Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

Krzysiek311 25.05.2011 17:07

Na Cyfrze+ program 904 będzie transmisja na żywo.

FraMat 25.05.2011 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek311 (Post 1099601)
Na Cyfrze+ program 904 będzie transmisja na żywo.

nie rób zamieszania
Na Cyfrze+ nie ma 904

canis 25.05.2011 17:13

tutaj też ma być:

http://www.fromsportcom.com/c-1.html

LukaszK111 25.05.2011 17:57

Raczej nie ma transmisji w necie;/

TOMEK 11 25.05.2011 18:00

jest gdzieś multiliga na necie?

RAFi89 25.05.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1099638)
jest gdzieś multiliga na necie?

http://www.drhtv.com.pl/drhtv1.html

neq. 25.05.2011 18:01

ma ktoś link do transmisji tylko naszego meczu ?

matti123 25.05.2011 18:02

Wszędzie multiliga albo nie działają programy

TOMEK 11 25.05.2011 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 1099640)


problem z serwerem:-/

adas123 25.05.2011 18:02

ma ktos gdzies sama wisle?

For_FuN_ 25.05.2011 18:04

Nie ma nigdzie transmisji, chyba ze na Orange Sport? Na C+ leci Ruch, Cracovia i Polonia B.

KMZ 25.05.2011 18:04

i co ma ktoś linka na necie do tego meczu ?:)

sevenheaven 25.05.2011 18:05

a problem poszukać ?! NIE MA MECZU NIGDZIE !!
a Wisła piszemy z dużej litery !!

AS82 25.05.2011 18:05

Ta transmisja symultaniczna to mozna dostac fioła jak sie oglada 8 meczy naraz...

TOMEK 11 25.05.2011 18:05

a multligę działającą ktoś ma bo nie mogę znaleźć ;/

MiroPL 25.05.2011 18:05

Zobaczcie tutaj: http://betonline.net.pl/strona,136,M...e-na-zywo.html

Przybyszewski 25.05.2011 18:08

Jest gdzies streaming na necie z tego meczu?

xanti1906 25.05.2011 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mirex (Post 1099651)

pokazują Barcę z kimś tam. Wychodzi na to, że nigdzie niestety nie ma transmisji.

TOMEK 11 25.05.2011 18:09

http://polwizja.eu/viewpage.php?page_id=2

multiliga jak ktoś chce

smok55 25.05.2011 18:11

http://dvbsport.dl.pl/
Multiliga jakość nie najlepsza ale działa.

spirit 25.05.2011 18:17

Ku... żeby człowiek nie mógł sobie w dzisiejszych czasach obejrzeć meczu ekstraklasy.

cfa 25.05.2011 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spirit (Post 1099668)
Ku... żeby człowiek nie mógł sobie w dzisiejszych czasach obejrzeć meczu ekstraklasy.

No widzisz, ja miałem jechać na ten mecz (mój pierwszy w ogóle mecz ekstraklasy na żywo) tylko akurat od Donka dostałem taki prezent ...

mistico 25.05.2011 18:27

jaki jest w ogóle sens rozgrywania 8 meczów o jednej porze ? nie można było tego rozbić w czasie ? wtedy by się 4 mecze obejrzało

wonski_eNHa 25.05.2011 18:32

^^ lepiej się manipuluje wynikami jak wszystkie mecze są o jednej porze, taka dobra gra strategiczna dla zamożnych.
Lypa, meczu Zagłębia z Wisłą nawet im się nie chce pokazać...

vaazon 25.05.2011 18:49

Cytat:

oddał jednak do Garguły, który uderzył nieczysto...
Garguła w formie :)

cfa 25.05.2011 18:59

Eh i nawet mulitiliga mi zgasla :/

FraMat 25.05.2011 19:02

Cytat:
oddał jednak do Garguły, który uderzył nieczysto...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1099743)
Garguła w formie :)

nie wiem kto to napisał, ale Garguła oddawał piłkę do Kirma a nie uderzał

WhiteStarDvisionTheBest 25.05.2011 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1099760)
Cytat:
oddał jednak do Garguły, który uderzył nieczysto...


nie wiem kto to napisał, ale Garguła oddawał piłkę do Kirma a nie uderzał

A właśnie w powtórce było widać jak Garguła chciał strzelać ale piłka mu zeszła po bucie i wyszło podanie do Kirma.

vaazon 25.05.2011 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1099760)
Cytat:
oddał jednak do Garguły, który uderzył nieczysto...


nie wiem kto to napisał, ale Garguła oddawał piłkę do Kirma a nie uderzał

Nie wiem, nie widziałem. Cytowałem tylko relację z TWSD :)
Ogólnie to sorry za offtop, bo pomyliłem tematy.

matti123 25.05.2011 20:00

ciekawe czy gdzieś będzie można obejrzeć cały mecz Wisły albo ściągnąć, wiecie czy Canal+ powtarza mecze których nie transmituje na zywo?

TOMEK 11 25.05.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 1099879)
ciekawe czy gdzieś będzie można obejrzeć cały mecz Wisły albo ściągnąć, wiecie czy Canal+ powtarza mecze których nie transmituje na zywo?

wszystkie :p

matti123 25.05.2011 20:15

Znalazłem Orange Sport jutro z rana na Canal+ o 22, jak ktoś mógłby nagrać i wrzucić gdzieś byłbym wdzięczny

mitmichael 25.05.2011 20:19

Czyli jednak na tym allegole nie bylo spotkania - a to oszukanstwo :/

Evenstar 28.05.2011 10:55

Witam,
podobno ma być na Orange Info cały dzień z Wisełką jutro plus feta. Wie ktoś czy gdzieś w internecie można odebrać Orange Info przez cały dzień?Pozdrawiam!!

Kociewiak 28.05.2011 10:57

na stronie orange możesz sobie oglądać

lord damien 28.05.2011 11:05

http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml dokładnie tutaj

Evenstar 28.05.2011 11:08

Dziekuje! Tak to jest, jak rzeczy oczywiste sie pomija :P

Island 29.05.2011 03:29

Czy ktos zna w miare prosty sposob zeby obejsc restykcje i ogladac kanal orange z poza terenu Polski?
Dzieki

wwf 29.05.2011 08:21

http://www.orange.pl/ogladaj-Orange-sport-info.phtml

Oglądamy przez cały dzień

Flow 29.05.2011 10:15

Ktoś wie czy będzie dziś Multiliga?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl