Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

kameleon2323 23.06.2009 10:49

cos polecacie dzisiaj z Tenisa? bo na Tenisie to sie nie znam :P

konrad1991tsw 23.06.2009 10:59

Ja proponuję zagrac single na Cuevasa (gra z Rochusem) i Kvitovą (gra z Kirilenko).

ramon01 23.06.2009 11:04

ja sie nie znam ale grac lubie oprocz hanescu gram

N. Devilder - Lapentti Nicolas 2 kurs 1.46
F. Gil - Mathieu Paul Henri 2 kurs 1.37

kurs 2.00

bula1010 23.06.2009 15:45

siema mam pytanie do was bo wpłaciłem sobie kase na moje konto w bah przelewem bankowym i strasznie się długo czeka tzw 2-3 a slyszałem że można im dowód wpłaty wysłać i kasa jest za 15 minut prosze o odp jakies wskazowki jak to mam zrobic dzieki pozdro

pan Dudi 23.06.2009 16:07

Jak masz konto internetowe, bo bez problemu wpłacasz kasę za pośrednictwem przelewów24 i kasę masz na koncie w kilka minut. Załóż sobie konto np. w mbanku i masz z głowy. To nic nie kosztuje. Możesz też np. zeskanować dowód wpłaty i im podesłać, ale najpierw zapytaj, czy to coś da, bo ja raczej wątpię, żeby tak ufali swoim klientom ;)

bula1010 23.06.2009 16:09

juz napisalem im wiadomosc mam tylko screena z dowodem wplaty im przeslac ale wlasnie mam konto w aliorze a on nie obsluguje przelewow 24 ;/

El'kabat 23.06.2009 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 750350)
juz napisalem im wiadomosc mam tylko screena z dowodem wplaty im przeslac ale wlasnie mam konto w aliorze a on nie obsluguje przelewow 24 ;/

Za 1 razem w BAH nie mozesz tego przyspieszyc,od kolejnej wpłaty mozesz juz wysylac skany wpłaty i pieniadze beda szybciej.
Poza tym bardzo Cie prosze uzywaj na przyszłosć jakichkolwiek znakow interpunkcyjnych,bo to ciezko przeczytac.....

bula1010 23.06.2009 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 750402)
Za 1 razem w BAH nie mozesz tego przyspieszyc,od kolejnej wpłaty mozesz juz wysylac skany wpłaty i pieniadze beda szybciej.
Poza tym bardzo Cie prosze uzywaj na przyszłosć jakichkolwiek znakow interpunkcyjnych,bo to ciezko przeczytac.....

Nie pierwszy raz wpłacałem, zawsze przez bank przelewem a pierwszy raz , chciałem spróbować z tym dowodem wpłaty. I się udało kasa po 15 minutach, była już na koncie :) ok spoko z tą interpunkcją już jest widoczna :D

a to mój kuponik na dzisiejszy wieczór :

Białoruś U21 - Włochy U21 2
Serbia U21 - Szwecja U21 2
Dent T. - Gimeno-Traver D. (1. Set) 1
Simon G. - Reynolds B 1
Radwanska A. - Martinez Sachnez M.J. (Zakład na set) 2:0
Lindsdals IF - Ljungby IF 1

Kurs 8,74
Stawka 10,00 PLN
maks. wygrana 88,74 PLN

jaro1985r 23.06.2009 21:20

dobra jedziemy dalej : środa

Hiszpania-USA do przerwy i na konec 1 1,57 za 329,99 do wygrania 518,08 zł !!!

Maciejj 24.06.2009 10:34

http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...ac3594045342d6

jaro1985r 24.06.2009 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 750541)
dobra jedziemy dalej : środa

Hiszpania-USA do przerwy i na konec 1 1,57 za 329,99 do wygrania 518,08 zł !!!

ponad 30 meczów na Hiszpanie nie postawiłem a dzisiaj tak i zagrali.... no nic trzeba szukac szczescia jutro

WALDI1988 24.06.2009 21:16

dobrze ze dalem na USA :D

marcinugorek 25.06.2009 09:34

a na dziś cos polecacie?

Maciejj 25.06.2009 12:01

Aga R. polecam;)

Robin 25.06.2009 20:02

ja coś takiego z nudów posłałem:
Vaasan - JJK 1
Fram - Hafnarfjord 2
Lillestroem - Molde 2
Brann - Aalesund +2,5
Estudiantes - Nacional 1
RPA - Brazylia (1:0) hcp - 2

ramon01 26.06.2009 22:09

na noc :)

Seattle Storm - LA Sparks 1 1.15
Japonia - Kuba 2 1.45

kurs 1.67 - ehe elegancko !!

luki 27.06.2009 00:34

Do bardziej kumatych w tenisie: Co sądzicie o meczu Davydenko - Berdych?
Kursy to 1.90 - 1.70
Myślałbym tu raczej na jedynką, no chyba że na trawie widać duża różnicę pomiędzy nimi na korzyść Berdycha...

ramon01 27.06.2009 11:42

kuponik na dzis

Polska - Brazylia 2 1.33
MTZ-RIPO Minsk - Bate Borisov 2 1.70
Olimps - FC Skonto Riga 2 1.30
Portugalia - Austria 1 1.30


kurs 3.82 siadło ! tak trzymać :D

kameleon2323 27.06.2009 19:18

J.Crump 1-2 1.95

wklad 50
Do Wygrania : 90.89

później jeszcze e-lige cos puszcze :D

ramon01 27.06.2009 19:48

i taki na farcika

Atlético-PR - Corinthians 1x 1.20
Sao Paulo - Náutico 1 1.40
Stany Zjednoczone - Chiny 3-0 w setach 1.70
Japonia - Kuba 2 (-1.5seta) 1.65


kurs 4.71

w porzadeczku !! po sniadaniu cos znajde to zapodam :)

kameleon2323 27.06.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 752428)
J.Crump 1-2 1.95

wklad 50
Do Wygrania : 90.89

później jeszcze e-lige cos puszcze :D

siadlo :Dale zaluje ze nie dalem ze wygra :P z e-ligi na razie nic ciekawego moze cos dodadza o 12-13 :)

jaro1985r 28.06.2009 11:01

Hipszania-RPA 1 1,60 92 minuta i poszło....
Polska-Brazylia 2 1,28 (siatka)

za 250zł do wyjęcia 512zł !

Na wielkim plusie jestem w tym tygodniu dzięki grze live...Wimbledon i siatkówka Polska-Brazylia!

kameleon2323 28.06.2009 14:26

Z.Gora-Bydgoszcz(+14) 1
Leszno-Gdansk(+16) 2
J.Crump (12,5 pkt) 1

J.Hampel-H.Andersen(+3) 2


wklad : 20 zl
Do Wygrania 153.45

banasik 28.06.2009 19:04

RPA - Hiszpania (1. połowa) X 2.30
Polska - Brazylia (1,5:0) 2 1.45

USA - Brazylia (1. połowa) 2 1.90
Vitoria - Santo Andre 1 1.65

ako: 10.46

ramon01 29.06.2009 08:58

V. Williams - A. Ivanovic 1 1.25
Verdasco Fernando - Karlovic Ivo 2 1.65
Berdych Tomas - Roddick Andy 2 1.55


ako 3.20

siadlo :D

kameleon2323 29.06.2009 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kameleon2323 (Post 752732)
Z.Gora-Bydgoszcz(+14) 1
Leszno-Gdansk(+16) 2
J.Crump (12,5 pkt) 1

J.Hampel-H.Andersen(+3) 2


wklad : 20 zl
Do Wygrania 153.45

no szkoda szkoda :P

WiślakNH 29.06.2009 15:51

Willams V. - Ivanovic A. krecz Ivanovic a obstawiłem na Willams w stsie :d
Co to oznacza?

Dodam,że Radwańska mi już weszła i został mecz w piłkę a ewentualną kasę musze jutro odebrać :D

Simao1 29.06.2009 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 753309)
Willams V. - Ivanovic A. krecz Ivanovic a obstawiłem na Willams w stsie :d
Co to oznacza?

Dodam,że Radwańska mi już weszła i został mecz w piłkę a ewentualną kasę musze jutro odebrać :D

Prawdopodobnie wygrasz (jeśli mecz, o którym piszesz "wejdzie"). Krecz = oddanie meczu z powodu kontuzji. Nie wiem tylko na jakich zasadach podchodzi do tego STS (Odejmuje kurs meczowy, czy uznaje jako zwycięstwo Williams).

rocco_1906 29.06.2009 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 753309)
Willams V. - Ivanovic A. krecz Ivanovic a obstawiłem na Willams w stsie :d
Co to oznacza?

Dodam,że Radwańska mi już weszła i został mecz w piłkę a ewentualną kasę musze jutro odebrać :D

rozliczą jako zwyciestwo Williams:)

WiślakNH 29.06.2009 19:34

Ok,dzięki to czy rozliczyli by mi jako zwycęstwo Williams czy po kursie 1,0 to dla mnie większego znaczenia nie miało,chodziło mi bardziej,żeby nie czekali np 2 dni na ewentualne rozegranie meczy bo w środę jade na wczasy :D:D

Ale fart Reykjavik 3:2 :)

LuKaS TSW 29.06.2009 21:11

dawno mnie tu nie było:D i od razu się zapytam warto zagrać na Polonię w czwartek? kurs ciekawy

ramon01 30.06.2009 09:11

V.Williams - A.Radwańska 1 1.13
V.Azarenka - S.Williams 2 1.30

ako : 1.47 siadło jak złoto

pan Dudi 30.06.2009 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 753502)
dawno mnie tu nie było:D i od razu się zapytam warto zagrać na Polonię w czwartek? kurs ciekawy


Moim zdaniem nie warto ich grać. Grembocki+ ciągłe wdupcanie się Wojciechowskiego+ traktowanie piłkarzy jako zło konieczne w tym klubie może poskutkować tylko zaaaaajebistym spadkiem morale w szatni.

Myślę, że kurs ponad 3 na gospodarzy to dobry pomysł. Na pewno 1 będzie lekko zagrana z mojej strony na ten mecz.

konrad1991tsw 30.06.2009 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 753502)
dawno mnie tu nie było:D i od razu się zapytam warto zagrać na Polonię w czwartek? kurs ciekawy

Ja bym się skłaniał raczej ku gospodarzom. Czarnogórcy to nie są takie znowu ogórki, a w Polonii się dzieją dosyc dziwne rzeczy (chocby sprzedawanie na siłę Ivanovskiego czy Przyrowskiego), atmosfera nie jest najlepsza a poza tym jakoś nie wierzę że Polski zespół się zmobilizuje na mecz który ma grac 2 lipca :>

Aha, ja na dziś gram Mogren, Safinę i Vasco ;)

rocco_1906 30.06.2009 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 753832)
Ja bym się skłaniał raczej ku gospodarzom. Czarnogórcy to nie są takie znowu ogórki, a w Polonii się dzieją dosyc dziwne rzeczy (chocby sprzedawanie na siłę Ivanovskiego czy Przyrowskiego), atmosfera nie jest najlepsza a poza tym jakoś nie wierzę że Polski zespół się zmobilizuje na mecz który ma grac 2 lipca :>

w pełni się pod tym podpisuję:) kurs powyzej 3zł myślę-mam nadzieję!- że okaże sie promocyjny :D

pan Dudi 30.06.2009 13:02

Z mojej strony już kupon poszedł, bo pewnie nie jesteśmy jedynymi, którzy tak myślą i im bliżej meczu, tym kurs będzie niższy.

Abel2505 30.06.2009 18:00

Nacional - Estudiantes 1x
Fylkir - IBV 1
Kawasaki - G.Osaka 1x
Nagoya - Kashima 2x
kurs: 3.43
opinie bardzo mile widziane

trial 30.06.2009 22:38

gdzie można sprawdzić wynik meczu Gremio- Cruzeiro?

wisłaWieczysta 30.06.2009 22:39

livescore.com

ramon01 01.07.2009 08:07

Haas Tommy - Djokovic Novak powyżej 9.5 gemów w I secie 1.52
Karlovic Ivo - Federer Roger powyżej 9.5 gemów w I secie 1.35

ako 2.05 ehh braklo 0,5 gema :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl