Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Kamson 14.10.2009 18:17

Ostatnio bramki straciliśmy dzięki Polczakowi, dziś obstawiam Bieniuka :) Koleś który nie wyróżnia się w II-ligowej drużynie... oj doktorze, jesteś bardziej oryginalny i fachowy niż Benhałer.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 803474)
Mała sonda. Wygramy:

a) w golach
b) rożnych
c) outach
d) w ilości wolnych
e) czasie posiadania piłki

Jak myślicie ? ;-)

f) w niczym.
ewentualnie rożne.

arth_ur 14.10.2009 18:20

http://stawiam.com/beta/czytaj/newsr...owiedzial.html - to chyba nie zabrzmiało jak żart ?

For_FuN_ 14.10.2009 18:27

2 : 0 dla Slowakow...patrzac realnie na dyspozycje pilkarzy powolanych przez Majewskiego. Znowu Obraniak i Blaszczykowski? Pilkarze, ktorzy sa kompletnie bez formy...

Witoldon 14.10.2009 18:27

Dzisiaj zapewnimy sobie awans do MŚ, dzięki wspaniałej polskiej myśli szkoleniowej. Wg. Piechniczka i Majewskiego ilość rożnych świadczy o postawie zespołu i kto tak naprawdę gra lepiej, w meczu z Czechami mieliśmy ich aż 11!!! Prawie dwa razy więcej niż nasi rywale.
Oto prawdziwa tabela naszej grupy:
http://img111.imageshack.us/img111/4...enamundial.png

pan Dudi 14.10.2009 18:44

Jeszcze wracając do wczorajszego meczu, za weszlo.com:

Cytat:

W kadrze U-21 wszyscy wkurzeni na Patryka Małeckiego. Do rzutu karnego wyznaczony był Kamil Grosicki, a piłkę wziął wiślak i uparł się, że on będzie strzelał. Chciał być bohaterem...
Czyli jednak sodóweczka. Ze względu na jego psychikę dobrze się stało, że zawalił- może spokornieje. Szkoda ze względu na drużynę, ale wątpię, żeby ta bramka miała coś zmienić. Cóż, jakby było na 100% nie dowiemy się nigdy, ale takie zachowanie (jeśli to prawda) jest wybitnie nie w porządku i ktoś powinien Małego za to zjebać i to porządnie. Dla jego dobra.

Robek 14.10.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 803474)
Mała sonda. Wygramy:

a) w golach
b) rożnych
c) outach
d) w ilości wolnych
e) czasie posiadania piłki

Jak myślicie ? ;-)

Ja myśle że
f) w wybijaniu piłki na out:rotfl:

bebeto 14.10.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 803517)
Ja myśle że
f) w wybijaniu piłki na out:rotfl:

g) w niecelnych podaniach:>

tommiyacht 14.10.2009 19:04

mecz moze miec rekordową oglądalność bo wszyscy siedzą w domach i kazdy chce zobaczyc jak wygląda pusty stadion podczas meczu Polaków :)

a na poważnie to Brozio w podstawowej 11 po kontuzji na takie warunki jakie, podejrzewam, widze za oknem. Elegancko...

harthausen 14.10.2009 19:07

jedyne, co mnie w tym meczu będzie interesowało, to by Głowa i Brozio, (jeśli zagrają) jakiejś parszywej kontuzji nie podłapali, najchętniej bym ich wcale na tym meczu nie widział.
Oni potrzebni są nam w daleko ważniejszych meczach, niż w tym o czapkę gruszek. A polska reprezentacyjna myśl szkoleniowo - pzpnowska niech się weźmie do uczciwej roboty od podstaw a nie pyskuje w gazetach na kibiców, którzy tego bajzlu dosyć mają.

lucekj 14.10.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 803513)
Jeszcze wracając do wczorajszego meczu, za weszlo.com:



Czyli jednak sodóweczka. Ze względu na jego psychikę dobrze się stało, że zawalił- może spokornieje. Szkoda ze względu na drużynę, ale wątpię, żeby ta bramka miała coś zmienić. Cóż, jakby było na 100% nie dowiemy się nigdy, ale takie zachowanie (jeśli to prawda) jest wybitnie nie w porządku i ktoś powinien Małego za to zjebać i to porządnie. Dla jego dobra.

taaa jasne sodóweczka...

gość czuł się na siłach i był pewny swych umiejętności, które ostatnio idą w górę więc nie bał się wziąść ciężaru odpowiedzialności na swoje barki i podszedł do karnego...

przestańcie z tym jeżdzeniem po Małeckim, jest już to żałosne, żeby pisać o sodóweczce w przypadku podejścia do wykonywania rzutu karnego to już nie wiem co trzeba mieć w głowie...

Luk_Biala_Gwiazda 14.10.2009 19:22

Z PZPNem cisnie juz kazdy. Nawet pseudokomentarzyny z nSport w wywiadzie z Piechniczkiem po jego biadoleniu o tym, ze Rosjanie nie maja gwiazd, tylko kolektyw i dzieki temu swietnie tak im wszystko wychodzi redaktor odparl: 'panie trenerze, dosc tych komunalow' :)

Wiślak-1990 14.10.2009 19:25

Może piłkarze wychodzą z takiego samego założenia jak tu niektórzy i grają tak żeby czasem kontuzji nie dostać.To dlatego nie zagramy na MŚ:p

szprotson 14.10.2009 19:30

jacy gracze, taka pogoda

nie mamy pomaranczowej? ku*** przeciez nic nie widac

Robek 14.10.2009 19:32

haha ,niema kibiców to pzpn chyba wyłączył podgzewanie murawy bo za malo kasy bedzie
troche sniegu spadlo i białe boisko to jest mozliwe tylko w pzpn

Kamson 14.10.2009 19:34

Jak myślicie ile dostał za tą bramke? :D

For_FuN_ 14.10.2009 19:34

Ale pilka...wogole jej nie widac w tv.

Aaa i przegrywamy juz...

Genio 14.10.2009 19:34

a jednak ich kupili :)

Donki 14.10.2009 19:35

Goooooool :-0

Scorpion7ABG 14.10.2009 19:35

Jest!!! 0-1!!!

Robek 14.10.2009 19:35

biale boisko a niema czerwonej piłki ale za to jest goooooooooooool gancarczyka

ToTylkoJa 14.10.2009 19:35

szkoda, że tego samobója nie strzelił Lewandowski :lol:

tommiyacht 14.10.2009 19:35

ja cie sune, oni chyba naprawde dostali kase ale od.... Słowaków !!!

w0lno. 14.10.2009 19:36

Jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

Grisza1 14.10.2009 19:37

No czyli widocznie Gancarczyk też się zalogował na www.koniecpzpn.pl brawo Seweryn :D

koker 14.10.2009 19:38

ok jak przeczytalem wasze komentarze to pier**** ten mecz i ide ogladac Zabki jak graja :P

Panowie ,nie ogladajce, szkoda nerwow ;)

Nehiar 14.10.2009 19:38

Proponuje przełączyć na TVN7 - leci Pożegnanie z Afryką, idealnie się wpisuje w ten mecz :D

igortsw 14.10.2009 19:39

Szacun dla Gancarczyka, nie ma co takiej bramy to nawet w Fifie nie strzelę :D

A swoją drogą to pogoda sprzyja strajkującym.

Wisła Prokocim 14.10.2009 19:40

Aż się nie chce tego oglądać jak patrze na ten mecz to wydaje się że gra jakiś Azerbejdżan albo coś. Mam nadzieje że ten protest przeciw tym dziadom coś da bo inaczej będzie koniec polskiej piłki. A tak poza tym to piękna bramka:P

Luissss81 14.10.2009 19:40

Czyli lewy kasy jeszcze nie dostal.

Grisza1 14.10.2009 19:42

Jakz pięknie wyglądają puste trybuny w Chorzowie :) Zima króluje, l(L)ato się kończy ;D

christof20 14.10.2009 19:43

Początek meczu cudony w naszym wykonaniu. Widocznie Słowacy zmotywowali ich lepiej niż Słoweńcy :P

szprotson 14.10.2009 19:43

http://polstacja.pl/viewpage.php?page_id=1

no przeciez Gancar soczyście .......nął, najlepszy boczny w lidze, nawet bramki strzela...

Kocur 14.10.2009 19:47

Swoją drogą czy dupek odpowiedzialny za przygotowanie murawy nie wiedział że od 12 godzin sypie śnieg ...

A żeby im 10 wbili to może ludzie przejrzą na oczy.

Wojtas 14.10.2009 19:49

Coz za gracja i ulozenie lewej nogi ,Gancarczyk to prawdziwy nieoszlifowany diament.


A jak chcecie statystyki to Szpakowski zaprasza www.kastarcja.com.pl :lol:

Kibice ktorzy jak juz tam sa to powinni wiecej cisnać na PZPN.

St@chu 14.10.2009 19:49

Jedyne czego mi szkoda to że spory udział przy golu ma także Głowacki który zamiast wypierd.... piłke w aut to się bawił bawił a potem podał prosto do Słowaka...

A co jesli chodzi o murawe to zgadzam sie, że to jakies nieporozumienie...

mitmichael 14.10.2009 19:49

Dudek Dudek Dudek... Dudek Dudek Dudek - nowa piosenka kibiców Polskiej Reprezentacji :) A ja zapodam inne pytanie "gdzie jest piłka" :P a moze i "gdzie jest nasza reprezentacja"

brylant17 14.10.2009 19:50

Marzy mi się jutrzejszy dzień wchodzę na onet.pl i dział sport a tam: Dymisja Grzegorza L. :D

szprotson 14.10.2009 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 803567)
Marzy mi się jutrzejszy dzień wchodzę na onet.pl i dział sport a tam: Dymisja Grzegorza L. :D

a za niego Stefan Majewski

Tu trzeba wyjebac ich wszystkich!

Maciuś 14.10.2009 19:53

Pilki wogole nie widze :/

Nehiar 14.10.2009 19:53

Chce jeszcze na jedną rzecz zwrócić uwagę, słyszycie jak pogłośnili mikrofony w okolicy trybun :D ? Pięknie słychać ten kilku osoby doping hahah, propaganda jak za komuny - żal i tyle


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl