![]() |
Na Cyfrze+ program 904 będzie transmisja na żywo.
|
Cytat:
Na Cyfrze+ nie ma 904 |
|
Raczej nie ma transmisji w necie;/
|
jest gdzieś multiliga na necie?
|
Cytat:
|
ma ktoś link do transmisji tylko naszego meczu ?
|
Wszędzie multiliga albo nie działają programy
|
Cytat:
problem z serwerem:-/ |
ma ktos gdzies sama wisle?
|
Nie ma nigdzie transmisji, chyba ze na Orange Sport? Na C+ leci Ruch, Cracovia i Polonia B.
|
i co ma ktoś linka na necie do tego meczu ?:)
|
a problem poszukać ?! NIE MA MECZU NIGDZIE !!
a Wisła piszemy z dużej litery !! |
Ta transmisja symultaniczna to mozna dostac fioła jak sie oglada 8 meczy naraz...
|
a multligę działającą ktoś ma bo nie mogę znaleźć ;/
|
Zobaczcie tutaj: http://betonline.net.pl/strona,136,M...e-na-zywo.html
|
Jest gdzies streaming na necie z tego meczu?
|
Cytat:
|
|
http://dvbsport.dl.pl/
Multiliga jakość nie najlepsza ale działa. |
Ku... żeby człowiek nie mógł sobie w dzisiejszych czasach obejrzeć meczu ekstraklasy.
|
Cytat:
|
jaki jest w ogóle sens rozgrywania 8 meczów o jednej porze ? nie można było tego rozbić w czasie ? wtedy by się 4 mecze obejrzało
|
^^ lepiej się manipuluje wynikami jak wszystkie mecze są o jednej porze, taka dobra gra strategiczna dla zamożnych.
Lypa, meczu Zagłębia z Wisłą nawet im się nie chce pokazać... |
Cytat:
|
Eh i nawet mulitiliga mi zgasla :/
|
Cytat:
oddał jednak do Garguły, który uderzył nieczysto... Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ogólnie to sorry za offtop, bo pomyliłem tematy. |
ciekawe czy gdzieś będzie można obejrzeć cały mecz Wisły albo ściągnąć, wiecie czy Canal+ powtarza mecze których nie transmituje na zywo?
|
Cytat:
|
Znalazłem Orange Sport jutro z rana na Canal+ o 22, jak ktoś mógłby nagrać i wrzucić gdzieś byłbym wdzięczny
|
Czyli jednak na tym allegole nie bylo spotkania - a to oszukanstwo :/
|
Witam,
podobno ma być na Orange Info cały dzień z Wisełką jutro plus feta. Wie ktoś czy gdzieś w internecie można odebrać Orange Info przez cały dzień?Pozdrawiam!! |
na stronie orange możesz sobie oglądać
|
http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml dokładnie tutaj
|
Dziekuje! Tak to jest, jak rzeczy oczywiste sie pomija :P
|
Czy ktos zna w miare prosty sposob zeby obejsc restykcje i ogladac kanal orange z poza terenu Polski?
Dzieki |
|
Ktoś wie czy będzie dziś Multiliga?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl