Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

KoPer 15.06.2013 13:41

na szybko:
http://s6.ifotos.pl/img/bykonrado_nxnarhn.jpg

19sebawro06 15.06.2013 13:53

http://pokazywarka.pl/9trh61/

http://pokazywarka.pl/9trh61/

bellic88 15.06.2013 14:12

Nie jest źle ale szczerze powiem że ten model koszulki niespecjalnie pasuje Wiśle moim zdaniem :p Mam cichą nadzieje że będzie to inny model :-) Ale najważniejsza jest BG ! :-)

A jak kierunek Niemcy odnośnie sponsora to może Opel? Jakiś czas temu była w gazetach o tym mowa z tego co pamiętam.

Watts 15.06.2013 14:25

jak te napisy będą białe, to projekt KoPera całkiem całkiem

arti 15.06.2013 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek_zks (Post 1317698)
W Brzesku chodzą plotki, że podobno browar nie da dużo kasy na Okocimski bo chce zainwestować w jakiś klub w Ekstraklasie... Podobno liczyli, że OKS spadnie i będą mogli się wycofać. Wiadomo jak to z plotkami ale może jest coś na rzeczy.

Widzew gra w koszulkach z reklamą Harnasia pewnie za 1 może półtorej bańki rocznie.
A co do nowego sponsora - oby umowa była jak najdłuższa, dłuższa niż rok.

szprotson 15.06.2013 15:58

Żywiec po Tyskim dawał Nam 3 bańki bodajże, to boss odrzucił ofertę

LuKaS TSW 15.06.2013 16:15

No ale sam Okocim to chyba niewiele może bo to tylko produkt koncernu Carlsberg. A z Carlsberga w naszej ekstraklasie są już Bosman-Pogoń,Piast-Śląsk i Harnaś-Widzew.
Jak by była to firma z branży energetycznej jak pisał ZWE, to tylko się cieszyć.

szprotson 15.06.2013 16:33

branża energetyczna hmm
w końcu odcinają nam prąd w klubie, wiec przydałby się taki sponsor ;0

RWE, E.On,EnBW

fialo 15.06.2013 16:47

RWE to jakaś bujda na resorach chyba, bo oni dystrybuują energię w Polsce właściwie tylko w Warszawie i okolicach, nie wiem czy mieli by jakiś interes reklamować sie na koszulkach Wisły.

Ponadto firma ma dość poważne kłopoty finansowe ze względu na odejście od energii atomowej w Niemczech. Na to bym nie liczył.

WISŁAZWE 15.06.2013 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1317921)
RWE to jakaś bujda na resorach chyba, bo oni dystrybuują energię w Polsce właściwie tylko w Warszawie i okolicach, nie wiem czy mieli by jakiś interes reklamować sie na koszulkach Wisły.

Ponadto firma ma dość poważne kłopoty finansowe ze względu na odejście od energii atomowej w Niemczech. Na to bym nie liczył.


Z mojej strony to tylko spekulacje i czysta propozycja. Nic nie wiem na temat ewentualnego sponsora.
Czytając wpis SKWK zasugerowałem się tym, że ostatnio wspominano o tym, że firma RWE pojawi się w Krakowie otwierając tu swoje biura.

Stąd moja luźna propozycja.

Ogryzek 15.06.2013 17:35

Już tam nasz Franiu w drodze do Ratyzbony po 32 letniego młodziaka dla Wisły wpadnie do Essen i swoim nienagannym niemieckim rozmiękczy serca zarządu RWE. Sponsor będzie jak w banku:D

A na poważnie bardziej piwo albo coś takiego pojawi się na naszych koszulkach. Jeśli cokolwiek. Ważne że jest Biała Gwiazda.

WiślakMyślenice 15.06.2013 17:52

Logo z Paulanerem jakby ktoś mógł.

master17 15.06.2013 17:59

Z reklamą Lidla jeszcze będą ganiać nasi kopacze ;)

WiślakMyślenice 15.06.2013 18:14

http://img850.imageshack.us/img850/6981/nuqv.jpg

Tak na szybko (korzystając z wcześniejszego projektu jednego z użytkowników) z reklamą niemieckiego browca.

arti 15.06.2013 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1317934)
Z reklamą Lidla jeszcze będą ganiać nasi kopacze ;)

Z żabką byłoby najśmieszniej:lol:

El'kabat 15.06.2013 19:53

Podobno po żabce mają się otwierać sklepy "Małpka" w Polsce,kto wie.... :)
Zamiast napisów sponsora proszę kogoś o zrobienie koszulki z podobizną King-Konga.

Kociewiak 15.06.2013 19:56

Już są, wpisz sobie w googlach małpka express.
Super, że wreszcie na koszulki powróci Biała Gwiazda. Niezależnie od modelu dla BG warto będzie zakupić takową :)

Sylwek1906 15.06.2013 20:17

jest ktoś w stanie zrobić koszulke (tą z tym białym szpicem na klacie) z reklamą np bet at homu? :)

JmB 15.06.2013 21:01

A może francuska firma Somfy?
http://sklep.md-system.pl/uploads/images/somfylogo.jpg

Niedługo będą w Niepołomicach i będą zatrudniać 700 osób. Firma zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju napędami, piloty, automatyka itp.

Przyda im się reklama :) Chociaż w Polsce mają już biura



A tak serii czarny humor to może
http://www.recyclingportal.eu/artikel/30596-2.gif

JmB 15.06.2013 21:11

I jeszcze lista TOP firm w Polsce

1 PKN Orlen
2 Grupa Lotos
3 PGE energetyka
4 Jeronimo Martins (Biedronka)
5 PGNiG
6 KGHM
7 Tauron PE
8 PZU
9 PKO BP
10 Eurocash
11 Grupa Metro AG (Real, Praktiker, Media Markt, Saturn)
12 Orange (d.TP SA)
13 Fiat Auto Poland
14 BP Europe
15 Grupa ArcelorMittal
16 Bank Pekao
17 Tesco (Polska)
18 Energa
19 Kompania Węglowa
20 Enea
21 Philip Morris Int.
22 LG Electronics Polska
23 Volkswagen Poznań
24 BZ WBK
25 JSW
26 Lidl Polska Sklepy
27 PSH Lewiatan handel
28 Carrefour Polska
29 Polkomtel
30 Grupa Azoty
31 PTC (DT Mobile)
32 PSE
33 Pelion (handel farmaceutykami)
34 Auchan Polska
35 Samsung Polska
36 Synthos
37 BRE Bank
38 Budimex
39 Imperial Tobacco
40 Neuca
41 Asseco Poland
42 Getin Noble Bank
43 Castorama Polska
44 ING Bank Śląski
45 Boryszew
46 Farmacol
47 PPHU Specjał
48 Grupa Muszkieterów
49 PKP Cargo
50 Grupa Can-Pack

wiertar 15.06.2013 21:14

jest franiu, to i biedronka pewnie bedzie ;)

JmB 15.06.2013 21:23

Na szczęście Biedronka na pewno nie będzie. Oni bawią się z reprezentacją i budują wizerunek dobrego wujka.
Zanim dokręcą śrubę i zaczną być monopolistą. Będziemy Polacy tak mieć, że będziemy pracować i kupować w biedronce ;)

foxtrot_green 15.06.2013 21:56

Zastanawiam się kiedy wreszcie będą jakieś konkrety w sprawie koszulek, Białej Gwiazdy, sponsora, operatora stadionu, etc. Na razie obiecują, obiecują, a nowy sezon startuje przecież już w lipcu....

http://www.chamsko.pl/demot/0_0_1452...nas_middle.jpg

Dariook 16.06.2013 11:22

Partnerstwo wysokich lotów!

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...s_logo.svg.png

KrzychooR 16.06.2013 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1317983)

Ale kto tu komu będzie płacił? ;]

sayek89 20.06.2013 12:20

Coś ktoś wie kiedy prezentacja strojów, czy cisza kompletna.

kolarz90 20.06.2013 12:28

Niestety cisza, zresztą nie tylko w temacie koszulek. Adidas ma umowę do 1 lipca, więc moim zdaniem dopiero wtedy możemy się spodziewać jakieś specjalnej konferencji na której przedłużą umowę i zaprezentują stroje

szczaq21 20.06.2013 14:29

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

WISŁAZWE 20.06.2013 14:51

Nowy logotyp Ekstraklasy na sezon 2013/14:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...01188755_n.jpg

Kon®ado 20.06.2013 15:47

Trochę zalatuje kiczem ;P Ale oby wersja druga pojawiła się na froncie koszulek a nie samo pedalskie logo t-mobile...

Alonso19 21.06.2013 20:51

Nie widzę jakoś z tego loga plakietki na rękaw, ale zobaczymy co wymyślą. Swoją drogą nieźle muszą za przeproszeniem srać kasą skoro ledwo po dwóch sezonach zmieniają identyfikację. Ale nie o tym. Czy Wisła Kraków byłaby odważna zrobić taką prezentację stroi jaką zrobił FC Augsburg?
http://a142.idata.over-blog.com/605x...-Augsburg.jpeg
:D

A teraz możecie mnie wyzywać od zboczeńców itp, itd :P

vote-for-mikey 25.06.2013 14:24

Tak wszyscy hop do przodu z Adasiem, ale przecież... Adaś podpisał z nami umowę w lipcu 2010, na trzy lata.

W związku z tym zacznę inny konkurs życzeń niż wy - Under Armour. ;)

El'kabat 25.06.2013 14:33

Podobno umowa z Adasiem będzie dalej obowiązywać.
http://www.sportmarketing.pl/newsroo...-nadal-z-wisla

Jak dla mnie-najładniejsze koszulki były za Nike.

Kapcok7 26.06.2013 18:09

Moje wizualizację stroi na sezon 2013/14 na podstawie tego co nie którzy pisali.

Pierwszy wzór:
1.Z logiem Telefoniki
http://images.tinypic.pl/i/00407/llg3u5p5aanl.png
2.Z logami T-Mobile Ekstraklasy
http://images.tinypic.pl/i/00407/m5hibdfn6wev.png
3.Z innym logiem przykładowego sponsora

http://pics.tinypic.pl/i/00407/do4lytl1h9ro.png




I drugi wzór:

1.Dla odmiany czysta
http://pics.tinypic.pl/i/00407/i0ppgbeueaqg.png
2.Z logiem Telefoniki i T-M Ekstraklasy
http://files.tinypic.pl/i/00407/j2rnlsczguir.png
3.Z innym logiem przykładowego sponsora.
http://pics.tinypic.pl/i/00407/kg4cjxc60opx.png

Który obstawiacie?

WiślakMyślenice 26.06.2013 18:21

Pewnie żaden, bo projekty- "liga mistrzów"

19sebawro06 26.06.2013 18:29

nie jestem pewien ale od nowego sezonu logo t-mobile ekstraklasy jest chyba inne

WiślakMyślenice 26.06.2013 18:33

Cytat:

nie jestem pewien ale od nowego sezonu logo t-mobile ekstraklasy jest chyba inne
Na rękawach wstawił obecne na sezon 13/14. Właściwe jest. Tyle, że zamiast różowego tła i białego napisu powinno być odwrotnie.

19sebawro06 26.06.2013 18:34

chodzi mi o to http://www.90minut.pl/news/214/news2...straklasy.html w tym sezonie chyba takie obowiązuje

Kapcok7 27.06.2013 08:35

Nigdzie nie pisali że ten prostokącik ma się zmienić, no chyba że jak pisał WiślakMyślenice na odwrót z kolorami. Na razie z tego co szperałem po za tym logiem z banerów 19sebawro06 nic na razie nie ujawniono jak to będzie na koszulkach. Swoją drogą to zmiana barw na biały z różowym wyszła by wszystkim na dobre.

foxtrot_green 27.06.2013 09:43

Ciekaw jestem, czy nadal zachowają specjalne naszywki dla Mistrza Polski. Przecież w tym sezonie Śląsk grał w koszulkach z naszywkami Ekstraklasy, na których piłka zamiast zielonych miała złote łaty. A może wprowadzą polskie scudetto? ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl