Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

Adasss 31.10.2017 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1486458)
...
Jest pewnie takich Lettierich sporo w Niemczech którzy stawiają na taktykę, dyscyplinę i wybieganie. Ten Lettieri na dzień dobry wyjebał z korony Hiszpana Palanque który tam robił za gwiazdę. Nie chciał dyscypliny i taktyki to go Lettieri wykopał. U nas Kikuś to kolega dla wielu swoich rodaków.
...

No tak, a u nas, jak wiadomo, po to, by móc forować swoich rodaków, takich jak np. Ze Manuel (copyright by Dzimi ;) ), ten niedobry Kiko pozbył się z klubu Mączyńskiego i Brleka :lol:

Snow 31.10.2017 20:08

A ja jak zdarta płyta.
Korona strzelila jak dotad 5 goli po stalych fragmentach gry (6 z karnym).
Wykonując mniej rożnych niż my.
Szału nie ma ale rozporzadzcie te 4 gole do któryś z naszych meczów 'na styku' i pomyślcie ile moglibyśmy mieć punktów.
BTW: Nam w obydwu meczach załadowali bramke z SFG.

Ogryzek 31.10.2017 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 1486468)
A ja jak zdarta płyta.
Korona strzelila jak dotad 5 goli po stalych fragmentach gry (6 z karnym).
Wykonując mniej rożnych niż my.
Szału nie ma ale rozporzadzcie te 4 gole do któryś z naszych meczów 'na styku' i pomyślcie ile moglibyśmy mieć punktów.
BTW: Nam w obydwu meczach załadowali bramke z SFG.

No tak bo nam ktoś broni strzelać gole po SFG. (piękna nowomowa).

Co robi nasz legendarny Feyo? Doskonali tak te SFG i coś strzeliliśmy? Widać efekty? U Lettieriego widać.

Snow 31.10.2017 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1486469)
No tak bo nam ktoś broni strzelać gole po SFG. (piękna nowomowa).

Co robi nasz legendarny Feyo? Doskonali tak te SFG i coś strzeliliśmy? Widać efekty? U Lettieriego widać.

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Od kilkunastu stron besztam naszych treneiro w tej kwestii.
Jesteśmy najgorszą drużyną w ekstraklasie jeśli chodzi o ofensywne SFG.

https://www.wislakrakow.com/forum/sh...81#post1485681
https://www.wislakrakow.com/forum/sh...87#post1485687
https://www.wislakrakow.com/forum/sh...20#post1486220

Ogryzek 31.10.2017 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 1486470)
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Od kilkunastu stron besztam naszych treneiro w tej kwestii.
Jesteśmy najgorszą drużyną w ekstraklasie jeśli chodzi o ofensywne SFG.

https://www.wislakrakow.com/forum/sh...81#post1485681
https://www.wislakrakow.com/forum/sh...87#post1485687
https://www.wislakrakow.com/forum/sh...20#post1486220

To przepraszam - faktycznie źle cię zrozumiałem :)

Arkadiusz.Czerepach 31.10.2017 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1486465)
Ja wiem, że w magazynach sportowych to piszą same leszcze, nie to co niektórzy forumowicze ale przeczytajcie sobie wstęp do wywiadu z Carlitosem.

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...arlitosem.html

o kurva, zaproście na forum tego dziennikarza :)

wiesniak842 01.11.2017 02:25

Juz kuerwa wystarczy, ze sa inni dziennikarze bajkopisarze;)

pepe72 01.11.2017 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1486482)
Juz kuerwa wystarczy, ze sa inni dziennikarze bajkopisarze;)

Ja bym raczej obstawiał, że wielu dziennikarzy nie przyjmuje do wiadomości, że niektórym w dup.ch się poprzewracało i wydaje im się, że mamy (znów) rok 2011.

wiesniak842 01.11.2017 20:27

Chyba mnie nie zrozumiales. Chodzilo mi o innych dziennikarzy sportowych majacych konta na tym forum i sprzedajacych bajki naiwnej gawiedzi (vide afera Sztechertowa). Dzisiejsze dziennikarstwo jest malo rzetelne i opiera sie glownie na robieniu sensacji przez jak najszybsze podanie przewaznie niesprawdzonych informacji. Malo to bylo przykladow wypisywania bzdur na temat Wisly?
Nie wiem komu sie poprzewracalo w dupach, na jaki temat i dlaczego mialoby sie komus wydawac, ze mamy rok 2011. Od tamtego mistrzowskiego sezonu jestesmy sredniakiem ligowym na miejsca 8-5 i raczej nie zanosi sie na to zeby cos sie mialo zmienic wiec tymbardziej nie wiem gdzie ten dziennikarz widzi wyniki ponad stan (pomijajac fakt, ze na ocene wynikow to przyjdzie pora po 37 kolejkach). W mojej ocenie jest srednio ale stabilnie i do wynikow przez nas obecnie osiaganych nie mam do Kiko absolutnie zadnych pretensji ale z koncowa ocena wstrzymam sie do ostatniej kolejki.

wolfy 01.11.2017 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1486479)
o kurva, zaproście na forum tego dziennikarza :)

Mógłby się posrać ze śmiechu czytając mocarstwowe urojenia największych miejscowych głupków.

pepe72 02.11.2017 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1486529)
(...)
Nie wiem komu sie poprzewracalo w dupach, na jaki temat i dlaczego mialoby sie komus wydawac, ze mamy rok 2011. Od tamtego mistrzowskiego sezonu jestesmy sredniakiem ligowym na miejsca 8-5 i raczej nie zanosi sie na to zeby cos sie mialo zmienic wiec tymbardziej nie wiem gdzie ten dziennikarz widzi wyniki ponad stan (pomijajac fakt, ze na ocene wynikow to przyjdzie pora po 37 kolejkach). W mojej ocenie jest srednio ale stabilnie i do wynikow przez nas obecnie osiaganych nie mam do Kiko absolutnie zadnych pretensji ale z koncowa ocena wstrzymam sie do ostatniej kolejki.

W dupach się poprzewracało coniektórym piszącym na forum, w szczególności w temacie "Kiko Ramirez trenerem Wisły". Bo chyba pierwszy raz w historii dziennikarze sportowi (niezależnie od ich poziomu) lepiej oceniają czy też nawet bronią trenera przed kibicami.

Pierwsze podsumowanie po jesieni jest takie, że mamy ponad połowę punktów (21 i mecz z Sandecją), statystycznie potrzebnych (40) do zakończenia wiosny w top-8.

A ponad stan to dlatego, że gdyby nie to, że transfery Junco okazały się jednak trafione, w tym jeden z to strzał w 10 - Carlitos, to bylibyśmy w tabeli bliżej Piasta Gliwice.

W klasyfikacji strzelców Ekstraklasy:
Angulo (Górnik) - 14
Carlitos (Wisła) - 10
Robak (Śląsk) - 10
Świerczok (Zagłębie), Paixao (Lechia) - 9

Z tej piątki Świerczok i Carlitos przyszli w tym sezonie.

wściekłe pięści węża 02.11.2017 13:03

Pepe, wyjdź z krainy gandzi (deszcz chyba nie przeszkadza w myśleniu) i spójrz jeszcze na kompromitację w PP, z którego odpaliśmy tylko i wyłącznie z winy trenera.

Kwestię tego, czy 21 punktów po 14 kolejkach to dużo, czy mało pozostawię bez komentarza.

Śmiać mi się chce, że kiedy mamy potwierdzone (tak, mamy potwierdzone) info, że Ramirez zmuszał do gry piłkarzy kontuzjowanych (grali na zastrzykach) mając kadrę na ok 25 nazwisk, wciąż jeszcze znajdują się obrońcy tego gościa. :lol: Fajnie by było dyskutować jednak z ludźmi, którzy mają zdanie wyrobione w oparciu o obserwację rzeczywistości i nie boją się go zmienić zamiast z fanatykami swojej opinii gotowymi umierać za nią niezależnie od okoliczności.

Zamiast wystawiać kontuzjowanego Veleza, wystarczyło wrócić do Cywki lub Pietrzka na DP. Wybitnie raczej by się nie zaprezentowali, ale może Velez by się nie rozjechał.

Zamiast Gonzaleza na ŚO - warto było dać szansę Arsenicowi, kiedy Cywka mógł grać (i grał) na PO.

A tak, to mamy szpital i wieczny problem ze zgraniem, który już już ma zostać rozwiązany. :lol: Sfrustrowanych młodych na trybunach bądź ławce, którzy patrzą jak grę kaleczą "starzy" nie muszę pewnie wspominać.

Arkadiusz.Czerepach 02.11.2017 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1486555)
Pepe, wyjdź z krainy gandzi (deszcz chyba nie przeszkadza w myśleniu) i spójrz jeszcze na kompromitację w PP, z którego odpaliśmy tylko i wyłącznie z winy trenera.

Kwestię tego, czy 21 punktów po 14 kolejkach to dużo, czy mało pozostawię bez komentarza.

Śmiać mi się chce, że kiedy mamy potwierdzone (tak, mamy potwierdzone) info, że Ramirez zmuszał do gry piłkarzy kontuzjowanych (grali na zastrzykach) mając kadrę na ok 25 nazwisk, wciąż jeszcze znajdują się obrońcy tego gościa. :lol: Fajnie by było dyskutować jednak z ludźmi, którzy mają zdanie wyrobione w oparciu o obserwację rzeczywistości i nie boją się go zmienić zamiast z fanatykami swojej opinii gotowymi umierać za nią niezależnie od okoliczności.

Zamiast wystawiać kontuzjowanego Veleza, wystarczyło wrócić do Cywki lub Pietrzka na DP. Wybitnie raczej by się nie zaprezentowali, ale może Velez by się nie rozjechał.

Zamiast Gonzaleza na ŚO - warto było dać szansę Arsenicowi, kiedy Cywka mógł grać (i grał) na PO.

A tak, to mamy szpital i wieczny problem ze zgraniem, który już już ma zostać rozwiązany. :lol: Sfrustrowanych młodych na trybunach bądź ławce, którzy patrzą jak grę kaleczą "starzy" nie muszę pewnie wspominać.

umknęły mi te posty, wkleisz linka ?

TIR_DO_SŁUBIC 02.11.2017 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1486556)
umknęły mi te posty, wkleisz linka ?

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...nuje,12634628/

https://image.prntscr.com/image/BnXz...UPZC603tSg.png

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1486555)
Pepe, wyjdź z krainy gandzi (deszcz chyba nie przeszkadza w myśleniu) i spójrz jeszcze na kompromitację w PP, z którego odpaliśmy tylko i wyłącznie z winy trenera.

Kwestię tego, czy 21 punktów po 14 kolejkach to dużo, czy mało pozostawię bez komentarza.

Śmiać mi się chce, że kiedy mamy potwierdzone (tak, mamy potwierdzone) info, że Ramirez zmuszał do gry piłkarzy kontuzjowanych (grali na zastrzykach) mając kadrę na ok 25 nazwisk, wciąż jeszcze znajdują się obrońcy tego gościa. :lol: Fajnie by było dyskutować jednak z ludźmi, którzy mają zdanie wyrobione w oparciu o obserwację rzeczywistości i nie boją się go zmienić zamiast z fanatykami swojej opinii gotowymi umierać za nią niezależnie od okoliczności.

Zamiast wystawiać kontuzjowanego Veleza, wystarczyło wrócić do Cywki lub Pietrzka na DP. Wybitnie raczej by się nie zaprezentowali, ale może Velez by się nie rozjechał.

Zamiast Gonzaleza na ŚO - warto było dać szansę Arsenicowi, kiedy Cywka mógł grać (i grał) na PO.

A tak, to mamy szpital i wieczny problem ze zgraniem, który już już ma zostać rozwiązany. :lol: Sfrustrowanych młodych na trybunach bądź ławce, którzy patrzą jak grę kaleczą "starzy" nie muszę pewnie wspominać.

Argument obrońców Ramireza o braku zgrania spowodowanym dużą ilością transferów, spowodowaną kiepskimi warunkami ekonomicznymi klubu, spowodowanymi byciem na granicy spadku do 4 ligi pół roku temu za 10... 9... 8... Czekaj. Część z tych transferów przecież wypali, część nie, to normalne. Nie stać nas na sprawdzonych zawodników, musimy grzebać w śmieciach. Ramirez to dobra opcja, tania, nie ma lepszej opcji w tej cenie, a już na pewno nie polskiej 7... 6... 5... Nie ważne że chooya gramy, mamy niewiele punktów straty do lidera! Bądźmy wdzięczni! Mogło być gorzej! 4... 3... Kostal nie dostaje szans ale wypali. Perez musi się odbudować fizycznie. Brożek jeszcze ustrzeli 10 goli w tym sezonie 2... 1...

Arkadiusz.Czerepach 02.11.2017 13:35

biedny Velez z taką kontuzją prędko nie podupczy

a na serio to jprdl o.O

edit: łudze sie tylko ze to śrendio wiarygodne bo karcz to debil i leń

szprotson 02.11.2017 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1486558)
biedny Velez z taką kontuzją prędko nie podupczy

a na serio to jprdl o.O

edit: łudze sie tylko ze to śrendio wiarygodne bo karcz to debil i leń

troche prawdy w tekscie jest . Niemniej jednak - uraz Veleza jest inny i raczej nie zobaczymy go juz w tej rundzie. Ogolnie klub sie nie popisal bo chlop stracil 2 miesiace (gdyby go dobrze zdiagnozowano i poddal by sie operacji to 8 tygodni trwa rehabilitacja...) Na ten moment cwiczy w Hiszpanii z nadzieja ze da sie uniknac pojscia pod noz.

Karherop 02.11.2017 14:55

To że grają piłkarze nie w pełni wyleczeni, a wręcz kontuzjowani wiadomo nie od dziś. To jest podstawowy błąd sztabu i trenera, ale nie pierwszy i nie ostatni je popelnia. Glowacki dopiero po 15 latach kariery zaczął panować nad swoim zdrowiem. Z artykułem Karcza jest coś na rzeczy, ale kilka faktów jest na pewno naciaganych. M.in. ten o braku monitorowania zdrowia zawodników.

Zadziwiające było dla mnie wystawianie zawodników w momencie gdy byli do dyspozycji zmiennicy.
Lepiej jeden mecz dostac w dupe grajac nawet juniorem niz stracic zawodnika na całą rundę.

TIR_DO_SŁUBIC 02.11.2017 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486562)
To jest podstawowy błąd sztabu i trenera, ale nie pierwszy i nie ostatni je popelnia.

Mogę Cię prosić o przywołanie przykładów podobnych zdarzeń z przeszłości, w naszym klubie? Chociaż, szczerze mówiąc, to nie będzie do końca dobre odzwierciedlenie sytuacji- bo od zawsze nasza kadra była uboga, więc zapewne niejednokrotnie istniała uzasadniona konieczność skorzystania z usług niewyleczonego zawodnika. Teraz takiej konieczności z powodu, umówmy się, szerokiej kadry nie ma.

To jest skandal. Kolejny głaz do ogródka Amigo.

Pomiń proszę Błaszczykowskiego z PAO w Krakowie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486562)
Z artykułem Karcza jest coś na rzeczy, ale kilka faktów jest na pewno naciaganych. M.in. ten o braku monitorowania zdrowia zawodników.

No to skąd te kontuzje? Po co to monitorowanie, skoro sam trener wścieka się na niedostępność zawodnika i domaga się jego natychmiastowego stawiania na nogi?

Badania wydolnościowe przed sezonem oraz w przerwie między rundami to nie jest monitorowanie.

Przecież to wszystko trąca kompletną amatorszczyzną. Podpisaliśmy zawodnika na rok z opcją przedłużenia, chłop nie gra w piłkę bo się leczy (uraz spowodowany niekompetencją sztabu), płacimy mu pensję a za 8 miesięcy go pożegnamy. I co? Będzie chciał przedłużyć kontrakt jak trener domaga się aby grał na blokadzie?

Mi się wydaje, że Ramirez chodzi po omacku. Jest lunatykiem. Środek nocy, on się budzi, i chodzi sobie, chodzi, chodzi. On robi chyba wszystko tylko po to, żeby spełnić warunki mitycznej klauzuli minimalnej liczby punktów (dbanie o własną dupę = zdobycie tych punktów, stawia wyżej niż rozwój zespołu).

brylant17 02.11.2017 15:03

A to nie Kiko przypadkiem odpowiada za przygotowanie do sezonu ? Na początku ciężkie treningi i teraz to wychodzi....

Karherop 02.11.2017 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486564)
Mogę Cię prosić o przywołanie przykładów podobnych zdarzeń z przeszłości, w naszym klubie? Chociaż, szczerze mówiąc, to nie będzie do końca dobre odzwierciedlenie sytuacji- bo od zawsze nasza kadra była uboga, więc zapewne niejednokrotnie istniała uzasadniona konieczność skorzystania z usług niewyleczonego zawodnika. Teraz takiej konieczności z powodu, umówmy się, szerokiej kadry nie ma.

To jest skandal. Kolejny głaz do ogródka Amigo.

Pomiń proszę Błaszczykowskiego z PAO w Krakowie.

Z głowy:
Sztab Petrescu nie potrafil dozowac obciążeń, albo inaczej - nie dostosowal ich do materiału ludzkiego jaki wtedy posiadał. Masa kontuzji.

Dawidowski - temat rzeka
Kontuzja Brożka w drugim sezonie Skorży (zreszta Brożek je ibuprom przed każdym meczem)
Kuzba w drugim podejściu do Wisly
Szymkowiak np z Lazio wszedl na środkach
Jacek Paszulewicz
Nawotczynski
Michal Czekaj
Andrzej Niedzielan
I jak pisalem wielokrotnie Glowacki
Itd..

Tracili część swoich karier przez zbyt szybkie wprowadzanie do gry po kontuzjach lub granie z nimi

Takie zagrywki sztabu mnie nie dziwią, co nie znaczy że uważam je za normalne. Problem pojawia się jeśli sztab nie wyciaga z tego wniosków. A to czy obecny nie wyciąga nie mamy pewności...

Kurz 02.11.2017 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1486565)
A to nie Kiko przypadkiem odpowiada za przygotowanie do sezonu ? Na początku ciężkie treningi i teraz to wychodzi....

A czy przypadkiem większość nowych zawodników nie trafiła do Wisły po przygotowaniach do sezonu?

Ogólnie typowy temat zastępczy. Duża część piłkarzy, których sprowadziliśmy nie jest gotowa na taką intensywność. Mogli grać lub siedzieć na ławce. A właściwie nie mogli siedzieć na ławce, bo byli potrzebni klubowi tu i teraz. Sry, ale taka jest rzeczywistość i wyższa konieczność.

Mały i Brożek to osobna kwestia. Ten pierwszy kontuzjował się w czasie meczu, a Pawła trudno nazwać okazem zdrowia.

pepe72 02.11.2017 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486557)
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...nuje,12634628/

https://image.prntscr.com/image/BnXz...UPZC603tSg.png



Argument obrońców Ramireza o braku zgrania spowodowanym dużą ilością transferów, spowodowaną kiepskimi warunkami ekonomicznymi klubu, spowodowanymi byciem na granicy spadku do 4 ligi pół roku temu za 10... 9... 8... Czekaj. Część z tych transferów przecież wypali, część nie, to normalne. Nie stać nas na sprawdzonych zawodników, musimy grzebać w śmieciach. Ramirez to dobra opcja, tania, nie ma lepszej opcji w tej cenie, a już na pewno nie polskiej 7... 6... 5... Nie ważne że chooya gramy, mamy niewiele punktów straty do lidera! Bądźmy wdzięczni! Mogło być gorzej! 4... 3... Kostal nie dostaje szans ale wypali. Perez musi się odbudować fizycznie. Brożek jeszcze ustrzeli 10 goli w tym sezonie 2... 1...

Artykuł jest z 1.11/2.11.2017. I jest to pierwszy zarzut do trenera, pod warunkiem, że jest oczywiście prawdziwy. Mam nadzieję, że ktoś zada to pytanie na konferencji, ew. rzecznik prasowy wyda komentarz.

Barti 02.11.2017 15:22

Jeśli widzi,że to zwykłe symulki to Go popieram...

pepe72 02.11.2017 15:39

Już pojawiła się odpowiedź zarządu:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...uzji,12637306/

szprotson 02.11.2017 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1486569)
Jeśli widzi,że to zwykłe symulki to Go popieram...

chodzi m.in o to ze nasz sztab medyczny stawia zle diagnozy.
zreszta, sami mozecie to sprawdzic bo o Velezie pisano kilka razy ze ma uraz skosnych brzucha-a ma co innego..... i chlop teraz robi wszystko by nie isc pod noz.
Gdyby go zdiagnozowali jak trzeba, dzis by gral, a tak to jest w dupie ...
a Maly to akurat swoj uraz ukrywał. ;/

TIR_DO_SŁUBIC 02.11.2017 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1486566)
Z głowy:
Sztab Petrescu nie potrafil dozowac obciążeń, albo inaczej - nie dostosowal ich do materiału ludzkiego jaki wtedy posiadał. Masa kontuzji.

Dawidowski - temat rzeka
Kontuzja Brożka w drugim sezonie Skorży (zreszta Brożek je ibuprom przed każdym meczem)
Kuzba w drugim podejściu do Wisly
Szymkowiak np z Lazio wszedl na środkach
Jacek Paszulewicz
Nawotczynski
Michal Czekaj
Andrzej Niedzielan
I jak pisalem wielokrotnie Glowacki
Itd..

Tracili część swoich karier przez zbyt szybkie wprowadzanie do gry po kontuzjach lub granie z nimi

Takie zagrywki sztabu mnie nie dziwią, co nie znaczy że uważam je za normalne. Problem pojawia się jeśli sztab nie wyciaga z tego wniosków. A to czy obecny nie wyciąga nie mamy pewności...

Zgadzam się, dobre przykłady. Zwróć jednak uwagę na zasadnicze różnice:

1. wtedy nie mieliśmy szerokiej kadry i zmienników - teraz mamy
2. wtedy teoretycznie graliśmy o coś (realne szanse na Mistrzostwo, europejskie puchary, Lazio) - teraz nie gramy o tak wysoką stawkę

Moim skromnym zdaniem ryzykowanie zdrowia zawodników w obecnej naszej sytuacji nie jest wiele warte. My mamy kim grać, u nas ma się kto pokazać, my nie musimy zdobyć Mistrzostwa/awansować do pucharów- my jedynie możemy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1486571)
Już pojawiła się odpowiedź zarządu:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...uzji,12637306/

Klasyczna dobra mina do złej gry w stylu naszego nowego Zarządu. Nie po raz pierwszy zresztą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1486567)
A czy przypadkiem większość nowych zawodników nie trafiła do Wisły po przygotowaniach do sezonu?

Ogólnie typowy temat zastępczy. Duża część piłkarzy, których sprowadziliśmy nie jest gotowa na taką intensywność. Mogli grać lub siedzieć na ławce. A właściwie nie mogli siedzieć na ławce, bo byli potrzebni klubowi tu i teraz. Sry, ale taka jest rzeczywistość i wyższa konieczność.

Mały i Brożek to osobna kwestia. Ten pierwszy kontuzjował się w czasie meczu, a Pawła trudno nazwać okazem zdrowia.

Ci zawodnicy to profesjonaliści (teoretycznie). Sztab to też profesjonaliści (teoretycznie). Od przygotować do sezonu minęły 3 miesiące. Jeżeli zaległości nie zostały do tego momentu nadrobione to o czymś to niedobrze świadczy- albo o lenistwie piłkarzy (nie poświęcają wolnego czasu na samodzielną pracę) albo o niekompetencji sztabu (obciążanie są skrajnie niewłaściwe dobrane, bądź nie dobrane w ogóle).

Oczywiście, gdyby był zespół rezerw to byłaby bajka. Ale nie ma. Dlaczego nie możemy grać sparingów jeden raz w tygodniu z jakimiś, z całym szacunkiem, leszczami?

pepe72 02.11.2017 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1486555)
Pepe, wyjdź z krainy gandzi (deszcz chyba nie przeszkadza w myśleniu) i spójrz jeszcze na kompromitację w PP, z którego odpaliśmy tylko i wyłącznie z winy trenera.
...

I jeszcze jedna uwaga, gdyby nie duża grupa piszących, którzy zachowują się w temacie trenera jak klienci "Coffeshop Amnesia" (http://www.coffeeshopmenus.org/Amnes...s/Amnesia.html) i zwalniają trenera po każdym meczu (nawet czasami zwycięskim) to dyskusję można by prowadzić trochę inaczej.

Może zamiast wynajdywać wyimaginowane problemy (nie jesteśmy w top 3 - zwolnić trenera) to można by dyskutować o realnych problemach. Fajnie, że Gazeta Krakowska się tym zajęła. Szkoda, że dopiero 1 listopada 2017.

pepe72 02.11.2017 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486573)
...
Klasyczna dobra mina do złej gry w stylu naszego nowego Zarządu. Nie po raz pierwszy zresztą.
...

Publikacja GK z wczoraj, odpowiedź zarządu z dzisiaj.
Chyba zarząd od tego jest by rozwiązywać konflikty wśród pracowników klubu.

TIR_DO_SŁUBIC 02.11.2017 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1486575)
Publikacja GK z wczoraj, odpowiedź zarządu z dzisiaj.
Chyba zarząd od tego jest by rozwiązywać konflikty wśród pracowników klubu.

Czy problem zostanie rozwiązany przekonamy się na początku nowej rundy. Jeśli piłkarze przestaną padać jak muchy, to tak- został rozwiązany :)

Za Andrzeja Bahra czy nawet Żuchowicza takich jaj nie było.

pepe72 02.11.2017 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1486576)
Czy problem zostanie rozwiązany przekonamy się na początku nowej rundy. Jeśli piłkarze przestaną padać jak muchy, to tak- został rozwiązany :)

Za Andrzeja Bahra czy nawet Żuchowicza takich jaj nie było.

Z pierwszym się zgodzę, a to za kogo układy sztab medyczny-trener funkcjonował lepiej to trzeba by poprzeć jakimś dowodem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl