inny konkurs życzeń niż wy - Under Armour. ;) |
Podobno umowa z Adasiem będzie dalej obowiązywać.
http://www.sportmarketing.pl/newsroo...-nadal-z-wisla Jak dla mnie-najładniejsze koszulki były za Nike. |
Moje wizualizację stroi na sezon 2013/14 na podstawie tego co nie którzy pisali.
Pierwszy wzór: 1.Z logiem Telefoniki http://images.tinypic.pl/i/00407/llg3u5p5aanl.png 2.Z logami T-Mobile Ekstraklasy http://images.tinypic.pl/i/00407/m5hibdfn6wev.png 3.Z innym logiem przykładowego sponsora http://pics.tinypic.pl/i/00407/do4lytl1h9ro.png I drugi wzór: 1.Dla odmiany czysta http://pics.tinypic.pl/i/00407/i0ppgbeueaqg.png 2.Z logiem Telefoniki i T-M Ekstraklasy http://files.tinypic.pl/i/00407/j2rnlsczguir.png 3.Z innym logiem przykładowego sponsora. http://pics.tinypic.pl/i/00407/kg4cjxc60opx.png Który obstawiacie? |
Pewnie żaden, bo projekty- "liga mistrzów"
|
nie jestem pewien ale od nowego sezonu logo t-mobile ekstraklasy jest chyba inne
|
Cytat:
|
chodzi mi o to http://www.90minut.pl/news/214/news2...straklasy.html w tym sezonie chyba takie obowiązuje
|
Nigdzie nie pisali że ten prostokącik ma się zmienić, no chyba że jak pisał WiślakMyślenice na odwrót z kolorami. Na razie z tego co szperałem po za tym logiem z banerów 19sebawro06 nic na razie nie ujawniono jak to będzie na koszulkach. Swoją drogą to zmiana barw na biały z różowym wyszła by wszystkim na dobre.
|
Ciekaw jestem, czy nadal zachowają specjalne naszywki dla Mistrza Polski. Przecież w tym sezonie Śląsk grał w koszulkach z naszywkami Ekstraklasy, na których piłka zamiast zielonych miała złote łaty. A może wprowadzą polskie scudetto? ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl