![]() |
Cytat:
|
A ja jak zdarta płyta.
Korona strzelila jak dotad 5 goli po stalych fragmentach gry (6 z karnym). Wykonując mniej rożnych niż my. Szału nie ma ale rozporzadzcie te 4 gole do któryś z naszych meczów 'na styku' i pomyślcie ile moglibyśmy mieć punktów. BTW: Nam w obydwu meczach załadowali bramke z SFG. |
Cytat:
Co robi nasz legendarny Feyo? Doskonali tak te SFG i coś strzeliliśmy? Widać efekty? U Lettieriego widać. |
Cytat:
Jesteśmy najgorszą drużyną w ekstraklasie jeśli chodzi o ofensywne SFG. https://www.wislakrakow.com/forum/sh...81#post1485681 https://www.wislakrakow.com/forum/sh...87#post1485687 https://www.wislakrakow.com/forum/sh...20#post1486220 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Juz kuerwa wystarczy, ze sa inni dziennikarze bajkopisarze;)
|
Cytat:
|
Chyba mnie nie zrozumiales. Chodzilo mi o innych dziennikarzy sportowych majacych konta na tym forum i sprzedajacych bajki naiwnej gawiedzi (vide afera Sztechertowa). Dzisiejsze dziennikarstwo jest malo rzetelne i opiera sie glownie na robieniu sensacji przez jak najszybsze podanie przewaznie niesprawdzonych informacji. Malo to bylo przykladow wypisywania bzdur na temat Wisly?
Nie wiem komu sie poprzewracalo w dupach, na jaki temat i dlaczego mialoby sie komus wydawac, ze mamy rok 2011. Od tamtego mistrzowskiego sezonu jestesmy sredniakiem ligowym na miejsca 8-5 i raczej nie zanosi sie na to zeby cos sie mialo zmienic wiec tymbardziej nie wiem gdzie ten dziennikarz widzi wyniki ponad stan (pomijajac fakt, ze na ocene wynikow to przyjdzie pora po 37 kolejkach). W mojej ocenie jest srednio ale stabilnie i do wynikow przez nas obecnie osiaganych nie mam do Kiko absolutnie zadnych pretensji ale z koncowa ocena wstrzymam sie do ostatniej kolejki. |
Cytat:
|
Cytat:
Pierwsze podsumowanie po jesieni jest takie, że mamy ponad połowę punktów (21 i mecz z Sandecją), statystycznie potrzebnych (40) do zakończenia wiosny w top-8. A ponad stan to dlatego, że gdyby nie to, że transfery Junco okazały się jednak trafione, w tym jeden z to strzał w 10 - Carlitos, to bylibyśmy w tabeli bliżej Piasta Gliwice. W klasyfikacji strzelców Ekstraklasy: Angulo (Górnik) - 14 Carlitos (Wisła) - 10 Robak (Śląsk) - 10 Świerczok (Zagłębie), Paixao (Lechia) - 9 Z tej piątki Świerczok i Carlitos przyszli w tym sezonie. |
Pepe, wyjdź z krainy gandzi (deszcz chyba nie przeszkadza w myśleniu) i spójrz jeszcze na kompromitację w PP, z którego odpaliśmy tylko i wyłącznie z winy trenera.
Kwestię tego, czy 21 punktów po 14 kolejkach to dużo, czy mało pozostawię bez komentarza. Śmiać mi się chce, że kiedy mamy potwierdzone (tak, mamy potwierdzone) info, że Ramirez zmuszał do gry piłkarzy kontuzjowanych (grali na zastrzykach) mając kadrę na ok 25 nazwisk, wciąż jeszcze znajdują się obrońcy tego gościa. :lol: Fajnie by było dyskutować jednak z ludźmi, którzy mają zdanie wyrobione w oparciu o obserwację rzeczywistości i nie boją się go zmienić zamiast z fanatykami swojej opinii gotowymi umierać za nią niezależnie od okoliczności. Zamiast wystawiać kontuzjowanego Veleza, wystarczyło wrócić do Cywki lub Pietrzka na DP. Wybitnie raczej by się nie zaprezentowali, ale może Velez by się nie rozjechał. Zamiast Gonzaleza na ŚO - warto było dać szansę Arsenicowi, kiedy Cywka mógł grać (i grał) na PO. A tak, to mamy szpital i wieczny problem ze zgraniem, który już już ma zostać rozwiązany. :lol: Sfrustrowanych młodych na trybunach bądź ławce, którzy patrzą jak grę kaleczą "starzy" nie muszę pewnie wspominać. |
Cytat:
|
Cytat:
https://image.prntscr.com/image/BnXz...UPZC603tSg.png Cytat:
|
biedny Velez z taką kontuzją prędko nie podupczy
a na serio to jprdl o.O edit: łudze sie tylko ze to śrendio wiarygodne bo karcz to debil i leń |
Cytat:
|
To że grają piłkarze nie w pełni wyleczeni, a wręcz kontuzjowani wiadomo nie od dziś. To jest podstawowy błąd sztabu i trenera, ale nie pierwszy i nie ostatni je popelnia. Glowacki dopiero po 15 latach kariery zaczął panować nad swoim zdrowiem. Z artykułem Karcza jest coś na rzeczy, ale kilka faktów jest na pewno naciaganych. M.in. ten o braku monitorowania zdrowia zawodników.
Zadziwiające było dla mnie wystawianie zawodników w momencie gdy byli do dyspozycji zmiennicy. Lepiej jeden mecz dostac w dupe grajac nawet juniorem niz stracic zawodnika na całą rundę. |
Cytat:
To jest skandal. Kolejny głaz do ogródka Amigo. Pomiń proszę Błaszczykowskiego z PAO w Krakowie. Cytat:
Badania wydolnościowe przed sezonem oraz w przerwie między rundami to nie jest monitorowanie. Przecież to wszystko trąca kompletną amatorszczyzną. Podpisaliśmy zawodnika na rok z opcją przedłużenia, chłop nie gra w piłkę bo się leczy (uraz spowodowany niekompetencją sztabu), płacimy mu pensję a za 8 miesięcy go pożegnamy. I co? Będzie chciał przedłużyć kontrakt jak trener domaga się aby grał na blokadzie? Mi się wydaje, że Ramirez chodzi po omacku. Jest lunatykiem. Środek nocy, on się budzi, i chodzi sobie, chodzi, chodzi. On robi chyba wszystko tylko po to, żeby spełnić warunki mitycznej klauzuli minimalnej liczby punktów (dbanie o własną dupę = zdobycie tych punktów, stawia wyżej niż rozwój zespołu). |
A to nie Kiko przypadkiem odpowiada za przygotowanie do sezonu ? Na początku ciężkie treningi i teraz to wychodzi....
|
Cytat:
Sztab Petrescu nie potrafil dozowac obciążeń, albo inaczej - nie dostosowal ich do materiału ludzkiego jaki wtedy posiadał. Masa kontuzji. Dawidowski - temat rzeka Kontuzja Brożka w drugim sezonie Skorży (zreszta Brożek je ibuprom przed każdym meczem) Kuzba w drugim podejściu do Wisly Szymkowiak np z Lazio wszedl na środkach Jacek Paszulewicz Nawotczynski Michal Czekaj Andrzej Niedzielan I jak pisalem wielokrotnie Glowacki Itd.. Tracili część swoich karier przez zbyt szybkie wprowadzanie do gry po kontuzjach lub granie z nimi Takie zagrywki sztabu mnie nie dziwią, co nie znaczy że uważam je za normalne. Problem pojawia się jeśli sztab nie wyciaga z tego wniosków. A to czy obecny nie wyciąga nie mamy pewności... |
Cytat:
Ogólnie typowy temat zastępczy. Duża część piłkarzy, których sprowadziliśmy nie jest gotowa na taką intensywność. Mogli grać lub siedzieć na ławce. A właściwie nie mogli siedzieć na ławce, bo byli potrzebni klubowi tu i teraz. Sry, ale taka jest rzeczywistość i wyższa konieczność. Mały i Brożek to osobna kwestia. Ten pierwszy kontuzjował się w czasie meczu, a Pawła trudno nazwać okazem zdrowia. |
Cytat:
|
Jeśli widzi,że to zwykłe symulki to Go popieram...
|
Już pojawiła się odpowiedź zarządu:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...uzji,12637306/ |
Cytat:
zreszta, sami mozecie to sprawdzic bo o Velezie pisano kilka razy ze ma uraz skosnych brzucha-a ma co innego..... i chlop teraz robi wszystko by nie isc pod noz. Gdyby go zdiagnozowali jak trzeba, dzis by gral, a tak to jest w dupie ... a Maly to akurat swoj uraz ukrywał. ;/ |
Cytat:
1. wtedy nie mieliśmy szerokiej kadry i zmienników - teraz mamy 2. wtedy teoretycznie graliśmy o coś (realne szanse na Mistrzostwo, europejskie puchary, Lazio) - teraz nie gramy o tak wysoką stawkę Moim skromnym zdaniem ryzykowanie zdrowia zawodników w obecnej naszej sytuacji nie jest wiele warte. My mamy kim grać, u nas ma się kto pokazać, my nie musimy zdobyć Mistrzostwa/awansować do pucharów- my jedynie możemy. Cytat:
Cytat:
Oczywiście, gdyby był zespół rezerw to byłaby bajka. Ale nie ma. Dlaczego nie możemy grać sparingów jeden raz w tygodniu z jakimiś, z całym szacunkiem, leszczami? |
Cytat:
Może zamiast wynajdywać wyimaginowane problemy (nie jesteśmy w top 3 - zwolnić trenera) to można by dyskutować o realnych problemach. Fajnie, że Gazeta Krakowska się tym zajęła. Szkoda, że dopiero 1 listopada 2017. |
Cytat:
Chyba zarząd od tego jest by rozwiązywać konflikty wśród pracowników klubu. |
Cytat:
Za Andrzeja Bahra czy nawet Żuchowicza takich jaj nie było. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl